Přeskočit na obsah

Ve jménu dobra jsme proměnili ráj na peklo

  • V

Podívejme se do přírody zde je zlo normální součástí života a nikomu to nevadí, lidi mají strach ze zla, a tak jim zlo vadí a snaží se zlo nahradit dobrem, následkem je ale nakonec ekonomická krize nebo válka. Podívejme se na zlá slova, které nahrazujeme slovy, co nejsou zlá, abychom tak zlo vyhnali z naší komunikace, jenže to že zlo ignorujeme nám nepomůže jenom to dospěje k explozi zla. Spáchal jsi zlo tak tě potrestáme ekonomicky nebo vězením, nikoho nezajímá, proč jsi spáchal nějaké zlo, jednou zde jsou svatá společenská pravidla a ty se budou dodržovat a nikdo nebude tato pravidla kritizovat.

Ve jménu dobra jsme proměnili ráj na peklo a z andělů se tak stali čerti, problémem je narušení rovnováhy mezi protiklady, jakmile se naruší mezi protiklady násilně rovnováha tak je zde problém, na který není řešení. Normální je to, co je uprostřed mezi protiklady, zlatá je stření cesta, jak pravil moudrý klasik, každá svatá ideologie to je návyková droga, která dělá z lidí pitomé ubožáky, nepotřebujeme svaté ideologie potřebujeme brát čas a prostor takový jaký je! Snaha změnit sebe nebo čas a prostor je naší největší evoluční chybou, každá akce má za následek reakci, dobrota je tak žebrota!

Zaléváme plevel a krmíme parazity, protože jsme špatnými hospodáři, dobrý hospodář nezalévá plevel a nekrmí parazity, problémem je zde pokrytecký populismus, který funguje jako psychický virus a tento virus zaviroval naše myšlení a udělal z nás psychicky nemocné ubožáky. Vadní rodiče mají vadné děti a následkem je degenerace kterou nikdo globálně neřeší. Podívejte se objektivně na kandidáty, co by chtěli kandidovat na prezidenta. Neustále zde přicházejí vlci převlečení za ovce, aby nás mohli zavést do psychického pekla ve kterém všichni lžou a kradou.