Přeskočit na obsah

Očistec je zde díky toužení po výhodách

  • O

Všechny lidské ideologie vznikli díky toužení po výhodách, realita je spojená s nevýhodami, a tak logicky vzniká toužení po výhodách. Vše je zde provizórium, jenom smrt je zde proto jistá, smrt to je konec televizního programu a přepnutí na další televizní program, jsme všichni jenom diváci, co sledují programy v televizi a mají v ruce dálkový ovladač. Abychom sledovali televizní program je zde snaha o vytvoření napětí a tím závislosti.

Jedna rychlá akce rychle skončí a začne jiná rychlá akce, a tak rychle ubíhá náš čas u televize, podobná je situace i na internetu kdy sledujeme; sociální sítě, fórum, zprávy, portály, katalogy, blogy atd. Psychický očistec je zde díky toužení po výhodách, jsme chytří čerti, co touží po tom být hloupými anděly co žijí v psychickém ráji, jenže z chytrého čerta se nemůže stát hloupý anděl, tak jako z anděla se nemůže stát čert, vše zde má svůj evoluční osud, který nejde změnit, takový je život.

Volby v pekle jsou jenom mediální divadlo, ve kterém si chytří čerti volí svoje elity složené z chytrých starých čertů, v pekle nemohou vládnout andělé! Nedávno skončila volba prezidenta, a tak diváci přepnuli televizní program na zprávy o; válce na Ukrajině, inflaci, ekonomice, politice, sportu atd. vše je zde jenom o tom že žijeme v provizóriu, a tak z toho máme psychické problémy, a to řešíme ubohými náhražkami které nám dělají ze života očistec.