Přeskočit na obsah

Problémem každé módy je to, že je zde dočasně

  • P

Ano, vše je iluze, která vypadá reálně, jsi jenom otrokem iluzí, které vypadají reálně, tento systém je postaven na strachu o to, co miluješ a potřebuješ, strach s tebou manipuluje. Základním principem je zde recyklace hodnot, proto je zde každá hodnota dočasně, a ze starých hodnot se dělají nové hodnoty. Základem je z malého vytvořit veliké, a potom to veliké rozložit na malé, vše, co vypadá reálně, to je zde dočasně, trvale zde jsou jenom iluze. Honíš se za úspěchem, chceš se stát; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. to vše jsou jenom iluze, které vypadají reálně, tento svět neovládá pyšná a lakomá elita, která je v centru konzumního systému.

Tento svět ovládají iluze, které vypadají reálně, správnou odpovědí, na otázku vesmíru a života je, vše je zde otrokem iluzí, které vypadají reálně. Když staré iluze vyjdou z módy tak je nahradí nové módní iluze, co je to veliká válka, ve které se lidi vraždí po milionech jako dobytek? Veliká válka je změna módy u iluzí, v této době se staré iluze nahrazují novými iluzemi, a vraždění nepřátel, to je eliminování starých iluzí. Máš jinou víru, a tak budeš zavražděn, každá víra je jenom módní iluze, svaté války jsou konfliktem o to, co bude i lidí v módě!

Mesiáš Ježíš Kristus je módní návrhář, něco jako milionář Bill Gates! Klíčem k budoucnosti je tedy to, co bude v módě, problémem každé módy je to, že je zde dočasně, tvrdit o nějaké módě, že zde bude trvale na věčné časy, je jako tvrdit, že je země placatá, a že není kulatá. Z nadhledu poznáme, že je země kulatá, jde tedy o to mít nadhled nad tím, co je v módě, a ten kdo má nadhled, se stane logicky i populárním módním návrhářem, pyšný a lakomý člověk už vyšel z módy, a tak zde místo člověka bude GVKB inteligentní kovový robot na dobíjecí baterie, a tak zaměstnanci budou makat konečně všude jako roboti.

Profilové foto bylo zamítnuto, protože: máme pochybnosti, zda je na ní zobrazen ten, kdo skutečně profil používá. Pokud jste na fotce opravdu vy, pro schválení, pošlete ověřovací fotku. Svatý je ten, kdo byl do něčeho zasvěcen, to znamená, že náboženství je zde díky tajemství. Pokud díky gramotnosti a knihám, bylo odhaleno lidem tajemství; náboženství, sekt, politiky, vědy, umění atd. tak lidem přestalo být vše už svaté, podobné je to u každého vztahu, jakmile jsou nám ve vztahu odhalená tajemství, tak nám vztah přestane být svatý, a tím pro nás ztrácí hodnotu.

Chápu, že jsou u nás i lidé, o kterých jsou pochybnosti, o jejich pravé identitě, jde třeba o všechny naše politiky a prezidenta, když je sleduji v televizi, tak si myslím, že to nejsou ve skutečnosti lidi z masa a kostí, ale jsou to jenom loutky z umělé hmoty, co se musí opírat o hůl, a jsou na dálkové ovládání. Je třeba pochytat politiky a prezidenta a centrální psychiatrické léčebně ověřit dlouhodobým pobytem jejich pravost, dnešní doba je plná podvodníků a tunelářů, a co když naši politici, jsou ve skutečnosti mimozemšťané, a mají zelená tykadla.

Ano, je třeba se otevřít budoucnosti. Naše pravidla, podle kterých žijeme, jsou z dávné minulosti, potřebujeme tato pravidla restartovat na pravidla z budoucnosti, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo jsi, vše je zde loutkou, kterou ovládají priority, cizí priority mění nás a my měníme cizí priority. Nová doba je postavená na dálkovém ovládání, nemáme čas a peníze na to abychom něco ovládali zblízka postaru. Podívejme se na to, že pořád někam musíme z domova chodit a tím se z našich domovů stali jenom ubohé noclehárny!

