Přeskočit na obsah

Naše možnosti a schopnosti jsou limitované, a tak z toho máme deprese

  • N

Všude je nám nabízená láska, která není láskou, ale je jenom levnou náhražkou za lásku, náhražky jsou levné a snadno dosažitelné! Umění nám nabízí levnou náhražku lásky pomocí; pohádek, mytologie, symbolů, fetišů, rituálů, modlitby, meditace, sekty, náboženství, organizace, hnutí, politiky, reklamy, propagandy, školství, knih, divadla, filmu, televize, internetu atd. Pravá láska je dávání hodnot, aniž očekáváme za dary odměnu, dobré rady nemají žádnou hodnotu, a proto je rádi rozdáváme. Neustále ze všech stran slyšíme že jsme; nedokonalí, hloupí, líní, ubožáci atd. taky slyšíme že je zde vše všude trvale v depresi a že život nemá smysl. Realita není dobrá ani zlá, realita je o jednoduchých vesmírných a přírodních principech kolem kterých se točí vše v nás a okolo nás.

Naše možnosti a schopnosti jsou limitované, a tak z toho máme deprese, toužení je zdrojem našeho soužení, myslíme a jednáme podle situace, v blbé situaci se z nás stávají blbci. Prvních deset let našeho života vytvoří náš pevný charakter, který se už nezmění do naší smrti. Pokud žijeme prvních deset let života v konzumním blázinci, tak se z nás stanou blázni, co dělají pitomosti. Jak vlastně došlo k tomu, že žijeme všichni v konzumním blázinci už mnoho tisíciletí, a tak zde místo lásky a pravdy je nenávist a lež? Vše začalo tím, že se z lidí stal invazní druh, který se začal rychle rozmnožovat a řídil se heslem po mě potopa, s fyzickým násilím logicky přichází psychické násilí, život se pro nás stal hrou nebo bojem o to co milujeme a potřebujeme, protože přelidnění vytvořilo nedostatek existenčních zdrojů. 

Realita, ve které existujeme se díky evoluci rychle mění, přichází doba strojů a programů co začnou nahrazovat ve velkém lidi, statistiky nám odhalují v nahotě, jak se ekonomika dostává do problémů, na které nikdo nemá optimální řešení, veliká inflace povede jistě ke zhroucení sociální politiky. Od narození do smrti jsme chycení do sítě z dezinformační mediální propagandy, která z nás dělá loutky, které ovládají ti, co mají moc díky protekci. Nepříteli neřekneme pravdu, aby on nezískal výhodu, ten druhý je náš nepřítel a následkem je psychický očistec ve kterém je nám ten druhý peklem, protože lže a krade. Z dálky vypadá realita jako mír a z blízka spatříme válku ve které uspějí ti co jsou zlí k druhým a dobří k sobě. 

Násilí není jenom v naší kulturní civilizaci, násilí je i v ekosystému kde to co je silnější zabije to co je slabší, vše, co je živé to je evoluční dočasný experiment s nulovou hodnou pro evoluci. Smrt je ukončený evoluční experiment, po smrti zde nic není, posmrtná existence je pohádka pro hlupáky. Někdo se dožije velmi dlouhého věku a jiný je eliminován antikoncepcí nebo potratem, už před narozením, takový je život v tomto očistci! Vždy se ptejte, komu zlo přináší dobro, on je většinou pachatelem zla. Zlo přináší dobro mocným a bohatým lidem, nadbytek je zde díky nedostatku. Zlo je kořením života, jde o to abychom použili správné koření ve správném množství, v principech je si zde vše podobné a vše souvisí se vším, bez poznání principů budeme neustále chybovat, a tak zde nebude naše kulturní civilizace optimálně fungovat, základním principem je to že po akci je zde reakce, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do hluboké jámy, o tom je naše společnost už mnoho tisíciletí. 

Vládnou nám všude amatéři, a tak z nás dělají amatéry, řešením je začít nahrazovat lidi za umělou inteligenci a roboty, čím méně bude na světě lidí tím méně zde bude s lidmi i problémů, každý je nahraditelný za robota nebo umělou inteligenci, nevěřte tomu, že je ředitel nebo prezident nenahraditelný! Jakýkoli odpor proti umělé inteligenci a robotům je naivní a marný, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a lidi všude za roboty nahradíme, vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, neber si to osobně že už brzo skončíš v krematoriu. Neustále zde mnoho lidí předčasně umírá, protože zanedbali optimální prevenci proti nemocem, navštěvujeme lékaře, když je už pozdě řešit naše špatné zdraví a naivně očekáváme od lékaře zázraky.

