Přeskočit na obsah

Všichni chtějí pyšně mluvit o ničem a nikdo nechce fyzicky těžce pracovat

  • V

Největším problémem lidské společnosti je lenost a hloupost, dlouho jsem hledal, co je příčinou lidské lenosti a hlouposti, příčinou je to že umíme mluvit, zvířata neumí mluvit, a tak nejsou líná a hloupá. Pokud chceme poznat společnost a lidi co v ní žijí tak musíme zkoumat, jak lidi mluví a číst to co lidi napsali na papír nebo moderně na internet. Mluvení to je hra, ve které je snaha vyhrát a tím získat hodnoty, pokud člověk neumí dobře mluvit tak se má zle, abychom se naučili dobře mluvit tak zde musí být i možnost se to naučit to je logické.

Jakmile se někdo naučí dobře mluvit tak se z něj stane okamžitě hloupý lenoch a tím je zde začarovaný kruh bídy a zaostalosti, všichni chtějí pyšně mluvit o ničem a nikdo nechce fyzicky těžce pracovat tak že díky svojí moudrosti nebude chybovat. Nutit lidi k něčemu násilím se ukázalo jako evoluční chyba, lidi potřebují stimulaci jsou to chytří obchodníci! Správná evoluční cesta je v tom že se lidské mozky globálně optimálně propojí, a tak bude moci každý mozek mluvit s umělou inteligencí a nebude moci mluvit s jiným mozkem, to je zásadní evoluční změna, kterou nutně všichni potřebujeme.

Tím zde evolučně skončí; propaganda, cenzura, pokrytectví, kariérismus, korupce, školství, rodina, náboženství, politika, filosofie, umění, věda, sport atd. lidi už nebudou moci lhát a krást, každý bude tak nucen být moudrým a pracovitým jinak jej umělá inteligence vyhodnotí jako nepřizpůsobivého příživníka, a tak jej automaticky odpojí od konzumního globálního systému a odpojení od konzumního systému bude znamenat rychlý konec života, protože bez potřebných zdrojů nejde existovat.