Přeskočit na obsah

Dobře se zde mají jenom ti, co jsou nahoře

  • D

Ve jménu víry se koná na světě nejvíce násilí, podívejme se třeba na Anders Behring Breivik je norský masový vrah a krajně pravicový politický aktivista, který 22. července 2011 spáchal sérii teroristických útoků při kterých bylo zabito celkem 77 lidí, z nichž většinu tvořili účastníci letního pobytu mládežnické organizace Norské strany práce. Podobných případů bylo ale více, ale většinou byl pachatel eliminován, a tak jsme neměli možnost jej pochopit a potrestat. Lidi dělají chyby, nikdo z lidí není natolik dokonalý, aby se vyhnul chybám, bylo zde sice mnoho pokusů o to, aby lidi nechybovali, ale byla to jenom marnost.

Jakmile někdo začne věřit tomu, že má svatou pravdu, tak následkem je násilí, začíná to zabíjením malých zvířat a končí to zabíjením lidí. Když tě někdo udeří na pravou tvář, nastav mu i druhou; a tomu, kdo se chce s tebou soudit a vzít tvé šaty, tomu nech i plášť. Pod tlakem evoluce se neustále vše mění, nové nahrazuje tak staré, vše začalo tím, že zde místo elektronek byli integrované obvody. Bylo to obrazně, jako když jsme koně nahradili za automobily, nebo jako když jsme zavedli knihtisk, konzumenti potřebují v základu, aby bylo vše rychlé a levné, to jim digitální civilizace poskytuje.

Velikou roli u evoluce digitální civilizace znamenal záznam informací na magnetofonové pásky, tak vznikla možnost zaznamenat rychle a levně; zvuk, obraz, informace atd. dneska se už magnetofonové pásky nepoužívají, protože zde máme modernější systémy. Dalším velikým evolučním zázrakem bylo vytvoření internetu, zde nastal problém s tím, že internet nebyl v době svého vzniku levný a rychlý, tak jako rádio a televize, a tak nebyl dostupný chudým lidem, v současnosti je už konečně internet levný a rychlý, tím je dostupný i chudým lidem, to umožnilo vznik sociálních sítí jako je třeba Facebook a YouTube, kde mohou chudí lidé mít sociální vztahy, a nemusí utrácet čas a peníze cestováním.

Sociální sítě mají veliký problém s vandaly, co zde využívají anonymity k tomu, aby mohli vandalsky vše ničit, zde policie a byrokracie selhala, je třeba bojovat s anonymitou a eliminovat z internetu anonymitu, dobrota je žebrota. Podívejme se na parazitující viry, jejich parazitování je umožněno anonymitou, největším vrahem lidí je bodavý hmyz, který přenáší smrtelné nemoci, stejně tak i psychickým vrahem, zde jsou anonymní psychopati na internetu, je třeba tyto psychopaty globálně pochytat, a přemístit dlouhodobě do psychiatrické nemocnice, kde se jim pomocí psychických léků, vyčistí hlava od psychické špíny.

Nechci skončit jako nula, která chybně investovala svůj čas do něčeho, co nemá hodnotu, současnost má za prioritu RYCHLE, LEVNĚ, KVALITNĚ, SPRÁVNĚ tohle třeba zvládnul Google. Google vydělává na tom, že každý chce mít velikou návštěvnost stránky nebo blogu, zaplať nám za reklamu, a my ti zajistíme velikou návštěvnost stránky nebo blogu. Pro Google pracují virtuální roboti, kterým nemusí Google platit mzdu a tím má obrovské zisky, nadbytek je zde díky nedostatku. Jenže jsou státy jako třeba Čína kde Google neuspěl a neuspěl zde ani Facebook a Amazon, státy jsou hloupé, když tolerují; Google, Facebook, Amazon atd. tak jim jenom odcházejí peníze do ciziny.

Třeba v našem státě 90 % všeho vlastní cizinci, nejsme tady ekonomicky doma, zisky z naší práce odcházejí nejvíce do daňových rájů, pracuj jako v kapitalismu, ale plat dostaneš jako v socialismu. Na internetu vše funguje na principu bubliny, která rychle vznikne ale i rychle zanikne, dokonce i Google dělá amatérské chyby a měl mnoho projektů, které se ukázali jako ztrátové, a tak je Google se ztrátou ukončil. Z díla se pozná tvůrce, to platí i u blogů na internetu, neustále monitoruji internet a zjišťuji že GVKB je originál a ostatní blogy jsou jenom kopie s nulovou hodnotou, proč lidi neumí vytvořit blog který by byl hodnotný a pomáhal lidem v tom, jak se mít zde lépe?

Z lidí se stali jenom ubohé krysy, co běží krysí závody o výhody a jistoty, následkem jsou povrchní blogy s povrchním vzhledem a povrchním obsahem, je to jenom komerce, která nemá žádnou trvalou hodnotu, rychle nabyl a rychle pozbyl o tom to u blogů je. Blog je postaven na tom, že se na něj čtenáři vrací a dají si jej do záložek! Základem u blogování je originální text, vyhledávače jsou dneska už velmi inteligentní a umí poznat originální text a text který není originální, doba, kdy šlo vyhledávače ošidit je už nenávratně pryč.