Vnímám naše tělo a naši psychiku jako složitý citlivý naprogramovaný stroj, který potřebuje profesionální péči, aby dobře dlouho fungoval, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Naše tělo je o zdravých orgánech a každý orgán má jiné nároky které je třeba uspokojit, nejdůležitější je mozek a zpracování potravin a nápojů, vše co do nás vstupuje to ovlivňuje naše zdraví, něco je natolik škodlivé že následkem je naše nemoc, která může vést k předčasné smrti. Pokud žijete nezdravě tak se nedožijete starobního důchodu to je logické, podívejme se proto na lidi, co se dožili velmi vysokého věku, jak žili? Základem jejich dlouhého věku byla sebeláska, díky které o sebe správně pečovali, dlouhověkost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout tak dlouhého věku ve zdraví není maličkost. Jde o to porozumět signálům našeho těla optimálně a okamžitě na tyto signály správně rychle reagovat, pevnost řetězu je závislá na nejslabším článku a nejslabším článkem našeho zdraví je to že se staráme o pitomosti, a tak se z nás stávají nemocní pitomci. 

Potřebujeme potraviny, a tak pokácíme stromy, potřebujeme teplo a elektřinu, tak postavíme tepelné elektrárny, co spalují uhlí, potřebujeme rychlou dopravu tak postavíme dálnice a letiště atd. naše egoistické potřeby neustále narůstají a následkem je realita ve které nejde už zdravě žít, musí nutně na světě být tak obrovské množství nemocných lidí? Za posledních 200 let se počet lidí na světě zdesetinásobil a následkem jsou logicky pandemie které nemocné lidi eliminují, pandemii je signál, který nám říká, pokud nezměníte svoje egoistické myšlení a jednání tak to nebude už trvat dlouho a začne globálně nahrazování lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a lidi se optimálně globálně eliminují, aby zde s nimi už nebyli problémy.

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je zde nadbytek zde je i nedostatek, jakmile jsme si začali být cizí tak následkem byl nedostatek pravdy a lásky, podívejte se na stroje zde není žádná pravda a láska, protože stroje jsou si cizí a není možné, aby stroj miloval jiný stroj. Odcizení vedlo k tomu, že se z nás stali naprogramované stroje, a tak se ve válce vraždíme, v době míru se nevraždíme jenom proto, že máme strach z tvrdého potrestání za náš vandalismus k cizím strojům. Je to celé o tom že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, a tak čerti z dálky vypadají jako andělé, stvořili jsem peklo, ve kterém není pravda a láska, nevěřte tomu, co jste si neověřili, protože v konzumním pekle je nedostatek pravdy a lásky, čertům, co v pekle díky protekci vládnou jde jenom o to, aby se měli dobře a je jim jedno že obyčejní čerti se mají zle, z cizího krev v pekle neteče a bohatým čertům peníze nesmrdí. 

Demokratické volby v pekle nemohou změnit peklo na ráj, pochopte to, že v pekle nejsou žádní andělé a můžete si tak při volbách vybrat jenom staré kariéristické čerty, co budou myslet na samé čertoviny. Všechny náboženství, co jsou v pekle stvořili čerti tak aby udělali čertům v pekle ze života psychické peklo, skutečným stvořitelem všeho jsou vesmírné a přírodní zákonitosti, není zde nad námi žádný svatý bůh v ráji, to jsou jenom pohádky pro naivní čerty. Politika a ekonomika s lidmi manipulují po celý život jako s loutkami, z lidí se díky politice a ekonomice stali naprogramované stroje s nulovou hodnotou, a tak miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je pro vládnoucí elitu jenom statistika. 

Politika a ekonomika je hra podle politických a ekonomických pravidel, ti, co v této hře hrají první ligu zde vládnou těm, co se nedostali do první politické a ekonomické ligy! Povrch této politické a ekonomické hry se mění všude v každé době podle situace, ale pod povrchem se nic nemění, co je pod povrchem této hry o bohatství a moc? Pod povrchem je vždy všude egoistické parazitování, nadbytek pro parazity je možný díky nedostatku pro hostitele! Pokud stará strategie parazitování už nefunguje tak se nahradí novou strategií parazitování, takto zaniklo evolučně náboženství a nahradila jej politika! Ti, co jsou nahoře mají vždy čisté ruce, protože špinavou práci za ně udělají jejich dobře zaplacení sluhové! Vše je zde testovací evoluční verze, a tak každý člověk je zde dočasným levným materiálem na evoluční pokusy, smrt to je konec evolučního pokusu, po smrti nic už není. 

