Věda prokázala to, že blbcem se člověk už narodí

Logicky by měl být v monopolu jenom monopol a neměla by zde být možná konkurence, monopol ale potřebuje, aby zde byla možná evoluce, a tak vzniká v monopolu konkurence, a tak z dálky může monopol vypadat jako konkurenční systém. Pokud monopol v sobě zablokuje násilně konkurenci, tak si evolučně podřízne větev, na které sedí a tím zde skončí. Klasickým příkladem je zde náboženství, které zablokovalo v sobě konkurenci, a tak zde evolučně skončilo, socialismus je ekonomické náboženství, a proto se vždy všude zhroutí.

Stejné je to i s našimi psychickými nemocemi, kdy jsme v sobě zablokovali konkurenci, a tak jsme se psychicky zhroutili a stali se z nás blbci kterým už není možné pomoci. Moje hra a moje pravidla to je příčina toho že v monopolu je zakázaná konkurence a následkem je zánik monopolu, lidově se tomu říká srážka s blbcem. Jak se z člověka stane blbec? Věda prokázala to, že blbcem se člověk už narodí, je to psychická vada, která nejde vyléčit, v přírodě se vadní jedinci eliminují a nikomu to nevadí, technicky bychom řekli to, že blbec je neopravitelný zmetek!

Otázkou je, a kolik procent lidí na světě je neopravitelným zmetkem? Přesné číslo není možné statisticky určit, ale přibližně to vychází tak že většina lidí na světě je neopravitelným zmetkem příčinou je přelidnění, které má za následek degeneraci. Pořád platí klasická lidová moudrost, jenom z díla se pozná kvalita tvůrce, podívejme se na internet a zde spatříte dílo které zde lidi vytvořili, pokud je někdo blbec tak je i jeho dílo na internetu blbé, nejvíce blbosti nalézáme tam kde není možná v monopolu konkurence, mnohé stránky tak připomínají sekty.

Vše evolučně jistě směřuje k tomu, že nahradíme lidi za stroje a programy, zavedou se zdravotní digitální měsíční průkazy, ten, kdo nebude mít platný zdravotní průkaz se odsune z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se nemohli ubožáci rozmnožovat. Dobrý hospodář nezalévá plevel a nekrmí parazity, jsme špatní hospodáři, protože jsme v monopolu nezavedli optimální konkurenci, a tak zde nedochází k evoluci, je třeba konečně pochopit to že dobrotu si musí každý zasloužit!

Často slyším že člověk není věc a že s ním nemůžeme jako s věcí zacházet, je to jenom pokrytectví, protože každá konzumní společnost s lidmi zachází jako by to byli věci, protože zde jsou; vězení, psychiatrické nemocnice, války, dluhy, bezdomovci atd. vše je o parazitování, rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity! Jaký má smysl jít k volbám prezidenta nebo politiků, když paraziti si volí za svoje zástupce parazity? Parazit parazituje na parazitech, hostitel to je neúspěšný parazit, proto jsou tak populární knihy, jak se stát milionářem!

Čtěte dál

PředchozíDalší