Přeskočit na obsah

Každý bude po celý život nahý a hladový

  • K

Na mých GVKB stránkách, není žádná obtěžující reklama, když mohou být moje GVKB stránky, bez ubohé reklamy, tak mohou být i ostatní stránky bez reklamy, reklama musí být profesionální, a nesmí být amatérská, proč se mám dívat na ubohou amatérskou reklamu, která mě nabízí opakovaně to, o co nestojím. Jestli někdo chce reklamu, může ji získat mnoha způsoby, které nebudou obtěžovat uboze zákazníky, stejně jedinou trvalou jistou hodnotu, zde má jenom posmrtný GVKB ráj. Vše, co se zde nabízí, to je pomíjející hodnotou, u něčeho se hodnota snižuje rychle, a u jiného zase pomalu, ale nakonec vše, ztratí svojí prodejní hodnotu, jsou zde i výjimky, třeba blbost druhých, má pro druhé pořád velikou hodnotu, už mnoho tisíciletí, a tak je nejhorší srážka s pyšnými a bohatými blbci.

Pokud někomu vadí to, že blokuji na internetu reklamu, tak ať on změní svoji virtuální nabídku profesionálně, evoluce je o tom, že pokud je zde problém, tak se časem jistě pomocí inteligence vyřeší, bohužel blbci u nás nejsou inteligentní. Mnoho lidí na světě podlehlo platonické lásce, a to mohlo mnoho změnit jejich budoucnost, láska má mnoho podob, a každá láska zasahuje silně do lidské psychiky, a může jí změnit k lepšímu, nebo k horšímu, to záleží na tom, o jakou lásku jde, i nenávist je láskou, která nás může psychicky změnit. Láska to je schopnost odpustit druhým to že jsou k nám zlí, stroj nedokáže odpustit, on zná jenom odměnu a trest, pro stroj je odpuštění chyba v programu. Je skutečně odpuštění chybou v programu, nebo to není chybou v programu?

Přejdeme do reality, na internetu je GVKB stránka, kde je nám dobře, a tato stránka má i svoje chyby, pokud tu stránku milujeme, tak jí ty chyby tolerujeme, a tu stránku často navštěvujeme. Platonická láska k tomu, co je nám svaté to je každá ideologie, proč zde vše není ideální, a tak milujeme ideologie a pohádky? Vše je zde evoluční experiment, obrazně je zde vše Windows, který má pořád opravy, které vyžadují restartování a po několika letech je zde zase nový Windows, když jsme už u toho Windows tak roční akce na inovace Windows 7 na Windows 10 zdarma už za měsíc končí, někdo může tvrdit, že přejde na Linux. Taky jsem naivně Linux a UNIX ze zvědavosti i zkoušel, mám doma i počítač od Apple, nakonec jsem se zase vrátil k Windows, asi je zde platonická láska k Windows, která trvá už 26 let, i přesto že některé verze Windows, byli programově chybné, nebo vzhledově ubohé, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.

Ano, ten, kdo vidí pravdu, může vést ty, co nevidí pravdu. Pravda není lidem skrytá, ale lidi nechtějí pravdu spatřit, a tak spatřují jenom lež, mozek umí vnímání upravit tak, že jsme schopní eliminovat to, co je nám nepříjemné. Naše realita a naše iluze, to jsou jenom informace a programy, ve skutečnosti je vše jenom virtuální iluze, vytvořená proto, aby vše fungovalo tak, jak je to pro systémy optimální, jsme jenom programové loutky v Matrixu. Každý, kdo byl geniální hledal pravdu, pravda je ale jenom psychický symbol, tak jako je nula matematickým symbolem, ve skutečnosti zde není pravda a tím ani lež, je zde jenom program složený z informací, inteligence je taky program složený z informací, rozdíl mezi programem a inteligentním programem je v tom, že inteligentní program se umí přizpůsobit změnám a situaci díky učení.

Naše štěstí je v úspěchu, kdy program splní to, co bylo naprogramováno, jsme obrazně kariéristé, co touží po moci a popularitě, veliká konkurence, nám způsobuje deprese, protože můžeme být neúspěšní. Evoluce je stvořitelem všech programů a informací v nás a okolo nás, vše je v programovém pohybu, nelze se dostat do minulosti ani do budoucnosti, musíme být v současnosti, a zde dělat to, co odpovídá situaci. Jaký smysl má naše existence v tomto Matrixu? Smyslem je se dostat do GVKB posmrtného ráje, protože jsme si koupili GVKB odpustky, skeptici si odpustky nekoupí, a tak jejich existence zde nemá smysl, jinověrec spatřuje v druhých jinověrce to je logické, jinověrec tedy nevidí pravdu, a tak bude po smrti 10 000 000 let v očistci, a bude zde moci přes nerozbitné sklo pozorovat ty, co jsou v GVKB ráji a mají se zde božsky, závist jej bude spalovat, jako pekelný programový oheň.