Neustále v zprávách slyšíme že zemřela nějaká mediálně známá osobnost, všechny mediálně známé osobnosti to jsou paraziti, co zde získali díky protekci výhody, které si nezasloužili. Z díla spatříme tvůrce, jaké dílo zde zůstane po mediálně známé osobnosti za sto let po její smrti? Dogmatické totality myslí nejvíce na to, jak vše v dogmatické totalitě násilně chybně měnit, protože veliké hovno o skutečné realitě vědí, a následkem je to, že život lidí v dogmatické totalitě je na veliké hovno. Vše je o tom že z díla spatříme tvůrce, pokud je tvůrcem díla amatér tak dílo je na veliké hovno, podívejte se do přírody zde nejsou amatéři, a tak příroda nemá problémy jaké mají lidi v dogmatické totalitě. Podívejme se na to, že co je v jednom státě správné to je v jiném státě chybné, každý stát si vytváří svoje subjektivní zákony a nutí násilím lidi, aby tyto chybné zákony respektovali a dodržovali, jakýkoli odpor proti chybným státním zákonům je naivní a marný!

Všude kde jsou zákony, které musí lidi dodržovat tam je dogmatická totalita, život lidí je hra podle zákonů a pravidel, pokud jsou zákony a pravidla chybné tak následkem je to že lidi chybují. Války v nahotě odhalují to, že jsou zákony a pravidla chybné, a tak používáme antikoncepci, protože život už zde nemá koncepci. Všechny lidské zákony jsou postaveny na tom, že je zde násilné rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti! Co se ale stane, pokud naprogramujeme umělou inteligenci a začneme vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory? Logicky začne globální nahrazování lidí za umělou inteligenci a roboty, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak dostanou roboty!

Je naivní představa že zde budou roboti živit lidi co nepracují, lidi se optimálně eliminují, nejsou na světě lidi tak zde logicky už nejsou s lidmi problémy, člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla, a tak finální verzí bude robot, jakýkoli váš odpor proti robotům je naivní a marný, už nebudete muset řešit problémy s tím, že zde jsou války a pandemie. Z díla poznáme tvůrce o tom je svět, ve kterém lidi dělají chyby, moudrý je ten, kdo se umí poučit z cizích chyb a pokud udělá chybu tak jí už neopakuje. Teprve s dlouhým časovým odstupem poznáme chyby, které jsme dělali, továrnou na naše chyby je teorie, která v praxi nefunguje. Naší největší chybou je náš naivní idealismus, který je továrnou na; sekty, hnutí, organizace, náboženství, politiku, byrokracii, reklamu, propagandu, cenzuru atd. v přírodě není naivní idealismus, a tak zde vše funguje optimálně. 

Neustále si podřezáváme větev, na které sedíme a potom se divíme že padáme dolů! Vše zde jsou příběhy a pokud je příběh pitomý tak za to mohou pitomci, jak dochází k tomu, že se z nás stávají pitomci? Za vším je snaha o to se mít dobře, problémem je to že když se nemůžeme mít dobře po dobrém tak se snažíme mít dobře po zlém a následkem jsou konflikty a války. Pokud se chceme mít dobře tak budeme muset zavést u všeho optimální kontrolu která nemilosrdně eliminuje vše co nám brání v tom abychom se všichni měli dobře, každý proto dostane do hlavy kontrolní čip, který mozek odpojí od reality, z lidí se tak stanou genetičtí roboti, které bude na dálku ovládat globální GVKB umělá inteligence, tak už pitomci nebudou dělat pitomosti.

Při očkování vniká do těla nepřítel, který napadá vaše tělo a váš centrální nervový systém, často je slyšet to že vás očkování ochrání před nebezpečnou nemocí tím, že získáte na rok imunitu proti nějaké infekční nemoci. K čemu je vám imunita proti jedné infekční nemoci na rok, když je na světě velmi mnoho infekčních nemocí, co vás mohou zabít! Očkování je dočasným řešením! Správným řešením je posílení imunity pomocí; otužování, opalování na slunci, sportu, dostatku spánku, zdravému jídlu a zdravému pití, práci, která nás baví, odmítnutí konzumace; kafe, čokolády, alkoholických nápojů, cigaret, marihuany, tvrdých drog atd.

Žijeme nezdravě už mnoho tisíciletí a následkem jsou logicky infekční nemoci které nás eliminují, vše je zde jenom o příčině a následku. Očkování je rychlé řešení pandemie Covid-19, jenže vše zde má svoje výhody a nevýhody! Ten, kdo prodává chválí a ten kdo kupuje kritizuje o tom každý obchod je! Očkování je jako brát prášky na bolest zubu, správné řešení je jít k zubaři který problém profesionálně vyřeší, tím bolavým zubem je naše špatná imunita! Práce se musí lidem vyplatit, pokud se práce lidem nevyplatí, tak následkem je deprese a závislost na drogách. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, podívejte se do přírody zde je vše založeno na konkurenci, a tak se zde práce vyplatí. Jakmile se násilím eliminuje konkurenční prostředí, tak se práce už nevyplatí, protože zde jsou malé platy a vysoké ceny! 

