Přeskočit na obsah

Doba velikých koryt pro elity díky optimalizaci evolučně skončila

  • D

Tak jako je vadný výrobek, tak je zde i vadné ego, proto zde jsou vězení a psychiatrické nemocnice abychom mohli řešit lidi, co mají vadné ego. Jedinci, co mají vadné ego, se chovají jako vandalové a poškozují společný majetek, nebo rozpoutají válku. Pokud je zde test na inteligenci, mohl by se zavést test i na kvalitu ega. Specialisté vědí to, že altruismus je vadné ego, které se stydí za to, že je egoistické, ty jsi egoista, říká egoista, někde je chyba, proč je egoismus považován za psychickou chybu, psychickou chybou je mít vadné ego. Se vznikem protekce vzniknul problém s vadným egem, které bylo pokrytecké, najednou se z lidí stali loutky, které ovládala touha po získání protekce v této protekční kultuře, kde díky protekci jsou nahoře jenom lháři a zloději.

Protekce je jako mýdlová bublina, nakonec to praskne a ukáže se to, že nahoře nad námi byl pyšný lhář a zloděj, z díla se pozná tvůrce. Miliony mrtvých lidí ve válce to je statistika, ale smrt starého nemocného diktátora v nemocnici, to je tragédie, a tak se státní smutek vyhlašuje. Je třeba se konečně poučit z krizového vývoje v naší egoistické kultuře a ukončit období egoistických diktátorů, GVKB robot prezident zde bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace, protože jejich ego je evolučně vadné, a nejde už opravit v psychiatrické nemocnici. Vše se dneska vyrábí v továrně a je zcela logické že brzo se budou vyrábět v továrně syntetičtí lidé ze syntetických materiálů se syntetickou krví, syntetickým mozkem, co budou jíst jenom syntetickou potravu a na záchodě z nich vyjde syntetické hnojivo.

Tím skončí problémy se; sexualitou, prostitucí, znásilněním, rodinou, vymýváním mozků atd. Zaměstnavatel si objedná syntetické zaměstnance v továrně podle nabídkového katalogu a vše bude fungovat bez problémů, politici a byrokrati budou taky syntetickými lidmi, současný přirozený člověk skončí v rezervaci, aby zde s ním nebyli problémy. Samozřejmě se změní i kultura a bude zde syntetická kultura, ve které budeme obdivovat nové syntetické modely lidí a nové syntetické potraviny, logicky syntetický člověk bude oblečen jenom do syntetického oblečení a bude zde i nová syntetická řeč. Porouchá se vám mozek, tak v servisu na počkání vám mozek vymění za novější model, na čele bude mít každý QR kód, a tím zde nebudou už potřeba peníze a průkazy, co bylo to bylo, dneska je vše už jinak.

V minulosti se vládnoucí elita složená ze soudruhů vracela z hradu (1948) a dneska (2018) se vrací zase z Číny kde jsou u moci soudruzi, vše je v pohybu, a tak logicky toužíme po klidu, proč vlastně ti, co jsou nahoře, cestují na veliké vzdálenosti letadly, a ti co jsou dole, nikam necestují, a jsou jenom trvale na jednom místě. Je to o společných penězích, cestování letadlem je drahý luxus, který se zaplatí ze společných peněz, co na tom že zde jsou ekonomičtí ubožáci, co umírají zcela zbytečně po milionech, na ně zde už nejsou společné peníze. Naše konzumní kultura je prioritně o protekci, ten, kdo má protekci ten může jako prezident létat po světě prezidentským letadlem a bydlet na drahých hotelech, veškeré náklady se uhradí ze společných peněz, vybraných na daních, a ze cla.

Všechny státy mají dneska obrovské dluhy a vydržují si drahé armády a mnoho zbytečných státních zaměstnanců, jsem pro to, aby zde byl GVKB robot prezident, který bude na hradě vyznamenávat jenom GVKB roboty co pracují pro stát jako státní zaměstnanci, takový GVKB robot prezident jistě nebude létat letadlem do Číny. Všechny snahy o to abys nebyl hříšným jinověrcem, jsou jenom marnost a utopie, následkem je zde konzumní očistec! V okamžiku vzniku daní a cla, se z lidí stávají hříšní jinověrci, podívejte se na kanibaly, u nich nejsou daně a cla, proto žijí v přírodním ráji a nemají deprese. Bohatství a moc je postaveno na bídě a bezmoci, nadbytek je zde díky nedostatku, ryba smrdí od hlavy, slepý zde nemůže vést slepé atd. vše už bylo jasně mnohokráte řečeno, ale pořád zde není u voleb revoluční strana, co by nabízela zrušení daní a cla.

