Doba se změnila o tom nikdo nepochybuje

Dokonalé je to, co je mrtvé, protože to dokonalo, a tak se to už nemůže změnit, internet se neustále mění podle situace, a tak není dokonalý, internet to jsou propojené počítače a mobilní telefony, brzo zde budou i propojené technické systémy, a tak bude vše digitalizováno a optimalizováno to vše povede k tomu, že vše bude na internetu mít pod kontrolou umělá inteligence.

Tím skončí problém s pitomci na internetu, co používali internet na pitomosti, profese programátora a administrátora evolučně zanikne, tak jako zanikli evolučně fotoaparáty na kinofilm a mechanické psací stroje. Potom přijde napojení mozků na internet a mozky se tak odpojí od skutečné reality a tím se z lidí stanou otroci virtuální reality, politika a byrokracie evolučně zanikne.

Pravdou je že všechny předpovědi budoucnosti se ukázali jako naivní a chybné, protože vycházejí ze současnosti, je mnoho specialistů, co se snaží odhadnout naši evoluční budoucnost abychom se tak mohli na budoucnost připravit. Všechny předpovědi vycházejí z toho, že zde člověk bude kralovat všemu na věčné časy, jenže co se stane, pokud zde člověk nebude na věčné časy a místo člověka zde budou roboti na akumulátory?

Taková zlá předpověď se lidem nelíbí, a tak se logicky ani lidem taková zlá předpověď na internetu a v televizi nenabízí. Co když pro lakomé zaměstnavatele bude robot lepší volbou, než je člověk? Je to o ekonomice, proč plýtvat penězi, když je možné peníze ušetřit, tím že se lidi nahradí za roboty, globální robot prezident tak bude vyznamenávat vzorné roboty, když lidi nebudou mít peníze získané z práce, tak odejdou z civilizace a tím se z lidí stanou divoši co žijí stylem z ruky do huby a mají nahý zadek.

Představte si reklamu v televizi, kde je srovnání práce člověka a práce robota, v této reklamě bude robot jasnou ekonomickou volbou pro zaměstnavatele a podnikatele, je naivní politická představa, zdaníme roboty a umělou inteligenci, a tak už nebudeme muset pracovat jako otroci a všichni se tak budeme mít dobře na věčné časy. Je vůbec nějak možné vyřešit to že nás informační technologie evolučně eliminuje jako bychom byli jenom testovací verzí a finální verzí jsou roboti a umělá inteligence.

Nejprve si musíme ujasnit kdo je to troll na internetu? Troll je sobecký člověk, který porušuje správná pravidla, protože využívá anonymity na internetu, nebo má na internetu výhody, protože je; moderátorem, administrátorem, politikem, byrokratem, podnikatelem, celebritou, vedoucím atd. Problematika trollů není evolučně nová, Adam byl první troll, který porušil správná pravidla a byl za to s Evou vyhnán z ráje. Otázka je, a jsou zavedená správná pravidla, objektivně správná?

Vše je zde experiment, a tak se často stává že pravidla nejsou správná, tím že se chybná pravidla dodržují, se může přeci zjistit to, jestli je experiment evolučně správný jinak to nejde! Jenom aktuální situace určuje, kdo je troll a kdo není troll, se změnou situace se mění i to kdo je troll a kdo není troll. Moje hra a moje pravidla o tom je problém s trolly, následkem jsou konflikty a války. V současnosti jsou v krizi díky trollům sociální sítě na internetu, protože inzerenti nechtějí už dávat svoje reklamy na sociální sítě!

Velikým problémem je kopírování toho, co je na internetu, pokud trollové okopírují vaše hodnotné informace, co máte na internetu tak vás okradou o návštěvnost a tím i o zisk. Je to jako s knihami kdy zavedení; knihoven, PDF, laserových kopírek atd. vedlo k tomu, že klesl odbyt populárních knih a tím klesli zisky těm co knihy pracně dlouho vytvářejí. Proč platit za to co je možné ukrást, následkem je; inflace, konflikt, protekce, korupce, vandalismus, prostituce, drogy, mafie atd.

Bůh vše z ničeho stvořil ale kdo stvořil boha, vše se zde kopíruje, tvrdit o něčem že to není kopie, je lež, i bůh je kopie, to že neznáme originál, neznamená to, že ten originál zde nebyl! Strach stvořil boha, stroje nemají strach, a tak nevěří na existenci boha. Stejně tak je i bible kopie, to je už vědecky doloženo, kdo nekrade okrádá rodinu, jak se říkalo za socialismu, podívejme se na diplomové práce, každá diplomová práce je kopie, je to o lenosti těch, co kontrolují originalitu diplomové práce.

Internet dovedl kopírování k dokonalosti, veškerý obsah internetu to jsou kopie, největší problém s kopiemi mají sociální sítě na internetu, a proto ztrácejí peníze z reklamy. Podívejme se na pandemii zase jde o to, že se nějaký virus vyrobený v laboratoři začal globálně kopírovat a tím nastala krize a inflace. Nejlepší je se nenarodit, lidi neumí používat antikoncepci, a tak za pouhých 50 let je na světě dvojnásobek lidí, lidi by se měli konečně přestat kopírovat, komu není rady tomu není pomoci.

Na začátku evoluce byl člověk, který se živil jako lovec a sběrač ovoce, potom zde byl člověk pastevec a zemědělec, další etapou byl člověk jako řemeslník a umělec, který vyráběl zboží a poskytoval služby. Velikým evolučním zlomem bylo to že začal člověk chodit jako dítě do školy, a tak byl člověk moudrý a svoje jméno označoval titulem svojí specializace.

Současnost je o tom že je zde člověk digitální, člověk digitální nezná už skutečnou realitu, protože žije v digitální virtuální realitě, která se stala jeho královstvím a taky jeho vězením, jde zde nevíce o; mobil, tablet, notebook, televizi, internet, počítačové hry, programování, sociální sítě na internetu atd. Digitalizace se tak stala návykovou tvrdou drogou pro psychicky nemocné ubožáky, mnozí se věnují multimediální tvorbě jako je; fotografie, video, počítačové hry atd.

Vzniká tak obrovské množství digitálního odpadu a jsou zde veliké náklady na kontrolu a eliminování tohoto odpadu. To vše vede k psychickým nemocem, které často skončí sebevraždou, pokud nejsou správně léčeny a vyléčeny v psychiatrické nemocnici. Všem jsem to říkal, aby si dali pozor na digitalizaci nebo se z toho zblázní, je to ale marnost, komu není rady tomu není pomoci, běž se podívat do blázince ať jistě víš co tě bude brzo čekat, vše je nejisté a jenom dlouhý pobyt v blázinci je jistý.

S příchodem chytrých mobilů a chytrých notebooků dochází k tomu, že lidi mnoho času stráví s mobilem a notebookem na internetu nebo jinak. Je to o prioritách, některé priority je možné si vybrat a jiné si nejde vybrat, vše nejspíše začalo rádiem a potom přišla televize a dneska je zde internet, zítra zde bude virtuální realita.

Pamatuji, jak v hromadné dopravě všichni koukali do novin nebo do knih, dneska všichni v hromadné dopravě koukají do mobilů a tabletů a občas někdo kouká i do notebooku. Doba se změnila o tom nikdo nepochybuje, logicky se změnou doby se změnili i lidi, místo starého označení Homo sapiens (Člověk moudrý) bychom mohli říci, že je zde nový Homo digital (Člověk digitální).

Čtěte dál

PředchozíDalší