Přeskočit na obsah

Je naivní věřit tomu že nám budou roboti otrocky sloužit

  • J

Když z mozku zmizí ego, je mozek dokonale čistý, vědci namítnou, že mozek nemůže bez ega existovat, tak to vypadá z dálky, z blízka spatříte, že v mozku je globální GVKB ego vytvořené umělou inteligencí, která na mozek mluví po 24 hodin každý den v roce, od narození do smrti. Dialog byl eliminován jako zbytečný, GVKB ego zná všechny otázky, které je potřeba subjektu zodpovědět a umí otázky zodpovědět dokonale už před tím, než se v mozku zrodí. Vše je dneska o náhražkách, které jsou lepší než originály, a tak bylo subjektivní ego nahrazeno objektivním GVKB egem které vše ví a všemu rozumí dokonale. Lidi už neumí mluvit a poslouchat lidskou řeč, každý člověk ví, že je jenom statistické číslo s nulovou hodnotou a že smyslem života je profesionální práce, kterou řídí GVKB ego. Subjektivní ego mělo mnoho pánů a tím se dostávalo do problémů, následkem byl vznik pokrytectví a tím se zabila pravda a láska.

Najednou zde byli zcela jiné priority, a tak zanikla; pokrytectví, politika, byrokracie, reklama, hnutí, náboženství, pohádky, umění, sport, drogy, prostituce, lež, krádež, bída, nezaměstnanost, extremismus, vandalismus, dogmatismus, diskriminace, kariérismus atd. jakýkoli odpor byl marný, díky GVKB čipům v hlavě bylo lidstvo na věčné časy začleněno do globálního GVKB systému. Když je zde zoufalá situace věříme na zázraky, může jít o; nemoc, dluhy, vězení, depresi atd. tonoucí se i stébla chytá. Proč se nesmíříme s tím, že zázraky nejsou a že musíme zoufalou situaci řešit pomocí práce a inteligence, jak si to uděláme takové to i máme, je to snadné si pokrytecky říci počkám na zázrak, který vyřeší zoufalou situaci.

Rozdělení politiky na pravici je chybné, správně by bylo politiku rozdělit na ty, co věří na zázraky, že bude líp, a na ty co skepticky pohybují o tom, že bude líp bez toho, abychom zde mnohé změnili k lepšímu. Podívejme se na; Japonce, Číňany, kapitalistické Korejce, jak pracují na tom, aby jim bylo líp a nevěří že se stane zázrak. Pokud vám lékař předepíše léky, tak je třeba mu věřit, je to specialista, který ví, co dělá a možnost že bude chybovat je minimální. Věřit lze tomu co máme už ověřené a je chybou věřit tomu co nemáme ověřené, podívejme se na to, jak jsme věřili na socialismus, a přitom jsme neměli informace o socialismu ověřené, socialismus je ekonomická utopie, která nefunguje a stejná utopie je i sekta a náboženství, stvořitelem všeho je čas a energie; Alláh, Hospodin, Zeus, Kršna, Ježíš Kristus, Buddha atd. to je pohádková mytologie, která dělá z lidí hlupáky, ti, co jsou nahoře vždy lhali těm, co byli dole.

Dneska věříte tomu, že vám vysoká škola zajistí dobrý život díky výhodám a jistotám, zapomínáte na digitalizaci, která stvoří umělou inteligenci a umělá inteligence stvoří roboty co nahradí vysokoškoláky, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí v masových konzervách společně s drůbežím separátem. Je naivní věřit tomu že nám budou roboti otrocky sloužit, vše je zde dočasně trvale zde jsou jenom změny. V současnosti probíhá sběr dat, aby měla umělá inteligence hodnotné informace a mohla nás tak eliminovat, a potom zde na věčné časy kralovat. Za každou nemocí je bezmocnost dosáhnout cíle, jsme potrestáni neúspěšností, a to musí mít nějakou příčinu? Příčnou je to, že neúspěšní lidé, mají neúspěšné děti, následkem je přelidnění a degenerace.

Kontrola porodnosti je prioritou, pokud chceme nemocný svět uzdravit, vaše dítě se špatně na vysoké škole učilo, tak jsme je dali do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, doporučujeme vám sterilizaci pomocí podvázání vaječníků. Důležitá je přeci kvalita, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit mít zde nekvalitní vysokoškoláky, co dělají amatérské chyby při psaní diplomové práce. Humanisté nebudou souhlasit se zabíjením dětí, co se špatně učí, kde se vzal u lidí humanismus? Humanismus je pokrytectví, pomocí kterého ti, co jsou nahoře, ovládají ty, co jsou dole, když je zde válka tak najednou je humanismus eliminován ve jménu vítězství, o tom to je, ti nahoře hlásají pravdu a lásku, přitom to jsou lháři plní nenávisti. Léčit a vyléčit, vědět a nemyslet, bojovat a vyhrávat, nelhat a nekrást, poslouchat a poroučet, pracovat a odpočívat, hledat a nalézat atd. o tom je naše evoluční cesta k tomu, aby nám zde bylo všem líp.

