Přeskočit na obsah

Každá práce je o tom, pro koho pracujete

  • K

Vše je zde divadlo, ve kterém jsou diváci a herci, dneska jsem řešil vzhled blogu, co tam je potřeba změnit tak aby se blog návštěvníkům líbil? Nakonec jsem skončil u eliminování všeho, co bylo na blogu zbytečné a použil jsem jednoduchou šablonu.

Problém byl v tom že provozovatel se rozhodl pro nové rozhraní blogu a neptal se starých majitelů blogů, jestli chtějí nové moderní rozhraní, jakýkoli odpor byl marný! Pro staré rozhraní byla k dispozici veliká nabídka šablon zdarma, na nové rozhraní jsou sice nové šablony ale ty nejsou optimalizované, a tak jsou s nimi problémy.

Vnímám to celé jako divadlo, ve kterém jsou na jevišti amatéři, vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, když už jsme u toho že je zde možnost mít na internetu svůj blog nebo svoji stránku tak by to chtělo i najít způsob, aby vše fungovalo optimálně a nebyli zde pořád problémy s tím, že si zde amatéři hrají na profesionály.

Vše, co je jednoduché to si lidi a podniky sami udělají a nemá proto smysl se snažit s něčím co je jednoduché uspět v jakémkoli obchodování a podnikání! Je naivní se snažit konkurovat velikým profesionálním systémům jako je; Seznam, Google, Facebook, Twitter, YouTube atd. než začnete s jakýmkoli podnikáním na internetu tak je potřeba si udělat průzkum, jestli má vaše podnikání šanci na to, že vám přinese zisk, a tak budete bohatí.

Statisticky 99 % začínajících podnikatelů na internetu do roka skončilo svoje podnikání s velikou ztrátou! Obrazně je každé podnikání na internetu jako semeno, které potřebuje podmínky k tomu, aby z něj něco hodnotného rychle vyrostlo, všude kde je možný zisk tam je i veliká konkurence! Každá práce je o tom, pro koho pracujete, pokud pracujete pro ubožáky, tak je z vaší práce i ubohý zisk! Nevěřte na zázračné teorie, protože ty v praxi nefungují!

To, co funguje v USA to nefunguje u nás, jsme malý chudý zaostalý národ, a tak myslíme jinak než lidi ve velikém bohatém národě. Na internetu se vše rychle nečekaně mění, a tak to co bylo před rokem na vrcholu, to je dneska na tom zle v mnohém to připomíná burzu kde nikdo neví do čeho je nejlepší investovat. Základem úspěchu je vždy dělat něco profesionálně ve velkém jenom tak lze dosáhnout i velkého zisku, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál.

Neustále nejsme s něčím spokojení, a tak je zde stres a deprese! Kde je vše optimální a dokonalé? Vše je optimální a dokonalé jenom ve světě iluzí jde o; sny, pohádky, umění, náboženství, politiku, reklamu, propagandu atd. v realitě je vše evoluční proces, ve kterém je vše, co je živé jenom materiálem na evoluční pokusy!

Včera jsem instaloval Windows 11 a narazil jsem na problém s tím, jak napsat @ nakonec jsem to zvládl, protože jsem si uvědomil to, že si pitomý instalační program myslí, že mám anglické rozložení klávesnice, protože jsem si jako pitomec stáhl Windows 11 ze stránky Microsoftu co byla v angličtině. Podobný problém jsem měl i při instalaci macOS zde si taky program myslí že je moje klávesnice rozložená anglicky.

Častým problémem je taky to že není zapnutý číselný blok a já musím zadávat čísla do řádku kde místo čísel jsou jenom tečky, aby to bylo prý bezpečné, příčinou zde jsou malé notebooky, které nemají číselný blok a operační systém nepozná to, že moje klávesnice má číselný blok.

Tak jako jsou nedokonalé; databáze, programy, operační systémy, redakční systémy atd. tak je nedokonalý i každý člověk proto lidi dělají neustále amatérské chyby, proto je zde dlouho snaha lidi nahradit za; stroje, programy, roboty, umělou inteligenci atd. nejsou lidi tak nejsou problémy.