Je třeba začít vše digitalizovat globálně, jenom to, co je digitalizované to je snadné ovládat na dálku! Jsi zastaralý model zaměstnance, budeš naskenován, a naskenované informace a programy se instalují do robota na baterky s umělou inteligencí, po naskenování se tvoje tělo eliminuje v krematoriu. Už zde nebude plýtvání časem na chybné priority, každý GVKB robot bude dálkově ovládán z globálního centra, nejsou lidi tak nejsou s lidmi ani problémy, takto konečně na věčné časy zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. Nebude zde už; politika, náboženství, filosofie, reklama, dezinformace, umění, sport, školství, rodina, deprese atd.

Bude zde jenom robot, který pracuje jako robot, a na jeho profesionální práci je spolehnutí. Místo pití alkoholu, budeme pít olej, který namaže naše ložiska, místo nemocnice, zde bude servis, místo krematoria, zde bude recyklace. Skončí rozdělení lidí na; kasty, třídy, kategorie, ligy atd. každý bude mít jenom číslo a toto číslo bude definovat vlastnosti nového robota, do roboty pošleme roboty. Podle mě na každý problém stačí správné kladivo, kladivo je klasika, moderní doba nám přinesla moderní kladiva, kladivo je postavené na principu využití nárazu energie, na to, co nám způsobuje problém. Je problém s nepřizpůsobivými příživníky, tak stačí jenom použít to správné kladivo.

Je problém s ekonomikou a politikou, tak zase zde je třeba použít správné kladivo, podívejme se na internet, internet je moderní kladivo, které dokáže eliminovat mnoho problémů, zatím ještě neumíme toto kladivo používat optimálně, protože jde o novinku, a starý člověk co je v důchodu a opírá se o hůl, neví, jak používat optimálně internet. Podívejme se na státní zaměstnance, jak umí používat internet na nepřizpůsobivé příživníky, jejich znalosti internetu jsou ubohé, a tak došlo ke zrušení výkrmny vepřů, aby zde místo ní zde byl zbytečný památník, ze společného přeci krev neteče.

V Číně nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, zde vědí státní zaměstnanci, jak používat optimálně kladivo na nepřizpůsobivé příživníky. Přichází doba, ve které se dveře otevírají elektronicky dálkově, nebude to trvat dlouho a otvírání všech dveří v EU bude mít na starosti jenom umělá EU inteligence. Později bude umělá EU inteligence i otevírat, stránky na internetu, ledničku, auto, počítač, fotoaparát, telefon, výtah atd. Bude to vše pro vaše dobro, a tak si nekoupíte cigarety a pivo, protože cigarety a pivo nejsou pro vaše dobro, neotevřete porno stránku, neodhodíte papírek na zem ve městě atd.

Všude budete pod kontrolou, a jak odhodíte papírek na zem, okamžitě se ozve, zvedni ten papírek, a hoď jej do koše, a vy poslechnete. Nebudete už říkat neslušná slova, a pustíte rádi sednout v hromadné dopravě starého nebo nemocného člověka atd. soukromí bude v EU eliminováno. Nebude zde strkání mužského přirození do pusy ženy, aby jej žena vykouřila, nebo jiné ubohé sexuální nesmysly. Dostanete do hlavy EU čip, a on bude kontrolovat vaše soukromé myšlenky, a zablokuje chybné myšlenky, vaše zlé ego bude EU čipem zavřeno do virtuální klece, a zde už bude hodné jako andílek.

Na myšlení zde bude EU čip ty zde budeš jenom na práci, stane se z tebe profesionál, co bude po celý život profesionálně pracovat ve svojí specializaci a bude znát jenom práci a spánek na nic jiného nebudete už mít čas. Žádné plýtvání časem na koníčky, nebo na sociální sítě, nebo koukání na ubohou televizi, kde je mnoho reklamy. Nebudou zde žádné; sociální dávky, podpory, důchody atd. ten kdo nebude moci profesionálně pracovat každý den v roce na 100 % ten bude eliminován tím, že ve spánku EU čip, mozek nepřizpůsobivého příživníka vypne.

