Stvořitelem všeho je zde ale jenom evoluční proces

Vše je zde naprogramováno tak aby vše fungovalo, každý program je jenom nastavení, které zapíná a vypíná okruhy nebo procesy, pokud program chybuje tak je zde něco chybně nastaveno, nebo změny způsobili chybné nastavení. Pokud je zde; pandemie, revoluce, válka, ekonomická krize atd. tak příčinou jsou chyby v programech, lidi dělají chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby nechyboval, většinou časem u mnohého zjistíme příčiny chyb, které způsobili veliké problémy. Moudrost je v tom se poučit z cizích chyb a hloupost je se nepoučit ani z vlastních chyb.

Pokud spěcháme tak jsme povrchní a tím chybujeme, mnohdy jsme varováni ale my varování neposlechneme a potom svého rozhodnutí litujeme. Z díla spatříme tvůrce, neustále říkám lidem založte si na internetu stránku s vlastní doménou, protože díky tomu se budete mít v budoucnosti lépe, ale je to marnost, lidi jsou uzavření ve svojí egoistické konzervě a nevnímají to, jak se realita rychle mění. Já mám tři domény a mnoho blogů a jsem i na mnoha sociálních sítích, v současnosti mnoho času věnuji tomu, že dávám moje fotky k mému obsahu na mých stránkách.

Internet propaguje obrovské množství hloupostí, protože zde není kontrolní systém, který by uživatelům internetu zablokoval propagovat hlouposti o kterých si uživatelé naivně myslí, že to jsou zajímavé informace. Navíc je zde informační inflace a dalším problémem je rychlé zastarávání informací, dále zde jsou nadnárodní virtuální korporace jako je Google a Facebook, tyto obrovské korporace likvidují nemilosrdně vše, co se jim nějak snaží konkurovat, veliké ryby požírají malé ryby.

Podívejme se na Myspace které se propadlo na dno díky Facebooku, stejně tak i náš Seznam se rychle propadá na dno. V obchodu Alza zničila CZC, skončilo období centrálních monopolů, které podporoval stát, dneska platí padni, komu padni, ten, kdo se nedokáže pružně přizpůsobit nové době, ten na internetu zkrachuje. Rychle, kvalitně, levně, to je moderní svatá trojice, která zde kraluje, na vše jsou dneska statistiky, které odhalují chyby u všech organizací a lidí.

Ano, mnohé je zde relativní, a následkem je to že to nechápeme, podívejme se třeba na víru ve stvořitele (Bůh), který dokáže zázraky a má mnoho výhod. Stvořitelem všeho je zde ale jenom evoluční proces, není zde žádný subjektivní bůh, co je nad námi, každá lidská pravda je relativní, protože je subjektivní, pravidla, která se nezmění ani za milion let jsou objektivní pravdou, o které nikdo nepochybuje, o tom to zde všude, je že lidi dělají chyby!

Systém, ve kterém žijeme funguje podle pravidel, a tak je zde odměna a trest, komu není rady tomu není ani pomoci, jak si to uděláš takové to i máš, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, protože dobrota je žebrota. Krize a války v nahotě odhalují realitu ve které existujeme, musíme padnout na dno, abychom začali se změnami v nás a okolo nás, změny nám umožňují to, že se budeme mít v budoucnosti lépe, problémem je to, že snadno se mění to, co je na povrchu a těžko se mění to co není na povrchu.

Pokud optimálně nezměníme to, co je pod povrchem, tak se nebudeme mít lépe, pod povrchem nalezneme naše hříchy, které z nás všech dělají pokrytecké hříšníky, co myslí na samé hříšnosti, a tak jsou potrestáni psychickým očistcem, pověz mi na co nejvíce myslíš, a já ti povím že jsi pokrytecký hříšník!

Všude je inflace, která znehodnocuje hodnoty, pokud je něčeho nadbytek tak následkem je logicky inflace, lidí je nadbytek, a tak je zde inflace která z lidí udělala jenom loutky na dálkové centrální ovládání s nulovou hodnotou, miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, nebo při jiné katastrofě, to je pro nás jenom nudná statistika, jakmile ale zemře mocná celebrita, tak se najednou státní smutek vyhlašuje, o tom to zde je!

Funguje jenom to, co je pod optimální trvalou kontrolou, která eliminuje chyby a špínu, snaha kontrolovat lidi se ukázala jako naivní utopie, proto budeme muset bohužel globálně lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, GVKB globální umělá inteligence, bude mít pod kontrolou roboty a mnohé jiné, hříšný člověk to byla evoluční testovací verze, která se nepovedla a finální verzí bude GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Vše jde naprogramovat a optimalizovat, běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude už brzo jistě čekat za tvoje hříchy, smrt to je konec hry o výhody.

Čtěte dál

PředchozíDalší