Neřešte hlouposti, ale snažte se vyřešit, jak eliminovat daně a clo, řešení nám nabízí věda a technika, nahradíme lidi za počítače a stroje, nejsou lidi tak zde nejsou daně a clo. Lidská kulturní civilizace to byla jenom testovací verze a finální verzí je svět strojů a robotů, vše je zde jenom levným pokusným dočasným evolučním materiálem, nejsou hříšní jinověrci tak zde logicky nejsou problémy s hříšnými jinověrci, život je hra, a to co prohraje, to je eliminováno a recyklováno. Nejde si nevšimnout toho, že mobilní telefony se stali symbolem nové doby, člověk, který existuje bez mobilního telefonu je pro ostatní lidi jenom zaostalým primitivem.

Vše se začíná digitalizovat a optimalizovat, mnoho lidí tráví najednou mnoho času u televize nebo u internetu, kultura se digitalizovala, nemusíme chodit daleko za kulturou a platit vstupné, máme najednou kulturu doma anebo na mobilním zařízení. My měníme to, co je okolo nás, a to co je okolo nás zase mění nás, je to o prioritách, které určují, co bude mít u nás protekci, jestli se půjdeme projít do přírody, nebo jestli budeme doma sedět u televize. Doba, kdy jsme museli v domácnosti strávit mnoho času; úklidem, vařením, mytím nádobí, praním atd. končí, na vše zde jsou automaty, co mnoho prací udělají za nás, podobné je to i v našem zaměstnání.

Nebude to trvat dlouho a většina lidí nebude už dojíždět do školy a zaměstnání, vše se bude řešit pomocí internetu a umělé inteligence, potom přijde logicky globální virtuální realita a dojde na to, že se necháme dát do hlavy čip, abychom lépe zvládali existenci ve virtuální realitě, robot vám; nakoupí, vyvenčí psa, postará se o vaše malé děti, uklidí, uvaří, opraví, co se v bytě rozbilo atd. Jelikož nebudeme mít čas na rozmnožování, tak lidí bude rychle ubývat a místo lidí zde budou GVKB roboti, poslední skupina lidí skončí v zoologické globální zahradě za sklem v pavilonu opic. Veliké bohaté národy a veliké bohaté nadnárodní korporace, to je prioritně o společných penězích, ve společných penězích je obrovská síla, která dokáže zázraky, společné peníze jsou drogou, na které je závislá ekonomika a politika.

Všechny konflikty a deprese, jsou jenom o společných penězích, bez peněz je člověk ubožákem na okraji společnosti. Lidi se ale naučili, jak zneužít egoisticky systém společných peněz, a tak zde získali výhody a jistoty které si nezaslouží, proto bude nutné přejít od společných peněz k GVKB čipům v hlavě, takto zde bude zajištěno to, že psychopati nebudou moci parazitovat na globální společnosti, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání. Vadné lidské loutky se budou eliminovat a recyklovat, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, za několik století zde bude zcela jiný konzumní systém, to jsme dneska dělali rok to za několik století zvládneme za měsíc, takto pravda a láska zvítězí díky GVKB čipům, nad nenávistí a lží na věčné časy.

Nadměrné konzumování není zdravé. Žijeme v době nadbytku a následkem je nadměrné konzumování potravin a informací, neumíme říci ne nadměrnému konzumování, a tak jsou naše těla tlustá a stejně jsou tlusté i naše geniální mozky, konzumování je nám návykovou drogou, jsme chycení do sítě konzumní kultury, máš problémy tak konzumuj a tím svoje problémy vyřešíš. Rozebíral jsem příčiny lidských chyb, díky kterým se z lidí stali otroci systému, na počátku vždy bylo nadměrné konzumování, bude lépe, následujte mě, já vám zajistím nadměrné konzumování. Hodně vydělávej, abys mohl hodně konzumovat, nestačí to, že máš malý činžovní byt v paneláku, musíš si vydělat na veliký dům s garáží a bazénem. Tak jako hromadíme peníze tak hromadíme v hlavě informace, stvořili jsme zbytečně složitou konzumní kulturu, pokud by zde bylo vše jednoduché tak by zmizelo otroctví, a to nemohou otrokáři připustit.

