Přeskočit na obsah

Mnoho specializací zanikne a vzniknou nové specializace

  • M

Za krátkou dobu skončí kult peněz a vznikne kult umělé inteligence, vše je o tom že to, co je nahoře egoisticky manipuluje s tím, co je dole, tak jako dneska každý kouká do počítače a mobilního telefonu tak s příchodem umělé inteligence budeme mít v hlavě čipy, a tak už nebudeme potřebovat telefony a počítače, auta a roboty bude řídit už jenom umělá inteligence, nebudeme muset chodit do školy a do zaměstnání. Bude zde existovat jenom domácí práce ve virtuální realitě, bude to jako hrát počítačové hry, skutečná realita nás už nebude vůbec zajímat, sociální sítě nahradí naše vztahy, virtuální realitu bude mít pod kontrolou umělá inteligence a jakmile zde bude někdo porušovat pravidla tak za to bude tvrdě potrestán. Potom přijde doba, kdy se budeme průmyslově vyrábět, a tak budeme stejní a stejně naprogramovaní, rozdíly mezi námi budou jenom ve specializaci, nebude zde už potřeba žena, která by rodila potomstvo a nebude zde logicky ani sex a rodina.

Mnoho lidí by chtělo mít na internetu stránku s velikou návštěvností, co dělá velikou návštěvnost? Velikou návštěvnost dělá kvalitní originální aktuální obsah, o který mají lidi zájem, obsah je základ, na kterém stojí návštěvnost, nejde obsah zkopírovat z jiné stránky, protože internetoví roboti nejsou hloupí a poznají ukradený obsah. Další věcí je jednoduchost a přehlednost stránky, dále originální vzhled, není nic horšího než populární šablona, kterou používá miliony návštěvníků internetu. Jde o to, aby se návštěvník na stránku často vracel, protože jej tato stránka zaujala, nároky návštěvníků neustále narůstají to, co fungovalo před mnoha lety, to už dneska nefunguje.

Další věcí je stáří stránky, rok stará stránka má malou návštěvnost, protože o ní nikdo neví a pokud si zaplatíte reklamu, tak se sice návštěvnost zvedne, ale jakmile reklamu přestanete platit, tak návštěvnost zase zmizí. Zásada je, každý den musí být na stránce nový hodnotný originální obsah, a jsme u jádra problému, nemáte čas na tvorbu obsahu! Tento problém je často řešen tím, že obsah vytváří více lidí, kde ale vzít hodné lidi co vám budou zadarmo dlouho vytvářet obsah stránky?

Většina lidí na světě je díky bídě a zaostalosti internetově negramotná, lidi si neuvědomují, jaký dosah bude mít na jejich život internet. Internet dá mnoha lidem dobrou práci, co bude dobře zaplacená, veliké změny nastanou s příchodem umělé inteligence a robotů, peníze ztratí svoji velikou moc a místo peněz zde budou data a programy, vše je to o tom, čemu dáme protekci a internet si jistě zaslouží naši protekci, protože nás posune evolučně mnoho dopředu a bude to skok z konzumního otroctví do svobodného světa virtuální reality.

Nikoho najednou nebude zajímat, jaké máš vzdělání a jaké máš tituly, důležité bude tvoje dílo, z díla spatříme tvůrce, skončí dlouhé období, ve kterém zde kralovali díky protekci staří ubožáci, co jenom ve svých mediálních projevech mlátili prázdnou slámu. Mnoho povolání trvale zanikne a vzniknou zcela nová povolání, přijde období velmi úzké specializace, skončí plýtvání časem na hlouposti, ze kterých není užitek. Dneska je povolání programátora dobře zaplacené, s příchodem umělé inteligence bude umět najednou programovat i malé dítě nebo důchodce, programátoři se budou muset přeškolit, na jiné povolání jinak budou bez zaměstnání. Vzniknou veliké rezervace, kam se přesunou lidi, co neplatí veliké daně, v těchto rezervacích většina lidí do roka zemře, protože se nedokáže přizpůsobit životu v těžkých podmínkách, kde nejsou civilizační výhody a jistoty.

Šaty dělají člověka, to je pravda odvěká. Prostřednictvím oděvu je možné vyjádřit svůj sociální status a sociální roli, dát najevo své záliby, postoje, členství v různých skupinách i svůj životní styl atd. Následkem je vznik módy, protože spěcháme a jsme tak povrchní, když začínal internet tak nebyl vzhled stánky důležitý, doba se změnila, a tak zde jsou specialisté, co se postarají o vzhled stránky, aby byl uživatel spokojený, z díla se pozná tvůrce. Třeba u redakčního systému WordPress je obrovské množství vzhledových šablon a je opravdu těžké si vybrat, je to jako být o obrovském obchodním domě a zde bloudit. Pokud máte jenom Facebook tak zde nejsou k dispozici žádné šablony a můžete jenom změnit nahoře obrázek a tím to končí. Nejhorší je situace na blog cz, vzhledy zde odpovídají inteligenci majitelů blogů, jsou zde i hezké vzhledy, ale to je spíše výjimka. Já jsem provedl u svých blogů mnoho vzhledových změn abych vyjádřil svůj originální životní styl.

Co ovlivňuje rychlost myšlení? Je to obrazně jako u stránky na internetu a rychlost načítání stránky, proč se některé stránky načítají rychle a jiné se načítají pomalu? Je to o kvalitě hostingu a o optimalizaci stránky, kvalita je drahá ale vždy se vyplatí, podívejme se na to, proč zkrachuje; rodina, podnik, obchod, doprava, politika, náboženství, filosofie, umění, ekonomika atd. je to o kvalitě, na které se šetřilo, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit šetřit na kvalitě. Stránka, která se načítá déle je vyhledávačem penalizovaná, a tak má malou návštěvnost. Je logické to že genetika je více než výchova, z opice nikdo výchovou člověka neudělá. Snaha převychovat lidi pomocí náboženství a školství je naivní utopie, jediným možným řešením je to, aby děti měli jenom dokonalí alfa jedinci, na počátku proměny opice na člověka měli možnost mít děti jenom alfa jedinci, ale potom se od toho bohužel upustilo, a tak vznikla degenerace a následkem je konzumní očistec plný lidí kterým to rychle a správně nemyslí.