Přeskočit na obsah

Evoluční vznik člověka z opice je o výhodách

  • E

Existuje několik důvodů, proč někteří lidé nechtějí mít děti, ale přesto chtějí mít sex. Jedním z důvodů může být, že se tito lidé cítí připraveni na zodpovědnost za dítě, nebo že nechtějí změnit svůj životní styl nebo plány, které by dítě vyžadovalo. Někteří lidé také mohou mít obavy z finančních nebo emocionálních nákladů na výchovu dítěte nebo se cítit nejistí svou schopností vychovávat dítě.

Jiný důvod, proč lidé nechtějí mít děti, ale přesto chtějí mít sex, může být, že sex je pro ně důležitou součástí jejich života a chtějí si ho užívat bez závazku nebo odpovědnosti za dítě. Někteří lidé také mohou chtít mít sex, aby se cítili milovaní nebo aby se vyrovnali s jinými emocionálními potřebami, aniž by chtěli mít děti.

Jakýkoliv důvod, proč někdo nechce mít děti, a přesto chce mít sex je individuální a je důležité respektovat jeho rozhodnutí. Použití antikoncepce a komunikace s partnerem o svých potřebách a plánech může pomoci lidem žít svůj sexuální život tak, jak je pro ně nejlepší.

Proč lidi platí za sex

Existuje několik důvodů, proč lidé platí za sex. Někteří lidé to dělají, protože mají potřebu uspokojit své sexuální touhy bez nutnosti vztahu nebo závazku. Jiní to dělají kvůli nedostatku sexuálních partnerů nebo kvůli tomu, že se cítí neuspokojení ve svém současném vztahu. Někteří lidé také platí za sex kvůli specifickým fantaziím nebo fetišům, které nejsou jinak snadno dostupné. Platba za sex je také často spojena s prostitucí a sexuálním obchodem, kde jsou lidé nuceni k sexuálnímu vykonávání proti své vůli.

Proč platíme daně

Daně jsou platby, které jsou vybírány státem nebo vládou za účelem financování veřejných služeb a programů. Tyto služby a programy mohou zahrnovat vzdělání, zdravotnictví, bezpečnost, infrastrukturu, sociální programy a mnoho dalších. Daně také pomáhají financovat vládní výdaje, jako jsou armáda a diplomatické služby. Platba daní je povinností každého občana nebo podniku, který má příjmy nebo vlastnictví určitého majetku. Daně jsou klíčovým způsobem, jak vlády získávají peníze potřebné k tomu, aby mohly plnit své povinnosti vůči občanům a podporovat rozvoj země.

Proč jsou peníze pro nás problémem

Peníze mohou být pro některé lidi problémem kvůli nedostatku nebo nedostatku finančního příjmu. Ti, kteří žijí pod hranicí chudoby nebo se potýkají s dlouhodobou nezaměstnaností, mohou mít potíže s uspokojením základních potřeb, jako jsou jídlo, bydlení a lékařská péče. Tyto potíže mohou vést k dalším problémům, jako jsou stres, deprese a sociální izolace.

Pro některé lidi mohou být peníze problémem kvůli nadměrnému utrácení nebo špatnému finančnímu plánování. Pokud lidé nejsou schopni správně řídit své finance nebo kontrolovat své impulzy k utrácení, mohou se dostat do dluhů nebo se potýkat s finančními potížemi. Peníze mohou také být problémem kvůli sociálnímu tlaku nebo konzumní kultuře, která vyžaduje, aby lidé vlastnili nebo utráceli peníze pro ukázání svého úspěchu nebo úspěšnosti. To může vést k obavám z toho, že se nedostatečně nebo neuspokojivě cítíme, což může vést k dalším psychologickým problémům.