Lidi nebudou mít jména a tituly, budou mít jenom EU čísla, nebudou zde už školy, protože EU čip vás vše naučí, nebudou zde peníze, ani soukromé vlastnictví, co zde tedy bude za systém v EU? Bude zde EU digitalismus, vše bude v EU digitalizované a robotizované, všude bude pořádek a čistota, nebude zde už v EU kult osobnosti, ten druhý člověk nás nebude zajímat, bude to jenom ubohá nula s nulovou hodnotou. Programátoři v USA naprogramovali internet, jelikož na internet nikdo nechodil, tak začali internet vylepšovat, po krátké době vylepšování ukončili, a ponechali internet svému osudu.

Zvláštností internetu je to, že zde mají přístup lidi, co se nezaregistrovali na internetu, následkem je zde zlo, a tak zde musí být dobrá cenzura, která se zlem bojuje a zlo eliminuje ohněm a mečem. Rozlišování dobra a zla, je založeno na pravidlech, podle kterých rozlišujeme, co je dobré, a co je zlé. Jelikož je každý člověk originál, v originální situaci, tak má v sobě i jiná pravidla podle kterých on rozlišuje, co je dobré a co je zlé, následkem je konflikt mezi lidmi, a lidi se rozdělují na ty, co mají pravdu, a ty co pravdu nemají.

Pravda je pravidelnost, na kterou se spoléháme, jenže občas pravidelnost selže, a tak má každá pravda výjimky, pokud se lež pravidelně opakuje, tak se stane pravdou, a tím se dostáváme do problému, protože nevíme, co je pravda a co je lež. Narůstající složitost, vedla ke vzniku inteligence, která se nespoléhá na informace, ale dokáže vypočítat správný výsledek, ve složité situaci. Se vznikem inteligence, přichází vznik geniální strategie, ten, kdo chce parazitovat, použije k parazitování geniální strategie, pomocí kterých oklame lidi v; rodině, náboženství, politice, obchodě, organizaci, podnikání, školství, umění atd.

Strategie je jako mucholapka, moucha je unavená, a spatří mucholapku, která jí umožní si odpočinout, moucha si odpočine a chce vzlétnout, ale ono to nejde, protože se k mucholapce přilepila, a tak moucha zemře hlady, a člověk který mucholapky používá je spokojen, že má od zlých much konečně pokoj a klid. Takovou internetovou mucholapkou jsou hodně navštěvované stránky a sociální sítě, zde sice návštěvník může z mucholapky vzlétnout, ale brzo se na mucholapku zase vrátí, protože se mu na mucholapce líbí, je to podobné konzumaci cigaret a piva, nejlepší je obchod, kde jsou zákazníci závislí na konzumaci zboží nebo služeb. Je to obrazně jako pes na dlouhém vodítku, kdy má pes iluzi, že je svobodný, díky dlouhému automatickému vodítku.

Slepý nemůže vést slepé, mimozemšťané jsou jistě evolučně a kulturně mnohem vyspělejší, a tak nám budou vládnout lépe než egoističtí staří kariéristé, kterým jde jenom o to, aby zde měli veliké státní koryto velmi dlouho. Místo přílivu lidí s černou pletí zde bude příliv lidí s modrou pletí, co mají tykadla a šest rukou a šest nohou. Otevřeme se vesmírnému obchodu a v našich obchodech bude dostupné mimozemské zboží a budou zde i mimozemské služby. Mimozemšťané nám dají do hlavy čipy a tím nás posunou evolučně o mnoho dále, naše ego bude čipem eliminováno, budeme konečně součástí vesmíru a nebudeme už myslet jako lidi na ubohosti.

Na dovolenou vyrazíme do vesmíru a prohlédneme si mimozemské světy, na práci zde bude umělá inteligence a roboti, my zde budeme na sběr informací a programů, pomocí mimozemské vědy a technologie. Chodit do zaměstnání je ztráta času. Podívejte se na to ekonomicky, když jste v zaměstnání tak nemůžete dělat to, co chcete a musíte dělat to, co nechcete, logicky je každé lidské zaměstnání ztrátou času, ekonomické je nechodit do zaměstnání a věnovat se tomu co vás baví.