Občas jsou zde stávky, kdy je zde snaha dosáhnout zvýšení platů, ale netrvá to dlouho a zvednou se ceny, následkem je inflace, problém je v tom že ti, co zde díky protekci vládnou, egoisticky parazitují na těch, co pracují za malé mzdy. Abychom mohli eliminovat plýtvání časem a penězi, tak budeme muset začít s optimalizací, která minimalizuje náklady na výrobu a služby! Nestačí jenom povrchní optimalizace, budeme muset jít s optimalizací do hloubky! Začneme proto lidi nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, lidi už nebudou dojíždět do školy a zaměstnání, protože veškerá lidská práce se bude realizovat jenom na dálku, vztahy mezi lidmi a organizacemi budou jenom ve virtuální realitě! 

Skončí období, ve kterém bylo mnoho lidí namačkáno na malém prostoru, a tak se zde z lidí stával pitomý dobytek, který myslel a jednal jako dobytek! Lidi potřebují mít dostatek soukromí, aby se měli dobře, nedostatek soukromí má za následek; konflikty, války, pandemie, hladomory, deprese, stres, vandalismus, protekci, korupci, monopoly, centralismus, totality, dogmatismus atd. Vše v nás a okolo nás to jsou programy, každý program logicky dělá to, na co byl naprogramován evolucí nebo programátorem, pokud program nemůže dosáhnout naprogramovaného cíle pomocí pravdy, tak použije k dosažení cíle lež!

Propaganda nahradila pravdu za lež, aby dosáhla svého cíle, problém je v tom, že je zde snaha dosáhnut za každou cenu naprogramovaného cíle! Virus Covid-19 chce dosáhnout svého naprogramovaného cíle, a tak chytře lže imunitnímu systému, pokud je imunitní systém oslabený, tak lži naivně uvěří a následkem je nemoc nebo smrt. Virus je cizí voják, který bojuje a chce vyhrát je to jeho existenční specializace, život je spojen s násilím, protože když to nejde po dobrém řeší se to po zlém. Tam kde není už možné použití násilí díky totalitě a monopolu, tam je zaostalost a bída, nakonec to vždy skončí zánikem organizace nebo národa díky dluhům a korupci.

Jak poznáme jistě že je někde totalita a monopol? Čím více lidí je ve vězení, tím větší je v národě totalita a monopol, někde už kapacita vězení totalitě a monopolům nestačí, a tak se budují veliké pracovní tábory, kde se s lidmi zachází jako s otroky. Z díla spatříme tvůrce, pokud je stvořen programový zmetek, tak tvůrcem je logicky programový zmetek! Podívejme se na evoluční vývoj programů, které vytvořili mocné a bohaté oblečené opice co pomocí násilí vládnou bezmocným oblečeným opicím a tvrdí to, že prý nejsou opice a že jsou lidi. Proč se stydíme za nahé tělo a za nahou inteligenci? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, člověk je zde jediný živý systém, který se stydí za svoji nahotu! Nahota snižuje naši konkurenční hodnotu na nulu, jsme díky veliké konkurenci jenom zboží, které se prodává na pracovním trhu a pokud se zboží na povrchu hezky upraví, tak se zboží lépe prodává, a tak upravujeme na povrchu svoje tělo a upravujeme na povrchu svoji inteligenci. 

Problémem je to, že už nedojde už k upravení toho, co je skryto pod povrchem, upravit to co je skryto pod povrchem je velmi obtížné a časově a ekonomicky náročné. V přírodě se neupravuje jenom to, co je na povrchu, ale upravuje se i to co je pod povrchem, a proto příroda je dokonalá a nejsou zde krize! Elity neustále vydávají; zákony, předpisy, pravidla, normy atd. problémem je to že tyto informace jsou povrchní, a tak následkem je konzumní očistec ve kterém nemá život ubožáků logiku a smysl, proto zde jsou; deprese, stres, vandalismus, konflikty, vězení, blázince, totality, mafie, cenzura, daně, clo, pokuty, poplatky, propaganda, války, pandemie atd. Každá lidská organizace je postavená na centralizaci, kdy je v centru mocná a bohatá elita, která organizaci řídí pomocí násilí, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, humanismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom pokrytecký egoismus, nadbytek pro otrokáře vytváří logicky nedostatek pro otroky. 