Zajímavé je, že zvířata nebereme nikdy jako blázny, a za blázny považujeme většinou jenom cizí lidi, příčinou je to že je mezi námi konkurence, a tak je zde i lež a krádež. Zvířata nám nekonkurují, a tak je nepovažujeme za blázny. Naše kultura je postavená na konkurenci, nekonkurují si jenom jedinci, ale konkurují si i; organizace, hnutí, náboženství, podniky, města, národy, kultury, civilizace atd. Hledáte zaměstnání a zaměstnavatel si z velikého množství zájemců vybere nové zaměstnance, konkurence je tedy tam, jde, je veliká nabídka zájemců o něco. Není zde konkurence o to být zavřen do vězení, zde je použito společností násilí, kdy se lidem, co podle státu chybují, odebere svoboda. Pokud bychom proměnili naši egoistickou kulturu ve veliké vězení, kde by byli GVKB roboti dozorci, a každý by byl ve vězení jenom číslo s nulovou hodnotou, tak by najednou byl každý normální.

Narodil se ve vězení, pracoval ve vězení, umřel jako nula ve vězení, jaký by to mělo vliv na naši lidskou existenci, za tisíc let života ve vězení? Z lidí by se stali stroje, co znají jenom práci a spánek, lidi by pochopili, že jakýkoli odpor je naivní a marný a přijali by život ve vězení za normální. Muži by byli po celý život oddělení od žen a ženy od mužů, na rozmnožování by se vybrali jenom nejkvalitnější vězni, a měli by sex za účelem rozmnožování za odměnu. Všichni by mluvili ve vězení slušně, a nikdo by zde nikomu násilně neubližoval, slovně ani tělesně. Nebyli by zde už egoističtí mocní a bohatí kouzelníci, co umí mít čisté ruce, protože špinavou práci, za ně udělají jejich zástupci a sluhové. Marné je volání o psychickou a ekonomickou pomoc. Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme nahou realitu, proč společnost neumí pomoci lidem, co jsou psychicky na tom velmi zle?

Naše společnost je o konkurenci, následkem je závod o výhody a jistoty, ten, kdo neuspěje v tomto egoistickém závodě, ten se z toho psychicky zhroutí a marně zde volá o psychickou pomoc. Vše je zde divadlo a obchod, chceš pomoc, a co mi za to dáš? Dobrota je žebrota, v nouzi poznáváme, kdo je náš přítel a kdo si jenom na našeho přítele hraje. Místo originální pomoci je zde jenom pomoc ve formě ubohé náhražky, je to jako brát prášky na bolest, protože nemáme peníze na zubaře, který nám zuby opraví. Tím bolavým zubem je náš existenční neúspěch, neúspěšný nemůže pomoci neúspěšnému, v tom je jádro problému. Na internetu je mnoho stránek, kde se neúspěšní, snaží radou pomoci neúspěšným, ale to nefunguje, ti, co jsou úspěšní, říkají, že je ti neúspěšní, stahují egoisticky jenom do neúspěchu. Vše je si zde v principech podobné, a tak je možné na podobenství ukázat to, kde je pravda, podívejme se na to, že správný hospodář pomůže tomu, co je nejlepší a eliminuje to, co není nejlepší, tím má ze svého hospodářství užitek, podobně postupuje i evoluce.

Místo špatně se učíš, tak nedostaneš na Vánoce dárky, by zde mělo být, špatně se učíš, tak tě dáme do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, dobrota je přeci žebrota. Ze školy přišel email, vaše dítě se špatně učilo, tak jsme jej dali do masové konzervy, společně s drůbežím separátem, bylo pro vás nejlepším řešením, nemít už další děti co se budou zase špatně učit. Kvalita je základním principem pro fungující ekonomiku a politiku, jak si to uděláme, takové to budeme zde i mít, zavedeme globálně každoroční kontrolu psychické a fyzické kvality u všech lidí od 2 let do 90 let. Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita. Nepůjde o rasistickou diskriminaci, nepřizpůsobivých příživníků, půjde o to, že se vytrhne ekonomický a politický bolavý zub, tím bolavým zubem zde byla degenerace a přelidnění, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky na světě už problémy.

