Přeskočit na obsah

Ano, naše domovy to jsou noclehárny

  • A

Dejte si pozor na digitální zloděje času. Vše začalo s vynálezem elektřiny, a potom přišly další vynálezy, co mají jako zdroj elektřinu, jako je; telefon, rádio, televize, počítač, internet, sociální sítě atd. je to jako s ohněm, který je dobrý sluha a zlý pán. Vždy když je zde něco, co je evolučně nové, tak trvá dlouhou dobu, než se naučíme s tím optimálně zacházet, každý by chtěl telefonovat, ale nikdo nechce platit veliký účet za telefonování. Pokud se k něčemu přiblížíš, tak se logicky musíš od jiného vzdálit, pokud věnuješ svůj čas televizi a internetu, tak potom nemáš čas na sebe a svoje bližní. Co z toho máš, že jsi strávil hodně času u televize a internetu?

Umožní ti tento investovaný čas to, že se budeš mít lépe, protože získáš výhody a jistoty? Mnozí říkají, že prý je televize a internet psychickou potravou, kterou moderní člověk potřebuje, já říkám, že je to ubohá náhražka psychické potravy, žijeme ve světě náhražek, nahradili jsme; pravdu za lež, lásku za peníze, moudrost za hloupost, profesionalitu za amatérismus atd. blázen nemůže vést blázny o tom je; politika, náboženství, filosofie, umění, móda, ekonomika, psychika atd. jsi normální? Nedávno jsem byl ve veliké prodejně knih a po dlouhé době jsem zklamaný odešel, knihy dneska píší jenom blázni pro blázny, nikdo už není díky digitalizaci normální, digitalizace je rakovinou, která napadala civilizaci.

Moderátor stránky pro adolescenty, to je obrazně jenom uklízečka na veřejných záchodech, adolescenti, co chodí na tyto veřejné stránky, si chtějí jenom psychicky anonymně ulevit, a jakmile se vyprázdní tak spokojeně odcházejí, pokud by zde nebyl moderátor, tak by měla tato stránka brzo nulovou návštěvnost. Z cizího krev neteče o tom to je, proto je práce moderátora stránky pro adolescenty mizerně ohodnocena a většina moderátorů to zde i brzo zabalí a jde dělat něco jiného.

Přichází doba GVKB umělé inteligence a ta eliminuje moderátory, vše jde naprogramovat a nebude to trvat dlouho a nebudeme už potřebovat k ničemu vysokoškoláky a středoškoláky, protože je nahradí GVKB roboti s kravatou. Internet v současné ubohé podobě, nahradí GVKB čipy do hlavy. Lidi nebudou už znát realitu a jejich těla bude ovládat GVKB čip a umělá GVKB inteligence, evoluce je jako lavina, a tak nahrazuje staré novým. Mnozí namítnou, že lidi nebudou souhlasit s tím, že mají mít GVKB čip v hlavě, ten, kdo bude dělat problémy při globálním očipovaní, ten bude policejními GVKB roboty eliminován a recyklován, zájem celku byl a bude nad zájmem egoistického jedince.

Pokud se někdo chce vyzpovídat, tak od toho jsou dneska sociální sítě jako je třeba Facebook, vše je dneska jenom o povrchním pokrytectví, víra v božského stvořitele všeho, který dělá zázraky, definitivně skončila, dneska lidi věří jenom v to, co funguje, jako jsou peníze a protekce, dobrota je už jenom žebrota. Na internetu kdysi dávno vzniklo diskusní anonymní fórum s názvem zpovědnice, od počátku zde byla problémem anonymita, se kterou si amatérští moderátoři neuměli poradit, a tak zde bylo mnoho informačních sraček, co zde byli uživatelům jenom na veliké hovno. Každé fórum je o geniálních celebritách, jakmile moderátoři eliminují celebrity, tak si podříznou větev, na které sedí.

Proč moderátoři eliminují celebrity? Příčinou je závist, je to jako u zaměstnání, když ukážete to, že jste lepší, než jsou vaši nadřízení, tak dostanete padáka, protože se nadřízení bojí o svoji funkci. Blbec je vždy ten, kdo je dole, a ten kdo je nahoře, ten není blbec, zákon padajícího hovna, je zde od té doby, co je společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře, a ty co jsou dole. Vždy ti, co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, následkem je vždy revoluce a válka. Minulost byla plná zaostalosti, kdy jsme se zabíjeli kvůli blbostem, je třeba začít přestat krmit trolly na internetu, vyserte se proto z vysoka na virtuální zpovědnici, která už stojí za veliké hovno díky blbým moderátorům, co mají v hlavě nasráno.

Statisticky je většina obsahu internetu nekvalitní a bylo by nejlepší tento obsah smazat, tento problém by mohla vyřešit umělá inteligence, která začne nekvalitní obsah mazat ještě před zveřejněním, to bude znamenat pro mnoho ubožáků katastrofu, se kterou se těžko smíří. Nejhorší jsou sociální sítě a blogy, vše zde jsou jakési vlny, a právě vlna nekvalitního obsahu na internetu dosáhla už vrcholu, a nastane hon na trolly co na internetu spamují. Skončí období internetové negramotnosti, a ten kdo se nepřizpůsobí, bude mít smůlu, nejde rozhodně o zavedení virtuální totality, protože GVKB umělá inteligence nebude zatížená protekcí a každému bude měřit stejně.

