Přeskočit na obsah

Každý prezident si hraje na všemocného svatého boha

  • K

Nejde si nevšimnout toho, že jsou lidi závislí na internetu a mají zde rádi populární veliké sociální sítě, byla zde i snaha vytvořit národní sociální sítě pro Čechy ale ukázalo se že tyto sociální sítě a jsou k ničemu díky malé návštěvnosti. Totality mají snahu zablokovat globální sociální sítě a vytvořit si vlastní sociální sítě, aby měli vše pod kontrolou.

Problémem je, jak kontrolovat to co se na internetu zveřejňuje, aby zde nedocházelo k virtuálnímu vandalismu, anonymita umožňuje vandalům na internetu poškozovat obsah internetu, statisticky je doloženo že za lidským vandalismem je špína v nás a okolo nás, špína dělá z lidí vandaly, žijeme mnoho století ve veliké špíně, a tak už tuto špínu nevnímáme.

Podívejme se třeba na to, že si nejsme rovní i to je špína a následkem je; inflace, pandemie, válka, krize, korupce, drogy atd. co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným. Jak by globální internet vypadal, pokud by lidi na internetu nemohli díky umělé inteligenci chybovat, pro nikoho na internetu by nebyla výjimka nebo imunita, lidi by se museli naučit tomu, jak nechybovat, aby mohli na internetu používat sociální sítě a blogy.

Možností je na internetu velmi mnoho a vše zvládnete i když neumíte programovat, vytvoření stánky to je málo práce. Problémem je dát na stránku hodnotný obsah, bez hodnotného obsahu je ztrátou času a peněz vytváření; stránky, blogu, portálu, katalogu, encyklopedie, sociální sítě, fóra atd.

Internet byl a bude o tom že návštěvníci hledají hodnotný obsah na internetu, neustále zde zaniká mnoho stránek, protože zde nebyl hodnotný obsah, a tak zde nebyla veliká návštěvnost. Mnozí se snaží krást hodnotný obsah kde se dá a myslí si naivně že na to vyhledávače a návštěvníci rychle nepřijdou.

Mnozí si myslí že to, co napíší na internet je hodnotný obsah, opak je většinou pravdou, z díla poznáme na internetu tvůrce! Otázka zní, kde začít? Pokud to myslíte s internetem dlouhodobě profesionálně, tak si kupte doménu a tu dejte na kvalitní hosting, problém bude s dobrým krátkým názvem a s tím, jestli to bude s koncovkou; cz, eu, com atd.

Z politiky se stalo svaté náboženství, a proto je zde mnoho problémů na které není řešení, setkal jsem se s mnoho mocnými politiky a z dialogu jsem poznal že se chovají stejně jako se chovají náboženští vůdcové, to jistě musí mít i nějakou příčinu? Příčinou je zde strach ze ztráty moci a popularity, strach ochromil politiky natolik že se z politiků stali náboženští vůdcové.

Rozdíl mezi politikou a náboženstvím je v přizpůsobivosti změnám, náboženství se nedokáže změnám přizpůsobit a zdravá politika se dokáže změnám přizpůsobit. Politika je nemocná, a tak je zde veliká inflace, jak uzdravit politiku, aby zde už nebyla nikde možná inflace? Dosud jsme naivně jako pitomci věřili tomu, že demokratické politické volby uzdraví politiku, ale ukázalo se, že tak to evolučně nefunguje!

Lékem na nemocnou politiku je optimalizace spojená s digitalizací, všude se optimalizuje a digitalizuje, aby vše lépe fungovalo a na politiku se evolučně zapomnělo. Každý prezident si hraje na všemocného svatého boha, kterého nikdo nesmí mediálně kritizovat za jeho amatérské chyby! Prezident nepochopil to, že sám zde je nulou s nulovou hodnotou, bez spolupráce není možné zde správně lidem vládnout.

To musí konečně prezident a politici pochopit, vláda je mozkem a národ je tělem, je to obchodní partnerství, ve kterém musí být pravda a láska! Vše jde optimalizovat a digitalizovat, aby to fungovalo, jak si to uděláme takové to i máme, každý prezident je snadno a rychle nahraditelný, zásadní evoluční otázkou je, čím optimálně nahradit prezidenta a politiky?

Potřebujeme centrální mozek lidstva, místo politiků a byrokratů zde bude centrální mozek lidstva který bude lidem vládnout, skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude mít mozek bezdrátově napojený na centrální mozek lidstva, takto už lidi nebudou dělat chyby, z hříšníků se tak stanou andělé, co nelžou a nekradou. Jakýkoli odpor proti optimalizaci a digitalizaci bude marný, takto zde na věčné digitální časy zvítězí pravda a láska.

Pro nikoho na světě nebudou výjimky nebo imunita, každý dostane napojení na centrální mozek lidstva, jsou věci, na kterých nejde šetřit, konzumní společnost potřebuje, aby lidi pracovali jako roboti a toho lze dosáhnout jenom tím že se mozky všech lidí napojí na centrální mozek lidstva, vše je zde o centralizaci, bez centralizace není možná civilizace, jedinec sám nic nedokáže to je třeba pochopit, že zájem evoluce je nad egoistickým zájmem jednice.

Byl jeden geniální vědec, co navrhl perpetuum mobile, a to se začalo ve velkém vyrábět, najednou už lidi nepotřebovali platit za; elektřinu, plyn, benzín atd. perpetuum mobile nebylo drahé ani veliké a bylo spolehlivé, bylo to jako zavedení gramotnosti, které evolučně restartovalo naši civilizaci.