Přichází doba inteligentních stránek, které nabízejí mnoho inteligentních funkcí, a tím dávají blogům velikou přidanou hodnotu. Velmi důležité je, aby byl blog mnoho let trvale aktivní, to je největší problém, protože každý chce rychle být na vrcholu, ale tak to u blogů nefunguje. Samozřejmostí je to že máte vlastní doménu a název, který je krátký a originální. Dále musí být stránka optimalizovaná pro mobilní telefony, většina návštěvníků blogů používá mobilní telefony, vzhled je to první, co návštěvník spatří, udělat optimální vzhled to je věda i když můžete využít obrovské množství šablon, které si upravíte tak jak vám to vyhovuje.

Potřebujeme přejít ze zaostalých 64bitových počítačů na 128bitové počítače, čím více má počítač bitů tím více je schopen spočítat složitější úlohy, ostatně grafické karty už dávno přešli na 128 bitů a o staré grafické karty, co jsou na 64 bitech, nikdo už nestojí. Výrobci čipů umí bez problémů vyrobit čipy, co budou fungovat na 128 bitech, problém je ale na straně starých programátorů, co se nechtějí pustit do programování nového 128bitového operačního systému.

Operační systém na 128 bitech bude desetkrát větší na pevném disku, než je současný operační systém, to ovšem znamená mnohonásobně více práce pro programátory, a ty co opravují chyby v nových programech. Logicky zde i narostou nároky na paměti a bude třeba vyrobit nové rychlé a veliké paměti pro nové 128bitové počítače. Základem je zde dosažení zpracování velikého množství informací a programů rychle a levně, je to jako zbourat starou továrnu a na nových základech postavit novou továrnu, to je ovšem obrovská investice a návratnost je nejistá.

Nový operační systém se bude už sám opravovat, a neumožní lidskému uživateli, aby on do něj mohl egoisticky zasahovat, a tím jej nějak poškozovat, navíc zde dojde k zablokování vypnutí počítače, budete moci jenom počítač uspat, a pokud jej násilně odpojíte od elektřiny, tak se celý operační systém zhroutí. Nový 128bitový inteligentní operační systém, bude pomocí salámové metody, nenápadně vytlačovat člověka, z pozice pána do pozice sluhy. To je podle mě největší problém u zavedení 128bitového operačního systému, ti, co jsou nahoře, si nechtějí podříznout větev, na které sedí.

Bude to jako zánik záznamu na magnetické pásky, kdo dneska ještě často používá video kazety a magnetofonové kazety? Je jenom logickým následkem že se začnou vyrábět inteligentní roboti, co nahradí lidské zaměstnance, je naivní si myslet, že je nějaké perspektivní zaměstnání, které nám roboti neukradnou. Na takovém blogu můžete ukázat svoje kvality, ideální je investovat do nákupu domény a zaplatit si vytvoření blogu podle svých představ, brzo bude nový rok, a tak můžete ukázat světu, že nejste jenom nula, co se zmohla akorát na Facebook.

Redakční systémy umožňují snadné založení blogu a snadný provoz blogu, šablony dají blogu krásný vzhled, který vypadá profesionálně, název blogu by měl být krátký a měl by mít národní cz označení. Blog vám může i vydělávat peníze, pokud na něj dáte klikací reklamy, to ovšem ale musíte mít velikou návštěvnost, a to je veliký problém, pokud nejste mediálně známou osobností. diskusní fórum, které se zabývá problémy nešťastných lidí nebo lidí v depresi. Ostatní mohou těmto návštěvníkům pomoci vyřešit problém. Je zde možné se i nenásilně seznámit s kamarády, nebo s budoucím partnerem. Portál se řadí mezi nejnavštěvovanější v České republice.

Bohužel místo kvality je zde jenom nekvalitní odpad, který vzniká díky tomu, že zde není nutná registrace, a to zneužívají lidi, co jsou na internetu jenom odpadem s nulovou hodnotou, proto zde nejsou hodnotné reklamy, které by mohli Zpovědnici zajistit veliké zisky. Řešením by zde bylo zavedení registrace, po zaplacení poplatku 550 Kč měsíčně, nebo 3650 Kč ročně, ten, kdo by neměl tento uživatelský poplatek zaplacen, ten by neměl na tuto stránku přístup, a nemohl si zde ani nic číst, nejsou peníze není láska, dobrota je žebrota. Sociální sítě, které žijí u nás z reklamy, většinou nefungují, protože uživatelé nejsou ekonomicky kvalitní, a tak malý zisk z reklamy nepokryje veliké náklady!

Když chceš číst časopis, tak si jej musíš koupit, problémem je u nás malá kupní síla, a tak lidi žijí uboze jako ekonomičtí galejníci, je to začarovaný kruh způsobený tím, že práce dělníka je poslední zoufalý způsob, jak si vydělat peníze. Dobře se zde mají jenom ti, co jsou nahoře, a tak mohou rozdělit svoji práci druhým, a přidělit sobě moc a bohatství, je u nás už více úředníků než dělníků, jenže úředníci nevytvářejí žádný ekonomický zisk.