Civilizace je zde pro zdravé a chytré lidi

Z malého vzniká veliké a to se po určité době rozpadá na malé, to platí jak u toho co je hmotné tak i u toho co není hmotné, vše je zde tak dočasně a vše se recykluje o tom zde vše bylo a bude. Je zde vůbec něco na věčné časy? Na věčné časy zde jsou jenom programy a databáze, protože vše je zde ovládáno programy a databázemi, vše vzniká k nějakému účelu a tak to zde má i svůj osud který nejde změnit.

Civilizace ve které žijí lidi má základy v náhražkách, z dálky vypadají náhražky jako originály, s náhražkami přicházejí problémy na které není řešení, pokud nahradíme praxi za teorie tak proměníme ráj na peklo. Neustále jsme informování o; politice, ekonomice, sportu, celebritách, počasí atd. pokud ale hledáme informace o tom jak se mít dobře a nemít problémy, tak ty nikde nenajdeme. 

Nikoho nezajímá to že se máme zle a že potřebujeme pomoc, dobrota je přeci žebrota, následkem jsou konflikty a války, komu není rady tomu není pomoci. Podívejme se na problém s ubožáky objektivně, řešení je přitom jednoduché v tom že ubožáky přemístíme do rezervací aby si zde mohli žít svobodně a přirozeně. Civilizace nemůže být nemocnicí, která se dobře stará o ubožáky, civilizace je zde pro zdravé a chytré lidi.

Čtěte dál

PředchozíDalší