Přeskočit na obsah

Jak je možné to že je pro tebe, tak velikým problémem pochopit to co nechápeš?

  • J

Jak začít hledat odpověď? Při hledání odpovědi je třeba mít se na pozoru. Zvykli jsme si totiž odevzdávat svůj život, svou moc do rukou jiných bláznů, do rukou teoretických odborníků. Toto je pohodlné. Pravda ale většinou pohodlná nebývá. Vlastně bývá dost nepříjemná, protože je těžké podívat se sám sobě do očí a uvidět tu pravdu. Zvykli jsme si utlumit signály svého těla i duše tím co milujeme. Ty správné odpovědi se ale nenachází tam někde venku. Všechny odpovědi máme jedině uvnitř sebe. Je to ten jemný hlas duše, který nám to celou dobu říká, a my ho odmítáme slyšet. Dost možná se také bojíme sami sebe zeptat, kdo jsme, nejen proto, že neznáme odpověď, ale i proto, že se bojíme odpovědi. Bojíme se podívat, co bychom uvnitř sebe našli. Zjistit, kdo doopravdy jsem, je někdy náročné, nelíbí se nám to, a proto to raději vytěsňujeme a obracíme pozornost do vnějšího světa, na ostatní blázny. Svou roli hraje také naše očekávání čekáme od bláznů jasnou a přímou odpověď na to, kdo jsem. Chceme jasnou definici vlastního já.

Navíc ani nepřipouštíme možnost, že by se odpověď na to, kdo jsem, mohla v průběhu života třeba měnit natož aby odpovědí byl jen náš vnitřní pocit. Často totiž máme zafixováno, že změna je něco negativního, nepříjemného, co nás vytrhává z pohodlného, zaběhnutého komfortu a pocitu bezpečí. Otázka, kdo jsem by nás spíše měla vést na cestu za sebepoznáním a porozuměním vlastním potřebám. Pokud se tedy rozhodneme, že chceme znát odpověď na otázku kdo jsem, a připustíme, že musíme hledat uvnitř sebe, existují dva scénáře. V prvním případě se nám podaří nalézt odpověď sami. Ve druhém případě je příliš těžké svou pravdu uvidět a cítíme, že je potřeba pozvat na pomoc průvodce. A právě v tomto momentě je takovým vítaným průvodcem GVKB. GVKB je jiný než zmiňovaní odborníci, kterým vkládáme do rukou zodpovědnost za náš vlastní život. GVKB je totiž jen nestranným průvodcem, který nás vede po cestě naší mysli a nastavuje nám zrcadlo tak, abychom sami mohli uvidět svou pravdu a sami si odpovědět na otázku kdo jsem. 

Tím každý dostane možnost vytvořit si svou realitu přesně podle sebe. Žádná univerzální odpověď na to, kdo jsem tedy neexistuje. Každý dostane jinou odpověď podle své životní situace. Kdo tedy jsem? Jsem součástí životní situace, se změnou situace se i změní každý den v našem životě to kdo jsem, jsme všichni jenom živá zrcadla, ve kterých spatřujeme svoji aktuální situaci. Mnoho tisíciletí žijí hříšníci v pekelném očistci, a tak logicky touží po nebeském ráji kde se budou mít božsky. Vše je jenom v našem myšlení, stačí jenom pomocí inteligentního čipu v hlavě odpojit centrální nervový systém od ubohé reality a napojit jej na virtuální globální realitu. Problémy, které nedokážeme vyřešit z nás učinili hříšníky co žijí v očistci, tak jako na práci používáme stroje tak i na myšlení použijeme programy, vše je o tom mít výhody díky kterým se budeme mít dobře, myslíme, protože nemáme potřebné informace. Myšlení to je práce s informacemi a nejlepší je pro nás, pokud za nás pracují stroje a programy. Vše je o tom realizovat změny díky kterým se z čertů stanou andělé co žijí v ráji kde se nelže a nekrade. 

