Jakmile člověk získal paměť tak se ráj proměnil v očistec

Svět je těžce nemocný a řešením není brát léky, nebo věřit na to co jsme si neověřili, řešením je restartování konzumní reality, současná realita je založená na dobrotě k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, stali se z nás naprogramované stroje na akumulátory, proto si pořizujeme pokojové rostliny a psy, to ale nestačí! Je zde mnoho bezcitných systémů, co se snaží mít zisk z toho, že jste nemocní tělesně a psychicky. Už šedesát let hledám příčinu toho, že je svět lidí nemocný, příčinou je to že máme paměť, stroj nemá paměť, a tak nemůže onemocnět.

Každý složitý program se časem dostane do situace, kdy je v něm mnoho chyb, které nejdou opravit, protože on informace ukládá do paměti. Paměť je jako kniha, zde jsou informace trvale zapsané, jenže realita se neustále mění, a tak to co je zapsané v knize po určité době už neplatí! Potřebujeme vymazat člověku mozek od informací a programů, člověk se napojí na umělou inteligenci a ta jej bude řídit od narození do smrti, nebude zde už potřeba; náboženství, politika, byrokracie, reklama, propaganda, cenzura, škola atd.

Stroje na práci a programy na řízení strojů, mozek už nebude znát realitu, a tak se bude starat jenom o tělo, takto zde všude na věčné časy bude pro každého ráj, ve kterém nejsou hříšníci, všechny naše hříchy jsou následkem toho že máme paměť, a tak chybujeme. Zakázané ovoce v ráji byla paměť, jakmile člověk získal velikou paměť tak se ráj proměnil v pekelný očistec, blahoslavený chudý duchem je ten, kdo nemá žádnou paměť, a tak neřeší pitomosti jako pitomec.

Čtěte dál

PředchozíDalší