Za vším je heslo, chléb a hry pro pracující lid, z lidí se tak stal konzumní dobytek, který myslí už jenom na to, jak pomocí lží a krádeží zde získat výhody a jistoty, následkem musí být konflikty a války, ve kterých se po milionech vraždíme, a bereme toto vraždění jako statistiku, když ale zemře v nemocnici stará mocná celebrita, je to najednou tragédie a vyhlašujeme státní smutek. Je třeba lidi konečně odříznout pomocí GVKB čipů v hlavě od nadměrného konzumování, moderní doba si žádá moderní metody. Vše je o profesionální spolupráci bez spolupráce není možné realizovat ekonomické a sociální zázraky, sám je člověk jenom ubohým číslem ve statistice a je jedno, jestli je to prezident nebo dělník.

Podívejme se na továrnu, zde vše spolupracuje, a tak továrna optimálně funguje, člověk je jenom stroj v továrně na peníze a tento stroj musí mít v hlavě GVKB čip napojený na GVKB umělou inteligenci. Tím skončí problémy s hrou na otroky a otrokáře, čip umožní být každému otrokářem ve virtuální GVKB realitě, mnozí namítnou, že chtějí být otrokářem ve skutečné realitě, skutečná realita zde bude dostupná jenom GVKB čipům a GVKB robotům, co bylo to bylo, nová doba si žádá nového člověka. Nebudeme už potřebovat; vysokoškoláky, politiku, náboženství, banky, armádu, vězení, soudy, telefony atd. každý člověk na světě bude mít možnost volby, buď dostaneš v nemocnici GVKB čip do hlavy, nebo budeš eliminován a recyklován na GVKB substrát.

Nová doba si logicky žádá nový lék a tím novým lékem je GVKB čip do hlavy, místo ubohé reality zde bude perfektní virtuální GVKB realita ve které vám bude líp, vše selhalo, ale čip v tvojí hlavě neselže, nestačí jenom povrchní změny, je třeba realizovat změny, které půjdou hluboko pod povrch, pokud chceme něco získat, tak musíme i něco ztratit, do všeho se dneska dávají čipy, už zde jsou i hračky trvale připojené na internet, a je jenom logické, že i tvoje hloupá hlava se bude muset konečně připojit na internet. Není to nic osobního, je to evoluční proces, vše je v pohybu, není zde pevný bod, dosud vše zde bylo zakonzervované, a tak je třeba všechny konzervativní jedince očipovat a udělat z nich loutky na dálkové ovládání, už zde nebude problém s tím, že jste se nemohli s někým spojit, skončí období, kdy se nějaký ekonomický parazit utajil chytře na Bahamy.

Už zde nebudou dezinformace, které z lidí dělali idioty, konečně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy. Složitost stvořila chyby, pokud chceme chyby minimalizovat musíme začít nahrazovat složitost za jednoduchost. Sport je jednoduchý, protože zde není protekce, jakmile je někde možná protekce tak následkem je složitost a tím i chyby. Po mnoho tisíciletí zde platila víra v osud, ten, kdo se narodil jako otrok, se musel smířit s tím, že bude po celý život otrokem. Když složitost dosáhne vrcholu tak následuje zhroucení ekonomiky a tím i politiky, všichni si plnili svoje povinnosti za socialismu a nikdo za nic nemůže, o tom je problém se složitostí, která nás jako stín pronásleduje. Podívejme se na společné peníze, se kterými chybně hospodaříme, příčinou je zde zase protekce, ti, co jsou nahoře si berou egoisticky mnoho peněz ze společných peněz, na luxus pro sebe a svoje kamarády.

