Přeskočit na obsah

Stát evolučně zanikne díky umělé inteligenci

  • S

Podívejme se do hloubky konzumního systému, kterému všichni po celý život otrocky sloužíme, co najdeme v hloubce? V hloubce najdeme jednoduchá přirozená pravidla, a jednoduché přirozené limity, vše, co poruší tato jednoduchá pravila a jednoduché limity, to má problémy tak dlouho, dokud se nepřizpůsobí pravidlům a limitům, co jsou v hloubce systému. Je to primitivní, a tak v tom nejsou chyby, jakmile jsme stvořili svoje lidská pravidla, založená na protekci, tak jsme museli i stvořit dogmatickou totalitu, co dělá z lidí sračky, co jsou zde na hovno. Problém je v tom, že je zde elita složená z psychopatů, která si hraje na pány světa. Je třeba začít vyrábět GVKB roboty s kravatou, co nahradí milion milionářů, a tak budou roboti s kravatou ovládat tento konzumní svět, takto zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Lidi dostanou GVKB šokové obojky a ten kdo bude pracovat pomalu, ten dostane od GVKB robota elektrický šok, pokud elektrický šok optimálně nezabere, tak se vadný jedinec eliminuje a recykluje. Já jsem, otrokem svého já. V okamžiku, kdy si živá bytost uvědomí sama sebe, se tato bytost stává otrokem svého já, neřešte následky svého já, ale řeš svoje já, to je příčinou všech vašich problémů, já není dobré ani zlé, je to o moje hra, a moje pravidla! Každé já je pokrytecký herec, který je ovládán situací a snaží se situaci vyřešit chytře tak, že zde bude úspěch, a tím většinou konkurence má neúspěch. Války nám v nahotě odhalují lidské já, ve válce se chováme jako divoká zvířata, naše slušné morální chování, to je jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si divoké opice hrají na lidi. Víra v zázraky to je primitivismus v rovině; pohádky, reklamy, sekty, náboženství, filosofie, politiky, ekonomiky, umění, vědy, techniky atd. vše zde má pravidla a limity které nelze porušit!

Otroctví je továrnou na primitivismus veliká skupina primitivů se tak stává nepřizpůsobivými příživníky. Musíme pochopit to, že na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Je třeba zavést globálně daň z hlavy podle optimálních aktualizovaných tabulek, ten, kdo daň nezaplatí v termínu, ten přijde o hlavu. Potřebujeme veliké množství společných peněz, abychom mohli eliminovat primitivismus, primitivové jsou ekonomickou rakovinou. Nebudou zde výjimky a imunita, pokud kontrola vyhodnotí jako vadného prezidenta nebo ředitele, tak se eliminuje prezident nebo ředitel, každý kariérista je snadno nahraditelný, už zde nebudou vadní lidé a vadné produkty co lidi a stroje dělají, místo socialismu a kapitalismu, zde bude globálně perfekcionismus, je to zde veliká diskriminace toho, co je perfektní, zájem evoluce je nad zájmem vadného jedince, běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať víš, co tě bude brzo čekat.

Robot prezident s kravatou, bude vyznamenávat roboty s kravatou, lidi se pomocí GVKB dotazníků umístěných na internetu globálně naskenují, a jejich vadná těla se v krematoriu eliminují. Poslední skupina lidí skončí nahá za sklem v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi, a na cedulce bude napsáno PRACUJÍCÍ OPICE. Robot pracuje jako robot a o tom to je, že k ničemu už nepotřebujeme pracující opice. Člověk to byla testovací evoluční verze, finální evoluční verzí je GVKB robot napojený na GVKB umělou globální inteligenci, co bylo to bylo, aby mohlo vzniknout nové tak musí zaniknout staré. Největším problémem lidí byla protekce, a tím lidi stvořili konzumní očistec, ve kterém se měli dobře jenom ti, co byli nahoře díky protekci, GVKB robot je blahoslavený chudý duchem, a proto je jeho království nebeské a každý člověk je bohatý duchem, a proto bude každý člověk eliminován a recyklován. Jsi lakomec, říká lakomec, o tom to je, že dobrota žebrota je, největší protekci má u nás lakomost, podívejme se na konflikty a války z pohledu lakomosti, a najednou nám dojde, že za naším násilím je lakomost.