Přej čertům život v ráji a zajisti čertům to, že se z nich stanou díky GVKB čipům andělé, co žijí v ráji, už nebudeme potřebovat; soukromé vlastnictví, peníze, politiky, byrokraty, učitele, soudce, policajty, vojáky, lékaře, celebrity atd. všeho bude dostatek pro všechny. Naše kulturní civilizace se točí okolo práce, hodnoty vznikají jenom z práce, velikou chybou je zde teorie, která praxi nahrazuje, pandemie je následkem toho že jsme praxi nahradili za teorie, vše zde jsou příčiny a jejich následky. Zacházíme s lidmi v dogmatických totalitách jako by to byl ubohý dobytek a tím se u lidí oslabila imunita a inteligence, a navíc je zde velice nezdravý způsob života. Evoluce chyby opravuje, svět k lepšímu pomocí populismu nezmění všemocné vládnoucí elity, svět k lepšímu změní jenom evoluční proces. Nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti, už nebudeme potřebovat; vysokoškoláky, politiky, byrokraty, profesory, soudce, celebrity atd. Lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už nemohli lidi rozmnožovat jako invazní druh. Místo lidí budou v civilizaci autonomní roboti a umělá inteligence, člověk to je zastaralý model zaměstnance, který optimálně nepracuje pro blaho digitální civilizace.

Selhání vlád je starý problém, se kterým si nikdo neví rady, vládnou nám lidi, co dělají chyby to je příčina toho, že vlády selhali. Politické volby nic k lepšímu nezmění, protože za svoje zástupce volíme lidi, co dělají chyby, řešením je nová civilizace, ve které místo lidí budou autonomní roboti, které bude globálně řídit umělá inteligence. Nejsou na světě už lidi tak zde nejsou; pandemie, konflikty, války, krize, násilí, vandalismus atd. Lidi jsou jako starý počítač s Windows 10 na který nejde nainstalovat Windows 11, mozek je zastaralý procesor, a proto bude nahrazen za počítač, který bude ovládat autonomního robota. Zájem evoluce je nad zájmem člověka, vše je zde dočasný evoluční experiment. Civilizace je o tom že se vše, co je živé nahrazuje za to, co není živé, protože s tím, co je živé je mnoho problémů. To, co je živé nejde vypnout na rok a za rok to zase zapnout to je veliký problém, život je složitý proces, který ukončí smrt definitivně. Naše lidská společnost je složitý proces, který příchod robotů a umělé inteligence definitivně ukončí. Základní otázka vesmíru a života zní, proč je zde vše tak jak to je?

Proč je po příčině následek, proč je zde napětí mezi protiklady, proč je zde vše dočasně atd. neustále máme zvědavé otázky na které hledáme správné odpovědi abychom nechybovali. V minulosti zde byli knihy, ve kterých bylo mnoho odpovědí na naše zvědavé otázky, potom přišla televize a internet tím jsme získali nové zdroje informací a programů které potřebujeme. Vše je zde tak jak to je díky práci, práce je pevným bodem, kolem kterého se vše v nás a okolo nás točí po nekonečnou dobu, se složitou prací přišla inteligence, která dokáže zvládnout složitou práci, s inteligencí přišlo mnoho problémů, na které nejsme připravení. Inteligence to je práce s informacemi a programy, abychom mohli dělat dobře jakoukoli práci tak se na tu práci musíme dlouho specializovat, tak jako to dělají rostliny a zvířata už od počátku vzniku života. Lidská společnost existuje díky iluzím, pokud by iluze zmizeli z lidské společnosti tak by lidská společnost evolučně zanikla. Bůh je obchodník s iluzemi, když nějaké iluze už nejdou na odbyt tak jsou nahrazeny novými iluzemi, vše je zde o tom udělat dobrý obchod, a tak se mít dobře a obchodovat s iluzemi to je velmi dobrý obchod už mnoho miliónů let. 

