Přeskočit na obsah

Kolik je na světě lidí tolik je na světě i virů

  • K

Podívejme se na evolučně úspěšné lidi, co dokázali získat rychle z ničeho moc a bohatství, zjistíme vždy to, že se chovali jako virulentní virus. Pokud hledáme všemocného boha, tak hledáme virulentní virus, on dokázal vše z ničeho stvořit, člověk to je nádoba plná virulentních virů, a i mozek člověka je plný virulentních virů, a virulentní viry nás tak ovládají po milion let všude jako loutky.

Nemoci, které máme to je následek toho, že virulentní viry nefungují tak jak by měli správně fungovat, politika a ekonomika je taky jenom o virulentních virech, bez virulentních virů by zde nebyla příroda ani naše lidská civilizace! Naše touha poznat vesmír je touha našich virulentních virů se rozšířit násilně do vesmíru.

Vysoká inteligence těch, co mají vysokoškolské vzdělání a tituly je zde díky jejich virulentním virům které je egoisticky ovládají jako loutku. Problém s Romy je problém s tím, že Romové mají zdegenerované virulentní viry, díky kastovnímu systému v Indii. Za vším nejsou peníze, jak si většina pitomců naivně myslí, za vším jsou virulentní viry, logicky i internet je plný virů, co se snaží chytře napadnout váš telefon nebo notebook!

Není zde člověk člověku peklem, je zde virus viru virem! Kolik je na světě lidí tolik je na světě i virů, ten druhý není; blbec, blázen, pitomec, vůl, svině, sobec, soudruh, psychopat, deviant atd. ten druhý je virus! Z díla poznáme to, že vše stvořili viry tak aby se měli zde dobře, jaký mají smysl volby prezidenta republiky v roce 2023, když na kandidátkách jsou jenom viry a k volbám půjdou jenom viry, to logicky nemůže fungovat!