Každá společnost je rozdělená na ty, co jsou nahoře a na ty co jsou dole, to jasně dokazuje naši lakomost, ekonomická emancipace je zde jenom utopie, kterou díky naší lakomosti nedokážeme realizovat. Digitalizace a optimalizace začíná restartovat lakomou kulturu a brzo zde bude robot s kravatou, a pro lidi zde bude jenom mizerná práce za mizernou mzdu, v USA robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi budou nakonec jistě v USA odsunuti do rezervace, nejsou egoisti tak nejsou s egoisty už žádné problémy. Lakomost je jako mýdlová bublina, která rychle vznikla a rychle zanikne, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, neházejte do koše květiny, ale hoďte do koše lakomost, to bude skutečná revoluce, až mocná a bohatá elita nebude lhát a krást. Výhody a jistoty zkrotí divoké zvíře, problém nastane, pokud je dobytek hladový, protože se o něj majitel špatně stará.

Problém je v tom že je majitel daleko od dobytka a o dobytek se stará špatně nějaký jeho zástupce, který mu za malou odměnu slouží. Sejde z očí tak sejde i z mysli, myslíme na to, co je nám blízké a nezajímáme se o to co je nám vzdálené, moje hra a moje pravidla tak to zde funguje, vše jsou obrazně automatické stroje vyrobené a nastavené k tomu, aby sloužili, a když už nemohou sloužit, aby se recyklovali. V principech je si zde vše podobné, a proto se používají podobenství, abychom mohli na nich ukázat, jak to, co je nám cizí funguje, jenže škola života nemá prázdniny. Základem je řešit příčiny a neřešit následky, když se bavím s lidmi nebo se dívám na televizi a internet tak pořád je to o tom že se řeší následky a nikdo neřeší příčiny, je to začarovaný kruh a v dějinách naší konzumní kultury byl vzácný člověk, který ukázal na příčiny většiny našich problémů, zdrojem našich problémů je protekce, eliminujme do hloubky protekci a naše problémy okamžitě zmizí.

Nastoupí nová politická vláda a jsou zde okamžitě čistky na vedoucích místech, podobné je to často i u podniků kde změna majitele znamená veliké čistky na vedoucích místech. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokratismus, digitalismus, centralismus, humanismus atd. je zde jenom egoismus, za vším hledej ego, co je to vlastně lidské ego? Ego je genetická snaha být vůdcem smečky, jako alfa jedinec. Psychopat, který se stal fanatickým diktátorem, je alfa jedinec, který uspěl v kariéristickém boji o to být nahoře, nad ostatními egoisty. Cesta k tomu, aby nám bylo lépe, je lidi pomocí dotazníků, co budou na internetu naskenovat, těla eliminovat v krematoriu, a potom bude každý existovat jako umělá GVKB inteligence v globální virtuální GVKB realitě, tím skončí náš egoismus, a tak zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Fyzicky zde budou pracovat jenom stroje a roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Nechtěj změnit druhé chtěj změnit sebe, poznej svoje slabé stránky a pracuj na tom, aby už nebyli slabé, nestarej se o to, co je ti cizí, dobrota je žebrota. Nevěř jako hlupák na osud a horoskopy, jak si to uděláš takové to máš, vše zkus a dobrého se drž, vše je zde o tom, že z dálky vypadá opice jako mocný člověk a z blízka poznáš to, že je to jenom bezmocná opice s královskou korunou na hlavě. Nejde o to, co máme na hlavě, ale co máme v hlavě, dílo vždy ukáže pravdu o tom, co má každý v hlavě, z ubohého díla spatříš logicky ubožáka. Konflikty a války v nahotě odhalují lidskou ubohost, když něco nezvládneme po dobrém tak to řešíme po zlém, naše kultura je založená na protekci, nahoře jsou ti, co mají protekci, a dole jsou ti, co nemají protekci, o tom je život v konzumním očistci. Podívejme se na celebrity, pokud bychom eliminovali protekci, tak by zde nebyli celebrity, vše by bylo jako ve sportu, kde je každý úspěch, jenom mýdlovou bublinou.