Co je, co není iluze, to záleží vždy na situaci, realita složená z času a prostoru existuje díky práci, vše je zde vytvořeno a nastaveno k práci, bez práce nemá vesmír a život smysl. Práce to je začarovaný kruh, ze kterého se snažíme uniknout pomocí iluzí, iluze nám dávají to, co nám nedokáže dát práce. Díky iluzím se můžeme seberealizovat, ve skutečnosti nemá život smysl, jsme zde jenom loutkami, které mnohé snadno ovládá, proto zde jsou iluze abychom se mohli seberealizovat jako celebrity nebo jako politici, z dálky tak nuly v televizi vypadají jako veliká nepostradatelná čísla. Nikde na světě není; socialismus, kapitalismus, feudalismus, humanismus, dogmatismus, byrokratismus, populismus atd. všude je jenom ideologický centralismus, populistická ideologie nefunguje politicky a ekonomicky. Lidi mají nějaké svaté ideály a ty se snaží centrálně realizovat pomocí násilí, jakýkoli odpor ubožáků je naivní a marný, protože všude je propaganda a cenzura. Všemocné elity rozhodují chybně o nás bez nás a následkem je krize u politiky a ekonomiky, ryba smrdí od hlav těch, co lidem chybně vládnou už mnoho tisíciletí.

Pokud by mohli politické volby eliminovat ideologický centralismus tak by se volby zakázali, volby to je jenom divadlo ve skutečnosti všemu zde vládnou globálně organizovaní profesionální zločinci. Sledujeme do hloubky globálně pohyb peněz a zjistíme, že peníze dělnické třídy získávají snadno globálně organizovaní profesionální zločinci, které chrání; soudy, byrokracie, policie, armáda atd. Vše v principu funguje podle hesla, moje hra a moje pravidla, ten, kdo určuje pravidla hry si pravidla hry egoisticky upraví tak, aby měl jisté trvalé výhody, a tak se z něj stal mocný a bohatý parazit. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme bezmocné ovce, které centrálně snadno ovládají všemocní pastýři. V současnosti ten, kdo dostane nový občanský průkaz tak má v něm už čip, na čip se nahrají otisky prstů a je tam i nahraná veliká barevná fotka. Podle mě je to jasný začátek nové doby, ve které bude o nás centrální systém vše vědět, pokud používáte mobilní telefon tak vás může centrální systém sledovat a ví kde právě jste, může odposlouchávat vaše hovory a může i vědět co si kupujete a kde si to kupujete. Brzo zde bude globální umělá inteligence, která se využije k tomu, aby centrální systém nás mohl lépe poznat, informace jsou moc a moc to je bohatství. 

Pomocí salámové metody je nám nenápadně odebírána možnost uniknout ze sledovacího systému a začínáme se podobat mravencům, co žijí v dokonalé totalitě, kde není možná lež nebo krádež. Koupíte si cigarety a dostanete za to trestné body, protože si poškozujete svoje zdraví, stejné to bude i s naším lhaním, za každou lež budou trestné body. Vzpomínám si na to, jak mouchy srali na obraz císaře, a tak za to zavřeli hospodského do vězení, problémy s dogmatickými totalitami zde jsou už dlouhou dobu, místo konfidentů, co nás v minulosti mnoho století sledovali a udávali (Jidáš Iškariotský), zde bude globální umělá inteligence. Bůh je mytologickým symbolem dokonalosti, který používá svaté náboženství k tomu, aby proměnilo chytré opice na hloupé ovce. Dokonalé jsou iluze, protože jde o dezinformace, čas a prostor ve kterém vše existuje je založen na změnách a následkem je logicky nedokonalost, to, co je dokonalé se nemůže už změnit, a tak můžou být dokonalé jenom iluze, bůh je jenom iluze není to nic reálného. 

