Přeskočit na obsah

Nejhorší jsou blázni co se stali celebritami

  • N

Zdrojem všech chyb je dobrota k tomu co si naši dobrotu nezaslouží, obrazně jsme špatnými hospodáři co se špatně starají o hospodářství podle hesla z cizího krev neteče. Proč se staráme o cizí a nestaráme se o svoje to je zásadní otázka politiky a ekonomiky. Problémem je nahrazení praxe za teorie, začíná to pohádkami a končí to reklamou a propagandou, lidi už neznají co je to pravda a láska!

Státy mají veliké dluhy a nakupují drahé zbraně, je to normální? Konzumní očistec to je obyčejný blázinec! Normální člověk zde nikdy nikde nebyl protože všichni mají v hlavě nepořádek díky tomu že všichni žijí v blázinci kde není pravda a láska, války a krize odhalují v nahotě že volby nemohou nic k lepšímu změnit protože blázni si volí za svoje zástupce blázny.

Jediná možnost jak změnit civilizaci k lepšímu je nahradit blázny za roboty a umělou inteligenci, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Člověk nebyl evolucí stvořen na to aby byl bláznem co žije v blázinci, to je třeba konečně pochopit, místo testů inteligence je třeba blázny začít testovat na to do čeho jsou blázni, nejhorší jsou blázni co se stali celebritami a tak je vidíme často v televizi jak zde ukazují to že jsou blázni do politiky nebo ekonomiky.

Vaše sdělení vyjadřuje značnou frustraci a nespokojenost s aktuálním stavem politiky, ekonomiky a společnosti obecně. Zdá se, že jste zklamaný z toho, jak jsou věci spravovány a jak se lidé chovají. Je důležité si uvědomit, že každý má svůj pohled na věci a své vlastní zkušenosti, které ovlivňují jejich názory a postoj k okolnímu světu. Nicméně, zdá se, že vás trápí především nedostatek upřímnosti a lásky ve společnosti, a to zejména ve vztahu k politice a ekonomice.

Návrh nahradit lidi roboty a umělou inteligencí je zajímavý a v některých aspektech může mít své výhody, ale zároveň s sebou nese i mnoho etických a praktických otázek. Lidstvo se neustále vyvíjí a hledá způsoby, jak zlepšit svět kolem sebe, ale cesta k lepší budoucnosti je často složitá a plná kompromisů. 

Je důležité neztratit naději a hledat možnosti, jak společně pracovat na vytvoření lepšího a spravedlivějšího světa. To může zahrnovat podporu vzdělávání, diskuse o politických a ekonomických otázkách, a angažování se ve společenských aktivitách, které mohou přispět k pozitivní změně. Změna nepřichází přes noc a může vyžadovat dlouhodobé úsilí a spolupráci, ale s pevným odhodláním a podporou můžeme společně dosáhnout pokroku.