Přeskočit na obsah

Prevence je základem pro zajištění kvality, je třeba pochopit to že si nejsme rovní

  • P

Microsoft zjistil to že jeho operační systém Windows 11 potřebuje nové počítače, a tak se při instalaci kontroluje to, jestli je počítač nový a pokud je počítač starý tak se instalace ukončí. Dosud s něčím podobným nepřišel žádný operační systém, a to vedlo ke kritice Windows 11 a snaze překonat ochranu a nainstalovat Windows 11 na starý počítač.

Zde se dostáváme k problematice lži a krádeže, proč lidi lžou a kradou? Problém je v inteligenci, která se snaží o to, že když to nejde vyřešit po dobrém, tak to řeší po zlém, a tak je zde lež a krádež. Pokud se podíváme objektivně do ekosystému tak zjistíme, že lež a krádež je v ekosystému už od evolučního vzniku ekosystému a díky tomu je v ekosystému možná evoluce.

Vše zlé je pro něco dobré, realita to je napětí mezi protiklady a tato energie vytváří příčiny a jejich následky, vše to je naprogramovaný evoluční proces, který proměnil vše, co je živé v levný materiál na evoluční pokusy, vše je tak zde nejisté a jenom smrt je jistá, ale o takovou jistotu nestojíme, a tak neustále hledáme nové zázraky.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a zavedou se globálně povinné každoroční testy na optimální kompatibilitu u lidí od narození do smrti, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, jak si to uděláme takové to i máme, kontrola kvality je základem pro nový konzumní ráj, kde se nelže a nekrade.

Před třiceti lety to vypadalo že to nebude trvat dlouho a budeme mít k dispozici umělou inteligenci která bude lepší než lidská inteligence, inteligence je schopnost si poradit s problémy, podívejme se na klasiku, kterou je překládání z jednoho jazyka do jiného jazyka, umělá inteligence zvládne jenom jednoduché překlady a neumí si poradit se složitým překladem kde je chyba?

Chyba je v tom že umělá inteligence nemůže spolupracovat s jinými umělými inteligencemi, podívejme se na to, jak funguje naše společnost a zjistíme že tam kde nefunguje spolupráce tam je ekonomická krize. Podívejme se na výrobu do továren zde funguje spolupráce, a tak mají továrny vysokou produktivitu a fungují tak ekonomicky.

Podívejme se na mravence a včely, jak umí spolupracovat je to díky tomu, že zde nejsou rozdíly mezi jedinci, jakmile jsou zde rozdíly mezi jednici tak spolupráce nefunguje, budeme muset zajistit to, aby mezi složitými systémy nebyli rozdíly, které brání spolupráci, jenom tak zde skončí krize, které nám dělají ze života očistec.

Podívejme se na; knihy, časopisy, rozhlas, televizi atd. zde nejsou možné komentáře a nikomu to nevadí a pokud mu to náhodou vadí tak má bohužel smůlu! Na internetu je často možnost komentovat obsah který je zde zveřejněn.

Většinou ale je komentář zveřejněn teprve po schválení moderátorem, protože mnoho komentářů je chybných to vedlo k tomu, že se začala vypínat možnost komentovat obsah zveřejněný na internetu.

Já bych šel dále a zavedl bych pro přístup na internet GVKB certifikace, ten, kdo by nedostal globální GVKB certifikaci s roční platností, ten by neměl možnost přístupu na internet.

Prevence je základem pro zajištění kvality, je třeba pochopit to že si nejsme rovní a že to co je dovoleno tem co poroučejí to je zakázáno těm co musejí poslouchat.

Podívejme se na počasí, často je zde s počasím nespokojenost a nikdo nemá možnost komentovat počasí, stejně by mu to bylo k ničemu! Chceš něco komentovat tak od toho je; Facebook, Instagram, Twitter, YouTube atd. proto jsem smazal všechny ubohé sociální sítě, které jsem měl, aby zde nebyla už možnost uboze komentovat moje geniální myšlenky.

Internet je základem pro moderní kulturní civilizaci o tom dneska už nikdo nepochybuje! Vše, co je novinkou to si většinou mohou dopřát jenom ti co jsou bohatí a internet je pro nás technickou novinkou, pokud jej porovnáme s tím, jak dlouho evolučně už používáme papír na záznam informací.

Internet u nás v masovém rozšíření je teprve 25 let v USA je internet v masovém rozšíření 30 let, je to celé o tom že jsme chudí a hloupí, a tak se zde novinky zavádí většinou se zpožděním několika let. Počítače se v mnohém podobají automobilu, který je závislí na silniční síti, rozdíl je v tom že vybudovat internet je mnohem levnější než vybudovat dálnice a parkoviště.

Tak jako trvá dlouho, než se člověk naučí používat optimálně automobil, tak trvá dlouho, než se člověk naučí používat počítače a internet, největší problém zde mají staří lidé, protože už nejsou inteligentní a nezvládnou se tak rychle učit novým věcem. Rychlý a levný internet pro každého zde už bude za krátkou dobu, ale veliký problém bude zde s tím že v centru naší civilizace jsou staří pitomci, co jsou počítačově negramotní.