Přeskočit na obsah

Moderní doba je o restartování, něco se zasekne a jedinou možností je zde restartování

  • M

Vše je zde díky pulzujícímu napětí mezi protiklady, je to evolucí naprogramovaný proces založený na pravidlech a kontrole dodržování pravidel, komu není rady, tomu není pomoci, to platí jak u lidí, tak i u jiných forem života. Každý problém má i svoji příčinu, pomocí příčin a jejich následků můžeme dospět k odpovědím na naše problémy, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb a hloupost je se nepoučit z vlastních chyb. Dokonalost je zde vzácnou výjimkou, a tak máme deprese a stres z toho že je tento konzumní systém testovací evoluční verzí a naděje na finální verzi, je bohužel jenom víra v zázraky.

V současnosti vytváříme naši budoucnost každým naším rozhodnutím, co je ale správné rozhodnutí to často nevíme, a tak chybujeme a tím se rozčilujeme, jenom čas má dost času na to, aby mohl poznat co je správné a co je chybné, my jsme zde dočasně, a tak nemáme čas na to poznat co je správné a co je chybné, lidi dělají chyby, bylo a bude! Lidi už mají dost centrálních totalit, které jenom slibují zázraky po; smrti, volbách, škole, vítězství, práci, nakupování, drogách, lécích atd. všechny sliby jsou jenom sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci. Hodnotné je to, co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud se změní situace tak často dojde tomu že to, co bylo hodnotné je dneska nehodnotné, nejrychleji ztrácejí hodnotu informace, protože nové informace nahrazují staré informace.

Používáme antikoncepci a potraty, protože život zde už nemá přirozenou koncepci díky nadbytku lidí a nedostatku dobré práce, zlé práce za minimální mzdu je zde dostatek, ale ten, kdo takovou práci naivně přijme, ten se brzo zhroutí psychicky a ekonomicky. Většina lidí jsou lakomí zbabělci, a tak unikají z ubohé reality pomocí; sebevraždy, snů, náboženství, politiky, pohádek, reklamy, drog, prášků na deprese a stres, přejídání, sociálních sítí na internetu atd. jenže tím se dostávají do začarovaného kruhu, ze kterého je obtížné uniknout.

Nevěřte tomu že; prezidenti, předsedové, senátoři, poslanci, ministři, diplomati, celebrity, ředitelé, podnikatelé, šlechtici, králové, milionáři atd. zde jsou od toho, aby nám bylo líp, jim jde jenom o to, aby se měli lépe než ostatní. Lépe zde bude jenom díky tomu že na světě nebude zaostalost v rovině; vědecké, technické, ekonomické, psychické, programové, kulturní atd. je třeba se poučit ze současných chyb a začít pracovat globálně na odstranění zaostalosti, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zaostalost kdekoli na světě, podívejme se kriticky na internet, a i zde najdeme mnoho zaostalosti, mnoho amatérů si zde pyšně hraje na profesionály, jenže z díla spatříme tvůrce.

Odpůrci Komunismu poukazují na to, že v minulosti bylo mnoho pokusů o komunismus, ale všechny pokusy se ukázali jako utopie. Příčinou bylo vždy to že z nuly nikdo číslo neudělá, pro vznik fungujícího Komunismu, je třeba nahradit lidi za počítače a stroje, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy v Komunismu. Člověk to je jenom pracující inteligentní opice, která myslí a jedná jako opice, a v tom je příčina toho, že nebylo možné realizovat fungující Komunismus. Veliké války v nahotě odhalují to, že lidi myslí a jednají jako opice, a tak jsou mnoho závislí na vlastnictví a penězích. Pandemie, která lidi eliminuje v nahotě odhalila to, že jsme jenom opice a podle toho myslíme a jednáme, pokud zde místo lidí budou roboti tak zde nebudou už; pandemie, války, revoluce, ekonomické krize, ekonomická migrace, nepřizpůsobiví příživníci, bezdomovci, extremismus, terorismus, vandalismus, drogy, prostituce, mafie atd. roboti budou vyrábět roboty, a tak nebude potřeba; politika, náboženství, filosofie, umění, sport atd.

