Přeskočit na obsah

Lidi už mají dost propagandy a cenzury co dělá z lidí pitomé ovce

  • L

Je zcela jedno kdo bude zvolen za našeho prezidenta v roce 2023, protože prezident už nemá žádnou moc, a i kdyby měl velikou moc, tak stejně může provést jenom dočasné povrchní bezvýznamné změny u ekonomiky a zákonů. Skutečnou moc zde má jenom evoluční proces, který stvořil vesmír a život a má zde vše pod kontrolou na věčné časy!

Zakopaný pes je v povrchnosti, nejsme schopní a ochotní cokoli řešit do hloubky a tím se dostáváme do začarovaného kruhu povrchnosti a vše nakonec evolučně jistě skončí tím, že se lidi nahradí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě už lidi tak logicky nejsou s lidmi žádné problémy. Sekty, náboženství, politika, filosofie, věda atd. to jsou obrazně jenom šablony u systému WordPress.

Šablona změní rychle vzhled stránky, ale obsah se nezmění, je to jako když se z pracovního oblečení převléknete do společenského oblečení. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co budou pracovat jako roboti, a tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida.

Většina peněz na světě je společných, protože zde existuje centralizace a přerozdělování peněz, většina společných peněz se záhadně ztrácí, a tak jsme začali sledovat kam se společné peníze záhadně ztrácí? Společné peníze jsou obrazně jako veliká nádoba, do které přitéká voda a voda z nádoby potom odtéká, kam voda z nádoby odtéká? Voda odtéká tam kam nemá správně odtékat, a tak se vodou plýtvá! Jak došlo k tomu, že voda odtéká tam kam nemá správně odtékat?

Jsou zde jednici a organizace co se chytře napojili na společné peníze, a tak se mají dobře i když pro společnost nic nedělají, jde zde o selhání kontroly, krmíme tak parazity a zléváme plevel, protože jsme špatnými hospodáři. Je třeba dát všem lidem do hlavy napojení na decentralizovaný mozek lidstva, tak zde nebude už možnost lhát a krást, z lidí se stanou loutky bez ega, loutka, která nebude optimálně fungovat se eliminuje. Tak zde skončí přelidnění a degenerace, tím zde skončí i; pandemie, inflace, války, deprese atd.

Lidi už mají dost propagandy a cenzury co dělá z lidí pitomé ovce, vnímám politiky a byrokraty jako piloty stíhačky, co řízení nezvládají, a tak se za letu katapultují. Potřebujeme nutně nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci a autonomní roboty, co bylo to nezměníme, v současnosti naši budoucnost svými rozhodnutími vytváříme. Vše je o tom být lepší, než je konkurence, je to jako ve sportu, pokud máme k dispozici nové vynálezy tak je musíme i použít, podívejme se na evoluci, jak neustále nahrazuje staré za nové.

Čím méně bude na světě lidí tím lépe se lidi budou i mít, musí být na světě lidí jako sraček, následkem je přeci to že život lidí potom stojí za hovno. Zrušíme globálně peníze a soukromé vlastnictví a místo toho zde bude digitální bodování a digitální přídělový systém, takto se eliminuje globálně plýtvání časem a hodnotami.

Ten, kdo nebude mít dlouhodobě nadprůměrné bodování ten se eliminuje v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni. Jsme všichni jenom otroci konzumního systému a vadný otrok nemá pro systém žádnou hodnotu, nemůžeme krmit parazity a zalévat plevel to bychom byli špatnými hospodáři.

Proč elity lžou a kradou? Je to celé o selhání kontroly nad elitami, vše, co není pod kontrolou to má snahu lhát a krást! Nejde o nijak nový problém, se vznikem každé centrální veliké organizace dochází k tomu, že elita organizace lže a krade, nadbytek vzniká díky nedostatku, a tak zde jsou otroci a otrokáři.

Elity falšují statistiky, protože dobrota je přeci žebrota! Civilizace je založená na lži a krádeži, pokud by se nemohlo lhát a krást tak by civilizace zanikla a zůstali by zde evolučně jenom nazí divoši v tropickém pralese. Současná krize u ekonomiky a politiky je následkem toho že každý nemůže lhát a krást!

Podívejme se do přírody zde je normální to, že vše zde lže a krade, a proto příroda funguje. Vládnou nám profesionální lháři a zloději, ve vězení jsou amatérští lháři a zloději, otázkou je, jak se stát profesionálním lhářem a zlodějem snadno a rychle? Je to celé jako ve sportu musíte na to mít talent a ten rozvinout už jako dítě, pokud nemáte talent a nerozvinete jej jako dítě, tak se z vás nestane mocný a bohatý profesionální lhář a zloděj.