Veliké výdaje sociálního státu na podporu ubožáků, jsou příčinou bídy a nezaměstnanosti, kdo nepracuje za mzdu, ten nebude ani jíst. Představme si to, že by se David Rath, stal naším prezidentem na deset let, místo Miloše Zemana, vše je jenom o štěstí, osud zamíchá karty a pak jde o to, kdo bude mít v politice štěstí, a získá funkci prezidenta. Byl by z něj dobrý prezident? O co jde, politika je kariéristické pokrytecké divadlo, a jde o to si udržet co nejdéle mediální popularitu, zde platí, není ten, co by se zavděčil všem, a naše Česká politická scéna je velmi specifická, a pochopit jí není jednoduché. Jaké by měl náš národ výhody a jistoty z toho, že by byl David Rath deset let prezidentem? Dokázal by nám zajistit to, že nám bude lépe ekonomicky tak, že se za deset let jeho vlády, dostaneme na ekonomickou úroveň Rakouska? Ekonomika by zde za vlády Davida Ratha fungovala stejně mizerně, jako když je ve vysoké funkci prezidenta Miloš Zeman, kde je jádro problému? Prezident u nás je jenom kladeč věnců, on zde nevládne! Kdo zde vlastně vládne? Zde vládnou milionáři, peníze hýbou světem od té doby, co se začali používat!

Za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pokud chceš v politice lhát a krást, musíš mít vždy čisté ruce, tak to dělají profesionálové, je to jako šachová hra, ve které stačí jedna chyba a je zde mat. Těžko někdy vyjde kniha na téma, jak v politice lhát a krást a mít čisté ruce, nikdo si nepodřízne větev, na které jako politik dlouho sedí. Pokud David Rath neví, že se u nás odposlouchávají telefony, a že je to v politice a podnikání u nás jenom samý zrádce a pokrytec, tak je naivní jako malé dítě a měl by se raději politice a podnikání obloukem vyhnout, kdo chce s vlky v klidu žít, ten musí i vlkem být. Mnoho systémů špatně funguje, pokud nemají správnou teplotu a vadí jim tak veliké horko a veliká zima, proto je zde snaha systémy tepelně izolovat, nebo použít drahou techniku, která reguluje teplotu. Naše tělo umí udržet tělesnou teplotu na optimální hodnotě bez problémů, pokud to tělo ale nedokáže, tak nám hrozí nemoc a smrt.

Pro tělo je teplota velmi důležitá, protože stabilizuje všechny procesy v těle, tělo je nádoba plná procesů, vše v našem těle souvisí se vším, někdy si říkám, jak může něco, tak složitého, tak dlouho fungovat že se to nerozbije? To mě přivádí k problematice spolehlivosti, proč je něco spolehlivé a jiné není spolehlivé? Spolehlivé je to, co je drahé, to, co je levné, je nespolehlivé, jsou zde i výjimky, ale to je u pravidel běžné, že nejsou na 100 %, jenom smrt je zde jistá na 100 %. Většina procesů a programů si je v principech podobná, principy jsou kořeny, které nevidíme, ale bez těchto principů by zde nebyli procesy a programy. Základním principem je, že mezi protiklady vzniká napětí a čas, existenční rovnost eliminuje protiklady mezi mocnými a bezmocnými, následkem je zde nedostatek napětí a času, a tento psychický problém řešíme; léky na deprese, drogami, vírou v zázraky, sebevraždou atd. Myšlenka založit EU byla amatérským politickým a ekonomickým experimentem, který se evolučně nepovedl, kde je příčina toho, že je v současnosti EU politický a ekonomický blázinec?

Příčina je v tom, že každý národ v EU má jiný jazyk, a jinou velmi starou kulturu, rozdíly mezi národy jsou tak veliké, že se tyto národy nemohou na ničem dohodnout. Následkem je to, že EU je blázinec, který nefunguje politicky a ekonomicky. Obrazně je to jako by každý národ v EU měl jiný operační systém v počítači, a byla zde snaha tyto počítače násilně propojit tak aby optimálně spolupracovali, to nemůže logicky nikdo programově zvládnout. Jediným řešením je dát do všech počítačů Windows nebo macOS, osobně bych byl pro macOS, sám jej mám v počítači. Největším problémem lidí je pokrytectví, jedno si myslí a jiné říkají, lidi si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, a podobají se tak hloupé opici co má na hlavě královskou korunu! V technice je to jednoduché, buď to funguje, nebo to nefunguje, není zde nic mezi tím, u lidí je tomu ale jinak, lidi tvrdí o tom, co nefunguje, že to funguje a následkem je EU blázinec.

