Přeskočit na obsah

Dobro je zde díky zlu

  • D

Vše je zde jako mince, kde je rub a líc, nejmocnější je zde dualita, pokud by teoreticky dualita zanikla tak by okamžitě zanikl vesmír a život! Neustále se setkávám s tím, že lidi nechápou to, že dobro je zde díky zlu, pokud by zde nebylo peklo tak by zde nebyl ani ráj! Propaganda a reklama lidem vymyla mozky a proměnila tak lidi v naprogramované roboty které na dálku ovládají všemocné elity, hodně pracuj a hodně utrácej o tom je konzumní dogmatická totalita.

Pokud nějaká dogmatická totalita zkrachuje tak je okamžitě nahrazená novou dogmatickou totalitou, všude kde se používají peníze tam je i dogmatická totalita! Peníze se stali pro lidi ekonomickou tvrdou drogou a pokud nejsou peníze tak je zde deprese, proč nezakážeme používání peněz globálně? Bez peněz by se všechny dogmatické totality zhroutili a tím by zde zmizeli všemocné elity které si zde hrají na bohy. Elity neustále přemýšlí nad tím, jak dokonale parazitovat na dělnické třídě, dělnická práce se tak stala trestem a odměnou je dostat se do všemocné elity. 

Pandemie v nahotě odhalila to, že nám vládnou blázni, protože v konzumním blázinci nejsou nikde normální lidé, podívej se do zrcadla na blázna, přiznej si konečně to, že jsi blázen nehraj si na to, že jsi normální, podívejme se do minulosti naší společnosti a dojde nám to, že všichni jsou blázni, co si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, vše je zde hra o to, co milujme, a tak v našem toužení je skryto naše soužení.

Naštěstí už brzo zde bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace globálně přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida. Vše je o čistotě, jakmile zde není čistota tak následkem je blázinec plný bláznů, statistiky v nahotě odhalují pravdu o tom, že jsi blázen, co žije v konzumním blázinci, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude brzo čekat.