Jsou zde přeci počítače a stroje, co mohou pracovat místo lidí, lidi budou jenom chodit na internet, a jezdit na dovolené. Když nebudeme chodit do zaměstnání, tak nemá smysl chodit do školy, co bylo, to bylo, je třeba restartovat naši civilizaci, a předat počítačům a strojům naše výhody a jistoty. Pro pochopení je potřeba se otevřít novému, a to je problém všech zabedněných politiků, strach uzavřel jejich inteligenci, a proměnil je v egoistický kariéristický dobytek, co nic nechápe.

Absolutno, to je příčina a následek, kolem příčiny a následku se vše nekonečně dlouho všude točí, a tak zde není pevný bod, na který bychom se mohli spolehnout. Je to dneska tam jenom samá reklama, nebo samé dezinformace, vše je zde dočasně, internet může bez problémů nahradit; televizi, rádio, tisk, je třeba ukončit to, co už je zde zbytečné, a nemáme z toho už žádný užitek. Představte si politiky a celebrity, když by neměli k dispozici; televizi, rádio, tisk, a museli by se spokojit s internetem, kde je demokracie.

Je třeba ukončit období pasivních informací a přejít k období aktivních informací, kdy si může každý koupit doménu, a zde si může dělat, co chce a nikdo jej necenzuruje. Lidi nejsou stádo, které lze ovládat pomocí dezinformací a reklamy. Opice nemyslí na budoucnost, ale žijí jenom současností, podobně jednají i geneticky zaostalí lidé co se rychle rozmnožují, a proto zde jsou evolučně neúspěšní. Ekonomický úspěch podniků a národů je v myšlení na budoucnost, pokud u nás přijde někdo s myšlenkami na budoucnost, tak jej bereme za hlupáka, a proto je zde zaostalost a bída.

Podívejte se na elitu, co nám vládne, myslí tato elita na naši budoucnost, a dělá vše pro to, aby nám bylo lépe, nebo jenom slibuje, že bude lépe, a po zvolení na svoje sliby okamžitě zapomene, a snaží si nahrabat co nejvíce peněz. Budoucnost je o profesionální práci, podívejte se na internet u nás a na internet v USA, jsme za USA u internetu 10 let, a nechceme si to přiznat, komu není rady, tomu ani není pomoci.

Proč je malá hodnota informací na internetu? Internet nemá žádný systém, který by dokázal profesionálně eliminovat nehodnotné informace na internetu a následkem je zahlcení internetu nehodnotnými informacemi, chtělo by to zavést u každé stránky vstupní kontrolu inteligence návštěvníka, místo dokaž, že nejsi robot, by zde bylo, dokaž, že nejsi idiot, tím že odpovíš na složitou vědeckou otázku správně.

Sice by polovina stránek na internetu zanikla, díky malé návštěvnosti, ale internet by se vyčistil konečně od idiotů, co zahlcují internet idiotskými informacemi a stoupla by sledovanost televize. Lidi by se začali věnovat více vědě, aby mohli bez problémů používat internet, z internetu by zmizeli stránky pro idioty, a tak by láska a pravda na internetu zvítězila nad nenávistí a lží. Umělá inteligence restartuje civilizaci. Za několik let bude mít už každý notebook umělou inteligenci, která bude moci chodit na sociální sítě, a vydávat se za člověka, potom se bude dávat umělá inteligence všem lidem do hlavy, konečně už nebudou na internetu a jinde debilové s debilními dotazy.

Tím pádem končí veškeré školství a na vaše zarámované vysokoškolské diplomy, budou srát mouchy! Veliký kult založený na dosažení vysokého vzdělání skončí, důležité bude fyzické zdraví, a ten kdo bude pomalu fyzicky pracovat, ten bude recyklován. Logicky tím končí; reklama, politika, náboženství, filosofie, pohádky, mytologie, kulty, rituály, fetiše, pověry, daně, cla, poplatky atd. nebude zde, já jsem myslel, na myšlení zde bude jenom umělá inteligence, lidi zde budou na to, aby žili jako včely prací pro globální společnost.

