...
Přeskočit na obsah

Začnu u fotografování, nejprve lidi malovali obrazy, to bylo drahé a pomalé, někoho napadlo, že by se mohl vytvořit systém, co by dokázal vytvořit obraz, a tak vzniknul veliký drahý dřevěný fotoaparát, který na skleněné desky, uměl díky objektivu zachytit černobíle realitu. Potom následovala evoluce, a najednou je zde digitální fotoaparát v mobilním telefonu, který má automatiku, a umí vyfocenou fotku odeslat okamžitě na internet, kde si ji mohou, prohlédnou lidi z celého světa.

Tento zázrak je zde díky digitalizaci, převedli jsme obrazy a filmy do digitální podoby, a tak je můžeme globálně levně a rychle využívat. To je ale jenom začátek procesu digitalizace, tak jako se digitalizovalo fotografování a filmování, tak se bude digitalizovat i mnohé ostatní, v mém bytě jsou na radiátorech snímače, které snímají spotřebu tepla a bezdrátově se informace odesílají ke zpracování, abych platil jenom za teplo, které spotřebuji.

Začínají se už vyrábět automobily a letadla co se obejdou bez řidiče a pilota, v továrnách pracují stroje, co jsou digitálně ovládané a brzo zde budou i roboti co budou digitálně ovládané. Pracujete pomalu a chybujete, máte padáka a na vaše místo nastoupí inteligentní robot, najednou na hradě robot prezident bude vyznamenávat roboty, a kde bude člověk?

Člověk bude žít už jenom v zoologické zahradě, vedle pavilonu s opicemi, a roboti návštěvníci jej nebudou moci krmit, protože zde bude nerozbitné sklo. Heslem nové digitální doby je rychle a levně, toho je možné dosáhnout jenom tím, že nahradíme zaměstnance za počítače a stroje, nejde vlastně o nic tak nového, proces modernizace zde probíhá už mnoho století, akorát za posledních sto let, se tento proces velmi urychlil, ve vyspělých částech světa, příčinou urychlení je elektřina a motory, už nepotřebujeme sílu zvířat a mnohé jiné co jsme dříve potřebovali.

Po elektřině přišla vlna digitalizace a tím i; internet, televize, mobilní telefony, notebooky atd. novinky jsou na počátku drahé a málo rozšířené, ale stačí většinou pouhých třicet let a z novinky se stane běžný standart. Některé specializace se evolučně rychle mění, a jiné se mění velmi pomalu, my měníme svoje okolí a okolí zpětně mění zase náš život. Vše je zde v evolučním pohybu, nejde si nevšimnout toho, že se civilizace restartuje, skončilo; náboženství, divadlo, malovýroba atd. veliké slovo začíná mít ekonomika založená na rychle a levně.

Mobilní telefon se stal symbolem současné doby, nejde přehlédnout to, jak jsou lidi závislí na velikých mobilních telefonech, které jsou velmi univerzální. Ano, nahrazujeme zaměstnance za počítače a stroje, ti, co jsou nahoře, si neuvědomují to, že i na ně brzo dojde řada, to bude mediálního křiku, až vysokoškoláci, začnou přicházet o svojí dobrou práci, na hradě bude robot prezident vyznamenávat roboty, za to, jak hrdinsky budují novou digitální civilizaci.

Synu vidíš na fotce to veliké město, ve kterém dříve žilo milion lidí, dneska tam jsou jenom roboti, a nežije tam už žádný člověk, co bylo to bylo, dneska lidi žijí už jenom v rezervacích.
Nabídka je veliká, pracuji s počítači už velmi mnoho let, nejdůležitější je u počítačů veliký monitor a spolehlivost, počítače se často přenášejí, a tak je důležitá i velikost a váha. Notebook je nouzové řešení, protože je zde malý monitor a malá klávesnice, navíc notebooky nám dlouho nevydrží, protože je to vyrobeno z umělé hmoty a umělé hmoty za moc nestojí.

Opakem jsou veliké počítače na hry, ty sice vydrží dlouho, ale nejsou přenosné a mají i velikou spotřebu elektřiny. Zlatým středem jsou počítače, kdy je počítač zabudovaný v monitoru, tím nám odpadají kabely a jenom k počítači připojíme; elektřinu, internet, myš, klávesnici, tiskárnu, a můžeme začít profesionálně pracovat. Na těchto počítačích si nezahrajete sice nové hry, ale staré hry si na nich bez problémů zahrajete, taky je zde i možnost si pořídit počítač co jde přišroubovat zezadu za monitor, ovšem zde budete muset už zaplatit více peněz ale máte výhodu v tom, že můžete využít veliký televizní monitor s velikým rozlišením za malou cenu.

