Databáze jsou základy, na kterých stojí veliké systémy

Proč inteligence nedokáže eliminovat problémy? Možnosti inteligence jsou omezené situací a pravidly, co je to vlastně svět, ve kterém existujeme? Tento konzumní svět je světem inteligence a tím i aktualizací, co bylo, to bylo, teď je vše jinak, změny jsou, jako stín, před kterým nelze utéci. Podívejme se na to, že většina lidí na světě žije v zaostalosti a tím i bídě hmotné a duševní, pokud půjdeme do hloubky tak zjistíme, že příčinou jejich problémů je strach ze změn a aktualizací. Tento svět je tekutý, není zde pevný bod, vše je v pohybu, každá pevnost je zde dočasně, každá víra v zázraky je zde dočasně, z ničeho zde vše veliké vzniká a po čase se to v nicotu navrací. Je to tak snadné se uzavřít do svojí konzervy, a tak je zde konzervativní zaostalá společnost, která dosud nepochopila to, že jak si to uděláme takové to i budeme mít, zázraky jsou v tom, že se nebudeme bát změn a aktualizací.

Připravme se na to, že za krátkou dobu zde budou roboti s kravatou, co nahradí vysokoškoláky a středoškoláky, ano práce za mzdu pro lidi už v EU nebude je naivní se spoléhat na to, že společnost bude živit v EU miliony lidí co jsou dlouhodobě nezaměstnaní nebo jsou v důchodu. EU je už dneska zadlužená natolik, že nemá ani peníze na podporu sociálních ubožáků co jsou na okraji společnosti, následkem jsou logicky krize a nepokoje, ekonomičtí migranti z jihu jsou už poslední kapkou, která vedla v EU k explozi sociálních problémů a odchodu Anglie z EU. Je třeba začít regulovat globálně optimálně porodnost, ubožáků je na světě už jako sraček, a tak to všude stojí za hovno.

Komu není rady tomu není už pomoci, Jan Hus neměl správné informace, a tak zle skončil, nacisti neměli správné informace, a tak zle skončili, soudruzi neměli správné informace, a tak zle skončili, podnikatel neměl správné informace, a tak zle skončil, narkoman neměl správné informace, a tak zle skončil atd. Hlupák se nepoučí ani ze svých chyb a moudrý se poučuje z chyb hlupáků o tom to zde je od stvoření Adama a Evy. Ve společnosti zkušených mlč a ve společnosti nezkušených hovoř, problémem je často to, že jsi egoistický hříšník, a tak jsi nenapravitelným hlupákem, který nemá správné informace, a tak jistě zle skončíš.

Z díla poznáš tvůrce, slova mohou klamat a dílo klamat nemůže, čas má dostatek času na to, aby špatné eliminoval a dobré zachoval, vše, co ti, co jsou dneska nahoře vytvořili, to za krátký čas zanikne, protože to bylo špatné, svět nemění k lepšímu sliby politiků a celebrit. Svět mění k lepšímu jenom praktické vynálezy, jakými je; telefon, rádio, televize, počítač, internet, knihtisk, šicí stroj, automobil, vlak, letadlo, elektřina, kontejnerizace, automatizace, optimalizace, čipy, kreditní karty atd. Jsou ti, co se pohodlně vezou a mají imunitu, a jsou ti, co táhnou tento svět dopředu jako dělníci a mají dluhy.

Manipulace je možná díky datům, která se programově využijí, co se ale stane, pokud je databáze vadná, následkem je to, že databáze je továrnou na chyby. Vadné databáze nejsou vytvářené záměrně, ale vznikají díky tomu, že se při tvorbě využívají staré vadné databáze, a tak se chyby kopírují, změny taky mohou způsobit to, že je databáze vadná. Databáze jsou základy, na kterých stojí veliké systémy a základy nejde už opravit, a tak se musí veliký systém eliminovat a vytvořit nový veliký systém, to ovšem znamená veliké investice a veliké časové nároky. Z dat vše vzniká a po čase se vše na data zase rozpadá, je to nekonečný proces recyklace dat, mladí chtějí revoluční změny a staří zase chtějí, aby se nic neměnilo.

Ten, kdo chce veliké změny, se stává mučedníkem, protože narazí na ty, co změny nechtějí, dosud na světě existují miliony lidí, co jsou negramotní, proč je zde tolik negramotných primitivů, co nečtou rádi moje dlouhé geniální články, kde je chyba? Problémem je nedostatek lásky a pravdy, je třeba zajistit to, aby zde byl dostatek lásky a pravdy pro každého člověka, toho můžeme dosáhnout jenom tím, že budeme investovat do vzdělání, ten, kdo nebude mít vzdělání ten bude přemístěn do vzdělávacích táborů a zde se mu zajistí optimální vzdělání, jsou věci, na kterých nelze šetřit.

Čtěte dál

PředchozíDalší