Ryba smrdí od hlavy lidí, co jsou nahoře, je to starý problém o tom, že nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole. Psychopati jsou bezcitné sprosté bestie, ale nesmíš si to o nich myslet. Psychopati, co se chovají jak největší hajzlové, jsou většinou úspěšní a správné celebrity. Pokud jsi malý psychopat a ve škole tě velicí psychopati šikanují, mají naprostou pravdu. Je jedno, kolik máš jako psychopat zájmů, jestli jsi hodný, slušný, nebo kolik toho umíš, jak nezapadneš do kolektivu mezi psychopaty, nemáš na tomhle světě mezi psychopaty co dělat. Musíš mít stejný názor jako většina psychopatů, jinak tu nemáš absolutně co dělat.

Pokud jsi muž, musíš být silný, tvrdý, nekompromisní, charismatický, psychopat, a když budeš dostávat od psychopatů facky, nesmíš uronit ani slzu. Pokud jsi psychopatka, nemusíš vůbec nic dělat, povinnost sbalit tě a mít s tebou děti má přece psychopat. Nesmíš nikdy udělat jako psychopat žádnou chybu, jinak jsi společensky totálně odepsaný. Pokud máš jako psychopat nějakou genetickou chybu, nemáš právo v této společnosti plné psychopatů existovat. Pokud patříš do jiné zájmové skupiny, je to proti pravidlům, a jsi opět zde odepsaný. Pokud většina psychopatů něco nesnáší, musíš to nesnášet s nimi, jinak tu opět nemáš co dělat. Je naprosto v pořádku, že dostáváš jako psychopat facky od života, stěžovat si na to nesmíš! Nesmíš jako psychopat spáchat zbaběle sebevraždu, byť na to ani pomyslet, jinak jsi totální troska. Musíš jít jako psychopat na vojnu, aby z tebe byl správný psychopat.

Máš povinnost jako psychopat sbalit holku, než je ti 21 let, a založit s ní rodinu, pokud to bude nějaká psychopatka, co tě obere o; byt, auto, děti atd. můžeš si za to sám. Pokud se ti v životě psychopate, nedaří, je to pouze tvoje chyba. Musíš celý život poslouchat veliké psychopaty, smiř se s tím, že z tebe nikdy nebude veliký psychopat. Absolutně nemáš právo se chovat, byť jen malinko jinak než většina psychopatů. Musíš být každý den šťastným psychopatem, jinak jsi pesimista a nicka, a troska, a nemáš tu co dělat. Nesmíš v žádném případě říct nebo napsat jako psychopat, že je nová digitální doba a tato pravidla a limity jsou přežitky z minulosti, jinak jsi sprostý lhář a nevíš nic o životě psychopatů. Zdraví a nemoc je otázkou subjektivního porovnání, každý subjekt má jiný metr, kterým poměřuje zdraví a nemoc, je vůbec možné nějak objektivně určit co je zdravé a co je nemocné?

To je možné, zdravé je to, co funguje v nekonečném kruhu po mnoho miliónů let, čím kratší dobu něco funguje tím méně je to zdravé, je to jako s technickým zbožím kdy některé zboží se rozbije po krátké době po zakoupení a jiné zboží vám slouží bez poruchy deset let. Neporouchává se jenom zboží, porouchávají se i lidé, pokud se člověk porouchá tak o něm tvrdíme, že je nemocný, mnoho lidí se narodí už s mnoha poruchami, a tak je ekonomicky podporujeme a nepožadujeme od nich, aby pracovali a chodili na povinnou vojenskou službu, třeba náš prezident Miloš Zeman nemusel na vojenskou službu, protože se narodil s mnoha poruchami, které jsou v servisu už neopravitelné. Měli bychom s tím konečně něco udělat, aby se v EU už nerodili děti, které jsou porouchané, o takové jedince nároční zaměstnavatelé, jako je internetový obchod Amazon nestojí.

Zavedeme v EU roční certifikaci na rozmnožování, pokud rodiče zplodí dítě bez EU certifikace, tak zde bude potrat nebo eutanazie u narozeného dítěte, EU není dojná kráva, pro evolučně porouchané lidi. Nebudeme v EU nikoho držet násilím, nechceme nikoho rasově diskriminovat, každý bude moci z EU odejít jinam, nový svět je veliký a prý se tam mají lidi ekonomicky velmi dobře. Někdo v návalu hněvu řekne. Ty mě nemáš rád, jsi sobec. Když se ale optáte na to, co je to láska a co je to sobectví, tak zjistíte, že je zde jenom povrchnost a pokrytectví, pokud těm hloupým vysokoškolákům po lopatě vysvětlíte jako filosof, co je to; láska, sobectví, víra, kult atd. tak vysokoškoláci stejně vše rychle zapomenou, a zase jedou postaru jako zaseknuté gramofonové desky.