Evoluce je jako lavina. Konzumní svět, ve kterém existujeme je založen na automatice, pokud zde něco nefunguje automaticky, je zde snaha to změnit tak aby to automaticky fungovalo. Přirozenou automatikou je okruh nebo kruh, když na kruhu učiníme bod, je on začátkem i koncem kruhu. Představme si bod na kruhu jako zamčené dveře v bytě, pokud ty dveře otevřeme tak můžeme automaticky chodit do kruhu, na tomto principu zde vše funguje.

Veškerá elektronika je založena na tom, že se přerušuje elektrický okruh tak aby nám systém nějak sloužil, třeba termostat udržuje nastavenou teplotu. Počítače zpracovávají informace podle programu tak abychom byli spokojení, programátor naprogramuje počítač tak aby on automaticky konal to, co od něj požadujeme. Podívejme se na automatickou pračku, zde program zapíná systémy tak, aby se prádlo vypralo, a my jenom nastavíme druh praní prádla. 

Čím je systém složitější tím obtížnější je vše nastavit tak aby to automaticky dělalo to, co potřebujeme, stačí mnohdy malá změna a systém nepracuje už automaticky. Ve své podstatě je složitost přímo úměrná vzdálenosti od centra, čím dále se systém vzdaluje od centra tím složitější je vše automatizovat. Jakmile člověk opustil svoje teritorium ve snaze získat mimo svoje teritorium to, co potřebuje a miluje, dostal se do problémů a mnoho zatěžoval svůj mozek.

Naše egoistické myšlení to je snaha něco naprogramovat tak, aby nám to automaticky sloužilo, snažíme se mít zde vše pod kontrolou, abychom mohli všemu egoisticky kralovat. Pokud jsme ale daleko od centra systému tak je naše snaha marná, protože díky vzdálenosti od centra nelze vše naprogramovat, aby nám to sloužilo. Centrem je pro každého to, co on miluje a potřebuje, pro hospodáře je to jeho hospodářství, pro umělce je to jeho umění, pro vše živé je to čas atd.

Je zde nekonečné množství pevných bodů, kolem kterých se mnohé točí, v každém centru vše automaticky pulzuje a čím dále se od centra vzdalujeme, tím větší problémy máme. Od pradávna je zde snaha vytvořit veliká univerzální centra, dosud se tato centra vytvářela pomocí násilí, což pochopitelně vedlo k tomu, že to automaticky nefungovalo. Jedinou možností je vytvořit veliké světové centrum bez násilí hmotného a duševního, teoreticky by to mohlo být funkční, ale nikdo neví, jak to prakticky realizovat? 

Aby naše tělo mohlo konat to, co chceme, musí zde být mozek, jež tělo řídí, dosud tím mozkem u společnosti byli bohatí a mocní lidé, a to byla zásadní chyba. Mozkem musí být umělá inteligence napojená na čipy, jež budou v každém lidském mozku na celém světě. Nový systém nebude lepší nebo horší než současnost, on bude zásadně jiný, svým způsobem přestaneme myslet jako zvířata a budeme myslet jako inteligentní autonomní stroje.

Zde je právě onen problém současnosti, myslíme, jako zvířata naše pudy s námi manipulují jako s loutkou, následkem je přelidnění a bída. V současnosti je naše myšlení omezené naším tělem, díky čipu bude naše myšlení napojené na celé světové myšlení. Vraťme se k problému zavřených dveří, v současnosti nevíme, kdy máme dveře otevřít, a tak je otevřeme v nesprávný čas a za svoji chybu i zaplatíme a potom naříkáme.

Díky umělé inteligenci a čipu v mozku budeme vědět, kdy máme dveře otevřít, a tak je otevřeme ve správný čas, a tak získáme hodnoty a budeme šťastní. Každým okamžikem se obrazně v nás a okolo nás zavírá a otvírá nekonečné množství dveří, čím méně zde bude chyb, tím lépe se nám zde i bude žít. Díky mobilním telefonům a notebookům se zakrátko vybuduje celosvětové bezdrátové pokrytí napojení na umělou inteligenci, už nebudeme muset mít u ucha telefon a obtěžovat okolí tím, jak hovoříme s někým, kdo je velmi daleko.