Dva roky je zde pandemie Covid-19 a najednou se ukázalo to, že nám všude vládnou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, řešením na pandemii je pandemii globálně ignorovat, žádné respirátory, žádné testy, žádné očkování, žádné omezování cestování, žádné zavírání; škol, hotelů, restaurací, obchodů atd. jsi nakažený Covid-19, tak je to tvůj soukromý problém a běž se podívat do krematoria. Podívejte se do minulosti, jak se řešili pandemie, čas to vždy vyřešil za nás, vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, život je jenom evoluční experiment a pokud se experiment evoluci nepovede tak jej evoluce předčasně ukončí, z prachu vznikáme a v prach se navracíme, nemáme prachy, protože jsme jenom oblečené pitomé opice.

Vše zde jsou příběhy, ve kterých je vše, co je živé a inteligentní na osudové cestě. Já jsem cesta, která vede ke; štěstí, pravdě, lásce atd. je zde všude mnoho lhářů a zlodějů, co se snaží vás svést mnoho tisíciletí na chybnou cestu která vede jistě do pekelného očistce! Jenom z díla můžete poznat kdo je lhář a zloděj a kdo není lhář a zloděj, slova mohou lhát, ale dílo už lhát nemůže! Testovací otázkou pro ty, co hlásají že jsou správnou cestou je jednoduchá otázka, kdo nebo co je ve vesmíru nejmocnější? Realita je totiž o tom že mocné manipuluje s bezmocným, vše v nás a okolo nás se točí okolo manipulace! Ti, co věří na existenci boha tvrdí, že bůh je ve vesmíru nejmocnější. Ve skutečnosti si lidi všechny bohy vymysleli, aby mohli z cizích lidí tak dělat pitomce, bůh je něco jako anděl v pohádce!

Nejmocnější zde jsou vesmírná a přírodní pravidla která se nemění podle situace, jde nejvíce o protiklady, mezi kterými je napětí a zákon příčiny a následku. Pravidla, která se mění podle situace potřebují zlé dozorce, co trestají ty, co dočasná lidská pravidla porušují! Správná cesta vede logicky do ráje, jak poznáte že jdete po cestě, která vede do ráje? Cesta do ráje je skládání náročných životních zkoušek, kdy po složení zkoušky vystupujete nahoru do ráje, pokud zkoušky nesložíte tak logicky sestupujete do pekelného očistce. Vše je zde hra o hodnoty, nehrajte proto hry, ve kterých jistě prohrajete! Vše je o tom, jestli budete díky inteligenci po schodech složených z úspěchů stoupat nahoru, nebo jestli díky pitomosti budete po schodech složených z neúspěchů klesat dolů!

Z díla poznáme to, jestli dílo vytvořil inteligentní člověk nebo pitomec, inteligenci nejde pomocí testů otestovat, protože každý test inteligence jistě vymysleli pitomci! Inteligence je o praxi a pitomost je o teorii, teorie v praxi selhávají, protože nejsou praxí otestované! Programátoři se už dlouho marně snaží o naprogramování umělé inteligence založené na teoretických základech, je to jako stavět vysoký dům na písku, praxe je skála, na které lze postavit vysoký dům který nespadne. Podívejme se na knihy, které jsou klasickou ukázkou teorie, která v praxi nefunguje, s příchodem televize a později internetu začal rychle klesat zájem o čtení knih, protože se k lidem začali dostávat levně a rychle hodnotné potřebné informace. 

Dva roky je zde pandemie Covid-19 se kterou si pitomci co nám vládnou neví rady, virus je totiž inteligentní, a tak si umí poradit s naší amatérskou snahou jej násilně eliminovat pomocí očkovaní a jiných metod. Pitomci umí akorát ukřižovat Ježíše Krista a upálit Jana Husa, z díla poznáme mocné a bohaté pitomce! Pitomci milují násilí, když problém nezvládnou bez násilí, tak na zvládnutí problému použijí okamžitě násilí a následkem je zbytečná veliká válka, ve které zemře zbytečně mnoho miliónů pitomců. Rozhodila vás psychicky zase srážka s blbci, tak příčinou je to, že blbci milují násilí, jsou to jenom roboti bez inteligence! 

Všude mají konzumní společnosti veliké problémy s ekonomickými ubožáky už mnoho tisíciletí, protože se tento problém řeší povrchně, je třeba globálně zavést každoroční testování všech lidí v nemocnici od dvou let do devadesáti let na to, jak jsou kvalitní a hodnotní, nekvalitní a nehodnostní jedinci se budou eliminovat v krematoriu, pro nikoho na světě nebude výjimka nebo imunita! Nic nového pod sluncem, podívejte se objektivně do přírody zde je všude přirozený výběr, který eliminuje to, co je nekvalitní a nemá to hodnotu, nikdo to nebere jako diskriminaci menšin, nebo jako porušování norem a zákonů. Vše, co je živé to je evolucí naprogramovaný složitý stroj, to, co se evoluci nepovedlo to je jenom experiment, který je potřeba rychle ukončit, není v tom nic zlého. 