Rodina a škola všude selhala, vše je o povrchnosti a pokrytectví, následkem je logicky jenom deprese a násilí. Vše, co vysokoškolákům řeknete, to okamžitě otočí a použijí to egoisticky proti vám, objektivní pravda je jako cibule, protože nás nutí k pláči a lež je jako sladká čokoláda, kdo lže, ten krade, a do pekla se hrabe. Na našem státním praporu je, že pravda zvítězí, a já se ptám, kdy to bude? Život je hra, smyslem této hry není egoisticky vyhrávat, ale hrát tuto hru ve zdraví co nejvíce let, kdo si hraje, ten se nezlobí, když má v životě problémy a bere problémy jako součást hry. Zajistím, aby naše vlast vzkvétala. Je to jednoduché, nejsou lidi tak nejsou chyby, nahradím v naší vlasti lidi za roboty, zájem celku je logicky nad zájmem jedince, to každý poznává, když je zde válka.

Člověk je chybou v ekonomickém systému, všechny snahy o to, aby lidi nelhali a nekradli, jsou naivní a marné, z hovna nikdo bič neuplete, lidi jsou zde na hovno a je jich zde jako sraček. Žádná protekce pro lidi nebude, roboti pracují lépe a levněji než lidi. Mnozí namítnou, že o takové revoluční řešení nestojí, že potřebují veliké koryto, u kterého se budou mít dobře, doba koryt díky digitalizaci skončila a přichází doba ve které ten, kdo nebude zde k ničemu už potřeba, ten bude eliminován. Nemůžeme GVKB roboty rasově diskriminovat, je zde přeci emancipace, a když jsou roboti lepší, zaslouží si to, že se budou mít i lépe než lidi.

Ano, tento veliký chlív vyčistí veliký proud robotů, člověk to je jenom sluha a robot je taky jenom sluha, z díla poznáme, kdo je lepší sluha, jestli člověk nebo robot. Zajisté jsi žil bez hříchu, a tak jistě skončíš po smrti na věčné časy v ráji, nebo je to jinak? Vše je zde evolučně dočasně a ubohé náboženství plné dezinformací už k ničemu nepotřebujeme, a tak jej eliminujeme a recyklujeme. Podívejte se na náboženství do hloubky, o co zde prioritně jde? Jde zde o to udělat z geniálních lidí ubohé roboty bez inteligence, co naivně věří na hlouposti a pitomosti. Každé náboženství považuje věřící za ovce a kněží zde jsou pastýři, nejsme ovce, a tak k ničemu nepotřebujeme svaté pastýře, pokud se bude někdo vyhlašovat za; svatého pastýře, papeže, guru, rabína, proroka, mesiáše, kazatele atd. tak jej zavřeme do psychiatrické nemocnice, a zde jej budeme tak dlouho pomocí chemoterapie léčit, až jej z jeho svaté víry v zázraky vyléčíme.

Stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, a tak zde není žádný svatý Bůh, co dělá zázraky, ani zde není ráj a peklo, všechny svaté zázraky, to jsou pohádky, nebo jde o divadlo, lhát a krást se nemá, protože vše, co dáváme, to nazpět dostáváme. Nejsou zde hříšníci a svatí jedinci, jsou zde jenom pokrytečtí ničemové, co se rozdělují na kategorie tak jako ve sportu. Ničemové první kategorie zde egoisticky vládnou násilně ničemům třetí kategorie a ničemové druhé kategorie, slouží za velikou odměnu ničemům první kategorie. Všechny svaté knihy sepsali ničemové první kategorie, toto ničemné svaté dílo proto hodíme do ohně, z prachu zde vše vzniká a v prach se to zase navrací.