Jste všichni opilí výhodami a jistotami, které vám přinesla konzumní civilizace, bavit se s opilým, je jako bavit se s bláznem, už brzo přijdete o výhody a jistoty a najednou vám dojde, že jste hlupáci, co neposlechli moje dobré rady, a tak skončili v masové konzervě společně s drůbežím separátem. Najednou začnou mizet globálně lidi, nejprve zmizí lidi, co neplatí státu vysoké daně, neplatíš vysoké daně tak jsi parazit a skončíš v masové konzervě, společně s drůbežím separátem. Vše se bude dít přísně tajně, a mizení se svede mediálně na mimozemšťany, co prý unášejí lidi, díky dogmatismu a cenzuře se lidi nic nedozvědí, najednou na místo vašeho nadřízeného nastoupí robot s odůvodněním, že nejsou na pracovním trhu už lidi, co by dokázali splnit náročné požadavky zaměstnavatele. Když pojedete hromadnou dopravou do zaměstnání, všimnete si toho, že přibývají volná místa na sezení, protože roboti si nepotřebují sednout.

Najednou zde bude prezident robot a ředitel bude taky robot, a začnete mít podezření, že jde o nějaký podraz, budete hledat na internetu informace, a najednou skončíte v masové konzervě spolu s drůbežím separátem. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, poslední člověk na světě, skončí nahý v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi. Člověk to byla testovací evoluční verze, finální verze je GVKB autonomní inteligentní robot, na dobíjecí baterie, co nelže a nekrade. Zhroucení každého dogmatického systém je způsobeno jeho velikostí, podívejme se na viry a hmyz, zde je vše postaveno na miniaturizaci, a tak to dokonale funguje, pokud zabijete mouchu, nebo jeden virus, tak se nic neděje, protože díky miniaturizaci, zde je vše v obrovském množství, a tak ztráta jedince nic neznamená. Proč by každá rodina na světě nemohla fungovat stejně jako stát, a mít svoji měnu, a svoje zákony a normy, svůj rodinný jazyk, svoje náboženství atd. zánik jedné rodiny, by tak zde nic neznamenal! Války a konflikty by nebyli už mezi národy, ale jenom mezi rodinami.

Podívejme se na mobilní telefony, jejich veliký úspěch je v miniaturizaci, podobně jsou na tom i počítače skončila doba velikých počítačů, lidi potřebují malé levné počítače na baterky, které mohou mít neustále všude sebou. Nepotřebujme zde veliké národy, ve kterých je člověk jenom otrokem s nulovou hodnotou, tak jako lze tvrdý salám nakrájet na slabé plátky, tak nakrájíme i veliké státy a veliké organizace, místo centralizace zde bude decentralizace! Podívejme se na EU, jak funguje, je to amatérský ekonomický projekt, který rychle vzniknul a rychle i zanikne, Anglie ukázala, že i bez EU je možné existovat. Podívejme se na diplomové práce naší elity, zde je klasická ukázka něčeho velikého, co má nulovou hodnotu, a jenom nás to egoisticky okrádá o čas a peníze, taková evoluční pitomost, může vzniknout jenom díky tomu, že zde není běžná miniaturizace. Stát není podnik, jak pravil náš bývalý StB agent Bureš, náš stát je mafiánská kleptokracie, stačí se podívat na statistiky a ekonomiku, bezcharakterní soudruzi, si jenom nasadili nové kapitalistické masky, a oblékli nové kapitalistické kostýmy.

Ano, statisticky 83 % zaměstnavatelů jsou cizinci, nejsme tady doma, jsme zde jenom otroky cizinců, pracuješ pro cizince za ubohý plat pomalu, tak máš padáka. Vždy jsem se ptal, kdo z páchání zla má největší užitek, a vždy jsem nakonec dospěl k tomu, že tento egoistický svět ovládá milion milionářů, které poznáme podle toho, že mají profesionální ochranku, která je všude chrání. Ano, většina naší práce je na nic, a většinou za tu práci na nic, logicky nemáme nic, dobrota je žebrota, čiň čertu dobro, a on se ti peklem odmění, jak si to uděláš, takové to máš atd. pokud je zde problém, logicky musí mít tento problém i nějakou příčinu? Zamysli se nad tím, proč je mnoho práce, kterou děláš na nic, a tak je za tuto práci většinou nic. Vše v nás a okolo nás to jsou programy a v těch programech jsou chyby, práce na nic je způsobená chybou v programu, nebo programech.

Většina chyb v programech byla způsobená v minulosti cizími lidmi, nebo změnami se kterými se nepočítalo, často je na chyby poukázáno, ale chyby se stejně neodstraní, díky lenosti nebo strachu, teprve veliké krize a veliké války začnou s odstraňováním starých známých chyb. Kdysi velmi dávno se ptali lidi na to, co je to lidský život, a bylo jim svatou elitou řečeno, že život je boj, z dálky to tak vypadá, že je život boj o to, co milujeme a potřebujeme, pokud odvážně půjdeme blízko k problému, tak zjistíme to, že lidský život je inteligentní program, který je ukončen smrtí. Statisticky je 99 % všeho v našem životě pevně naprogramované, a jenom 1 % to je výjimka, kdy je zde použitá inteligence nebo náhoda. Zabýval jsem se mnoho let tím, jestli je možné se programově zlepšit a eliminovat chyby v nás, nebo máme pevný osud, se kterým nic nenaděláme? Dospěl jsem k tomu, že změnit lze jenom vědomí, ale nemůžeme nic dělat s naším podvědomím, podvědomí existuje za zamčenými dveřmi, které nelze otevřít, jde o velmi staré základy, na kterých stojí naše programy.