Evoluce spustila globálně dlouhodobě testovací program Covid-19 a tento program eliminuje evoluční zmetky, jakýkoli odpor je marný, běžte se podívat do krematoria, všude už jsi byl a v krematoriu jsi se podívat ještě nebyl, vše je zde nejisté a jenom smrt je zde jistá, z prachu vše vzniká a v prach se to zase nevrací, nemáte prachy, protože jste pitomci! Proč očkování proti Covid-19 funguje jenom šest měsíců? Je třeba si uvědomit to že vše v nás a okolo nás je v evolučním pohybu, a tak po šesti měsících je třeba nové očkování, je to obrazně jako když berete léky po několika hodinách, pro mnohé je to veliké zklamání, protože naivně očekávali že stačí jedno očkování a budou mít na mnoho let klid od očkování. Pandemie nejsou nic nového pod sluncem a je vědecky doloženo to, že pandemie zde existovali už v době, kdy zde ještě nebyl v ekosystému člověk.

Dobrou zprávou je to že pandemie eliminuje jenom jedince se slabou imunitou, a tak logicky ideální ochranou je očkování spojené s posílením naší imunity, pomocí správných informací, které můžeme získat z internetu, nebo z knih a časopisů. Škola života nemá nikdy nikde prázdniny, neustále se musíme učit novému abychom se měli lépe, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme. Vše zlé, co se nám v minulosti stalo vedlo k tomu, že se stalo něco, co bylo pro nás dobrem, je to neustálé pulzování mezi; zlem a dobrem, pravdou a lží, životem a smrtí atd. Každý člověk je pro evoluci materiálem na testování, je to jako s operačním systémem Windows, neustále zde jsou aktualizace nebo nové verze, sice nám bylo u Windows 10 slibováno že to bude už poslední verze Windows, ale najednou je zde Windows 11, sliby se slibují a blázni se radují.

Každá nemoc nadměrně zatěžuje naše tělo a naši psychiku a tato zátěž vede k tomu, že umíráme předčasně, některé nemoci mohou nám být skryté, a tak je neléčíme a tím si zbytečně zkracujeme život. Tělo a psychika funguje jako naprogramovaný stroj a nadměrné opotřebení nemocemi vede ke zkrácení funkčnosti složitého stroje. Neříkám nic, co by většina lidí nevěděla, jedna věc je to že lidi vědí to, že jim nemoci zkracují život a druhá věc je to že lidi tento problém neřeší, dokud jsou zdraví. Už dva roky je zde s námi pandemie a neustále jsme informování o tom kolik lidí na pandemii už zemřelo a kolik lidí je nakažených. Pravdou je že na pandemii umírají nejvíce ti, co mají špatnou imunitu, a tak si jejich imunitní systém už neumí poradit s nakažlivou infekcí.

Máme špatnou imunitu díky nemocem, které jsme prodělali, žijeme v prostředí, které není optimální pro život člověka, protože je zde; špína, smrad, hluk, nepořádek, složitost, přelidnění, násilí, zaostalost, bída, amatérismus, univerzálnost, centralismus, vandalismus atd. Realita je pro mnoho lidí očistcem a následkem je to že jsou nemocní! Přelidnění vedlo k tomu, že lidi pro společnost ztratili hodnotu, a tak zde jsou války ve kterých se lidi zabíjejí, moderní je dneska ekonomická válka, kde se lidi zabíjejí ekonomicky. Pandemie je signálem, který mám říká, přej lidem a dej lidem to co potřebují k tomu, aby se měli dobře, jinak zde brzo místo lidí budou roboti.

Vše je o tom, co je nám blízké, pokud se k něčemu přiblížíme tak se logicky od jiného vzdálíme, každý má možnost stoupat po schodech nahoru, nebo sestupovat po schodech dolů, je snadnější sestupovat po schodech dolů než vystupovat nahoru, ty schody to jsou evoluční zkoušky, které zde musíme složit abychom prokázali svoji hodnotu. Není veliký rozdíl mezi společností a jedincem, protože každá společnost je složená z jedinců, a tak i společnost musí skládat zkoušky a tyto zkoušky určují, jestli bude společnost stoupat nahoru nebo sestupovat dolů. Veliký vliv na to, jestli budeme stoupat do ráje nebo klesat do pekla má naše okolí a minulost, podívejme se třeba na to, že všude centralizované dogmatické totality mnoho tisíciletí násilím eliminují veliké množství ubožáků, co nic zlého totalitě neudělali, a s ubožáky tak zachází jako by to byl ubohý dobytek určený na porážku. 