Na počátku bude velikým problémem, že když budeme přes čip komunikovat se světem, že se už nebudeme tolik věnovat sobě a svému okolí což povede k naší nepozornosti. Svým způsobem bude pro nás čip jakousi silnou drogou, a pokud někde hluboko pod zemí ztratíme signál, budeme mít silné deprese. Bude trvat mnoho času, než se odstraní všechny chyby v systému, jde o cosi zásadně nového a složitého. Evoluce to je lavina ze změn, jedinou jistotou je zde, že zde není žádná jistota, to, co dneska milujeme a obdivujeme, to zítra již nebudeme milovat a obdivovat.

V minulosti bylo zásadní změnou zavedení gramotnosti, dneska už je většina lidí na světě schopná číst, psát a počítat, někteří dokonce umí i programovat počítače. Jsme tím, co dobře umíme, ten, kdo umí dobře mluvit je učitel, ten, kdo umí dobře vařit je kuchař atd. díky čipům bude každý moci být čímkoli, to bude znamenat zánik výhod a jistot, a tím logicky i zánik nenávisti a lži, takto láska a pravda zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží.

Podívejme se na to, co je zde úspěšné, a zjistíme, že za úspěchem je rychle a levně, nejde jenom o lidskou ekonomiku, podobné je to i v přírodě, hmyz funguje na principu rychle a levně už miliony let. Internet nám umožňuje realizovat mnohé rychle a levně, takovým příkladem je Facebook. Vše jistě směřuje k virtuální realitě, ve které se vše otestuje a potom se to už bez problému realizuje, představme si politiku, kterou otestujeme globálně ve virtuální realitě a tím už nebudeme potřebovat státní zaměstnance.

Ano, modernizace a optimalizace lidem vezme jejich výhody a jistoty, všude se náklady na lidi ořežou na kost, a místo peněz lidi budou mít jenom vše na příděl. Přijde už brzo období domácí práce, podívejme se do továren, místo lidí zde jsou stroje, v kancelářích místo lidí budou počítače, osobní kontakty nahradí neosobní kontakty na internetu a po telefonu. Nebudou zde už zaměstnavatelé pro nikoho, bude zde jenom soukromé podnikání založené na platbě, za splněný složitý úkol, úkoly se budou plnit rychle a levně.

Spočítejte si, kolik času jste za rok mimo domov, z činžovních bytů se stali levné noclehárny pro ekonomické otroky, čím více je člověk bohatý tím více času stráví doma u svojí práce, problémem nedostatku domácí práce je to, že lidi jsou chudí. Bohatství a moc proměnilo zvíře v člověka, odeberte člověku násilně moc a bohatství, a z člověka se stane divoké zvíře! Zvíře je v tomto systému dole v očistci, a člověk je nahoře v ráji, díky tomu, že má moc a bohatství.

Všechny konzumní centralizované kultury, které se snažili z lidí udělat násilím bezmocné chudáky, brzo zanikli, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Já tento problém nazývám utahování šroubů, pokud šroub moc utáhneme tak on to nevydrží, stejně tak i člověk dlouho nevydrží bezmocnost a bídu. Vždy zde byl konflikt mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, být dole nebo nahoře to je extrém, normální je být průměrným člověkem, který nemá problémy s nadbytkem nebo nedostatkem, moci a bohatství.

Je třeba začít s normalizací lidí pomocí toho, že se lidem vyndají z hlavy mozky a ty se umístí do systému, který jim zajistí normální existenci, ve které láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží, každý mozek bude mít svůj trvalý domov v plastovém pytli, a bude trvale připojený na virtuální realitu a umělou inteligenci. Nebudou zde už; tituly, funkce, povolání, jména atd. Mozky budou zátěžově pravidelně testované a vadné mozky se eliminují, když dojdou mozky vyndané z lidských hlav tak se mozky geneticky modifikují a naklonují, skončí tak doba, kdy se člověk rozmnožoval jako zvíře.

