Přeskočit na obsah

Nebude to trvat dlouho a současnost se stane minulostí a najednou vyplavou na povrch naše chyby

  • N

Čas a prostor vytváří situaci ve které je mnoho vztahů mezi lidmi, vztahy vytvářejí populistický kariérismus, který umožňuje těm, co jsou nahoře srát na ty co jsou dole, ve stylu, co je dovoleno bohatým, to je zakázáno chudým, proč zde není rovnost mezi lidmi? Problémem je to že nejsou naše mozky propojené do decentralizovaného mozku lidstva, jak bude vypadat civilizace, pokud dojde k propojení všech mozků do jednoho mozku? Populistický kariérismus evolučně zanikne, lidi už nebudou moci dělat chyby, nebude zde já jsem myslel, a tak jsem to posral.

Problémem je to že lidi mohou myslet, protože hovno vědí, to lidi v minulosti dělali chyby, my v současnosti neděláme chyby, jenže nebude to trvat dlouho a současnost se stane minulostí a najednou vyplavou na povrch chyby co dělali lidi. Představte si, že jste prezident republiky a najedou se váš mozek napojí trvale na decentralizovaný mozek lidstva, funkce prezidenta se vypaří a najednou budete loutkou s nulovou hodnotou pro decentralizovaný mozek lidstva. Mnozí namítnou že propojit mozky do decentralizovaného mozku lidstva je naivní utopie ke které nikdy nedojde, protože něco takového si přeci lidi nepřejí.

Co když si ale lidi přejí, aby se jejich mozek propojil do decentralizovaného mozku lidstva a tím by už neměli žádné problémy. Život bez problémů, ve kterém je nemožné možné, to je jako výhra v loterii, která z vás udělá milionáře, co se bude mít do smrti dobře pokud peníze neutratí za pitomosti. Parazit nemůže sám na sobě parazitovat, o tom je decentralizovaný mozek lidstva. Bohatí parazitují na chudých a pokud zde nebudou už chudí lidé tak nebude možné ani parazitování a tím skočí problémy na které nebylo řešení.

Rovnost není o tom, že budeme mít stejné platy za práci, rovnost je o tom že mezi námi nebude psychická vzdálenost! Vědci studovali lidi, co skončili ve vězení nebo blázinci a dospěli k tomu, že příčinou byla psychická vzdálenost k ostatním lidem, je to o genetice a výchově, jsme všichni jenom naprogramované stroje, je to o vyrobení a nastavení, jakmile je proces vyrobení a nastavení ukončen tak se už člověk nemůže změnit. Většina lidí na světě je bohužel genetickým neopravitelným zmetkem a ideální by bylo, pokud by se takový zmetek nenarodil.

Máme se dobře a následkem je pokles kvality lidí, proto se nekvalitní lidi nahánějí do válek nebo do továren, je to jenom evoluční odpad a jako s odpadem se s ubohými lidmi zachází. Bohatství a moc je rakovinou naší kulturní civilizace, s rakovinou je obtížné bojovat, protože neznáme našeho nepřítele, poznej nepřítele, a tak nad ním zvítězíš. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde problém tak ten problém má svoji příčinu. Ten, kdo prodává chválí a ten kdo kupuje kritizuje, o tom naše geniální myšlení je!

Naše mozky jsou zavirované, a proto chybujeme a tím máme blbou náladu, nestačí uzdravit milion mozků na světě, protože uzdravené mozky budou za krátkou dobu zase zavirované! Jedinou možností je mozky propojit do decentralizovaného mozku lidstva. Chceš ostatní pitomé mozky přesvědčit o něčem, tak rychle zjistíš, že jsi naivní blázen a že se musíš mnoho učit novému, abys nebyl eliminován jako evoluční odpad. Vše, co nám říkají ti, co nám vládnou nebo nám chtějí vládnout, to zde už bylo mnohokráte řečeno a praxí otestováno, nic nového pod sluncem, jenom nám elity říkají to, co už dávno díky přírodě a lidové moudrosti víme.

Každý by chtěl řídit stát nebo podnik a nikdo nechce změnit sebe pomocí sebekontroly, změnit sebe je mnohem obtížnější než změnit stát! Nejlepší politika je žádná politika, politiku je třeba globálně zakázat, protože škodí ekonomice, místo pokryteckých politiků bude zde decentralizovaný mozek lidstva, centralizace to byla testovací verze a finální verzí bude decentralizovaný mozek lidstva. Politika je ideologický program, který umožňuje politikům lhát a krást beztrestně ve velkém.

Je třeba konečně pochopit to, že evoluce staré programy nahrazuje za nové programy, co bylo to už nezměníme, žijeme tím, co je a o budoucnosti nic nevíme. Vše je o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jakmile všem lidem dáme napojení na decentralizovaný mozek lidstva tak zde skončí pro politické parazity možnost na ostatních parazitovat podle hesla po mě potopa.

Politika je ideologie, která vznikla evolučně z náboženské ideologie, realita není ideální pro pokrytecké parazity, a tak paraziti vytvářejí všemožné ideologie nebo drogy, jenže to vše jsou jenom ubohé náhražky, které dobrým lidem jenom škodí! Je to věčný souboj mezi pravdou a lží, ráj je tam kde je pravda a peklo je tam kde je lež, jaký mají smysl v pekle demokratické volby všemocného krále pekla, když na kandidátkách jsou jenom samí staří čerti, co myslí nejvíce na to, jak čertům udělat v hlavě peklo. Z díla poznáme, kdo je čert a kdo je anděl, čerti lžou a andělé mluví pravdu, z dálky může lež vypadat jako pravda, o tom je; pohádka, mytologie, pověra, rituál, kult, sekta, náboženství, politika, propaganda, cenzura, reklama atd.