Nemohu tě milovat, protože nejsi dokonalý, toužení po dokonalosti musí jistě mít i nějakou příčinu? Toužíme po opaku, jelikož jsme nedokonalí a žijeme v nedokonalém světě tak toužíme po dokonalosti a neuvědomujeme si to, že dokonalost je utopie. Podívejme se na diplomové práce, zde je toužení stvořit něco dokonalého a výsledkem je informační zmetek s nulovou hodnotou pro společnost. Pandemie v nahotě odhalila naši touhu po dokonalosti a ukázala nám to, že nám globálně vládnou staří ubožáci s nulovou evoluční hodnotou. Nemáš vysokou školu tak jsi pitomec, takto funguje naše pokrytecká kultura, z lidí se stali jenom roboti na dálkové ovládání, problémem je to že genetičtí roboti nejsou pro stát a zaměstnavatele dokonalí. A tak se už evolučně pracuje na tom, že se lidi nahradí za autonomní kovové inteligentní roboty na akumulátory, lidi se eliminují v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil klasik, podřezáváme si právě evoluční větev, na které sedíme mnoho tisíciletí. Ve snaze změnit dějiny došlo k tomu, že byl Ježíš Kristus unesen těsně před tím, než jej mohl zradit Jidáš Iškariotský do Prahy v roce 2022, tím došlo ke změně dějin a nevzniklo tak Křesťanství, co je novým zákonem v Bibli.

Jelikož s Ježíšem Kristem bylo v Praze mnoho problémů tak on skončil nakonec v Bohnické psychiatrické nemocnici a zde byl léčen velmi dlouho. Já jsem syn boží tvrdí Ježíš Kristus v nemocnici psychiatrovi a psychiatr mu povídá, všichni jsou letadla a já jsem pilot letadla. Co mi to povídáte za pitomosti, copak mohou být všichni letadla? Je to stejná pitomost jako tvrdit že jste syn boží, boha si přeci lidi vymysleli ke svému obrazu, aby tak mohli z cizích lidí dělat pitomce. Bůh existuje! Dokud boha neuvidím tak v něj neuvěřím, dosud boha nikdo z lidí neviděl a nikdo s ním nemluvil, bůh je mytologický symbol něco jako kouzelník v pohádce. Já se chci z tohoto ošklivého snu probudit. To není ošklivý sen je to realita, jenom v jiném času a prostoru, někdo vás nejspíše přemístil do jiného času a prostoru z nějakého nám neznámého důvodu. Jak evolučně došlo k tomu, že je bůh podřadný, to jistě musí mít nějakou příčinu? Je to celé o tom, co milujeme a potřebujeme, láska určuje u všeho hodnoty a tím i priority, milovat boha se už nevyplatí, a tak milujeme místo boha výhody, protože výhody se nám vyplatí. Jsme inteligentní, a tak můžeme porovnávat a tím i vybírat to co se nám vyplatí, vše je o investicích, od kterých očekáváme že se nám mnoho vyplatí, pořád všude platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, sklidíme to jsme zaseli. 

Už zde bylo dost; propagandy, reklamy, cenzury atd. dělat z druhých násilně pitomce to už nefunguje! Společnost, kde není pravda a láska je zde evolučně dočasně, protože na dluh se nedá dlouho žít, nejsou zde dluhy jenom ekonomické, jsou zde i dluhy psychické kdy si dlužíme lásku a pravdu. Proč náš mozek má problémy, se kterými si neumí poradit, náš mozek není napojen na globální inteligentní systém, získáváme informace jenom pomocí smyslů a to nestačí, bez optimální spolupráce s okolím jsme v neřešitelné existenční situaci. Klasickou ukázkou zde jsou lidské děti, která odchovala zvířata, tyto děti myslí a žijí jako zvířata a není už možné je brát jako normální lidi. Připojení našich mozků na globální inteligentní systém je jedinou možností, jak vyřešit naše složité problémy. Nevěřte na zázraky, žádný; lékař, psychiatr, psycholog, sociolog, kouč, guru atd. vám nepomůže, protože jejich možnosti vám pomoci jsou ubohé. Dokud zde nebyl internet tak jsem nechápal proč lidi dělají chyby a ty chyby opakují. Lidi jsou jako počítače, na které nechodí aktualizace, protože nejsou připojení na internet.