Pokud ubožáci nežijí v totalitě, tak je zde taky mnoho násilí od cizích ubožáků, nebo od divokých zvířat, když něco nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, o tom to všude je! Někdo koná jenom dobro a ostatní jej mají rádi, jenže najednou je zde blázen, a on zavraždí jednice co dělá dobro, aniž k tomu má nějaký logický důvod! Není zde jenom násilí, co vidíme, je zde i násilí co nevidíme, jde o psychické násilí, které zabíjí naši geniální psychiku, a tak se z ubožáků stávají; psychopati, sociopati, devianti, blbci, blázni atd. u kterých je psychika mrtvá a oni fungují jako naprogramované stroje. Nebude to už trvat evolučně dlouho a dojde k tomu, že nám všem všude bude vládnut jenom globální umělá inteligence, spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory.

Aby nebyli zde s lidmi problémy tak každý člověk dostane do hlavy napojení na umělou inteligenci a tím se z lidí stanou loutky ovládané umělou inteligencí. Už nikomu nebude vadit cizí člověk, protože nám bude cizí člověk lhostejný a každý se bude zajímat jenom o to co mu bude blízké, protože pokud nebude optimálně sloužit digitálnímu globálnímu systému, tak bude eliminován v krematoriu jako genetický odpad, chybu každý udělá jenom jednou! Tím zde pro ubožáky skončí dlouhé evoluční období, ve kterém mohli po schodech pohodlně sestupovat do konzumního pekla, nesložíš životní zkoušky tak tě čip ve spánku zabije a tvoje tělo se eliminuje v krematoriu, skončí problém s degenerací a přelidněním, rozmnožovat se budou už jenom evolučně dokonalí jedinci. 

Pro nikoho na světě nebude už možnost zbaběle utéci z čipové digitální civilizace, nebo to řešit vírou v zázraky či konzumací drog, heslem nové společnosti bude, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, a tak se budou hledat u všeho nejslabší články a ty se optimálně eliminují, běž se podívat do krematoria, vše je zde nejisté a jenom tvoje smrt je jistá. Život je o cestě k cíli, některé cesty vedou do pekla a jiné cesty vedou do ráje, mnozí se vydali po cestě, která vypadala jako cesta do ráje, ale ukázalo se v cíli to, že to byla cesta do pekla. Jak je to možné že podle mapy měla cesta vést do ráje, a přitom tato cesta vedla do pekla? Problém je zde propaganda a reklama, ve snaze se mít dobře se z nás stali pokrytci co hlásají cestu do ráje a ve skutečnosti tato cesta vede do pekla! 

Všechny ideologické knihy jsou o tom že hlásají cestu do ráje a ve skutečnosti je to cesta do pekla, jsme klamáni od narození do smrti pomocí; pohádek, mytologie, pověr, fetišů, symbolů, rituálů, sekt, náboženství, politiky, filosofie, školství, umění atd. příčinou je zde centralizace, která proměnila svobodnou opici na člověka, který je otrokem svých závislostí. Rozebíral jsem do hloubky naši kulturní civilizaci mnoho let a dospěl jsem k tomu, že se vznikem centralizace se ráj proměnil na peklo, Adam se styděl s Evou v ráji za nahotu, protože pojedli zakázané ovoce, a tím zakázaným ovocem v ráji byla centralizace! Tak jako jsme oblékli nahé tělo do oblečení, tak jsme oblékli naše myšlení do pokrytectví!

Stali se tak z nás krásně oblečené loutky, co zde hrají svoje role jako; král, papež, prezident, ředitel, celebrita, milionář atd. všechny lidské loutky ovládají závislosti na; výhodách, jistotách, popularitě, bohatství, moci, vědomostech, štěstí atd. Nestojíme o dogmatické totality, které z nás dělají pomocí propagandy a reklamy mnoho tisíciletí všude ubohé stádo ovcí a elita si zde hraje na svaté pastýře! Každá moc zde existuje díky bezmocnosti, vše je o protikladech, mezi kterými je napětí a následkem je pulzující evoluční proces ve kterém po akci je reakce. Nejmocnější zde není; bůh, syn boží, papež, guru, prorok, král, císař, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, celebrita, ředitel, milionář atd. nejmocnější zde jsou vesmírná a přírodní pravidla která se nemusí měnit podle situace. 