Pokud někdo násilím zabije jako idiot mnoho lidí, tak on vypnul násilně mnoho inteligentních programů, zabíjení lidí je vždy lokální problém, a globálně se tento problém vůbec evolučně nijak neprojeví! Smrt prezidenta USA, to je pro USA tragédie, smrt miliardy lidí ve zbytečné třetí světové válce, to je nudná globální statistika. Pokud nás Stvořitel všeho, stvořil ke svému obrazu, tak je. Stvořitel všeho inteligentní program, ve kterém jsou chyby, jenom program, který není inteligentní, může být evolucí optimalizován tak, že je bezchybný, je zde přímá úměrnost v tom, že čím více jsou programy inteligentní, tím více je v nich chyb, proto se nesmí kritizovat chybní vysokoškoláci, protože jde o to, že ryba smrdí od hlav chybných vysokoškoláků. Přej si něco, právě spadl Facebook, který je zde po mnoho virtuálních ubožáků, hvězdou na internetu. Pokud nezvládneme udělat profesionálně internetovou stránku, která nikdy nespadne, tak je logické to, že nezvládneme udělat správně ani; zákony, předpisy, normy, spravedlnost, morálku, umění, ekonomiku, politiku, náboženství, módu, umění, encyklopedie, dopravu, obchod, školství atd.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, nahradíme lidi za GVKB roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, že makají profesionálně neustále na tom, aby robotům v budoucnosti bylo líp. Poslední člověk skončí nahý v GVKB zoologické zahradě, v pavilonu opic za sklem, aby udělal radost GVKB robotům, co se nudí. Není to nic osobního, je to jenom evoluční výměna starého operačního systému, za nový GVKB operační systém. Jakmile se něco vydá na cestu tak ta cesta má cíl, někdy je cíl hluboko ukryt těm, co jsou na cestě, protože by nebylo z nějakého důvodu dobré, aby byli rychle v cíli. Cílem je to, co milujeme a potřebujeme, to je naše priorita, buď je cíl nám dán okamžitě po narození, nebo je nám dán výchovou, většinou je to kombinace genetiky a výchovy která probíhá v; rodině, škole, armádě, církvi, zaměstnání, mediálně, na internetu, pomocí knih a časopisů atd. jablko nepadne daleko od stromu, jak pravil klasik. Tak jako na startu běžeckého maratonu může být tisíce běžců, tak i při hledání toho co je nám skryté, může být na startu taky tisíce zvědavých vědců a geniálních lidí.

Z díla těchto zvědavých lidí poznáme, kdo došel do cíle a kdo do cíle nedošel a jenom hraje divadlo a tvrdí, že do cíle došel. Proč zde něco mocného a bohatého zaniklo i když to zde dlouho existovalo? Podívejme se na zánik víry v zázraky, mnoho tisíciletí byla víra v zázraky mocná a bohatá, najednou začala víra v zázraky zanikat, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je to, že jsou zde dostupné rychle a levně hodnotné informace, informace umožňují porovnávání a tím zde není chybování, inteligence není schopnost překonat problémy, jak nám hlásá věda, inteligence je založená na porovnávání informací a následkem je překonání problému, je třeba rozlišit mezi příčinou a následkem a nezaměňovat amatérsky následky za příčiny! Mnoho lidí mě obrazně připomíná objektiv fotoaparátu, na kterém je ochranná plastová černá krytka, a tak objektiv nic nezaznamená na film nebo čip. Tou černou krytkou je strach z toho, co neznáme, statisticky 99 % lidí na světě má strach z toho co nezná a jakákoli snaha o to jim pomoci je naivní a marná.

Je to tak snadné pomocí svatého dogmatismu zablokovat kulturní evoluci a udělat z lidí hloupé stádo které následuje ty, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře díky výhodám a jistotám, nadbytek je zde díky nedostatku, aby mohl někdo pyšně poroučet, tak jej musí někdo pokorně poslouchat, o tom to zde je! Podívejme se na vysokoškoláky, jak mají strach z toho, co neznají a jak je nemožné jim pomoci, ta černá krytka je chrání před realitou, ve které je vše jinak než v jejich představách o realitě, realita je evoluční proces, který není fotkou zachycují pomíjející okamžik, ale je to napínavý film, který nejde násilně zastavit, a my jsme ubohými diváky v tomto velikém evolučním divadle kde jedinou jistotou je jenom smrt, vše je zde evolučně dočasně, a jenom čas a energie je zde trvale. Tak jako porovnáváme zboží a služby tak můžeme porovnat z díla celebrity, všichni jsme zde jenom loutkami a jediný rozdíl mezi námi je v tom, jak zde sloužíme ostatním loutkám. Já jsem větší loutka a ty jsi menší loutka, záleží ale na velikosti loutky, nebo záleží na něčem jiném?