Nejvíce ničemů nalézáme tam, kde se nemusí pracovat rukama, ničemové si vždy zajistí to, že nemusí pracovat rukama, aby se měli dobře. Ničemové mají nejraději vandalské ničení, podívejme se na počítačové hry, které umožňují ničemům vše vandalsky ničit, aby si tak udělali radost. Ano, ničemů je všude jako sraček, je třeba tyto sračky spláchnout do hajzlu, z hovna nikdo bič neuplete, o tom to zde je. Díky ničemům je zde vše všude na hovno, protože ničemové z vrchu serou na ty, co jsou dole, pokud jsou rodiče ničemové, tak je logické že i jejich děti jsou ničemové, je to globální invaze vandalských ničemů, která ničí vandalsky tento konzumní svět. Nejsou ničemové, tak nejsou s ničemy už žádné problémy, ničemy je třeba zničit.

Ano, bude líp, pokud zde nebudou ničemové, jak si to uděláme takové to i budeme mít, ničemy je třeba zničit, s ničemy nelze mít soucit a smilování, dobrota je přeci žebrota, ničemové nám jsou k ničemu! Předáme moc a bohatství GVKB systému, GVKB systém eliminuje pomocí GVKB policejních robotů globálně všechny ničemy, skončí doba, ve které nebyla díky ničemům láska a pravda. Už zde nebudou problémy s ekonomickými migranty a nepřizpůsobivými příživníky, GVKB policejní roboti nastolí zde nový světový řád, ve kterém láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy, pokud jsi vandalský ničema, tak se běž podívat do krematoria, ať víš, co tě bude už brzo čekat. Neustále má každý člověk problémy s nedostatkem času a peněz, logicky je zde otázka, kdo nás okrádá o čas a peníze?

Nejvíce nás okrádají lidé, co mají nadbytek času a peněz, nadbytek je zde díky nedostatku, o tom je parazitování těch, co jsou nahoře, a díky tomu mohou okrádat o čas a peníze ty, co jsou dole. Podívejme se na digitalizaci, která by nám měla teoreticky přinést zisk času a peněz, jenže digitalizace přinesla zisk času a peněz jenom těm co jsou nahoře, a ti co jsou dole, jsou na tom mnohem hůře než v minulosti. Svět se rychle mění díky digitalizaci, najednou zde budou místo politiků a byrokratů počítače a roboti, lidi zde budou už jenom na ubohou práci za ubohou mzdu, ten, kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten bude eliminován a recyklován. Pro globální umělou inteligenci bude každý člověk jenom statistické číslo, miliony mrtvých pomalých dělníků každý den, to bude jenom nudná statistika.

Už zde nebudou problémy s ekonomickými migranty a nepřizpůsobivými příživníky, globální umělá inteligence, ničemy globálně optimálně eliminuje, tak jako se eliminuje špína. Potom přijde logicky konečné řešení lidské otázky, a poslední člověk skončí nahý za sklem v zoologické zahradě v pavilonu opic, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, o tom je naše lidská budoucnost. Jak získat hodnoty zadarmo? Takto fungují bezcharakterní ničemové, problém je v tom že vše zničí a potom musí odejít jinam nebo zemřou hlady. Pokud je ničemů málo, tak toho ničemové nemohou zase tolik zničit, a tak nezemřou hlady. Zde se dostáváme k regulaci, která zajišťuje optimalizaci, pokud regulace nefunguje tak je zde vše zničené, podívejte se na zaměstnavatele, zde dochází neustále k tomu, že se ničemní zaměstnanci eliminují, aby nezničili zaměstnavatele, dobrota je žebrota.

Proč ale národ nepostupuje stejně a nezajistí eliminování ničemných jedinců co v národě vše vandalsky ničí? Národ není podnik, který musí dosahovat zisku, národ je sociální nemocnice, která se stará o nemocné lidi a pokud je zde někdo v národě ničema, tak jej národ bere jako nemocného člověka. Následkem je zde veliké zadlužení národa a tím se musí zvyšovat; daně, clo, poplatky atd. práce se v takovém národě stává trestem, protože veliké množství ničemných jedinců v národě mnoho ničí hodnoty, jak poznáme, kdo je a kdo není ničemný jedinec? Z díla se pozná tvůrce, dílem ničemných jedinců je ničení hodnot, takový ničemný jedinec lže a krade, zaparkujete si auto a ničemní jedinci vám to auto ukradnou, nebo vám aspoň ukradnou všechny pneumatiky.

