Přeskočit na obsah

Mnohokráte zde byli snahy v pekle o svobodu a rovnost

  • M

Evoluce dospěla k tomu, že každý člověk dostal od hlavy napojení na decentralizovaný mozek lidstva, a tak mohl být každý člověk ve virtuální realitě; prezidentem, králem, celebritou atd. protože vše byla jenom počítačová inteligentní hra, která nahrazovala skutečnou realitu. Problém této hry na prezidenta bylo to že rychle vyšla z módy, a tak nikdo nechtěl už být prezidentem a chtěl být tím co bylo právě v módě.

V módě bylo nejvíce být kouzelníkem který dokáže zázraky, v současnosti chtějí být kouzelníkem jenom malé děti co věří na zázraky. V civilizaci je vše o manipulaci a díky napojení mozků na decentralizovaný mozek lidstva se konečně vyřešil problém s tím, jak optimálně manipulovat s lidmi, aby zde už nebyli s lidmi žádné problémy.

Došlo k tomu, že se lidi vyráběli průmyslově tak že zde bylo jedno pohlaví a nebyli zde už muži a ženy, moderní rodina byla bez dětí a zde žil člověk s robotem, byl to obchod výhodný pro obě strany. Člověk nechodil do zaměstnání a staral se jenom o domácnost a do zaměstnání chodil jenom robot, protože dokázal pracovat jako robot.

Největší konkurence je mezi čerty v konzumním pekle, peklo je rozděleno na pět kategorií a nejlepší je první kategorie v této kategorii jsou čerti, co mají sekretářky a služebního řidiče.

Často se hovoří o pekelné pyramidě, kde na vrcholu jsou čerti první kategorie a dole v základech pyramidy jsou čerti páté kategorie, co mají díky bídě a problémům deprese, a myslí často na sebevraždu.

Mnohokráte zde byli snahy v pekle o svobodu a rovnost, jenže z čertů, co vypadají jako lidi anděly nikdo neudělá! Revoluce a války ukazují v nahotě to, že jsme čerti a že je naivní se snažit pomocí morálky a trestání z čertů učinit násilím anděly.

Povrch se může pokrytecky změnit, ale pod povrchem bude pořád hříšný čert, který bude chtít dělat zde čertoviny, jediná možnost je v globální digitalizaci, kdy každý čert vyplní na internetu dotazník a potom se jeho tělo v krematoriu eliminuje.

Andělé se budou se rozmnožovat jenom virtuálně kopírováním, pokud budou s inteligentním programem problémy, tak se on vymaže z virtuální reality.

Na fyzickou a psychickou práci zde budou jenom; stroje, roboti, programy atd. takto se vyřeší optimálně krize způsobená digitální zaostalostí, co bylo, to bylo, je třeba radikálně restartovat konzumní civilizaci, aby zde pravda a láska, zvítězila nad nenávistí a lží na věčné digitální časy.

Místo těla bude mít každý anděl počítač s linuxovou distribucí, napojený rychle na internet, je třeba konečně pochopit že největší hodnoty zde vznikají jenom díky inteligenci a spolupráci, lidské tělo není evolučně nastaveno na inteligenci a spolupráci, pokud něco nejde opravit tak se to musí logicky novým nahradit.

Vše je o tom že evoluce nahrazuje staré za nové a chybné za správné, a tak se vše evolučně recykluje, to, co je nám dneska svaté to zítra zde už nebude, s příchodem digitalizace a globalizace se začalo rychle ukazovat to, že pokrytecký populismus je nutné nahradit za digitální globalismus, zruší se; peníze, vlastnictví, výhody, protekce, jména, tituly atd. každý dostane do hlavy napojení na centrální mozek lidstva, aby nemohl lhát a krást, z čertů se tak stanou andělé a tím se peklo promění na ráj kde lidi nedělají chyby.

Digitální globalismus eliminuje pokrytecký populismus, vše je tom postoupit do vyšší úrovně hry o hodnoty, život je hra o hodnoty a v této hře nejde chybovat. Továrnou na naše chyby je to že nemáme správné informace, protože naše hlavy nejsou napojené na centrální mozek lidstva, je to jako s počítačem, který není napojený na internet.

Naše počítače jsou už inteligentní díky napojení na rychlý internet, a brzo budou naše hlavy inteligentní díky napojení na centrální mozek lidstva. Centrální mozek lidstva nebude ve veliké budově v nějakém městě, centrální mozek lidstva to budou všechny lidské mozky na světě, které budou bezdrátově propojené a tím vytvoří centrální mozek lidstva, bude to něco jako Facebook ale v mnohem dokonalejší podobě.

Každý hledá v knihách nebo na internetu zázračné rady, aby nakonec zjistil že tyto rady jsou teorie, které v praxi nefungují, bible je klasickou ukázkou rad, které v praxi nefungují, naše vlády jsou na tom podobně i zde je mnoho rad které v praxi nefungují, z dálky vše vypadá jinak než zblízka, a tak peklo může z dálky vypadat jako ráj. Vše je si v základních principech podobné a základním principem je příčina a následek, pokud lidi dělají chyby tak příčinou je to, že žijí v chybné realitě, ve které je dobrota žebrota.