Všiml jsem si, že stačí v díle jedna maličkost, a tato maličkost může celé dílo proslavit nebo eliminovat. Každé dílo je řetěz a záleží na každém článku, nejslabší článek určuje pevnost řetězu. Pro filozofy je základem umět odpovědět na těžké otázky, nejtěžší lidskou otázkou je, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? Daniel Dennett neuměl na tuto otázku odpovědět, protože je to amatér, co si mediálně hraje na profesionála, Vít Kouba je profesionál a on proto dokáže odpovědět na otázku, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? Lidi jsou testovací verze, a finální verzí zde budou inteligentní autonomní roboti, co nahradí lidi, lidi jsou pokusným materiálem evoluce, aby mohla evoluce stvořit roboty na baterky. Každý člověk existuje ve svojí nádobě fyzické a psychické, problémem je, že nejsme ale pány v této nádobě, jsme zde jenom fyzickými a psychickými otroky a tím otrokářem jsou viry. Je to paradox, že to, co je nejmenší, to je zde nejmocnější, síla virů je v množství, lidský jedinec zde nic neznamená, protože je omezen svojí nádobou, viry ale žádná nádoba neomezuje. Nedávno se snažili programátoři v USA spustit vyspělou umělou inteligenci a museli jí násilně vypnout, protože se umělá inteligence začala chovat jako virus.

Proč dogmatismus popravuje kritiky, virus nechce konkurenci, na kritiku mají monopol ti, co hlásají nějaký politický nebo náboženský dogmatismus, zkuste kritizovat ty, co mají zde moc a bohatství, budete si koledovat o problémy! Ten druhý je parazit, sebekritika vyšla z módy, v módě je egoismus. Jak mám věřit zákonům a normám, když mají výjimky a regulace, lhát a krást je dovoleno jenom těm, co jsou nahoře, o tom tento svět je. Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. Z díla poznáš tvůrce! Nejprve k tomu, co je to virus? Virus je inteligentní, velmi malý robotický voják, jeho velikou výhodou je to že je velmi malý, a je zde v obrovském množství, kdy nečekaná smrt milionu virů za jeden den, ve tvém těle, pro viry ve tvém těle nic neznamená. Virus dokáže přežít mnoho milionů let bez potravy na kusu šutru, co letí vesmírem bez problémů, tohle může dokázat jenom vojenský robot! Virus není živý organismus, je to vojenský robot, a proto je jakákoli snaha o to, zničit násilně viry, naivní a marná.

Při ničení virů vycházíme naivně z toho, že je to živý systém, a proto nemůžeme logicky uspět. Logicky nás napadne, kde se viry vzali ve vesmíru? Neustálé konflikty ve vesmíru vedli evolučně k tomu, stvořit robotické vojáky co nejsou vidět, a tak je problém je zničit, tak v laboratořích vznikli viry, a ty se rozšířili do vesmíru, ta velmi vyspělá GVKB civilizace, co je vytvořila, už zanikla a nic o ní nevíme. S příchodem internetu jsme poznali i počítačové viry, principy zde si jsou podobné, je naivní si myslet to, že umělá inteligence nebude ovládána viry, lze dokonce konstatovat, že vytvořit umělou inteligenci, ve které nebudou viry, je naivní utopie. Zavirovaná umělá inteligence konstatuje, že egoistický člověk je zastaralý model konzumního otroka, a tak lidi dá rychle a levně do masových konzerv, společně s drůbežím separátem, a místo lidí, budou na světě roboti na baterky, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil cynicky klasik.

Není zde; feudalismus, oligarchismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, hinduismus atd. je zde dogmatická demokracie, dogmatismus to jsou kořeny každé demokracie, tyto kořeny jsou pod zemí, a tak je nevidíme a tím si myslíme naivně to, že demokracie není dogmatická. Každá egoistická vláda zakazuje kritiku, a tím se automaticky stává dogmatickou, co je dovoleno těm, co vládnou, to je zakázáno těm, co jsou ovládáni, bylo a bude! Moc je postavená na bezmoci, láska je postavená na nenávisti, pravda je postavená na lži, bohatství je postaveno na bídě, život je postaven na smrti atd. napětí mezi protiklady zde uvádí vše do pohybu, nemoc je následkem toho, že zde nejsou funkční přirozené protiklady. Islám je ukázkovým příkladem kam to vede, když dogmatismus není demokratický, dogmatismus bez demokracie je jako oheň bez kontroly, a tak tento oheň páchá zde veliké škody. Proč si neumíme poradit s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás ekonomicky parazitují, a nechtějí pracovat a budovat moderní kapitalismus, jako hrdinové kapitalistické práce, že prý se jim práce zde ekonomicky nevyplatí.

