Přeskočit na obsah

Je to tak snadné nahnat lidem strach mnoha způsoby

  • J

Podívejme se kontrolu lidských zaměstnanců a zjistíme to, že je třeba začít lidské zaměstnance nahrazovat za stroje a programy, nebude se jednat jenom o dělníky v továrnách dojde i na; politiky, byrokraty, celebrity, milionáře, ředitele, podnikatele atd. lidi se začnou globálně přemísťovat do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida.

Nejsou na světě lidi tak nejsou logicky na světě s lidmi žádné problémy, na každého dojde pro nikoho nebude výjimka nebo imunita. Je třeba pochopit to že za vším je práce, to, co špatně pracuje musí evolučně nahradit to co pracuje dobře, lidi nebyli evolučně stvoření k tomu, aby žili jako otroci v civilizaci, kde všemu vládnou zlí otrokáři.

Vše je zde hra, ve které jsou různé úrovně hry, abychom mohli evolučně postoupit na vyšší úroveň hry tak budeme muset lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Mnoho lidí si naivně myslí že nedojde už brzo k tomu, že by se lidi nahradili za roboty, mají propagandou a reklamou vymytý mozek, manipulace s lidmi je o strachu, je to tak snadné nahnat lidem mnoha způsoby strach a učinit tak z lidí pitomce.