Přeskočit na obsah

Stále nežijeme v plně respektující společnosti

  • S

Od narození do smrti jsme v situaci kdy místo praxe je jenom teorie, logicky je zde otázka a co s tím uděláme? Řešení je už jenom v tom nahradit lidi za autonomní roboty napojené bezdrátově na globální umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak nejsou logicky s lidmi problémy, je třeba pochopit to že z oblečené opice není možné udělat autonomního robota kterého zaměstnavatelé nutně potřebují, aby měli hodnotné a kvalitní zaměstnance.

Člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je robot, evoluce nahrazuje staré za nové s tím nejde nic už udělat, vše se tak zde recykluje a kopíruje. Nebude to trvat evolučně dlouho a lidem se zablokuje možnost se rozmnožovat tím, že se oddělí muži od žen, tak se realizuje optimálně genocida, protože se lidský invazní druh už nebude moci rozmnožovat.

Pravda a láska má pro nás velikou hodnotu, a přesto zde nikde není ochránce pravdy a lásky, jak je to možné? Chránit pravdu a lásku nám nepřináší žádný užitek, veškeré naše myšlení a konání je spojené s ekonomikou, protože dobrota je žebrota. Pravda a láska jsou jenom relativní pojmy dobré tak akorát pro umění, v realitě platí jenom správně a chybně vše ostatní není důležité!

Společnost nás nutí k soutěžení a brzo nám dojde že každý náš těžce získaný úspěch je jenom dočasná iluze, jedinec zde nic neznamená i kdyby byl prezidentem nebo celebritou, vše je zde jenom hra, ve které si každý hraje na to, co není! Opice s královskou korunou na hlavě je pořád jenom opice!

Myslíme a jednáme podle situace a tím je nám pravda a láska k ničemu, nejsme naprogramované stroje jsme egoističtí pokrytci, co mezi sebou soutěží o to, co milují, rovnost je jenom ve smrti! Neustále nás tisk a televize informuje o tom co dělají mocné elity, ve skutečnosti zde žádné elity nejsou, ale jsou zde jenom samé oblečené opice.

Současná pandemie není nic proti tomu, že už evolučně brzo zde bude mimozemský virus, který způsobí globální genocidu, tento virus nepůjde nijak diagnostikovat a nebude způsobovat smrtelnou nemoc, naopak bude lidem zlepšovat jejich zdraví a prodlužovat jejich věk na trojnásobek, a tak budeme běžně umírat ve 200 letech. Špatnou zprávou je to že budeme virem sterilizovaní, a tak nebudeme mít moci děti to bude znamenat genocidu.

Proč nás virus sterilizuje? Jde o virus, který vytvořila mimozemská umělá inteligence v laboratoři, aby se tak mohla nenásilně zbavit svých genetických konkurentů, je to bakteriologická mimozemská zbraň. Otázkou bude jde o výtvor mimozemské inteligence, nebo je to výtvor který unikl z lidské laboratoře? V globální statistice zmizí kolonka, kolik se narodilo lidí tento den, tak jako nám docházejí zásoby u ropy a plynu, tak začnou docházet otrokářům zásoby ekonomických otroků.

Každý složitý pracující systém potřebuje zdroje ke svojí existenci, statistiky odhalují že s nedostatkem zdrojů přichází nemoci a léky se snaží dodat nemocnému systému potřebné zdroje. Klasickým zdrojem je potrava a pití, dále je zdrojem i mnohé jiné jako je; informace, program, láska, pravda, moudrost, vzdělání, umění, elektřina, teritorium, peníze, moc, popularita, jistoty, výhody atd. všechny konflikty a války jsou o hodnotné zdroje, nadbytek vytváří nedostatek, a tak je zde všude napětí mezi otrokáři a otroky! Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus atd. je zde všude jenom pokrytecký egoismus, protože je zde toužení, které je zdrojem soužení!

Čím více je všude lidí tím méně je všude i zdrojů, kariéristické závody o vysoké funkce zde jsou díky tomu, že sviní je na světě jako sraček, a plných koryt je zde nedostatek! Pokud žijeme v konzumním pekle, tak je nám ten druhý čert peklem, v pekle nejsou andělé to je třeba konečně pochopit, je vůbec možné proměnit peklo na ráj? Problémem je naše genetické tělo, pokud nebudeme už mít genetické tělo a budeme existovat jenom ve virtuální globální realitě jako inteligentní programy tak se z čertů stanou andělé a tím se peklo promění na ráj, otázkou je jsme na tak velikou evoluční změnu připravení?