Co bylo to už nezměníme, v současnosti vytváříme to, co bude, vadný robot bude opraven nebo recyklován, padni, komu padni už zde nebude pro nikoho protekce, místo jmen a titulů, bude mít každý robot globální číslo a veliký QR kód na čele. Poslední malá skupina lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem, a roboti si budou nahé lidi fotografovat. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat. Stačí naprogramovat nový GVKB operační systém odvozený od Apple macOS, nový GVKB operační systém by spolupracoval globálně se stejnými operačními GVKB systémy, a tak by miliony soukromých GVKB počítačů neustále prohledávali internet a každý počítač by měl v sobě nějaké specializované informace, hledali byste informace o počasí, a tak by se váš GVKB počítač napojil na nejbližší GVKB počítač co má v sobě informace o aktuálním počasí které získal neustálým prohledáváním internetu.

Nikdo by nevěděl, na co je jeho GVKB počítač specializovaný, vše by bylo zašifrované. Tím by zkracoval; Google, Seznam, Facebook, YouTube atd. Nový počítač, co by měl nový operační GVKB systém by byl zadarmo připojen pevně k internetu rychlostí 100 Mb/s, ten, kdo by měl placené optické připojení 1 000 Mb/s a velmi rychlý počítač (AMD RYZEN 9 3950X) s velikým diskem 16 TB ten by měl i zisk z provozu GVKB počítače 2 000 Kč měsíčně. Dneska ztrácíte mnoho času hledáním informací a programů, protože současný systém je centralizovaný a není kontrolovaný a optimalizovaný, nová doba si vyžaduje nové GVKB systémy.

Moderní doba je o restartování, něco se zasekne a jedinou možností je zde restartování, nejde jenom o klasické restartování počítače nebo konzole na hry, někdy je třeba restartovat mobil nebo router, u techniky je restartování běžné, jenže ono je třeba někdy i restartovat to co je živé zde je už restartování velikým problémem, většinou dlouhodobá těžká nemoc vede k tomu, že dojde u člověka k restartování toho, čemu on dává protekci. Evoluce zapomněla na restart tlačítko u člověka, někdo by začal dělat blbosti, a tak by se stisklo restartovací tlačítko a člověk by zase normálně fungoval, bylo by to jako nová čistá instalace operačního systému. Tím by se ušetřilo na psychickém léčení lidí v psychiatrické nemocnici a na věznění lidí za jejich chyby. Už jde jenom o to jak to vědecky a technicky vyřešit, aby měl každý člověk na hlavě restartovací tlačítko.

Před restartováním by se do člověka nahrál aktuální operační globální systém a aktuální globální programy a informace, tím by se ušetřilo i za školství, protože by každý člověk na světě měl po restartování v hlavě vysokoškolské vzdělání v mnoha specializacích. Preventivně by se zavedlo každoroční globální restartování od 2 let do 90 let. Tím by skončil zde protekcionismus a vandalismus. Jak je možné to že malý virus může zavraždit obrovské množství velikých lidí? Víme toho málo o světě, kde je vše tak malé, že to můžeme spatřit jenom pomocí mikroskopu. Jak něco, tak malé může vůbec evolučně vzniknout, když my jako lidi chceme vyrobit něco co je velmi malé tak to nezvládneme.

Svět malých živých systémů je natolik rozmanitý a složitý že jenom specialista je schopen malé části tohoto malého světa porozumět. Nejde si nevšimnout toho, že čím větší je živý systém tím i delší dobu žije, většina toho, co je velmi malé se řídí jenom pudy a nemá to inteligenci, jsou to obrazně jenom biologické naprogramované stroje. V nemocnici je všude čistota a používá se tam mnoho dezinfekce, aby se eliminovala možnost nákazy od toho, co je velmi malé. Jenže vyléčený člověk opustí nemocnici a ocitne se v prostředí kde je veliká možnost nákazy a je zde i znečištění od kuřáků a automobilů. S příchodem digitalizace přicházejí i počítačové viry, malý počítačový virus může z chodu vyřadit velikou státní organizaci, neměli bychom podceňovat to co je malé, malé může napáchat veliké škody.