Pochopitelně se našli i odpůrci používání perpetuum mobile ale nikdo je nebral vážně, mnoho vědců dneska tvrdí že perpetuum mobile je utopie, protože přeci bez zdroje nemůže jakýkoli motor fungovat. Od vědců nemůžete očekávat, že si nasypou popel na hlavu a přiznají mediálně to, že jsou pitomci. Podívejme se na vesmír, který je plný energie a nespotřebovává žádné palivo, jak to asi dělá?

Představme si, že by ve vesmíru byla energetická krize, protože by nebyli k dispozici zdroje energie to je pitomost! Geniální vědec tedy začal studovat kde vesmír bere energii, a tak vynalezl perpetuum mobile, princip je jednoduchý, stačí vytvořit protiklady mezi kterými je trvale napětí a je zde tak perpetuum mobile. Vědec systémy uspořádal v perpetuum mobile tak aby mezi systémy bylo trvale veliké napětí, a tak vznik nový systém použitý k výrobě perpetuum mobile, byl to zjednodušeně akumulátor, který nebylo třeba nikdy už nabíjet.

Virtuální digitální svět je o vymývání mozků pomocí; propagandy, cenzury, reklamy, dezinformací atd. základem pro vymývání mozků je víra v zázraky, víra je tak sítí, do které se chytají uživatelé v digitálním světě. Investuj do naší nabídky a stane se zázrak, jenže žádný zázrak se nestane!

Je zde veliká snaha o vytvoření závislosti na něčem, je to podobné závislosti na pivu a cigaretách, něco vám udělá na krátkou dobu radost, a tak vzniká závislost na počítačové hře nebo na sociální síti! Je to obchod s iluzemi a náhražkami, za vším je zde lež a krádež, pokud by lidi nemohli lhát a krást, tak by naše kulturní civilizace rychle zanikla!

Neustále je vám slibováno že se budete mít líp, pokud si koupíte to, co se nabízí v digitálním světě, sliby se slibují a blázni se radují! Pokud se chcete mít líp tak musíte správně investovat čas a peníze, otázkou je, co je to správná investice? Situace určuje to, co je správná investice, se změnou situace se stává to, že ze správné investice je chybná investice.

Veliký zisk je tam kde je veliké riziko, pokud budete zaměstnancem nějaké veliké organizace, tak máte malé riziko a tím máte i malý zisk ze svojí práce. Socialismus v dogmatické totalitě nabídl všem lidem jistou práci za malé platy a najednou nastal problém s odbytem zboží a služeb, následkem byl konec socialismu v totalitě!

V podobné situaci je dneska i virtuální digitální svět ve kterém je problém s odbytem zboží a služeb, protože konzumenti nemají peníze. Aby mohli konzumenti utrácet peníze, tak musí mít i možnost peníze vydělat ve virtuálním digitálním světě, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno!

Poslední dobou se na internetu rozmohl prodej; fotek, hudby, myšlenek, knih, programů atd. informace a programy se stali digitálním zbožím, problémem je to, že je zde veliká nabídka a malá poptávka! Proč si kupovat draho nekvalitní Windows 11, když stejně dobře mi poslouží kvalitní Linuxová distribuce Kde neon, proč si kupovat draho nekvalitní hudbu, když je možné na internetu kvalitní hudbu získat zadarmo atd.

Je to celé o konkurenci, která vede k tomu že lháři a zloději zkrachují. Vše je zde o tom rychle prodat vše ve velkém, protože jinak zkrachujete, ve výhodě jsou ti, co nabízejí zdroje, protože zde je jistý odbyt, zdrojem je třeba připojení k internetu a televizi, bez digitálního připojení jste v moderní digitální společnosti bez šance na to se mít dobře.

Vše je zde o kvalitě materiálu, ze kterého něco vzniká! Podívejme se na internet z pohledu materiálnu, ze kterého se internet vytváří, většina obsahu internetu vzniká z vadného materiálu, a tak následkem je vadný obsah internetu, je to celé jenom o konkurenci a monopolu, kvalita je tam kde je konkurence a zmetky jsou tam kde je monopol! Pandemie byla signálem, který nám říkal takhle už to dál s vaším monopolem nejde, pokud nenahradíte monopoly za konkurenci tak zde jako lidi už brzo evolučně skončíte a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory!

Pokud se podíváme s odstupem času na to, co jsme v minulosti pracně a draho vytvořili tak nám dojde to, že naše díla nebyla kvalitní, a tak evolučně zanikla! Naše republika je ukázkovým příkladem toho že z nekvalitního materiálu zde vzniká mnoho zmetků a jakákoli snaha to změnit k lepšímu je u nás naivní a marná.

Následkem je snaha z našeho zaostalého národa utéci do národů kde se lidem žije mnohem lépe, problémem je to že se tyto vyspělé národy brání mnoha způsoby tomu, aby se k nim nastěhovali cizinci ze zaostalých národů. Je naivní představa že díky novým politikům nám zde bude líp, tak to v ekonomice nefunguje! Hodnoty vznikají jenom díky konkurenci, která eliminuje vše, co je zde nehodnotné, většina lidí u nás je evolučně nehodnotná a my se o tyto nehodnotné lidi dobře sociálně staráme a tím si podřezáváme větev na které ekonomicky sedíme.