Přeskočit na obsah

Každý se s tím setkává často že je nějaký systém pomalý

  • K

Nastavili jste si programy u televize a tím jste si televizi naprogramovali, programování to je nastavení, které umožní, aby se něco automaticky konalo, to že neumíte naprogramovat něco co je vám cizí, neznamená to, že neumíte programovat! Nechápeme to, co je nám cizí, protože o tom nemáme správné informace! Každá organizace se snaží naprogramovat ty co jsou v organizaci tak aby organizaci správně sloužili, takovou organizací je; unie, stát, království, obchod, podnik, škola, rodina, virtuální realita atd.

Není ten organizační program, co by se zavděčil všem pitomcům, a tak zde platí pravidlo, že ten, kdo neposlouchá organizaci je potrestán a ten kdo poslouchá je odměněn. Jak to proboha děláš? Mám na to systém! Pokud na něco máme systém tak na to máme informace a program, o tom to zde bylo a bude že bez specializace a optimalizace ve veliké konkurenci nejde uspět!

Vše je zde evoluční experiment, a tak z malého vzniká veliké a potom se to rozpadá na malé, to, co je dneska svatým populárním kultem, kterému sloužíme to zítra bude vyhozeno do odpadu, vše je zde dočasně, jenom napětí mezi protiklady je zde trvale a tato energie vytváří příčiny a jejich následky! Život má pro nás smysl, pokud jsme úspěšní a myslíme na sebevraždu, pokud jsme neúspěšní.

Každý se s tím sekává často že je nějaký systém pomalý, nemusí jít jenom o starý levný počítač, může jít i o; ekonomiku, politiku, vědu, podnikání, školství, umění, dopravu, internet atd. co vlastně způsobuje to, že je něco pomalé? Dlouho jsem nemohl přijít na to proč je moje stránka pomalá a zkusil jsem naistalovat plugin ve WordPress a najednou byla stránka rychlá. A podobné je to i s ostatním co je pomalé, jde o to vědět co ten pomalý systém potřebuje a pokud to pomalý systém dostane, tak je najednou pomalý systém rychlým systémem!

Podívejme se na mocnou vládu, která je systémově pomalá a následkem je zde krize u ekonomiky a psychicky, nemůžeme nainstalovat nějaký program stažený z internetu který by naši vládu urychlil, ale můžeme naši vládu nahradit za umělou inteligenci, podívejme se okolo sebe všude dochází k tomu, že se lidi nahrazují za stroje a programy, je třeba nebát se revolučních řešení.

Dlouho zde byl feudalismus, a nakonec jej nahradil kapitalismus, v současnosti už kapitalismus nefunguje optimálně a rychle proto jej nahradíme za virtuální realitu s umělou inteligencí, většina politiků, co nám pomalu vládnou jsou starobní důchodci, a tak si budou moci konečně užít důchodu a už nás nebudou otravovat svými subjektivními pravdami, které v praxi nefungují.

S příchodem internetu se rozhodlo mnoho lidí využít internet ke svému podnikání a brzo zjistili že na to nemají schopnosti a čas, a tak svoje podnikání na internetu ukončili, v mnohém podnikání na internetu je podobné profesionálnímu sportu, kde není protekce ani korupce. Základem pro podnikání na internetu je investice do správné domény a umístění domény na hosting. Vybereme si redakční systém, šablonu a pluginy, aby byla na stránce veliká návštěvnost tak budete muset stránku naplnit optimálním obsahem.

Představte si, že obsah; portálu, sociální sítě, katalogu, stránky, blogu atd. je jako zboží v obchodním domě, je zboží, co se dobře prodává a zboží co se špatně prodává, nejčastější chybou amatérů je snažit se prodávat to, co se špatně prodává! To, co se špatně prodává je snadno a levně dostupné, špatně se prodávají kopie a dobře se prodávají originály, mnohé kopie se proto snaží, aby z dálky vypadali jako originály.

Je to jako s výběrem počítače, který vám bude profesionálně dlouho spolehlivě sloužit, ideální je si nechat počítač sestavit z kvalitních dílů. Podnikání to je škola, která nemá prázdniny, budete se muset neustále něčemu novému učit, veliký zisk se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem to není maličkost, vše je o tom že teorie v praxi nefungují, bez praxe nemáte šanci na to, že v podnikání uspějete!

Internet nám nabízí mnoho možností, jak zde mít virtuální domov zadarmo, každá nabídka má svoje výhody a nevýhody, je to o pravidlech a nastavení ve kterém budete mít svůj virtuální domov, statisticky je na vrcholu dneska sociální síť jako je; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedln, YouTube, TikTok, Blogger, WordPress atd. V minulosti zde byli i populární sociální sítě které evolučně zanikli, protože nedokázali konkurovat úspěšným sociálním sítím.

Zajímavou sociální sítí zadarmo u nás je Webnode zde si je možné vytvořit snadno a rychle stánku nebo blog s profesionálním vzhledem na doméně třetího řádu, problémem zde jsou limity, které blokují dosažení veliké návštěvnosti a velikého množství obsahu. Ideální je investovat do nákupu internetové domény a umístění domény na hosting, to je ale už řešení pro profesionály. Taky je zde i možnost si založit blog třeba na iDnes nebo na Signály, ale zde jsou přísná pravidla a stačí málo a blog vám bude administrátorem smazán.

Největší problém je realizovat u vašeho virtuálního domova velikou popularitu, aby díky ní měl váš virtuální domov i velikou návštěvnost, v čem je ukryto tajemství popularity na internetu? Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš, bylo a bude, o tom to zde všude je! Obsah blogu nebo stánky je zboží nebo služba a návštěvník porovnává obsah který jste vytvořili s obsahem podobných stránek a blogů, je to jako když jste ve velikém obchodě, kde je veliké množství zboží a vy porovnáváte nabídky.