Nebude to trvat evolučně dlouho a najednou zde bude robot prezident

Myslíme a jednáme podle situace, a tak může snadno situace udělat z každého trolla, který ostatním způsobuje problémy. Zde se dostáváme k porušování pravidel hry, vše je zde hra a pravidla určuje organizace nebo situace. Každý svatý mučedník v minulosti byl obyčejným trollem, který drze narušoval svatou hru podle svatých pravidel nějaké sekty nebo církve. Moje hra a moje pravidla, a tak se každý troll uzavírá do svého subjektivního světa, kolik je na světě lidí tolik je na světě i trollů!

Církve proto vyhlašují za svaté jenom trolly, co jsou už mrtví, protože zde je jistota toho, že už nebudou trollovat. Statisticky je největším trollem Ježíš Kristus, který se snažil o minimalismus, ale narazil na to, že minimalismus nebyl v módě u těch, co měli moc a bohatství. Vždy je zde napětí mezi protiklady, a tak proti sobě stojí všude pravda a lež. V současnosti je zde pandemie a toho využili trollové k tomu, aby nám ze života učinili očistec tím, že vyhlásili výjimečný stav, jako by zde byla světová válka.

Život je možný díky rozmnožování, jakékoli rozmnožování u živého systému to je kopírování hodnotných originálů, to, co se nedokáže optimálně rozmnožovat to evolučně zanikne. S příchodem společnosti a později civilizace začalo docházet i k rozmnožování; věcí, informací, programů atd. následkem byla inflace která znehodnotila to co dříve mělo velikou hodnotu. Hodnotné je zde to, co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud státy tisknou peníze, které nejsou podložené hodnotami, tak následkem je inflace peněz, a to může vést ke zhroucení ekonomiky a politiky. Kopírování hodnotných originálů je nutné mít pod kontrolou, aby nedošlo k inflaci, v současnosti je pro nás největším problémem kopírování informací a programů, moderní věda a technika zjednodušila kopírování u mnohého a kontrolní systémy zde selhali.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a dojde k okopírování naší konzumní civilizace a najednou zde místo lidí budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, je naivní představa že nebudeme muset pracovat a budou za nás pracovat programy a stroje, GVKB umělé inteligenci brzo dojde že je člověk příživník, který se odmítl přizpůsobit nové digitální době, a tak GVKB roboti odsunou lidi z civilizace do rezervací a zde se u lidí zablokuje genetické kopírování tím, že se oddělí muži od žen. Roboti budou v továrnách vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance na baterky, a tak se jim globálně dodají GVKB roboti. Člověk to byla testovací verze a finální verzí bude robot, vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným experimentem.

Podívejme se třeba na fotoaparáty, neustále zde jsou nové fotoaparáty, které jsou o trochu lepší než ty staré fotoaparáty, nový výrobek se lépe prodává, a to samé platí i o službách kde se taky neustále něco zlepšuje a modernizuje. Nebude to trvat evolučně dlouho a najednou zde bude robot prezident který bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty.

Práce za mzdu zde už nikde pro lidi nebude, a tak se lidi odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali. Podívejme se na internet zde už se využívají programoví roboti, co umí prohledat internet, a tak není problém najít na internetu informace které potřebujete.

Mnoho vysokoškoláků si naivně myslí, že je už brzo nenahradí umělá inteligence, nebo autonomní inteligentní robot na akumulátory, stejně tak si lidi v minulosti naivně mysleli že se nikdy lidi nedostanou do vesmíru, protože je to nemožné, to, co je dneska nemožné, to za krátkou dobu bude možné!

Práce je pro lidi trestem za jejich hříšnost, jenže bez práce je člověk v konzumní civilizaci zbytečný, a tak bude odsunut do rezervace. Vše evolučně směřuje k minimalismu, který nahradí kapitalismus a socialismus, místo peněz zde bude přídělový čipový globální systém, tím skončí obrovské plýtvání hodnotami a časem.

Nebude to trvat už evolučně dlouho a lidi se budou rozdělovat na ty co mají v mozku čip a ty co čip v mozku nemají, bude to podobné rozdělní jako rozdělení na vysokoškoláky a ty ostatní, ten, kdo bude mít čip v mozku, bude v dnešní pozici vysokoškoláka, který má mnoho výhod. Každá novinka je na počátku svého uvedení drahá a nedostatková, a tak to bude i s čipy do mozku kdy tyto čipy dostane jenom jedno procento lidí na světě a na ostatní se dlouhou dobu nedostane.

Pochopitelně že výroba čipů bude stoupat a ceny budou tím i klesat a po určité době už bude mít každý člověk na světě v mozku čip a tím se změní naše civilizace natolik že nebude už mít nic společného s civilizací, jak ji známe v roce 2023. Pochopitelně zde i budou skupiny které budou proti tomu, aby měl každý člověk v hlavě čip, vždy v minulosti zde byl veliký strach z nového, co jsme neznali. Díky čipům zmizí naše současné problémy, ale vzniknou bohužel nové problémy, které zatím nemáme a neznáme.

Stvořitelem vesmíru a života je evoluční programování, vše je zde Matrix, ve kterém jsou chyby díky tomu že vše se neustále mění a jistota zde v ničem není. Každý člověk je zde jenom levným materiálem na evoluční pokusy v Matrixu, mnohdy zde vzniká iluze že ti, co jsou nahoře zde řídí; rodiny, organizaci, podnik, stát atd. ve skutečnosti ale vše řídí jenom programy co jsou v nás a okolo nás. Pokud chceme pochopit čas a prostor ve kterém máme problémy tak musíme pochopit co je to programování a co je to program, to je základní informace, která je klíčem, který nám otevře poznání objektivní reality.

Každý program je obrazně aktuální mapa, pomocí které se dostaneme snadno a rychle k naprogramovanému cíli. Programování je vytváření map, aby se tak něco mohlo dostat k cíli, problémem všech map je to že vytvoření kvalitní mapy je náročné na čas a peníze, proto je zde často snaha vytvořit nekvalitní mapy abychom ušetřili čas a peníze, logicky takové nekvalitní mapy mají mnoho chyb a tím zde vzniká mnoho programových problémů. Jsou prostě věci, na kterých se nevyplatí šetřit, potřebujeme méně teorie a více praxe, jenom tak zde budou programy, ve kterých je minimum chyb.

Proč platit za něco co lze mít zadarmo, místo politiků a podnikatelů zde už brzo bude umělá inteligence, skončí doba, ve které byli lidi rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude od narození do smrti jenom dole a nahoře bude jenom umělá inteligence která bude lidi globálně ovládat jako loutky. Umělá inteligence zruší; peníze, soukromé vlastnictví, protekci atd. lidi místo titulů a jmen budou mít jenom globální číslo.

Logicky se změní i zákony a normy podle kterých lidi žijí, dojde i na to že zde bude jeden globální jazyk a jedna digitální svatá kultura. Základem digitální svaté kultury bude minimalismus, lidi nebudou už moci mluvit dlouho samé hlouposti a pitomosti, lidi se naučí mluvit stručně a jasně, vzorem jim budou krátká lidová přísloví plná moudrosti. Každý člověk bude pod neustálým dohledem a pokud zde budou s někým problémy tak se takový jedinec eliminuje v krematoriu, společnost už nebude sociálním ústavem pro příživníky a pitomce.

Čtěte dál

PředchozíDalší