Proč lakomci hlásají štědrost

Lakomci mohou hlásat štědrost z různých důvodů. Někteří lakomci se mohou snažit skrýt svou lakotu nebo se jí zbavit tím, že se tváří jako štědří. Oni se snaží zlepšit svůj obraz v očích ostatních nebo si koupit pozitivní reputaci dáváním peněz nebo darů. Jiní mohou hlásat štědrost jako způsob, jak si zlepšit své vlastní sebevědomí nebo se ujistit, že budou mít dostatek zdrojů v budoucnosti. Oni se mohou také snažit kompenzovat své negativní pocity viny nebo studu způsobené svou lakotou.

Někteří lakomci také mohou hlásat štědrost jako způsob, jak ovlivnit nebo manipulovat s ostatními, nebo jako způsob, jak dosáhnout svých vlastních cílů nebo získat výhody. Je důležité si uvědomit, že štědrost není jen o dávání peněz nebo věcí, ale také o dávání svého času, energie a pozornosti druhým. Také ne všichni lakomci hlásají štědrost, někteří se jí drží dál.

Unikáme z reálného světa do světa iluzí pomocí spánku nebo pomocí drogy, co se stane, když se mozky lidí napojí na virtuální svět a odpojí se lidem možnost vnímat skutečný reálný svět. Být bohem ve virtuální realitě není žádný problém, každý se najednou bude mít dobře, vše, po čem zatoužíte to okamžitě i dostanete zadarmo a rychle!

Pokud je něco zadarmo a snadno a rychle dostupné tak to nemá pro nás žádnou hodnotu. Najednou zjistíme že je naše egoistická inteligence k ničemu, a tak začneme rychle o inteligenci přicházet, z lidí se tak stanou naprogramované genetické stroje, co neznají pravdu a lásku a zajímá je jenom uspokojení základních existenčních potřeb.

V druhé evoluční vlně se budou lidi vyrábět průmyslově, a tak zde bude nový model člověka který bude jiný než současný člověk, nový model člověka nebude mít pohlavní orgány a bude mnohem silnější a odolnější proti nemocem a únavě, vše je o tom, jak si to uděláme takové to i máme, vše je zde jenom evoluční experiment a člověk to je materiál na evoluční pokusy který je zde dočasně.

O lásce lidi často hovoří od té doby, co láska existuje, pokud na ulici zastavíte náhodně nějakého cizího člověka a optáte se jej na to co je to láska tak zjistíte, že on nezná správnou odpověď. Láska je protikladem nenávisti, to je správná odpověď, realita to jsou jenom protiklady, mezi kterými je často napětí.

Proč něco milujeme a jiné nenávidíme? Příčina je v našem porovnávání, máme v sobě oblíbené informace a tyto informace porovnáváme s jinými informacemi, a tak vzniká láska a nenávist, obrazně je to jako chytání ryb do sítě, jde o to, jakou používáme síť.

Nechápete lháře a zloděje, protože oni mají v sobě jiné oblíbené informace, pomocí kterých určují, co budou milovat a co budou nenávidět. Jak vlastně došlo evolučně k tomu, že každý má v sobě jiné oblíbené informace, a tak zde jsou mezi námi konflikty.

Každý člověk to je originální evoluční experiment, a proto je jiný tělesně a psychicky, všechny snahy o to abychom se od sebe neodlišovali jsou naivní a marné! Všechny naše vztahy jsou jenom obchod, jakmile obchod nefunguje tak vztah skončí, dobrota je žebrota.

Znám takového člověka, který má blbé narážky, jestli mám v hlavě i něco jiného než sex. Samozřejmě ví, že jsem se s ním nedávno bavila i o něčem jiném. Takže, je tak hloupý, nebo má s tím sexem nějaký problém? Ten samý člověk pořád hájí svobodu slova a že si zde může psát, co chce. Zároveň nesnáší pokrytectví. Takže by mu nemělo vadit, že si sem taky píšu, co chci. Mně přijde nejvtipnější, když pokrytec nesnáší pokrytectví.

