Přeskočit na obsah

Dokud budeme věřit na zázraky do té doby budeme mít v hlavě peklo

  • D

Jak by naše civilizace evolučně vypadala, pokud by zde nebyla možná víra v zázraky? Každé lidské tvrzení by tak muselo mít vědecký důkaz, nebo dlouhé ověření v praxi, svatá teorie by se zakázala, tak jako zakazujeme konání zla. Nevznikli by; kulty, fetiše, symboly, pověry, mytologie, náboženství, politika, propaganda, cenzura, pohádky atd. lež by se brala jako zločin a každý pokus o lež by byl okamžitě tvrdě potrestán!

Víra v zázraky má za následek zavirování myšlení a z lidí se tak stávají pitomci, byli jsme vyhnáni z ráje za to, že jsme začali věřit na zázraky, dokud budeme věřit na zázraky do té doby budeme mít v hlavě peklo, ráj a peklo není zde v rovině fyzické je zde v rovině psychické v naší hlavě, je to celé o nastavení našich priorit, pokud si nastavení našich priorit optimálně změníme tak v hlavě místo pekla budeme mít ráj, je to jako si odvyknout od tvrdé návykové drogy, kdy dlouhou dobu je vám velmi zle a můžete se z toho zbláznit.

Podívejme se na sliby, které nám slibují ti, co zde mají výhody, které si nezaslouží, je to násilné přeprogramování mozku pomocí propagandy a cenzury, zlo spáchal tak ten, kdo se chtěl mít dobře nebo se má dobře, moc je zde díky bezmoci a život je zde díky smrti, vše je o protikladech, mezi kterými je napětí, a tak po akci je zde reakce. Nebude to už trvat evolučně dlouho a pravda porazí na věčné časy lež, pravda je ráj a lež je peklo, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit lhát sami sobě.