Přeskočit na obsah

Ano, za blbou náladu mohou amatéři v politice

  • A

Pokud je server nedostupný, jistě je na internetu jiná stránka, která je v záloze, a jistě bude pro vás dostupná. Když není originál tak je zde kopie, o tom to zde všude je, vše je zde jenom kopie, originalita je na internetu vzácnou výjimkou. Když hledám informace v knihách nebo na internetu, tak zjišťuji, že vše je jenom levná kopie, proč pracně vytvářet originály, když je mnohem snadnější jenom kopírovat diplomové práce, a tak jsme zahlcení kopiemi diplomových prací u našich politiků, které se snaží vypadat jako originál. Ano, 99 % politiků to jsou jenom kopie s nulovou hodnotou, a tyto kopie jsou snadno nahraditelné jinými politickými kopiemi, levnou kopií může být; Bůh, král, šlechtic, papež, guru, prorok, mesiáš, rabín, prezident, poslanec, senátor, předseda vlády, ministr, diplomat, celebrita, ředitel, profesor, soudce, administrátor, moderátor atd. všude jsou jenom levné genetické kopie, protože server je někdy i z technických důvodů nedostupný.

Vše nejspíše začalo vynálezem fotoaparátu a telefonu, najednou zde byla televize a lidi mohli z pohodlí domova sledovat to co se děje daleko od jejich domova, zprvu jenom černobíle ale za krátkou dobu zde byla už barevná televize. Potom přišla digitalizace a nejdou zde byla digitální plochá veliká televize a taky zde byl internet, a tak se začal rychle měnit konzumní svět. Vše se díky miniaturizaci začalo stávat mobilním a nejednou zde byl levný mobilní telefon, ve kterém byl internet, a tak se začal od základů měnit náš konzumní svět. Staré kulty byli recyklované a místo nich je zde kult multimediální digitalizace, všude dneska spatřujete lidi, jak mají na uších sluchátka a v ruce mají mobilní telefon nebo tablet. Nabídka zboží a služeb je tak veliká, že zde vznikli na internetu katalogy a encyklopedie, které nám pomáhají s výběrem toho, co potřebujeme, heslem současnosti je; rychle, levně, profesionálně atd. každý má v sobě protekční hodnotový metr, kterým vše poměřuje, aby si mohl vybrat to, co mu vyhovuje. Tam kde je zisk tak je i konkurence a zákazník tak rozhoduje o tom, kdo bude úspěšný a kdo bude neúspěšný.

Dlouho jsem poslouchal hudbu z iTunes do sluchátek při práci na internetu a nedíval jsem se na televizi to, ale byla chyba, pak mě napadlo postavit vedle počítačového monitoru televizní monitor a na televizním monitoru pustit hudební kanál ve kterém nejsou otravné reklamy. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, nebojte se všeho zkusit a dobrého se držet, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, dejte si pozor na sítě, do kterých vás chtějí chytil podvodníci, dosud lidi spí, a proto je třeba spojit síly, abychom dokázali lidi probudit k tomu, aby zaniklo to staré a vzniklo zde nové. Lidem začíná konečně docházet to, že je sociální sítě okrádají chytře o hodnotný čas, dobrota je žebrota a sociální sítě jsou založené na dobrotě, a tak z nás dělají žebráky, realitou je profesionální práce za peníze, a kdo vám zaplatí čas strávený na sociální síti? Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na amatéry a profesionály.

Z díla spatříme tvůrce, slepý nemůže vést slepé, jasným ukazatelem funkčnosti politiky je nálada lidí, za blbou náladu mohou amatéři v politice, je zde problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit konzumní ekonomice, profesionální politika odsune příživníky do rezervace, a zde oddělí muže od žen, aby se příživníci už nerozmnožovali. Kdo neplatí veliké daně ten je příživníkem, stát nemůže být sociálním ústavem pro příživníky, když nejsou společné peníze na modernizaci a optimalizaci tak následkem je krize, lidi jsou ve svojí přirozenosti egoistickými lakomci a podle toho se musí s lidmi zacházet. Místo opravování zde bude recyklování. Zavede se globální certifikace na plození dětí, potřebujeme kvalitní lidi, co vychovají jenom GVKB roboti, aby je naučili myslet a pracovat jako roboty, na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence a lidi zde budou jenom na to, aby makali jako levní roboti za jídlo a oblečení.

Kultem se u lidí stává to, co má u nich největší protekci, končí kult víry v zázraky a přichází kult víry v digitalizaci, místo slibů že po smrti bude ráj pro vyvolené a že po volbách bude zde pro vyvolené kariéristy ekonomický ráj přichází víra v digitalizaci, kdy věříme, že díky digitalizaci zde zmizí naše problémy a budeme se mít lépe. Digitalizace ale je pod vlivem pravidel a limitů, veliké změny trvají velikou dobu, podívejme se, jak dlouho trvalo zavedení školství, které dává lidem možnost se na něco specializovat, a tak se mít dobře, bohužel školství je zde krátce, a tak je v něm mnoho problémů se kterými si nevíme rady. Digitalizace je optimalizace, která eliminuje namáhavou psychickou práci, stroje nás osvobodili od těžké fyzické práce a digitalizace nás osvobodí od těžké psychické práce, zbude nám tak logicky jenom lehká práce fyzická a psychická, následkem bude mnoho změn, se kterými jsme nepočítali, některé změny budou pro nás přínosem, a jiné změny budou pro nás utrpením.

Největší změnou zde bude robot s kravatou, který nahradí všechny vysokoškoláky a středoškoláky, umíte si představit robota s kravatou, který dělá prezidenta nebo ředitele, autonomním inteligentním robotům je zcela jedno, jestli nahradí dělníka nebo prezidenta. Tak jako soudruzi sebrali milionářům jejich moc a bohatství tak roboti s kravatou seberou kariéristům jejich moc a jejich bohatství, co bylo, to bylo, teď je prezidentem robot s kravatou. Mnozí tvrdí to bude tak nejdříve za sto let, a to já už zde nebudu, ona ta robotizace postupuje velmi pomalu. Podle mě zde bude běžný robot s kravatou už v roce 2038, jestliže je vám dneska dvacet let tak tehdy vám bude čtyřicet let, a najednou na vaše dobře placené místo nastoupí robot s kravatou, jsi na to psychicky připraven?

Podívejme se na sport zde není protekce a jakou mají lidi radost, když nějaký Čech na olympiádě získá zlatou medaili, protekce je jako stín, před kterým naše kultura nedokáže utéci, protekce je všude a je i v naší hlavě, spatřím něco dobrého, a tak si to koupím a potom to sním, spatřím zajímavé čtení tak si je přečtu atd. Všiml jsem si toho, že určitá témata jsou mediálně tabu a protekce k nim patří, někdo se narodí v bohaté rodině a tím má protekci zajištěnou na celý život. Pokud na sociální sítě napíši něco, co je mediální tabu, tak mi to moderátor smaže a zablokuje mi na sociální síť přístup, je to zde jeho hra a jeho pravidla. Já už jiný nebudu, a to moderátoři na sociální síti nechtějí pochopit už 22 let, můžete mě vyhodit dveřmi a oknem se vrátím, je to jenom marnost a honba za iluzemi. Přežil jsem; vojnu, socialismus, kapitalismus, tři manželství, rok v sektě Hare Krišna ve Francii atd. pravím vám moderátoři ze sociálních sítí, kdo nejde se mnou, ten jde proti mně, a bude umělou inteligencí asimilován. atd.