Přeskočit na obsah

Hlupáci se točí kolem moudrých lidí

  • H

Bůh je pevný bod, kolem kterého se musí vše točit, pokud hledáme Boha a tím i Stvořitele, tak hledáme pevný bod! Vše se zde točí kolem pevných bodů a tím to i pracuje, Bůh je tedy v centru; politiky, ekonomiky, náboženství, filosofie, vědy, techniky, logiky, matematiky, chemie, psychiky atd.

Axiom je tvrzení, které se předem pokládá za platné, a tudíž se nedokazuje, a tak Axiom je zde jakýmsi myšlenkovým bohem, takovým Axiomem je třeba zákon gravitace, který platí všude, a tak se planety točí kolem slunce, a hlupáci se točí kolem moudrých lidí.

Hlupáci tvrdí že zde není pevný bod, příčinou je to že jsou velmi daleko od pevného bodu, a tak jej nemohou poznat z blízka a pochopit, božský pevný bod není veliký, pravý božský pevný bod je tak malý, že jej nespatří ani nejlepší elektronový mikroskop!

Vše je zde složené z malého, a to co je zde nejmenší, to je Bůh, díky tomu že je Bůh tak malý, nemusí on pracovat, nikdo jej totiž nemůže spatřit, a tím kontrolovat, jestli pracuje, a když jej nikdo nekontroluje, tak by bylo zbytečné, aby Bůh zde pracoval jako otrok.

Bůh je zde nulou, kolem nuly se vše točí, pokud se tedy chceš stát zde svatým bohem cizím pyšným lidem, musíš v hlavě vše psychicky vynulovat, blahoslavení jsou zde ti, co to mají v hlavě dokonale vynulovaný, proto si pořizujeme psy, protože pes to má v hlavě vynulovaný, a tak miluje svého pyšného pána.

Pokud něco nezvládneme sami tak hledáme někoho, kdo nám pomůže, mnoho lidí dneska používá programového pomocníka, který jim umožní snadný přechod z Windows 10 na Windows 11 pokud jejich počítač splňuje náročné podmínky pro přechod na Windows 11.

Sice ještě nedávno nám Microsoft tvrdil že prý je Windows 10 poslední verzí a že už nebudou nové verze, sliby se slibují a blázni se radují. Pokud jde optimalizovat operační systém nebo program, tak by měla jít optimalizovat i naše zastaralá kulturní civilizace.

Nahradíme proto lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, člověk to je něco jako kůň, který byl nahrazen za automobil, vše je zde o tom že jenom díky nahrazování starého za nové, se eliminují chyby, co dělali chyby, nejsou na světě už lidi, tak zde nejsou s lidmi problémy!

Každý operační systém je program a každý nový program není otestovaný, a tak jsou v něm chyby, pokud chceme operační systém používat profesionálně tak je optimální nainstalovat operační systém který je starý minimálně pět let, a tak je už stabilní! To znamená že Windows 11 bude stabilní až v roce 2025 a do té doby je nutno používat Windows 10 podpora na Windows 10 skončí v roce 2025.

Operační systém Windows 10 vám může fungovat i bez podpory mnoho let, protože je už bez chyb, nevěřte tomu, že skončení podpory znamená ohrožení vašeho starého počítače, to je jenom chytrá mediální propaganda, která z vás dělá pitomce, který si koupí nový počítač s Windows 11.

Nabízí se i možnost nepoužívat Windows 10 a použít jiný operační systém jako je; Linux, UNIX, macOS atd. problémem je zde malé rozšíření a tím i nedostatek programů a ovladačů, často je zde i problém s lokalizací a servisem.