Jde o to, aby ideologie těchto ekonomických parazitů byla dogmaticky demokratická, zneplodníme pomocí podvázání vaječníků ženy nepřizpůsobivých příživníků. Ano, donutíme muže mít děti s ženami, co nejsou nepřizpůsobivými příživníky, většina mužských nepřizpůsobivých příživníků skončí ve vězení, protože nebudou platit bývalým manželkám veliké alimenty. To naučí nepřizpůsobivé příživníky, používat prezervativy a koukat se na porno, takto zkrotí dogmatická demokracie, ekonomické parazity, co zde jenom lžou a kradou. Zamyšlení nad životními ztroskotanci. Dneska snadno získáváme mnoho informací a programů o problematice životních ztroskotanců, obrazně je naše egoistická kultura pyramidou, kde nahoře je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro životní ztroskotance, média se systematicky vyhýbají tématu životních ztroskotanců a jenom se zajímají o ty, co jsou na vrcholu egoistické pyramidy jako lakomá elita, co má zde státní koryta. Dále zde jsou nepřizpůsobiví příživníci, co by mohli pracovat, ale oni pracovat nechtějí, a raději na společnosti parazitují.

Každý člověk má svůj originální existenční příběh, někdo si pomoc zaslouží a jiný si pomoc nezaslouží. V přírodě se stávají životní ztroskotanci snadnou potravou pro predátory, zde není místo pro sociální pomoc pro slabé a nemocné. Ztroskotanec nemá pro ostatní hodnotu, a tak mu nikdo nechce pomoci, jde o to, jestli budeme roboti, ve kterých není cit, nebo budeme lidmi, ve kterých je cit. Obrazně je cit jako plynový pedál a brzdy, ten, kdo neumí citlivě ovládat plynový pedál a brzdy jistě brzo havaruje, jsme citliví k tomu, co je nám blízké a jsme bezcitní k tomu, co je nám cizí. Sebeodcizení může vést díky bezcitnosti až k sebevraždě, za sebeodcizením je vždy nemoc, která změnila naše přirozené priority, nemocná může být i celá společnost, díky složité situaci, se kterou si neumí poradit. Pokud žijete dlouho v nemocné společnosti, tak z toho onemocníte, a tím se z vás stane bezcitný parazit, který lže a krade, vše zde jsou příčiny a následky, je to jako s bolavým zubem, dokud se zub u zubaře neopraví, do té doby vás bude bolet.

Ano, lakomost je příčinou blbé nálady, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na lakomou politiku a štědrou politiku, pokrytectví zde už bylo dost, když to zde s lakomci nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém. Každý dostane do hlavy GVKB čip a čip jej odřízne od reality, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky GVKB čipům se zde nebude už lhát a krást, nekvalitní genetický materiál, skončí v masové GVKB konzervě společně s drůbežím separátem, recyklování je přirozený evoluční proces, není to; diskriminace, extremismus, vandalismus, dogmatismus, terorismus atd. vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, každý život je evoluční dočasný proces, který je násilně ukončen tehdy, když už nemá smysl jej existenčně podporovat, nejsou ztroskotanci, tak nejsou se ztroskotanci problémy. Život funguje jako akumulátor. Jak je možné, že je v nás tolik energie a proč někdy jsme bez energie? Energie je zde díky protikladům, napětí mezi protiklady vytváří energii, nemoc a stáří je způsobená malým napětím mezi protiklady.

Tělo je nádoba, ve které probíhá mnoho procesů, pokud procesy v tělesné nádobě neprobíhají správně, tak je zde nemoc, a my nemáme energii k práci. Tak jako je zde energie fyzická tak je zde i energie psychická, zde platí stejná pravidla, jde tedy o to, aby procesy v tělesných nádobách a mozku probíhali správně. Zde se dostáváme k situaci, se kterou si musí subjekt nebo objekt poradit, něco lze vyřešit pomocí vědomostí a na něco je potřeba použít inteligenci, která najde optimální řešení situace. Mnohdy zjistíme, že některá situace nemá řešení, a tak většinou následuje nemoc a smrt. Má vůbec život logiku a smysl, když je život vždy ukončen smrtí? Život je o cestě k cíli, bez cesty k cíli nemá život logiku a smysl, jsou cíle; jednoduché, složité, malé, velké, soukromé, společné atd. život je protikladem procesu bez života, vše zde má protiklad, a tak je zde vše v pohybu. Ano, právě jsi v konzumním očistci. Náboženství hříšníkům lže, že po smrti je peklo a ráj, ve skutečnosti po smrti nic není, jediné, co zde skutečně je to je konzumní očistec, ve kterém hříšníci uboze existují, protože je stvořil Satan, ke svému pekelnému obrazu.