Co je kvalitní obsah a co je nekvalitní obsah na internetu? Je to jako ve sportu, jsou zde pravidla a jsou zde ti, co kontrolují pravidla a sportovce, aby nepodváděli, z díla se pozná tvůrce, nebude stačit jenom být povrchním pokrytcem, protože umělou inteligenci nikdo neoklame. Podívejme se třeba na fotky a videa na internetu, jde jenom o informační odpad s nulovou informační hodnotou a jenom to okrádá lidi o čas a peníze, změnit se bude muset i reklama, lidi už mají dost otravné reklamy a vyskakovacích oken.

Inteligence je proces, na jehož konci je rozhodnutí, logickou otázkou je, proč není každé rozhodnutí inteligence správné? Problémem je zde kontrola vstupních informací, protože kvalitní kontrola stojí čas a peníze, proto se dělá jenom povrchní kontrola a následkem jsou chybná rozhodnutí. Klíčovou otázkou je tedy jak realizovat kontrolu do hloubky, tak, aby nás nestála čas a peníze? Jediným řešením je certifikace zdrojů a nepoužívat informace a programy ze zdrojů, jež nemají platnou certifikaci, je to jako si koupit podezřele levné zboží a doma zjistíte, že je to zmetek, a tak jej brzo vyhodíte.

Podívejme se na svaté knihy, kde jsou zázraky, zde jde jasně o zdroje informací bez certifikace, protože v realitě zázraky nemají co dělat, vše je zde podřízeno reálným pravidlům a reálným limitům. Lidová moudrost jasně říká, že dobrota je žebrota a tím jasně říká, že všechna náboženství a sekty dělají z lidí jenom žebráky, prověřuj a teprve potom důvěřuj. Stvořitelem všeho je to, co má výhody a jistoty, to, co zde má nevýhody a nejistoty, to zde nemůže nic stvořit, protože na to nemá čas ani zdroje, proto zde jsou egoistické závody o výhody a jistoty, dobytka je mnoho a koryt je málo.

Za největší vynález moderní doby lze označit zavedení elektřiny, větší dlouhodobý výpadek elektřiny ve velikém městě znamená pro město katastrofu, protože se vše zastaví, přitom podle statistik se za největší vynálezy a patenty se považují většinou věci závislé na elektřině jako je; žárovka, elektromotor, rádio, televize, internet, telefon, počítač, lednička, pračka, šicí stroj, tiskařský stroj, tramvaje, vlaky, výtahy atd.

Elektřina se pro nás už stala takovou samozřejmostí, že ji nepovažujeme za největší vynález. Pokud se zdraží elektřina, tak se brzo i zdraží mnoho zboží a služeb, problémem elektřiny je to že se nedá levně skladovat, a tak je jí někdy nadbytek a jindy nedostatek. Problémem je to že vše je na baterky a občas jsou baterky vybité, a to je něco s čím jsme nepočítali, najednou meleme z posledního.

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud uděláme chybu tak následkem jsou problémy, narodí se nám děti, a my je svěříme cizím lidem v; jeslích, mateřské škole, základní škole, střední škole, vysoké škole, armádě, zaměstnání, sektě, nemocnici, vězení, cizině atd. naše domovy to jsou už jenom ubohé levné noclehárny. Následkem je logicky to že lidi jsou nemocní fyzicky a psychicky, samozřejmě nikdo za nic nemůže! To neřeš, stejně to nevyřešíš, takový je život, takto zbaběle myslíme a jednáme, následkem je konzumní očistec, ve kterém jsou; konflikty, války, revoluce, krize, reformy, vandalismus, extremismus, rasismus, fanatismus atd. lidi musí projít válkou, aby pochopili realitu, ve které jsme jenom loutky, které ovládá situace a mnohé jiné.

Nevěřte tomu, že elita, kterou jste si zvolili, vám zajistí to, že vám bude lépe, politické elitě složené z bezcharakterních kariéristů jde jenom o to, aby se ona měla dobře, a po volbách na svoje sliby okamžitě zapomene. Dělník je v současné době něco, co nikoho nezajímá je to jenom otrok s nulovou hodnotou, média se zajímají o to, že prezident klade věnce na hroby nebo pořádá vojenskou přehlídku.

Skutečnou globální moc zde má milion milionářů, oni pomocí peněz ovládají celý svět, za vším byli, a ještě dlouho budou peníze a výhody. Jak můžete chtít kvalitní práci od dělníka který je nevyspalý, má dluhy, a hodinu jede hromadnou přeplněnou dopravou do zaměstnání, kde se s ním zle zachází. Tak jako stroje a počítače potřebují optimální podmínky a optimální servis, tak i lidi potřebují optimální podmínky a optimální servis. Ti, co jsou nahoře tam, ale už dlouho nebudou, přijdou roboti s kravatou a najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat žádné lidi!

Nebude pro lidi žádná práce tak logicky lidi ani nebudou mít peníze na; bydlení, jídlo, oblečení, dopravu atd. je naivní si myslet to, že roboti budou živit obrovské množství lidí, ze kterých není žádný užitek, lidi se odsunou mimo civilizaci a zde za krátkou dobu dojde k jejich genocidě. Hodnota lidí rychle upadá a většina lidí na světě žije ve veliké bídě a je pro ně problém potrava a léky. Lidi si neuvědomují, co bude znamenat zavedení umělé inteligence, bude to znamenat veliké propouštění lidí, je naivní si myslet to, že zdaníme stroje a počítače, pokud stroj nemá to, co potřebuje tak se zastaví, stroje nejde okrádat tak jako jsme dosud okrádali dělnickou třídu, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verze je robot.