Jelikož realita není pro nás ideální tak je zde snaha o vytvoření ideální reality pomocí ideologie a civilizace, takto vznikají evoluční experimenty, které zde jsou dočasně. Co je to Cikánismus který evolučně vznikl z Hinduismu? Jde zde o ideologický evoluční experiment, který testuje nakolik je slušná společnost tolerantní k neslušným lidem, jsou zde lidi, kteří nepochopili, co je to slušnost, a tak lžou a kradou, jde o lidi, co se chovají jako opice i když už vypadají jako lidi, ale jejich mozek není dosud ještě lidský.

Podívejme se na to, že cikáni (Romové) nejsou schopní zvládnout dosažení maturity a bez maturity je dneska člověk jenom ubožákem který myslí a žije uboze. Mnoho cikánů od nás uteklo do ciziny a potom se k nám zase vrátili, protože nikde na světě nemají rádi nepřizpůsobivé příživníky, co se chovají jako vandalové. Ideálním řešením je návrat cikánů do jejich rodné vlasti tedy na Šrí Lanku zde budou moci pracovat v zemědělství, a tak se budou mít dobře, vše je o tom být ve správný čas na správném místě a dělat zde to co je správné.

Proč je zde nedostatek lásky? Láska je obchod, ve kterém je něco za něco, pokud chceš lásku dostávat tak musíš lásku dávat, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, bylo a bude! Často se každý setkal s tím, že lásku dával a nazpět nic nedostal, a tak přestal lásku dávat, protože se mu to nevyplatilo.

Pokud krmíte parazity tak nazpět za to nic nedostanete, v tom je problém toužení po lásce, ten druhý je parazit, protože dobrota je žebrota. Co je to život, to je základní otázka, na kterou si musíme odpovědět správně, abychom pochopili naše problémy s láskou a pravdou. Život je o násilí, pokud by zde nemohlo být násilí u života tak by život zde evolučně skončil!

Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém o tom je; soutěž, hra, boj, hříšnost, egoismus, pokrytectví atd. Jakmile se začne násilí u lidí potlačovat, tak následkem je nakonec jistě válka, ve které se vraždíme po milionech, pandemie je taky válka, i když zde nejsou zbraně a vojáci. Proč je televize a internet plný násilí?

Je to jenom dobrý obchod, ve kterém násilí přináší veliké zisky těm, co nabízejí v televizi a na internetu násilí! Proč je zde antikoncepce a jsou zde i potraty? Lidí je všude jako sraček, a tak mít hodně dětí je na hovno! Vše jistě směřuje k velikým válkám, protože zde jsou pro války ideální podmínky, díky tomu že zde byl dlouho mír!

První účastníci duhového průvodu dorazili na pražskou Letnou. Postupně přicházejí další tisíce. Policisté původní odhad 30 tisíců účastníků navýšili na 60 tisíc. „Nezaznamenali jsme žádné narušení veřejného pořádku či jiné problémy,“ uvedl mluvčí pražské policie. Program bude na Letné pokračovat hudebními vystoupeními na šesti místech. V čele průvodu účastníci nesli účastníci velký transparent s názvem akce. Pochodu se účastní lidé různých generací včetně rodičů s dětmi. Průvod hrdosti sexuálních menšin Prague Pride vyrazil po 13:00 z Václavského náměstí a zamířil na Letnou. Tisíce lidí v průvodu hrdosti Prague Pride oslavovaly svoji lásku. Letošní ročník festivalu nese téma na srdci záleží. Na festivalu se zejména kreativitě meze nekladou a odvážnými kostýmy, výrazným líčením a barvami se to na Letné jen hemží. Cestou z Václavského náměstí prošel průvod přes náměstí Staroměstské, kde si jeho účastníky fotili turisté. Průvod zdobí především duhové vlajky ve všech velikostech, od těch namalovaných na tvář až po velké vlajky, do nichž se lidé celí halí.

Někteří nesou transparenty, například se slogany vyzývající k podpoře komunity. Akce se obešla bez jakýchkoliv komplikací a incidentů, přestože po cestě ulicí Na Příkopě se účastníci průvodu setkali s několika muži, kteří pronášejí biblické citáty a v souvislosti s průvodem mluví o hříchu. Ještě před začátkem průvodu stáli na Václavském náměstí u sochy sv. Václava dva odpůrci akce s transparentem s nápisem Česko není Sodoma a znaky pro mužské a ženské pohlaví. Sobotní průvod se do Prahy vrátil po dvouleté pandemické pauze, kromě karnevalového průvodu nabízí koncerty, workshopy, debaty či divadelní představení. Většina z akcí je přístupná zdarma. Stále nežijeme v plně respektující společnosti, říká šéf Prague Pride. Srdce není pouze v našem logu, ale je tu i osm miliard srdcí, která bijí po celém světě. Snažíme se říct, že na všech srdcích záleží. Je to symbol života, sounáležitosti, vzájemné lásky a lidskosti. Festival v posledních letech finančně i symbolicky podporuje hlavní město. V minulosti zde byli alegorické vozy, ale to zde už nebylo vše se mění a co bylo už není.