Lidi si začali vytvářet subjektivní svatá pravidla, která se mění podle situace a trestají tvrdě ty co nechtějí tato svatá dočasná pravidla pokorně dodržovat, moje svatá hra a moje svatá pravidla! Podívejme se kriticky do lidské minulosti, a zjistíte to, že nám všude vládli mnoho tisíciletí pyšní blázni, z díla spatříme tvůrce! Ryba smrdí od hlavy, o tom je každá dogmatická totalita, všechny svaté ideologie jako je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. jsou založené na centralizaci! V centru je pro elitu ekonomický ráj a daleko od centra je ekonomický očistec, pandemie Covid-19 v nahotě odhalila to, že každý centralismus je systém, který ekonomicky a sociálně nefunguje! Podívejte se konečně do vesmíru a přírody, zde není centralismus, a proto zde nejsou problémy! 

Neřešte neustále jako pitomci to, co nedokážete stejně nikdy vyřešit! Je třeba začít řešit globálně problematiku centralismu, centralismus je továrna na problémy, je třeba eliminovat globálně centralismus ohněm a mečem! Čím méně na světě bude centralismu, tím méně budeme mít problémů na které není řešení, začneme proto s nahrazováním lidí za umělou inteligenci a roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi ani problémy. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak se globálně nahradí lidi za roboty! Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně eliminují v krematoriu, běž se podívat do krematoria, vše je nejisté a smrt je jistá. Nejsou na světě už lidi, tak zde není ani politická propaganda, co dělá z lidí pitomce.

Jak došlo k tomu, že v lidech spí láska a pravda? Jakmile jsme oblékli tělo a naučili se pokrytectví tak v nás usnula pravda a láska, tím se z nás stali naprogramované stroje, které mezi sebou soutěží a bojují o to, co potřebují k tomu, aby se měli dobře. Války a revoluce v nahotě odhalují to, že nejsme živé bytosti, ale že jsme jenom naprogramované stroje, vrahy oslavujeme ve válce nebo revoluci jako hrdiny, proč se vlastně ve válkách a revolucích ve velkém vraždíme? Pokud je zde místo lásky nenávist a místo pravdy lež, tak je vraždění lidí morálkou dovoleno, protože násilím eliminujeme jenom naprogramované stroje, co nám konkurují a škodí. Každá svatá ideologie je o pokrytectví, ideologie je založená na dogmatické propagandě, která je; náboženská, politická, byrokratická, obchodní atd. 

Vše je o snaze mít krásný povrch, pod kterým se schová ošklivost! Podívejme se na statistiky a dojde nám to, že jsme pitomci, co dělají pitomosti už mnoho tisíciletí, komu není rady tomu není pomoci, dva roky jsme všude neustále informování o tom že je zde pandemie, přitom za 200 let se počet lidí na světě desetkrát zvětšil, a tak v roce 1821 bylo na světě jenom 800 000 lidí! Díky optimalizaci a vynálezům jsme dokázali existenčně zabezpečit veliké přemnožení lidí, jenže z lidí se tak stali jenom naprogramované stroje, ve kterých tvrdě spí pravda a láska. Společnosti a organizace mají veliké dluhy, a přitom plýtvají penězi na hlouposti a zbytečnosti, to vede k tištění nekrytých peněz a následkem je logicky veliká inflace.

Klesá odbyt na očkovací látky proti pandemii, a tak nastupuje propaganda očkování a ti co jsou očkovaní získávají jako odměnu výhody. Proč pitomci odmítají očkování zadarmo a tím způsobují vládám problémy? Vše, co je zadarmo to nemá většinu žádnou hodnotu, virus je totiž schopný se neustále měnit, a tak překoná každé očkování, je to celé hra mezi pitomci a virem, postavili jsme obrazně z očkování plot a virus si přinesl žebřík, aby plot překonal! Virus je obrazně voják, který je vycvičen k boji a zabíjení, abychom se virům ubránili tak musíme mít v pořádku imunitní systém, jak vlastně dochází k tomu, že nemáme v pořádku imunitní systém? 

Staráme se mnoho o cizí a tím na sebe zapomínáme a následkem je to že máme oslabenou imunitu, dalším probléme je to že žijeme daleko od přírody, a tak spatně jíme, málo spíme, málo se pohybujeme na venku atd. Vše to jsou příčiny a jejich následky, pandemie nejsou nic nového pod sluncem, pandemie jsou signálem, který nám signalizuje to, že chybujeme, pokud to s pitomci nejde po dobrém tak se to musí řešit po zlém! Pitomci si zvolili za svoje zástupce pitomce, a tak z toho mají pitomou náladu, očkování to je odstavení na slepou kolej, řešení je v posílení imunity, jenže to je řešení, které není rychlé, vše je dneska o tom mít na vše rychlé a snadné řešení, jenže vše, co rychle získáme o to i rychle přijdeme, práce kvapná je špatná!