Přeskočit na obsah

Každé lidské divadlo je o propagandě a cenzuře

  • K

Pokrytectví způsobilo to, že z dálky vypadá monolog jako dialog, podívejme se na statistiky u informací, které na nás působí od narození do smrti, z dálky mohou tyto informace vypadat jako dialog, ale z blízka spatříme jenom monolog. Dialog je možný jenom tam kde je spravedlnost, pokud zde není spravedlnost tak zde logicky není ani možný dialog. Proč zde není spravedlnost, a tak zde není ani dialog?

Pokud by zde byla spravedlnost tak následkem by byl zánik kulturní civilizace, čím více je zde nespravedlnosti tím lépe kulturní civilizace funguje! Zhroucení sociální ideologie jasně dokazuje to, že emancipace je ekonomická utopie, protože vede k tomu, že se z lidí stává pitomý dobytek, všechny hodnotné informace, které existenčně potřebujeme jsou založené na dokonalém monologu, nelíbí se ti monolog tak odejdi jinam, pochop konečně to, že dialog je na hovno.

Problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit naší společnosti je problém toho, že je zde s nimi dialog, pokud dialog nahradíme za monolog, tak okamžitě skončí problém s nepřizpůsobivými příživníky, přichází nová doba, ve které zde místo lidí budou autonomní roboti, které bude globálně ovládat umělá inteligence, bude to fungovat na monologu a dialog bude zakázaný, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu.