Přeskočit na obsah

Každá organizace je pyramidou kde nahoře je elita

  • K

Vše je zde o pokrytectví, a tak mnohé z dálky vypadá jinak než z blízka, z dálky naše konzumní kultura vypadá jako demokracie, z blízka spatříme policejní totalitu. Z lidí se stali loutky, které ovládá policejní totalita, jakýkoli pokus o odpor je marný, ostatně neříkám nic nového bylo napsáno mnoho knih a natočeno mnoho filmů o tom, že je zde policejní totalita, tam kde je clo a daně tam je i policejní totalita, co je to organizace?

Každá organizace je pyramidou kde nahoře je elita, co žije v nadbytku a ti co jsou dole to jsou ubožáci co žijí v nedostatku, pokud v organizaci není totalita tak organizace nefunguje, protože dobrota je žebrota. Nevěřte politikům a byrokratům, věřte statistikám a lidové moudrosti, z díla poznáte tvůrce, dílem těch, co jsou nahoře je to že máme všude mnoho století blbou náladu.

Najdete na internetu něco hodnotného, co vás zajímá a chcete se k tomu vrátit po nějakém čase, ale ono to už na internetu není, protože to vymazal moderátor, nebo autor informací, taky mohl blog nebo stránka zaniknout. Mnozí řeknou že pokud nějaké informace zaniknou tak jistě i nové informace i vzniknou, chyba je v tobě měl jsi informace zkopírovat a uložit si je do svého počítače, spoléhat na to že budou informace pořád na stejném místě to je naivní.

Nezanikají jenom informace na internetu, zanikají i programy a videa co jsou na internetu, doba, kdy jste měli knihovnu kde byli mnoho let staré knihy končí, kdo dneska ještě čte velmi staré knihy? Podívejte se na zprávy v televizi, každý den jsou nové zprávy a vadí vám to, že nejsou dostupné staré zprávy, ostatně i v přírodě se vše neustále mění a co bylo to už zde není. Jsou zde ale i věci co se nemění a naleznete je po mnoha letech pořád na stejném místě, jde třeba o železnice, a silnice, zde je minimálně změn, stejné je to i s lidovou moudrostí, to že je dobrota žebrota, to lidi říkají už mnoho století všude na světě a není třeba tuto lidovou moudrost měnit.

Ti, co jsou nahoře si nepodříznou větev, na které sedí, milion milionářů ovládá naši civilizaci, nadbytek je možný díky nedostatku, za vším je byrokratický protekcionismus, sledujeme globálně pohyb peněz a zjistíme, že z utrácení poznáme lidi, co zde všemu vládnou, nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají.

Otroctví je zde už mnoho tisíc let, otroctví prošlo evolučním vývojem, a tak místo okovů na nohou zde je dluhové otroctví, čím více mají lidi a organizace dluhů tím lépe funguje ekonomické otroctví, války a pandemie jsou ideální pro to, aby zde vznikali veliké dluhy a tím je možno snadněji z lidí učinit ekonomické otroky, za vším je zde mnoho tisíciletí egoismus, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. je zde jenom egoismus.

Egoismus se řídí heslem peníze nesmrdí, nikoho nezajímá, jak se z tebe stal milionář, ale každého zajímá, jestli mu půjčíš peníze! Peníze se stali návykovou drogou, na které jsou ubožáci závislí, bez peněz je z tebe brzo bezdomovec, kterému už nikdo nepomůže. Otrok dostane jenom tolik peněz za práci, aby byl schopen chodit do zaměstnání a nic si nemohl ušetřit do budoucnosti.

Statistiky sebevražd odhalují v nahotě, jak se lidem žije v každém městě na světě, proč je společnost asociální? Problém je v přelidnění a degeneraci, investujeme obrovské částky do armády a vesmírných programů, nemáme ale peníze na vyřešení přelidnění a degenerace, všichni jsou do něčeho blázni a svět je tak veliký blázinec, nikdo není normální natolik, aby řekl, že pokud se nezamyslíme nad svými chybami, tak zde jako lidi už brzo evolučně skončíme.