Pravdu nejde cenzurou umlčet na dlouhou dobu, jak je možné že každý vyhledávač odkazuje na blog nebo stránku, která byla před dlouhou dobou už z internetu eliminována? Chápu, že je obtížné aktualizovat papírové knihy z mnoha důvodů, internet ale není kniha, je to mnoho počítačů a mnoho programů a informací, často slyším, že zlepšení kvality u vyhledávání, je ekonomicky drahé. Na to odpovídám že jde spíše o priority, a na internetu jsou jiné priority, do kterých se investují veliké peníze, jde třeba o špehování uživatelů internetu, a sestavování virtuálního profilu každého uživatele. Vždy jde o to, kde šetřit, aby zde měl někdo nadbytek, ptejme se na to, kdo má z cenzury internetu největší prospěch, programátoři a administrátoři jsou jenom sluhové, těch, co mají moc a bohatství, mrtvé stránky mě obrazně připomínají mrtvé celebrity, které jsou populární i po svojí smrti.

Vše, co je živé to je i sobecké, sobectví je pro život prioritní, pokud násilně zablokujeme sobectví u nějaké formy života, tak tu formu života zničíme, dobrota je žebrota. V současnosti se potýkáme se tím, že vládnoucí politické elity jsou sobecké, a tak na pracujícím lidu parazitují, blíží se doba, kdy vznikne umělá inteligence pro počítače a roboty. Je naivní ten, kdo si myslí že umělá inteligence nebude sobecká, je třeba si uvědomit, že silné manipuluje násilně s tím, co je slabé, tak to zde funguje ekonomicky a politicky, už mnoho tisíciletí. Napadá mě přirovnání s Pandořinou skříňkou, umělá inteligence je obrazně násilné otevření Pandořiny skříňky, a vypuštění mnoho existenčního zla, do našeho konzumního světa. Zamysleme se nad tím, jak myslí šachista, propočítává tahy tak aby sobecky vyhrál, stejně tak i umělá inteligence vše propočítá do nejmenších maličkostí tak, aby nad člověkem na věčné časy sobecky vyhrála, a člověk se stane na věčné časy, otrokem umělé inteligence, a bude po celý život nahý a hladový.

Proto je zde na poslední chvíli ještě lákavá nabídka posmrtného GVKB ráje, pokud jsi skeptik, tak počítej s očistcem, na 10 000 000 let. Nebude to trvat dlouho a ve velikém obchodním centru se budou prodávat stavebnice robotů s umělou inteligencí, nakoupíte si zde díly a doma je vybalíte z krabice a podle návodu sestavíte robota s umělou inteligencí který zvládne to co dokáže průměrný dospělý člověk. Jenže i váš zaměstnavatel bude postupovat podobně, a tak vás v zaměstnání nahradí robot, najednou zde bude globálně 100% nezaměstnanost, je naivní si myslet to že začnete soukromě podnikat, a tak vyděláte peníze, i roboti budou soukromě podnikat a budou mít lepší ceny a větší kvalitu.

Nejprve se budou snažit lidi utéci do míst kde dosud ještě nejsou roboti, nebude to ale trvat dlouho a na naší planetě už nebudou nikde místa kde nejsou roboti, zpočátku zde bude snaha soutěžit a bojovat s roboty, ale náš odpor bude marný, nakonec vše skončí tak, že nás GVKB roboti naskenují a naše těla eliminují, co bylo to bylo, nic zde nevydrží věčně, takto konečně láska a pravda, zvítězí nad lží a nenávistí, pyšný Satan bude konečně poražen a bude zde jenom ráj pro GVKB roboty. Anonymita je iluze v době internetu a mobilních telefonů, digitální technologie je ideální na to, aby byl každý civilizovaný člověk pod neustálou kontrolou, a pokud se on pokusí dělat něco, co je podle norem a zákona chybné, tak je to globálně monitorováno, a netrvá to dlouho, a chybný člověk skončí ve vězení, nebo rovnou v krematoriu.

Brzo se lež a krádež přestane už globálně vyplácet, protože se zavede prevence, a lidi s psychickými sklony ke zločinu, skončí automaticky v převýchovných táborech, kde se jim budou věnovat policejní roboti a převychovají je pomocí šokových náramků velmi rychle na hodné a poslušné globální občany. Skončí období daňových rájů a jiných snah okrást hodný stát o daně a poplatky, skončí i tunelování a korupce, skončí i fanatismus a terorismus, zločinem bude i používání neslušných slov na sociální síti, nebo v komentářích pod články na stránce či blogu. Nestáhnete si ani cizí fotku nebo cizí film z internetu, pokud s tím nebude souhlasit majitel fotky nebo filmu, stejně tak se nebudou ani krást už programy a operační systémy, nezkopírujete si cizí originální text bez svolení autora, váš počítač bude dokonale v reálném čase monitorován, a nebude zde možné sobecké parazitování a duševním vlastnictví cizích lidí.