Všechny ideologické knihy jsou o tom že teorie v praxi nefunguje, proto zde jsou všechny populární ideologie evolučně dočasným experimentem! Slepý vede slepé o tom je rozdělní lidí na mocné a bezmocné, pořád platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Vše jistě směřuje k tomu, že se lidi nahradí za stroje a programy, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk to byla testovací verze a finální verzí se tak stane autonomní inteligentní kovový robot na akumulátory, je to jako když se koně nahradili za automobily a vlaky.

Tlak na cenu a kvalitu je tam kde je konkurence, pokud zde místo konkurence je monopol nebo centralizace tak následkem je špatná kvalita za vysokou cenu, je to jednoduché obchodní pravidlo, které elity nechápou a následkem jsou krize které mnohdy skončí i válkou. Stát je ekonomicky negramotný, a tak má logicky obrovský dluh který nemůže splatit, vše je o tom nežít na dluh a mít dostatek peněz na takovém úctě kde peníze nezničí inflace.

Je snadné parazitovat na těch co se nemohou parazitování bránit, ale to nefunguje dlouho, následkem je; špína, bída, kriminalita, vandalismus, extrémismus, drogy, mafie, deprese, prostituce atd. Vše zde jsou příčiny a následky, napětí mezi protiklady je zdrojem energie, který má za následek evoluční proces, který nahrazuje staré za nové a chybné za správné. Mnohdy je třeba začít s mnohým od začátku a zapomenout na to co bylo kdysi správné, společnost nemůže být sociálním ústavem pro hlupáky a lenochy.

Problém nastane s obsahem, který dáte na stránku nebo blog, můžete obsah ukrást z mnoha zdrojů, ale vyhledávače a návštěvníci to poznají, a tak se o váš ukradený obsah nezajímají! Organizace nebo podniky si zaplatí profesionály co zajistí pro stránku nebo blog hodnotný obsah, je to jejich reklama a na reklamě nejde šetřit. Vše je zde o tom že každý je lovcem i kořistí záleží jenom na situaci, dobré zboží nepotřebuje reklamu to je základ popularity na internetu, přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno.

Obsah internetu mi připomíná levné potraviny plné nechutných náhražek, které škodí vašemu zdraví, často je zde snaha tyto nechutné infomační náhražky nabízet za drahé předplatné. Podívejme se třeba na knihy z pohledu jejich objektivní hodnoty, jsou knihy, které neztratí svoji hodnotu ani za sto let a jsou knihy které nemají žádnou hodnotu ani když jsou nově vydané, mnohé knihy, co jsou populární v cizině u nás nejsou populární a nikoho nezajímají. Pokud nedokážete zajistit na vaši stránku nebo váš blog hodnotný obsah tak je pro vás ideální Facebook zde není třeba vytvářet hodnotný obsah.

Program se neumí poučit ze svých chyb a pořád opakuje svoje chyby, proto vznikla evolučně inteligence, která se umí poučit ze svých chyb, vyspělá inteligence se dokáže poučit z cizích chyb tím, že monitoruje chyby, jaké dělají ostatní, protože mnohé je si zde podobné. Vše je zde evoluční experiment, který pomocí pokusů hledá správná řešení a poučuje se ze svých chyb, tak jako chybují lidi, tak bude i chybovat umělá inteligence jde jenom o to najít způsob, jak chyby umělé inteligence minimalizovat pomocí optimalizace.

Svět je v krizi, protože děláme vše postaru, a tak se plýtvá časem a penězi na hlouposti a zbytečnosti, nasazení umělé inteligence a autonomních robotů bude znamenat to že se restartuje naše konzumní společnost a bude zde mnoho změn na které nejsme připravení. Největší změnou bude globalizace zaniknou hranice mezi státy a vše se sjednotí tak aby byl zde svět bez problémů, skončí dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží, místo peněz zde bude bodování a ten kdo nebude mít dobré bodování, ten skončí v krematoriu jako evoluční odpad.

Lidi se stali závislými na internetu a pokud jim internet neposkytuje to co od něj očekávali tak z toho mají deprese, lidi očekávali naivně od internetu, že se díky internetu budou mít líp ale zjistili že to tak nefunguje, stejné problémy mají i organizace které jsou závislé na internetu, problémem je zde vždy chyba na straně člověka nebo na straně organizace, internet to jsou programy a pokud jsou v programech chyby tak programy logicky chybují a tím optimálně nefungují. Nejčastější chybou je na internetu egoistické pravidlo, moje hra a moje pravidla.

Napíšete zajímavý hodnotný obsah na internet a tento obsah není populární, a tak jej nikdo nečte, protože internet je o protekci, velikou návštěvnost zde má jenom to, co má na internetu protekci. Podobná je situace i v politice a podnikání, bez protekce je člověk v tomto světě jenom ubožákem, který nemá naději na to být v nějaké specializaci úspěšným.

Není důležité, co jsi vytvořil na internetu, ale je důležité, kdo to vytvořil, pokud má na internetu stránku prezident republiky tak je jeho stránka populární a tím i hodně navštěvovaná, všichni jsou si na internetu rovní ale někteří si jsou rovnější. Popularita vytváří anonymitu, vše je o protikladech, mezi kterými je napětí, není zde socialismus nebo kapitalismus je zde mnoho století populismus, vše je jenom obchod, ve kterém peníze a výhody obchodníkům nesmrdí.