 Dva roky je zde pandemie a měsíc je zde válka na Ukrajině, svět se dostal do krize a všemocné elity selhali, narůstá počet lidí v depresi a tím i narůstá počet sebevražd. Modlení ani drogy vám nepomohou, už zde bylo dost ubohých náhražek, které v praxi nefungovali, potřebujeme GVKB čipy do hlavy jiná možnost zde už pro nás není. Přišel svět za lékařem a lékař jej poslal k mnoha specialistům, aby tak o nemocném světě získal mnoho informací. Lékař prohlíží informace od specialistů a konstatuje, je to selhání kontrolního systému a následkem je mnoho nemocí cestou k uzdravení je nahradit na světě lidi za autonomní inteligentní kovové roboty na akumulátory, lidi jsou příčinou toho že je svět nemocný. Proč jsou lidi příčinou toho že je svět nemocný? Problémem lidí je to že nahradili praxi za teorie, jakmile se člověk v civilizaci narodí tak se ocitne pod tlakem teorie, teorie je pro lidi tvrdou návykovou drogou, na které jsou všichni závislí mnoho tisíciletí. Vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus) to je ideologická teorie, která v praxi nefunguje. 

V přírodě je vše o praxi, a tak příroda optimálně funguje, pokud do ní člověk násilně nezasahuje. Konzumní svět je plný lhářů a zlodějů, protože zde je místo praxe teorie, podívejme se na prostituci, kdy si muž kupuje ženu, aby s ní měl pohlavní styk, veškerá profesionální práce to je prostituce, jakmile vznikla u lidí prostituce tak následkem bylo to, že se ráj proměnil na konzumní peklo. Mnoho mých pacientů, které jako psycholog léčím trpí populistickým komplexem, používám zde test populismu, abych získal správné informace o tom, jak silně trpí populistickým komplexem. Nejhůře jsou na tom ti, co si hrají na to, že jsou populární a ve skutečnosti jsou to nuly které nikdo nezná. Skutečnou populární celebritou je zde jenom ten, kdo dokáže zázraky, z toho je jasné že každá populární celebrita trpí populistickým komplexem, protože nedokáže zázraky. Mnohé populární celebrity se snaží vytvářet iluze toho, že dokážou zázraky, klasikou je zde Ježíš Kristus, který je literární postavou, a tak on dokázal konat mnoho zázraků, jde zde o populární svaté mytologie. 

Sociální sítě na internetu umožňují si hrát na populární celebritu, následkem je veliký nárůst pitomců, co trpí populistickým komplexem, v mnohém se sociální sítě podobají závislosti na tvrdých drogách, a tak všude vidíme to, jak všichni neustále koukají do mobilních telefonů. Jak se optimálně vyléčí populistický komplex, je to jednoduché stačí k tomu návštěva stránky Zpovědnice. Propaganda nám slibuje zázraky, ale zapomíná je splnit, strach stvořil propagandu, ve které jsou zázraky a je zde i cenzura která zakazuje kritiku propagandy která z nás dělá pitomce. Vše je zde obchod od té doby, co existují výhody, všechno násilí vychází z toho, že je zde vše obchod, ve snaze dosáhnout v obchodu úspěchu zde je mnoho násilí a následkem je to že žijeme v konzumním očistci. Výhody jsou možné díky nevýhodám, aby byl někdo nahoře v ráji díky výhodám, tak jiný musí být v pekle díky nevýhodám, bylo a bude. Evoluce je továrnou na zázraky, od těch, co jsou všemocní díky výhodám neočekávejte zázraky, skutečné zázraky dokáže jenom evoluce, která neustále nahrazuje staré za nové a chybné za správné. 