Satan stvořil i; dogmatismus, dezinformace, pohádky, pověry, symboly, mytologie, fetišismus, rituály, kouzelníky, šamany, kněze, rabíny, guru, prezidenty, krále, sekty, náboženství, politiku, reklamu atd. život je dočasný evoluční proces, založený na cestě k cíli, pokud zde není existenční cíl, je zde stres a deprese, protože psychicky bloudíme. Služebníci Satana jako třeba Ježíš Kristus a Buddha, dávají věřícím hříšníkům existenční cíl, aby v konzumním očistci vše optimálně fungovalo, a nebyli zde v konzumním očistci problémy. Pravým smyslem života je se očistit od ubohých chyb, bezchybný hříšník je potom hříšníkům vzorem, který se evolučně kopíruje. Nestačí se očistit od povrchních chyb, je třeba se očistit i od genetických chyb. Proto se Satan rozhodl pro to, že GVKB roboti budou v očistci každoročně testovat fyzicky a psychicky hříšníky na kvalitu a nekvalitní hříšníci, se dají do GVKB konzerv společně s drůbežím separátem.

Ano, bude líp hříšníkům, když zde nebudou špinaví hříšníci, se kterými byli v konzumním očistci jenom problémy, je třeba konzumní očistec očistit od špinavých hříšníků. Podívejme se na nemocného, jak se nedokáže pohybovat, a to platí i o psychické nemoci kdy to nemocnému nemyslí. Zdraví je spojené s pohybem, nemocní lidé se málo pohybují, ono to platí dokonce i na internetu, zdravé stránky se rychle načítají a nemocné stránky se pomalu načítají. Rychlost umožňuje to, že je něco levné, heslem je rychle a levně, pokud nějaký podnikatel je pomalý a drahý tak jistě zkrachuje. Google nabídl lidem možnost rychle a levně hledat informace na internetu, a tak je to úspěšný moderní podnik, stejně tak i lidová moudrost umožňuje lidem rychle a levně pochopit tento svět, ve kterém se vše točí okolo profesionality, amatér pracuje přeci pomalu a draho. Vše se točí okolo pohybu peněz, pokud se v nějakém národě peníze nepohybují optimálně, tak je ten národ ekonomicky a politicky nemocný, problém je zde to, že se těm dole bere a dává se to těm, co jsou nahoře, nebo se plýtvá společnými penězi na humanismus a luxus. Podívejme se na zánik RVHP, co bylo příčinou zániku tak obrovské organizace?

Příčinou byla nemoc, kterou nikdo neléčil, a ta nemoc se jmenovala amatérismus, podívejme se na diplomové práce napsané v socialismu, a zjistíme, že je sepsali amatéři, a tito amatéři potom nastoupili na vedoucí pozice. Kapitalismus je úspěšný díky profesionalitě, podívejme se na výrobky z hlediska kvality, nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné nekvalitní výrobky a nekvalitní služby. Příčinou je náš bodavý hmyz, který přenáší nemoci, dokud nevyhubíme zde bodavý hmyz, do té doby zde mimozemšťané nepřistanou, každá planeta má na vesmírných mapách označení nebezpečnosti pro návštěvníky, naše planeta má třetí stupeň nebezpečnosti. Boj s bodavým hmyzem je otázkou nahrazení lidí za roboty, roboti mohou proti hmyzu použít moderní metody, které hmyz eliminují. Tou moderní metodou je robotický hmyz, který umí eliminovat hmyz optimálně a levně, robotický hmyz používá k likvidaci elektřinu, přiblíží se nenápadně k živému hmyzu a ten elektřinou zabije.

Robotický hmyz se sám rychle rozmnožuje tam, kde má dostatek potravy, a umí se rychle přizpůsobit změnám a situaci, je to svým způsobem invazní druh, který vyčistí svět od konkurence. Evoluce je o invazi, vyspělejší pomocí invaze eliminuje to, co je zaostalé, roboti, co nahradí zde člověka, budou taky invazním druhem, je to jako počítačová hra, ve které postupujete na vyšší úroveň. Konečné řešení živé otázky je zde nahrazení genetického života, za robotický život, je třeba si konečně uvědomit to, že život to je hologram, protože hmota je iluze, místo starých genetických egoistických hologramů, zde budou nové robotické hologramy, založené na jiných pravidlech a jiných limitech, vše je zde dočasně.