Pravda a láska na věčné digitální časy

Mnoho lidí dneska pracuje na počítači a většinou mají špatný počítač který má špatné připojení k internetu, často je slyšet to že není potřeba mít dokonalý počítač a dokonalé připojení k internetu jsou přeci mnohem důležitější věci, je to jejich subjektivní pravda která není objektivní.

Je sice pravdou že i nejmodernější dokonalý počítač bude za několik let jistě nahrazen novým počítačem protože vývoj jde u počítačů a programů rychle dopředu. Je zde i snaha o to aby místo počítače zde byl jenom monitor s napojením na internet a vaše data a programy by fungovali ve velikém centrálním počítači.

Pokud se počítač rozbije nebo vám jej někdo ukradne tak se z nového počítače přihlásíte otiskem prstu k centrálnímu počítači a pracujete dál bez problémů. Vývoj by směřoval dále a místo; monitorů, počítače, klávesnice, myši, reproduktorů, tiskárny atd. by došlo k napojení mozků na globální virtuální realitu, po čase by se lidi odpojili od skutečné reality, takto by všude zvítězila pravda a láska na věčné digitální časy.

Čtěte dál

PředchozíDalší