Ano, Ježíš Kristus byl hříšný čert

Z dálky vypadá peklo jako ráj, žijeme všichni v pekle a v pekle jsou logicky čerti, ráj existuje teprve po naší smrti, protože smrt eliminuje naši inteligenci a tím i peklo. Jakmile vznikne inteligence tak automaticky vzniká i peklo ve kterém jsou čerti, pokud lidi nahradíme za naprogramované stroje tak zmizí peklo a bude zde ráj na věčné digitální časy. V bibli je na začátku mytologický příběh o tom, jak vládce psychického ráje, vyhnal člověka z psychického ráje do psychického pekla, proto že se hříšný člověk stal inteligentním a chtěl v psychickém ráji sobecky kralovat jenže král zde může být jenom jeden!

Bylo zde mnoho snah o to, aby zde bylo více králů ale to vedlo ke konfliktům, a tak je zde svatý princip že král v pekle může být jenom jeden, dneska místo krále je zde starý čert prezident, volený demokraticky čerty na pět let. Proč vlastně zde není oslovení čerte a říkáme si v pekle; vole, pane, soudruhu atd. je to o tom že pravda v pekle není populární, a tak jsme oslovení čert nahradili slovem pán, tak jako jsme nahradili cikány za nepřizpůsobivé příživníky. Ano, Ježíš Kristus byl hříšný čert, proč vlastně v psychickém pekle vznikli svaté ideologie, které z čertů dělají pitomce? 

Příčinou je to že jsi jsou čerti v pekle cizí, a tak zde je; konflikt, válka, pandemie, vandalismus, inflace, extrémismus, populismus, kariérismus atd. ve jménu dobra je pácháno v pekle každé zlo! Můžeme si v pekle zvolit demokraticky vládu a prezidenta jenže problém je v tom že čerti si v pekle za svoje zástupce zvolí čerty! Ten druhý je hříšný čert, proč je pro nás tak těžké se podívat do zrcadla a přiznat si to že v zrcadle spatřujeme hříšného čerta? Stali se z nás herci, co nemají charakter a touží po tom v pekle hrát hlavní roli. 

Čtěte dál

PředchozíDalší