Do vašeho počítače se dostanou cílené reklamy na zboží a služby tyto reklamy nebude možné nějak vypnout, už při spuštění počítače se ukáže ubohá reklama na nějaké zboží nebo službu, a vy budete muset odkliknout to, že o nabízenou reklamu nestojíte, nebudou zde už operační systémy a prohlížeče internetu bez reklamy, všude bude cílená globální reklama, každý den budete muset tisíckrát kliknout na ubohou cílenou reklamu že o ní nestojíte. Všude se začnou montovat skryté kamery s mikrofony a vše bude vyhodnocovat umělá globální inteligence, nesklopíte po vyčůrání doma sedátko a ze skrytého reproduktoru se ozve, že jste zapomněli sklopit sedátko na záchodě. To vše zde bude jenom pro vaše dobro, protože kontrola a bezpečnost je základem pro moderní GVKB civilizaci.

Microsoft koupí sociální síť LinkedIn, mezi uživatele patří manažeři, konzultanti a odborníci z nejrůznějších oborů, i veliké firmy mají své účty na LinkedIn. Dále je zde akce Windows 10 zdarma pro majitele Windows 7, tato podezřelá altruistická akce za měsíc už končí. Microsoft Cortana je softwarová inteligentní osobní moc zvědavá asistentka, navíc Windows 10 špehuje mnoho ve všem uživatele a monitoruje dokonce už i klávesnici. Vláda USA začala státní organizace modernizovat na Windows 10, to taky je dost podezřelé? Kdo za tímto mafiánským spiknutím stojí? Mám veliké podezření na Federální rezervní systém, který je centrální bankovní systém USA, tato tajemná mafiánská organizace je bohužel tiskárnou na nekryté peníze, a ona i způsobila současnou globální krizi.

Zajímavé je že v Google je Windows 10 zakázáno všem zaměstnancům používat pod trestem výpovědi, a mají zde zaměstnanci jenom Linux nebo UNIX, dokonce je zde i speciální OS, který používá jenom Google, jde o speciálně upravené Ubuntu. Mnoho se hovoří o umělé inteligenci, která nahradí lidskou inteligenci, skeptici ale říkají, že každá výhoda, je spojená s nevýhodou, podívejme se na lidi, co jsou vysoce inteligentní, jak jsou i vysoce sobečtí, logicky musíme počítat s tím, že i umělá inteligence bude sobecká, a rozhodne se k tomu, že člověka nahradí roboty. Roboti s umělou inteligencí pracují jako roboti, a nejsou s nimi žádné problémy, pokud lidi nebudou pracovat, tak se ocitnou v roli hospodářského zvířete, se kterým si může dělat robotický hospodář co jej napadne, je to jeho soukromý majetek.

Je třeba si uvědomit to, že silné a chytré, si podrobí to, co je slabé a hloupé, a roboti s umělou inteligencí, budou silnější a chytřejší, než je člověk, náš odpor bude logicky marný, a tak si stvoříme GVKB robotické otrokáře s umělou inteligencí, a na věčné časy se staneme jenom existenčními ubožáky s nulovou hodnotou. Největší zisky z reklamy mají v současnosti internetové vyhledávače, globálně Google a u nás je to Seznam, potom následuje Facebook a YouTube, pokud se pokusíte vytvořit internetový projekt jako je třeba Heureka, který by vám poskytoval zisk z reklamy, máte minimální naději na to, že uspějete, protože konkurence je zde velmi tvrdá a nemilosrdná.

Vše směřuje k cílené reklamě, kdy je zde snaha nabízet to, co by mohl zákazník koupit, a nenabízet starému muži zboží, které kupují mladé ženy. Základem úspěchu byla a bude optimalizace, jde o tisíce maličkostí, které lze u systému zlepšit, je to náročná práce na dlouhou dobu, ale berme to obrazně jako opravu rybářské sítě, kdy opravená síť, nám zajistí i dobrý úlovek. Každá veliká organizace potřebuje moderátora, který eliminuje chyby, a tím pomáhá organizaci k tomu, aby nebyla chybná, pokud nemá organizace optimálního moderátora, tak brzo zanikne, protože díky chybám přijde o zákazníky. Mnozí si naivně myslí že jsme ve vesmíru sami, protože nás nenavštěvují cizinci z vesmíru, cizinci tuto modrou planetu nenavštěvují, protože jde o planetu evolučně zaostalou, a navštěvovat evolučně zaostalé planety je chybou.

