Přeskočit na obsah

Kolik máme ještě času, než nám roboti vezmou práci?

  • K

V současné době je deset let maximální dobou pro náhradu starého notebooku za nový, většina notebooků se nedožije ve zdraví deseti let a jelikož by se oprava většinou už nevyplatila tak jsou nahrazeny po třech letech, hodně záleží na výrobci a tom, jak je notebook využíván. Většina notebooků prodávaných u nás je vyrobená v Číně, a tak nejsou veliké rozdíly v kvalitě, většinou platí pravidlo, že čím větší je notebook, tím více je kvalitní a lépe opravitelný.

V současnosti je malá nabídka malých notebooků a největší nabídka je u klasické velikosti notebooků, u velikých notebooků je taky malá nabídka. Kvalitní notebook poznáte podle toho, že je drahý, nejde udělat levně něco co bude kvalitní, nejdůležitější u notebooku je procesor, procesor určuje rychlost notebooku a určuje i jeho spotřebu, pokud budete používat notebook jenom na internet a nebudete na něm hrát hry nebo stříhat video, tak vám bude stačit levný procesor.

Pracuj a utrácej peníze tak to dneska všude funguje, jenže najednou nám práci vezmou stroje a programy, roboti budou v továrnách vyrábět roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se nakonec jistě odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen.

Nevěřte naivně tomu že pokud mnoho pracovních míst díky automatizaci a optimalizaci zanikne že vzniknou nová pracovní místa, to jsou jenom pohádky pro hlupáky. Otázkou dne je, kolik máme ještě času, než nám roboti vezmou práci? Vše začne v roce 2053, tehdy zde budou na globálním trhu levní a kvalitní autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Nejdůležitější je u robotů cena a kvalita, jakmile u nového produktu je cena a kvalita přijatelná pro zákazníky tak dochází k tomu, že se produkt dobře globálně prodává. Zdánlivě je 32 let dlouhá doba, a tak se nemusíme zatím ničeho bát, jenže v současnosti čas utíká mnohem rychleji než v minulosti, problém je v tom že nejsme připravení na to, že nás roboti odsunou z civilizace do rezervace.

Mnozí politici a ekonomové žijí v utopii a věří tomu, že nám bude umělá inteligence a roboti sloužit a nebude zde snaha o to, aby nám umělá inteligence a roboti vládli. Podívejme se do minulosti, kdy jsme mnohému věřili a najednou přišli změny které jsme nečekali a my jsme byli v neřešitelné situaci.

V přírodě se vše dělá ve velkém, a tak zde není složitost, jak vlastně u lidí došlo k tomu, že se zde mnohé dělá v malém, a tak je zde mnohé složité? Příčnou je strach z konkurence a následkem je snaha se izolovat a dělat vše v malém, proč se třeba nesjednotí globálně jazyk a peníze, máme strach z globální konkurence a následkem je složitost která nám dělá ze života očistec.

Jediným možným řešením je dát všem lidem do hlavy GVKB čip který jejich hříšný mozek odřízne od reality a tím se bude vše dělat ve velkém, a tak bude zde vše jednoduché, už nebudeme k ničemu potřebovat; vlastnictví, peníze, politiku, náboženství, reklamu, školství, rodinu atd. bude to veliký evoluční krok pro lidstvo kdy se čerti promění na anděly a takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Na práci stroje, na myšlení programy, na problémy čipy do hlavy, ano vše jde vyřešit, pokud na to máme čas a peníze, každý problém je zde dočasně, civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, a tak nahradíme přirozenou realitu za umělou realitu ve které bude mít vše pod kontrolou umělá inteligence, a tak lidi už nebudou moci dělat chyby.

Civilizace má základy v ochraně hodnot, to vede k vytvoření; morálky, norem, zákonů, předpisů, pravidel, certifikací atd. největším současným problémem je chybné mluvení lidí, abychom eliminovali konečně chybné mluvení lidí tak zavedeme certifikaci na mluvení, ten, kdo nebude mít platnou měsíční certifikaci na mluvení, ten nebude moci mluvit, protože bude odpojen od mluvení tak aby nemohl k lidem mluvit.