Nejde si nevšimnout snahy o to vše urychlit, proč třeba necestovat v podzemním tunelu rychlostí 4000 kilometrů za hodinu, tím by letecká pomalá doprava zkrachovala. Proč se zdržovat pomalým programováním, když umělá inteligence to za vás rychle naprogramuje. Proč zaměstnávat pomalé vysokoškoláky, když roboti pracují rychleji a levněji atd. Proč by měla továrna za den vyrobit tisíc aut, když jich může vyrobit za den deset tisíc, díky tomu že se vše urychlí díky modernizaci a optimalizaci. Dokud zde byla negramotnost, tak zde nebylo tolik problémů, život lidí byl jednoduchý, a i zákony byli jednoduché, každý věděl, co je správné a co je chybné, dobro bylo dobré a zlo bylo zlé.

Jakmile začala výroba levného papíru, a později i výroba levných knih, tak následkem byl rozvoj gramotnosti, na nejprve se gramotnost dostala do náboženství a k bohatým lidem. Informací a programů začalo rychle přibývat, a tím narůstala logicky složitost, netrvalo to dlouho a život lidí byl složitý, zákony byli složité, nikdo už nevěděl, co je správné a co je chybné, dobro bylo zlé a zlo bylo dobré.

Společnost se začala rozdělovat podle vzdělání, ten, kdo měl zde veliké vzdělání, ten zde měl i výhody a jistoty, začalo docházet k tomu, že se společnost kastovně a třídně rozdělila na vzdělané lidi a na nevzdělané lidi, vzdělaní lidí si za partnery do manželství brali jenom vzdělané lidi. Osud hlupáků byl takto zpečetěn a z hlupáků se takto stali otroci konzumního centrálního systému, co nemají už žádnou naději na to, se mít zde dobře, a tak tento problém řešili pitím alkoholu, a později i kouřením tabáku.

Potom, začaly vznikat vysokoškolské tituly, z vysokoškoláků se stávali mocní a bohatí lidé, závist donutila ubožáky k tomu, aby se politický systém změnil tak, že i ubožáci budou moci mít vysokoškolské tituly, díky ekonomické podpoře od sociálního systému. Problém nastal s tím, že pro veliké množství vysokoškoláků nebylo zde zaměstnání, a tak došlo k inflaci vysokoškolského vzdělání, a místo za vzděláním se ubožáci začali honit za hromaděním moci a výhod, protože ten, kdo může zde přerozdělovat společné peníze, jako politik nebo podnikatel, ten zde všemu kraluje.

Po druhé světové válce začal rozvoj elektroniky, lidi měli doma rádio s gramofonem, a později i černobílé televize, začalo období sezení doma, díky elektronice. Veliké počítače se díky levným čipům začali zmenšovat a zlevňovat, a tak si je mohli ubožáci domů i kupovat a k barevné televizi je připojovat. Díky počítačům se začalo vše digitalizovat, a tak vznikli digitální disky, na kterých byla nejprve hudba a později i video a programy. Najednou zde byl notebook, ve kterém byla DVD mechanika a začal vznikat i internet.

V USA vzniknul Windows, který se nahrál do počítače, k počítači se připojila tiskárna. Se vznikem internetu vznikli katalogy a vyhledávače, zpočátku byl internet k dispozici jenom pro málo lidí, protože byl spojen s mnoha problémy. Potom někoho napadlo vytvořit připojení k internetu pomocí kabelové televize, a tak internet získal rychlost a cenovou dostupnost. Velikým přelomem byl příchod Windows 7 (rok 2009), tento operační systém bude podporován ještě tři roky, většina notebooků na světě, používá tento starý operační systém, i když byl nabízen rok zdarma přechod na Windows 10, tak lidé odmítli přejít na novější Windows.

Jelikož jsou notebooky veliké a mají malou výdrž na baterie, tak lidi začali používat místo počítačů veliké mobilní telefony, pokud máte malý tlačítkový telefon, tak na vás ostatní koukají jako na zaostalého ubožáka. Pro veliké telefony, vznikly operační systémy, a nejrozšířenější je Android (vznik 2008) postavený na Linuxu, poslední novinkou jsou sociální sítě na internetu, které mají často i aplikace, pro mobilní telefony, nejznámější je globálně; Facebook, Twitter, WordPress, LinkedIn atd. Otázkou je už jenom to, kdy lidi dostanou do hlavy GVKB inteligentní čipy?