Výhodou tohoto systému, jsou veliké ekonomické a časové úspory, takto skončí veliké plýtvání, kdy lidi měli velikou spotřebu zboží a služeb. Představte si politiky, kterým z hlavy vyndají mozky, a ty dají do igelitových pytlů, to budou politici konečně v pytli, se svými nápady, jak ve vysoké funkci lhát a krást. Myslíme a jednáme podle situace, pokud nám hrozí trest za naše chyby, tak se snažíme nechybovat, a když nám nehrozí trest, tak chybujeme.

Život se točí okolo manipulace, a to znamená systém trestu a odměny, je třeba optimalizovat internet a eliminovat zde anonymitu, řešení je jednoduché, a to ověřené přihlášení na internet, a povinnost zveřejňovat všude adresu a telefon. Zavedou se pravidla stejná jako jsou na silnici, a internetová policie bude pokutovat ty co pravidla porušují, tak skončí; trollové, nevyžádaný e-mail, chybné komentáře, chybní administrátoři, chybní programátoři atd.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, některým psychicky nemocným lidem se odebere přístup na internet na jeden rok, aby se zklidnili. Z internetu zmizí; ubohé stránky, sex, drogy, násilí atd. Ano, vládnou nám svatí idioti. Vše je zde v depresi, protože nám vládnou svatí idioti, z díla spatříme tvůrce, podívejme se na svatá idiotská pravidla, podle kterých musíme zde žít v tomto konzumním idiotském hříšném očistci, všechna lidská pravidla jsou postavená na parazitování mocných na bezmocných.

Pravdu zde má ten, kdo má moc, a tak rozhoduje egoisticky o druhých bez druhých, moc je psychická droga, která je stejně návyková jako chemické tvrdé drogy. Pro pochopení závislosti na moci, se musíme podívat vědecky a statisticky na to, co je to umělá inteligence, umělá inteligence jsou informace využité k úspěšnému dosažení prioritního cíle. Následkem je vznik klientelismu, klientům poskytujeme výhody a jistoty, a klienti nám to oplácejí výhodami a jistotami, takto vznikají uzavřené klientelistické systémy, co zde soutěží a bojují, s konkurenčními klientelistickými systémy, díky soutěži a boji je zde evoluce, a tak staré je nahrazováno novým.

Zjednodušeně je zde pevnost, ve které je elita, a mimo pevnost je pracující lid na kterém elita parazituje, elita si vždy buduje nedobytné pevnosti, aby zde ochránila svoje výhody a jistoty, poslední dobou je zde častá strategie, dobýt nedobytnou pevnost pomocí dlouhodobého oblehnutí, jde o dluhové otroctví, které zde vzniklo díky používání peněz. Pokud se pracující vzbouří proti dluhovému otroctví, tak nastoupí byrokracie nebo armáda, která vzpouru eliminuje.

Nemám; čas, peníze, výhody, jistoty, štěstí atd. je třeba si uvědomit to, že nadbytek je zde díky nedostatku, aby elita měla nadbytek tak musí mít pracující lid nedostatek. Poslední dobou dochází k velikému klientskému rozlišování u zákazníků, dobrý zákazník dostane zboží nebo služby za malé ceny a špatný zákazník musí nakupovat za veliké ceny. Někdo řekne, tak nebuď špatným zákazníkem, a buď dobrým zákazníkem, v čem je problém? Problém je v tom, že nejsem v elitní pevnosti, a tak nemohu být dobrým zákazníkem.

Nejdříve elita eliminovala rodinu, dneska elita eliminuje pracující lidi, a místo lidí zde budou počítače a stroje, kdo dlouho evolučně spal, ten už stojí opodál. Budoucnost je v tom že místo lidí zde budou geneticky modifikované naklonované mozky ve skleněných nádobách, a tyto mozky budou globálně propojené optickými vlákny, a smyslem jejich života, bude kontrolovat a monitorovat konzumní systémy.

Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky z hlediska kompatibility, jde o geneticky a kulturně ubohé subjekty, které nejsou kompatibilní s časem a prostorem do kterého se dostali omylem, a tak je optimálním řešením eliminování těchto subjektů. Postavíme veliké továrny a zde budeme nepřizpůsobivé příživníky optimálně eliminovat na substrát, někdo namítne, že takto porušujeme lidská práva.