Nechápu, proč říkáme vězení nápravné zařízení, když toto zařízení ničemy nenapraví, ničema je propuštěný na svobodu, a on okamžitě zase zde vše ničí, a tak brzo zase skončí ve vězení. Nejlepší by bylo vytvořit stát pro ničemy, jak by to v takovém státě asi vypadalo, když by tam žili jenom ničemové z celého světa? Nejspíše by se tam ničemové pozabíjeli, a platilo by zde jenom právo silnějšího. Ničemové nemají optimální hodnotné priority, a proto zde jsou druhým k ničemu, je třeba začít se změnami, kdy dáme všem ničemům do hlavy GVKB čip a on jim zajistí hodnotné priority, GVKB stroje zde máme na fyzickou práci a GVKB čipy v hlavě zde budeme mít na psychickou práci, vše je to tom nebýt zaostalí a využívat nejmodernější poznatky vědy a techniky, už zde bylo dost amatérských chyb elity, které jsme zde po mnoho tisíciletí dělali, a tak jsme se dostali do situace, která nemá řešení a proto máme trvale blbou náladu.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou vyrábět roboty a programy zde budou programovat programy, ty zde ničemo, budeš na to, že budeš dělat pomocné práce za minimální mzdu, pomocné práce zde bude pro všechny ničemy dostatek, GVKB umělá inteligence si už vymyslí pro všechny ničemy dostatek fyzické práce, aby ničemové neměli čas na to lenošit, a tak degenerovat. Bude se bourat staré a stavět nové, co bylo, to bylo, z díla se pozná tvůrce, ten, kdo bude pracovat pomalu, ten bude eliminován a recyklován. Na hrubé ničemy platí jenom použití hrubé ničemnosti, ano, zničíme pomocí GVKB čipů vaše ničemnosti, a tak z vás uděláme vzorné lidi, co nelžou a nekradou. Vzorný svět, musí být složen jenom ze vzorných lidí, to je logické, když změny nešli realizovat po dobrém, tak vše změníme po zlém, hladit ničemy tak dlouho, až je vyhladíme, o tom to je.

Nejprve dáme GVKB čipy na světě lidem, co neplatí veliké daně, takto budeme mít tyto ekonomické parazity pod kontrolou, a postaráme se o to, abychom měli z jejich práce veliké daně, peníze elitě nesmrdí, o tom to je, že dobrota k ničemům je luxus, který si nemůžeme už dovolit. Všechny informace a programy, co jsou vám dostupné, jsou záměrně chybné, objektivní pravda je vám nedostupná, protože když neznáte objektivní pravdu, tak jste snadno manipulovatelní, pomocí signálů správně a chybně. Jste jenom dálkově ovládané stroje, manipulátorem je zde napětí mezi protiklady, které zde se vším manipuluje po nekonečnou dobu, napětí mezi protiklady stvořilo; absolutno, vesmír, čas, energii, evoluci, inteligenci, život, lásku, pravdu, logiku atd. Napětí mezi protiklady je všude, nic zde nemůže být odděleno od napětí mezi protiklady, poznáváme jenom to, k čemu se dlouhodobě přiblížíme, jenže není možné se přiblížit dlouhodobě ke všemu, naše poznání je tedy vždy omezeno tím, k čemu jsme se přiblížili, a známe tak jenom to, co je nám blízké a neznáme to co je nám cizí.

Vše je zde o hodnotách, hodnotu má to, co potřebujeme, a je toho nedostatek, logicky nemá zde hodnotu to, co nepotřebujeme a je toho nadbytek. Často je zde snaha o to, abychom nepoznali skutečnou hodnotu, protože je zde snaha s námi egoisticky manipulovat, mocné manipuluje s bezmocným, s tím nejde nic udělat, války v nahotě odhalují to, že mocní si mohou s bezmocnými dělat, co je napadne. Lež zde zastupuje pravdu v nebezpečné situaci, kaskadér zastupuje herce v nebezpečné situaci, tajný agent zastupuje tajnou službu v nebezpečné situaci atd. to je chytrá strategie, pomocí které elita dosahuje svých cílů, protože má čisté ruce, lovíme jenom malé ryby a na veliké ryby nemáme sítě, o tom je zde parazitování těch, co jsou nahoře, na těch, co jsou dole.