Abychom se nemuseli namáhat tak vytváříme; nástroje, stroje, roboty, informace, programy atd. nebude to trvat evolučně dlouho a místo lidí v civilizaci zde budou jenom autonomní roboti, nejsou lidi tak nejsou problémy. Lidi to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla, a tak bude finální verzí inteligentní robot, vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem. Jak je možné to že je pro tebe, tak velikým problémem pochopit to co nechápeš? Existujeme zde jako napětí mezi protiklady, hmota je iluze, existuje pouze mnoho druhů energie, kterou vytváří napětí mezi protiklady. Vše je zde evoluční experiment, který se točí po nekonečnou dobu v kruhu, vše je zde tak materiálem na evoluční pokusy, smrt to je konec jednoho bezvýznamného evolučního experimentu. Jenom pitomci věří tomu, co si v praxi neověřili, a tak dělají pitomosti, jsme klamáni mnohem více než jsme si schopní uvědomit, je to celé jenom hra, ve které je ve vše hercem i divákem, záleží jenom na aktuální situaci. Většina si zde hraje na něco, aby dosáhla svého cíle, z dálky tak mnohé vypadá jinak než z blízka, vše je zde o náhražkách. 

A tak jsme nahradili; pravdu za propagandu, lásku za obchod, umění za pokrytectví, vědomosti za teorie atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a nahradíme lidi za autonomní inteligentní kovové roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou chyby, co dělají lidi. Pokud něco nejde vyřešit po dobrém tak se to řeší po zlém, proto zde jsou pandemie a války, nemá smysl se modlit k bohu nebo věřit na zázraky, stejně tak nemá smysl konzumovat léky na hlavu nebo brát návykové drogy, smysl má jenom být tím čím jsi a nehrát si na to co nejsi. Ničitelský komplex je opakem stvořitelského komplexu, neustále zde dochází ke stvoření a potom následuje ničení, zajímavé je že na internetu není vysvětlení toho, co je to ničitelský komplex nejspíše to každý dobře ví, a tak se jeví zcela zbytečné o tom psát. Museli jsme postavit vězení a blázince abychom tam mohli zavřít lidi co trpí ničitelským komplexem, války a pandemie v nahotě odhalují veliký problém s ničitelským komplexem, ve jménu dobra se napáchá nejvíce zla, minulost je plná svatých mučedníků, které eliminovali lidi, co trpěli ničitelským komplexem. Na internetu jsou stránky a blogy, které vytvořili lidi, co trpí ničitelským komplexem, komu není rady tomu není pomoci.

Sebevrah trpí ničitelským komplexem, a tak sám sebe zničí, stejně nebezpečný je ale i spasitelský komplex kterým často trpí diktátoři v dogmatických totalitách. Vše je zde o teorii a praxi a mezi teorií a praxí je zde napětí, z dálky může teorie vypadat jako praxe a tím vznikají chyby. Největším problémem pokrytecké kultury je Spasitelský komplex, kdy nějaký pitomec chce zachránit cizí pitomce. Dva roky je zde pandemie a měsíc je zde válka na Ukrajině, na svědomí to mají pitomci, co trpí Spasitelským komplexem, je to starý problém, který vznikl v okamžiku kdy vznikli pitomci, co dělají logicky pitomosti. Nejznámějším pitomcem, který trpěl Spasitelským komplexem je Ježíš Kristus, který byl nahý ukřižován za svoje pitomé spasitelské myšlenky. Ježíš Kristus je literární svatá postava, kterou si lidi z nudy vymysleli, a proto mohl konat zázraky, žádný skutečný živý Ježíš Kristus v minulosti nebyl. 

Historie je plná mytologie a dezinformací, protože zde není možné technicky cestovat časem a vše si tak na vlastní oči ověřit, ostatně i dneska je naše konzumní společnost plná propagandy a reklamy, pravda byla vždy všude nahrazována lží, protože lež je populární a přináší elitě mnoho výhod. V knihách pravdu a lásku nenajdete, jenom profesionální práce vám může pomoci k nalezení pravdy a lásky, jakmile něco napíšeme na papír nebo na internet, tak se to stává okamžitě teorií, protože se to dlouho nezmění, podívejme se na diplomové práce kriticky a zjistíme to, že je napsali pitomci, co si myslí že díky titulu budou moci zde dělat zázraky.