Je zde globální ekonomická válka, a ve válce nemá náš nepřítel lidská práva, vše je o hře podle ekonomických pravidel, ten, kdo nedodržuje ekonomická pravidla ten je ze hry eliminován, a nepřizpůsobivý příživníci nedodržují ekonomická pravidla, založená na tom že budou platit; daně, poplatky, clo, certifikace, služby atd. Kontrolní digitální globální systémy, budou vytvářet aktuální seznamy nepřizpůsobivých příživníků, a policie globálně zajistí to, že dojde k eliminování těchto subjektů.

Jak si to uděláme takové to i budeme mít, dobrota je žebrota, podívejme se do ekosystému, jak on řeší problém s nepřizpůsobivými příživníky, co jsou nekompatibilní, tyto subjekty se zde stávají potravou pro svoje okolí a nikomu to nevadí. Vše zde je jenom hologram, protože hmota je iluze, to, co považujeme za hmotu, to je jenom napětí mezi protiklady, toto napětí funguje pomocí pravidel, která vznikla díky evoluci. Smrt to je ukončení existence jednoho inteligentního hologramu, a na uvolněné místo, se umístí nový inteligentní hologram.

To že budeme globálně eliminovat mnoho inteligentních hologramů, co jsou ekonomicky nekompatibilní, to je optimalizace ekonomiky; dobro je zde díky zlu, úspěch je zde díky neúspěchu, uklízení je zde díky nepořádku atd. Pokud máte chybně naprogramovaný mozek, je to váš soukromý problém, vaše dobrota a naivita z vás udělala ubohé otroky konzumního systému, a nadbytek nepřizpůsobivých příživníků, vám dělá ze života pekelný očistec, v současnosti podle statistiky je většina lidí na světě nepřizpůsobivými příživníky, je třeba pochopit to, že ekonomika všemu zde kraluje, a ten kdo profesionálně nepracuje, ten nepřizpůsobivým příživníkem většinou zde je.

Je to snadné ze společného brát, a je těžké do společného něco dát, prevence je základem pro ekonomiku, každý člověk dostane do hlavy čip, a bude digitálně monitorován, jestli koná to, co je ekonomicky a politicky optimální, skončí temná doba, ve které všemu kralovala nenávist a lež, bude zde nová doba, ve které bude všemu kralovat globálně na věčné časy láska a pravda. Máš chuť na sex, tak si to sám sobě udělej, máš chuť na jídlo, tak si jídlo sám pro sebe z polotovarů udělej, nemáš děti, tak si je sám v posteli udělej, nemáš počítač na hry, tak si jej z dílů sestav a nahraj si sám do něj operační systém Windows a programy, nemáš nábytek, tak si jej doma smontuj, nemáš dům, tak si jej sám postav, nemáš už chuť žít, tak skoč sám z mostu do řeky atd.

Sám si vařím, sám si peru, že se na to nevyseru! Čím vyspělejší je dneska civilizace tím více jsou lidi sami, posledním hřebíkem do rakve byl mobilní telefon, ve kterém je Facebook, co to je, každý jako idiot čumí do telefonu a má na uších sluchátka, jsou to ještě lidi, nejsou to už roboti? Neustále zanikají mnohá zaměstnání, protože se změnila situace nebo díky evoluci, za mého mládí byli v ústředně telefonistky a v tramvaji byl průvodčí. Některá zaměstnání zanikají velmi pomalu, a tak se u nich plynule snižuje počet zaměstnanců.

Prognosticky vše směřuje od zániku fyzické práce k tomu, že zde zůstává jenom psychická práce, u které se neušpiníte a neunavíte. Je zde snaha dělat vše ve velkém a prodávat to na velikém trhu, dělat něco v malém je většinou ztrátovou záležitostí, která se vyplatí jenom ubožákům. Je zde snaha málo opravovat a produkovat zboží co dlouho nevydrží, aby měli továrny pořád co vyrábět, taky je zde snaha pomocí módy donutit lidi k většímu utrácení. Dneska je zde veliký zájem o programování, jenže za deset let zde bude umělá inteligence a tím už programátora nikdo nikde nezaměstná.

Velikou perspektivu má virtuální realita, ve které budete v nějaké úzké specializaci podnikat, ovšem to bude velmi náročné na váš zdegenerovaný mozek, protože tato virtuální realita se bude rychle měnit. Je třeba restartovat civilizaci, všechny reformy byli jenom povrchní a módní, civilizace potřebuje změnit priority, je třeba ukončit období otroctví a přejít k období, ve kterém je svoboda. Současnost je postavená na přeprogramování mozků, pomocí dezinformací, tak aby mohlo 1 % elitních centrálních otrokářů snadno ovládat 99 % konzumních otroků!