Je to takový trošku paradox. Tento člověk ani není schopen vidět nic pozitivního, vždy musí zareagovat negativně. Jako pozitivní bere jen to, když se může sám chválit. To by nevadilo, je to jeho negativní pohled na svět. Ale když tvrdí, že lidé dělají chyby v českém pravopise schválně, to mi hlava nebere. Znám např. vynikajícího chemika, který byl mimochodem dobrý i na historii, ale nikdy nebyl schopen se naučit pravopis na jedničku. Ale podle této osoby je jedinou pravdou, že to je schválně.

Pak taky nechápu, jak si může myslet, že lidé budou mít celý život na vše stejné názory, a pokud je změní, tak předtím jednoznačně lhali. No, četla jsem kdysi, že osobnost starého člověka už má pramálo společného s osobností, když byl ten člověk dítětem. Celý život se učíme, získáváme nové zkušenosti, a hlavně nové informace a je přece blbost, abychom neměnili vůbec názory. Tomu se potom říká zabedněnec.

Něco jiného je měnit názory jen tak ze dne na den. Ale to dělá málokdo. Ale prostě když změníte na něco názor, jste okamžitě lháři. Tak by mě zajímalo, jestli taky s těmihle podivnými názory souhlasíte. Zkrátka mně tento člověk přijde jako nejinteligentnější na světě, má nastavené své názory už cca od 15 let a do smrti je rozhodně nezmění, protože říká vždy pravdu na základě dávno ověřených faktů, které jsou samozřejmě neměnné.

A když už nejsou fakta, dokáže si vytvářet fakta na základě svých zkušeností, která ale, pozor, musí platit pro všechny. Proto jsem se nedávno dozvěděla, že kluky s výškou pod 180 cm mám považovat jen za kamarády. V tom případě jsem nikdy žádného partnera neměla a jsem ještě panna. Pak jsem se taky dozvěděla, že jsem kurva, když jsem měla něco s feťákem. Tu souvislost dodnes nechápu, takže bych byla ráda, kdyby byl někdo schopen mi to vysvětlit.

Připomínám, že je to vše na základě faktů. Kde ale taková fakta jsou, to netuším. Celou dobu taky tvrdil, že je škaredým panicem a že takoví panici jsou chudáčci, protože je vůbec žádná nechce. A samozřejmě za to můžou ženy. Protože oni sami by si sebe rozhodně vybrali, kdyby mohli. Takže pokud nechce lhát, měl by zůstat celý život panicem. Nebo počkat, až se nad ním nějaká slituje aspoň pro peníze. Prostě tolik otázek, tolik nepochopení z mé strany toho nadprůměrně inteligentního člověka. Hádám, prosím o nějaké srozumitelné vysvětlení.

Kam nemůže čert tam nastrčí výhody! Evoluční vznik člověka z opice je o výhodách, výhody proměnili opici na člověka, bez výhod se z člověka stává zase opice! Představme si, že se všechny lidské mozky globálně napojí na virtuální realitu s umělou inteligencí a mozek se odpojí od skutečné reality, jaké to bude mít pro lidi následky?

Najednou se objektivně odhalí skutečná hodnota každého člověka a většina lidí na světě se tak eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad. Skončí okamžitě krysí závody o výhody a protekci, místo krysích závodů zde bude boj o život, protože chybu každý udělá jenom jednou!

Výhody zde existují díky nevýhodám, aby zde mohl být někdo prezidentem, tak jiný musí být dělníkem. Všechno násilí je zde díky výhodám, nejsou na světě pro lidi díky čipům v hlavě výhody, tak zde není ani možné násilí ani vandalismus. Byli jsme vyhnáni z ráje do pekla za to, že máme výhody a díky nim zde jsou krysí závody o výhody. Aby měl všemocný stát veliké výhody, tak dělníci jsou v nevýhodné situaci, a tak páchají sebevraždy!