Odpojení bude provedeno pomocí GVKB kontrolního čipu v hlavě, a tak lidi budou mít snahu se naučit mluvit optimálně aby tak získali GVKB certifikaci na mluvení. Provede se kontrola u; knih, časopisů, internetu, televize, rádia atd. aby se zablokovaly chybné informace, a tak se nedostanete na chybné; portály, stránky, blogy, sociální sítě atd.

Pro nikoho nebude možná imunita nebo výjimka, z lidského slovníku zmizí neslušná slova a neslušné myšlenky. Největší problém se získáním certifikace na mluvení budou mít; devianti, psychopati, pitomci, blbci atd. ve škole se zavede předmět správného myšlení, člověk je tím, jaké má myšlení bez učení je člověk jenom oblečenou opicí.

Vše je o geniálním nápadu, který realizujete, nevěřte na to, že se někde zaregistrujete a bez práce se z vás rychle a snadno stane milionář, to jsou jenom pohádky pro hlupáky, bez profesionální práce nejde být milionářem! Veškerá práce to je obchod, ve kterém je výměna hodnot, která je výhodná pro obě strany, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Mnoho lidí se zaregistruje na YouTube nebo na Blogger a věří že se z nich brzo stane milionář, brzo jim dojde že tak to nefunguje, je třeba si koupit doménu a tu dát na hosting, je to jako když zasadíte semena a čekáte že z těchto semen vyroste něco co vám přinese užitek. Pokud jste to zvládli a máte konečně svoji soukromou doménu kterou jste zprovoznili na hostingu, tak nastupuje problém s tím, jak si zajistit velikou návštěvnost kvalitních návštěvníků, co se budou na vaši stránku vracet.

Zde se dostáváme k problematice konkurence, jak být lepší v kvalitě a ceně, než je vaše konkurence? Je to jako ve sportu, mnoho sportovců touží po úspěchu, ale minimum sportovců úspěchu dosáhne. Nevěřte na zázračné teorie, kterých je plný internet anebo je zde i mnoho knih plných rad, jak být na internetu milionářem, teorie v praxi nefunguje! Vše je na internetu šachová hra, ve které pravidla určuje internet nebo situace, za porušení pravidel je tvrdý trest, vše, co dáváte to nazpět dostáváte, tam kde je kvalita tam je i veliký jistý zisk!

Toxicita je vlastnost chemických sloučenin spočívající ve vyvolání otravy osob nebo zvířat, které látku požily, vdechly nebo vstřebaly kůží. Po zdlouhavém čtení zpovědí a jejich následných reakcí jsem se snažil konstruktivně vyhodnotit a pochopit odpovědi uživatelů. Pokud nebereme v potaz lživé zpovědi a budeme se zabývat opravdovými zkušenostmi a problémy, které chce jedinec sdílet. Většina odpovědí je toxická a primitivní názory diskuze oplývá snad pod každou zpovědí. Útočné scénáře na různé organizace jsou pouze známkou netolerance a xenofobie.

Zajímavé jsou mnohdy ponižující názory na lidi a někteří lidé se je snaží obhajovat stereotypními zásadami bez známky kritického myšlení. Zajímalo by mě, zda tento problém se nachází pouze u deviantů nebo je to pouze vyjádření vlastní sebelítosti na ostatních? U mladší generace začínám pociťovat změny k deviaci. Co si o tom myslíte vy? Vymizí tato toxická generace jednou? Budou lidé v budoucnu více emočně vzdělání? Budeme se více tolerovat a nacházet optimální odpovědi?

Nakonec jsem dospěl k tomu, že ryba smrdí od hříšné hlavy moderátorů na stránce Zpovědnice, pokud je zde ubohý pastýř tak je i jeho stádo složeno z ubohých ovcí, z díla spatříme tvůrce. Ideální by bylo stránku znova naprogramovat a místo moderátorů by zde byla umělá inteligence, která by byla spravedlivá a netolerovala by návštěvníkům jejich chyby. Vytvořil jsem blog s názvem Zpovědnice a zde najdete to co potřebujete abyste byli šťastní, z díla spatříte tvůrce.