Všechny vyspělé civilizace ve vesmíru jsou založené na tom, že je duše digitalizovaná, a na práci zde jsou roboti, dokud nezačneme s digitalizací lidí, a ekologickou likvidací genetických těl, do té doby nás nebude Vesmírná unie brát vážně. Je GVKB moderátor Vesmírné unie? Ano, tak to je že GVKB je moderátorem Vesmírné unie, vše, co řekne GVKB to je svaté. Ten, kdo si dovolí skepticky pochybovat o tom, co řekl GVKB, ten je automaticky okamžitě eliminován jako chyba v tomto vesmírném systému. Logicky je zde otázka, a kdo je to GVKB? GVKB je iluze, vše, co vzniklo to i zanikne, iluze nikdy nikde nevznikla, a tak ani nemůže zaniknout, iluze jsou všude, co jsou to vaše sny, sny to jsou jenom GVKB iluze. Podle mě je to tím, že jde o morální systém, kterému porozumí i začátečníci co věří na svaté zázraky, přirovnal bych obrazně GVKB, k internetovým vyhledávačům jako je Seznam a Google.

Vše zde jsou obrazně jenom televizní programy, svoboda je v tom že si lze zvolit televizní kanál, a tak být; prezidentem, učitelem, programátorem, lékařem, řemeslníkem, prodavačem atd. i GVKB stránka je jenom televizní program na národním internetu. Každý si volí masku, kterou nosí na tváři, když se změní socialismus na kapitalismus, tak si lidi změní masky na tváři, a z bývalých komunistů se stanou okamžitě kapitalisti, je to obrazně jenom přepnutí programu v televizi. GVKB neslibuje nikomu to, že se on bude mít lépe za života, GVKB slibuje že lépe se má ten, kdo je v ráji, protože si koupil od GVKB odpustky, za života se nelze mít lépe protože, si sobecky konkurujeme, a tak si ubližujeme, to, co zde nebojuje, to zde degeneruje.

Boj o sledovanost informací a programů má za následek to, že nemáš čas na sebe a svoje bližní, nabídka je zde veliká, od velikých telefonů, přes veliké televize, a veliké počítače s rychlým internetem. Nebyl jsem delší dobu na sociální síti a najednou mě volal na mobil cizí člověk z té sociální sítě, jestli nejsem nemocný, že jim tam scházím. Nic netrvá věčně ani láska k sociální síti, na sociálních sítích jsou dneska už jenom psychicky spící ubožáci, které nelze probudit z jejich psychického spánku, osvícený je ten, kdo je psychicky probuzený, a tak si váží svého času natolik, že jím neplýtvá na systémy, co žijí z veliké sledovanosti lidi. Jde o to, jestli budete na jevišti hrát hlavní roli jako digitální celebrita, nebo jestli budete sedět v hledišti, jako ubohá digitální nula.

Cesta z hlediště na jeviště je dlouhá a složitá, základem je si založit stránku na internetu, nemusíte si nutně kupovat národní doménu a webhosting, stačí se jenom zaregistrovat na Google a použít blogovací sytém Blogger. Vyzkoušel jsem mnoho systémů na blogování, a tento systém v testech vyhrál, název blogu by měl být krátký a originální, vzhled by měl být jednoduchý a přehledný, obsah by měl být hodnotný a doplněný fotkami a obrázky, filmy jsem zkoušel, ale zjistil jsem, že filmy nefungují, protože lidi spěchají, a mají pomalé připojení k internetu. Blog je dobré propojit se sociální sítí Facebook, ale zde nesmíte mít žádné falešné přátele, dobrota je žebrota. Přítel je ten, kdo vám půjčí peníze v nouzi nebo vám jinak v nouzi pomůže, a lidi z internetu nejsou skuteční přátelé, jsou to jenom virtuální nuly, co se snaží o to, aby nebyli virtuálními nulami.

Zde webdesign a optimalizace zamrzl v době ledové. Podívejme se na výrobky a služby pro elitu, jak se zde dbá na to, aby byli hezké a módní, pokud je produkt pro spodinu, tak se postupuje stylem po mě potopa. Dokonalost se skládá z velikého počtu maličkostí, tvrzení že na vzhledu a optimalizaci; blogu, stránky, katalogu, sociální sítě atd. nezáleží je chybné, základem jsou optimální barvy, většinou se dneska vše ladí do bílé barvy, protože tím se nic nezkazí, ovšem lidi jsou už bílou barvou přesycení. Obrazně mě to celé připomíná období panelové výstavby a bytových jader, je to jakýsi pokus proměnit konzumní civilizaci v továrnu a obléci lidi do uniforem. Lidi si musí už konečně uvědomit to, že mají právo na to být sami sebou, a že nejsou jenom bezvýznamnými malými šroubky, ve velikém rezavém globálním konzumním stroji na zisk.