Ten, kdo má zde k dispozici sekretářku a řidiče, ten patří k elitním centrálním otrokářům, nemoc a parazitování nejde dlouho utajit! Tento konzumní svět ovládá tisíc mafiánských rodin, co mají obrovské bohatství a obrovskou moc, je to ekonomická a politická mafie, založená na klientelismu, klientelismus je rakovinou moderní civilizace, ryba smrdí od mafiánské hlavy! Základním principem vládnutí jsou dneska dezinformace a dluhy, z díla poznáváme parazity, sledujme pohyb peněz a zjistíme, že globální zisky proudí k mafiánským rodinám!

Peníze zde vše ovládají, protože jsou drogou, na které je zde vše závislé, banky jsou srdcem, které pumpuje do ekonomiky peníze, tak jako srdce v těle pumpuje krev. Mafiánské rodiny zde jsou mozkem, který zde vše řídí, tyto rodiny určují pomocí dezinformací naši ekonomickou a politickou budoucnost, a dělají z nás jenom levné loutky, s nulovou hodnotou! Sociální sítě mě otevřeli oči, hlas pracujícího lidu, je hlasem božím, vždy zde byla snaha násilím cenzurovat hlas lidu, vždy zde byl střet zájmů mezi otrokáři a otroky!

Státní zaměstnanci pracují pomalu a chybně, protože mají centrální monopol! Je třeba nahradit všechny státní zaměstnance za počítače a stroje, nejsou státní zaměstnanci, tak nejsou se státními zaměstnanci problémy, pokud je možné nahradit pokladní v obchodě, pomocí terminálu, tak je možné pomocí terminálu, nahradit i všechny státní zaměstnance (prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, byrokrat atd.), budeme, optimalizovat a digitalizovat globálně centrální systémy, a tím seškrtáme zbytečné státní náklady na kost!

Zavedou se čipy do hlavy, čip bude lidi ovládat tak jako se ovládá televize, lidi už nebudou mít ego, které z lidí dělalo zlý dobytek, který se pere o koryta! Takto konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy. Pokud v současnosti je vše už na dálkové ovládání tak je jenom logické to že člověk nemůže stát opodál, a i on bude na dálkové ovládání, rozbitý člověk se recykluje na substrát, nemá smysl opravovat to, co nemá zde už žádnou hodnotu pro konzumní systém, místo pracuje pomalu, máte výpověď, zde bude, pracujete pomalu, a tak z vás bude substrát.

K sexu čip připustí jenom lidi, co jsou fyzicky a psychicky evolučně dokonalí, skončí ubohé období, ve kterém se ubožáci zde rozmnožovali jako mouchy. Právě pracuji na výrobě helmy na hlavu, nasadíte si helmu a jste ve virtuální realitě, která bude návyková, helma bude mít v sobě umělou inteligenci, kamery a mikrofony, už žádné mobilní telefony, notebooky, televize, rádio, sluchátka, fotoaparáty atd. Po Karlově mostě budou chodit lidi jenom v helmách, už děti v kočárku budou mít dětskou virtuální helmu.

Nebude zde problém s cizím jazykem nebo s tím že by vás rušil někdo druhý, budeme moci mít sex na Karlově mostě a nikomu to nebude vadit, protože cenzura nás upraví tak že se nebude nikdo rozčilovat. Nebudou se už lidi rozdělovat podle vzdělání, nebude zde nezaměstnanost a kriminalita, nebude zde náboženství a politika. Virtuální realita bude pro lidi tvrdou návykovou drogou, která je natolik vyždímá, že upadnou na postel, sundají helmu, a budou spát mnoho hodin tvrdým spánkem každý den.

Budu nejbohatším a nejmocnějším člověkem na světě a nechám se optimalizovat a digitalizovat, a budu lidi na věčné časy rozčilovat, ve virtuální realitě jako troll. Skončí doba, kdy z Karlova mostu padali do Vltavy staré třísky a lidi se je snažili naivně zachránit, vše bude mít systém pod globální kontrolou, logicky zanikne; Google, Facebook, YouTube atd. aby mohlo vzniknout nové, musí staré zaniknout.

%d bloggers like this:
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.