Pracuješ pro dopravní podnik, a tak máš z protekce dopravu zadarmo, to je princip protekce, je to výhoda, kterou ti poskytne ten, komu sloužíš, bohatý pán ti poskytne veliké protekce, proto si každý hledá bohatého pána, pravým bohatým pánem je příroda, elita to jsou jenom ubožáci, co si hrají na to, že jsou bohatí. Vše, co elitní jedinec nahromadí to jeho dědici brzo utratí, přírodní bohatství je zde ale pořád, o tom to je. Bůh je blázen. Z díla poznáváme tvůrce, vše, co Bůh stvořil, to je dílo blázna, protože to není normální. Proč nikdo z lidí dosud Boha nespatřil, Bůh je zavřen v blázinci, a proto jej nelze spatřit. Je zcela jedno, o jakého Boha zde jde, není mezi nimi žádný rozdíl, blázen jako blázen. Stromy jsou normální, protože nevěří na Boha, jakmile někdo začne věřit na Boha, tak se z něj stane blázen a měl by být léčen v blázinci, a zde i vyléčen, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita.

Politika je snahou nahradit lidem víru v Boha, za víru v to, že po volbách bude líp, je to ale jenom ubohá levná průmyslově vyráběná náhražka, která nedokáže z lidí udělat věřící blázny. Co je to Bůh? Bůh to je lež, co si zde hraje na svatou pravdu, proč si lháři zde hrají na to, že mají svatou pravdu? Jde zde o protekci, ten, kdo má zde protekci, ten se má lépe než ty, co protekci nemají, eliminujme zde do hloubky protekci, a tím zabijeme všechny; ekonomické, politické, sociální, náboženské, filosofické, umělecké, módní atd. ideologie, které z nás dělají blázny, realita nemůže být nikdy ideální, protože realita je o tom, že dobrota je žebrota, čiň bláznům dobře, a oni z tebe blázna udělají. Profesionální práce proměnila zvíře v člověka, profesionální práce je spojená s velikým ziskem, z amatérské práce není zisk, pokud někdo pracuje za minimální sociální mzdu, jde o amatérskou práci, protože zisk z jeho práce, stačí jenom na to, aby on zaplatil ty nejnutnější výdaje, a nic on nemůže ušetřit.

Amatérské práce je všude nadbytek a profesionální práce je všude nedostatek, příčinou je zde protekcionismus, protekcionismus vytváří; kasty, třídy, ligy, kategorie atd. jde o překážky, které mají eliminovat těm, co jsou dole možnost, se dostat snadno nahoru mezi profesionály. Velikou hodnotu zde má to, co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud zde bude v nějaké specializaci nadbytek profesionálů, tak jejich práce nebude mít velikou hodnotu, a stanou se tak z nich amatéři co pracují za malou mzdu, jde i problematiku inflace u profesionálů. Dneska může nějaká specializace spojená s vysokoškolským titulem vypadat jako perspektivní, ale něco se změní a najednou místo velikého platu máte malý plat, v minulosti lidi chodili do divadla, potom chodili do kina, dneska sedí doma u televize a internetu, končí doba, ve které byli běžné osobní vztahy a přichází doba vztahů pomocí telefonu a internetu. 

Právě v televizi zkoušejí televizní hlasatele, co budou jenom virtuální simulací, potom zde budou herci a politici co budou jenom virtuální simulací, zmizí rozdíl mezi simulací a realitou v televizi a na internetu. Potom přijde umělá inteligence a z lidí se stanou jenom statistická čísla s nulovou hodnotou, všem pracujícím lidem se vytetují na čela QR kódy, a tak se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání založené na umělé inteligenci. V roce 1991 jsem nahrával do velikého počítače Windows 3 ze tří disket, dneska si stáhnu z internetu Windows 11 poslední verzi a nahraji ji na Flash disk USB, používání disket 3.5″/1.44MB, CD, DVD, to je už minulost, důchodce je v situaci diskety 3.5″/1.44MB, proto jej většinou odsuneme do domova pro seniory. Představte si, že zde bude robot; lékař, profesor, soudce, byrokrat, politik, kněz, diplomat, zpěvák, hudebník, herec, právník, ekonom, skladník, řidič, řemeslník, uklízečka, pečovatel, pilot, voják atd. ano, budou zde roboti s kravatou! 

Profesionální práce nebude, nebude ani amatérská práce, je naivní si myslet to, že počítače a stroje budou lidem tolerovat to, že nic nedělají a jenom egoisticky parazitují na konzumním systému, lidi budou nakonec odsunuti z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, protože mít děti bude chybou, návrat zpět do civilizace bude pro lidi nežádoucí. Poslední malá skupina lidí na světě skončí nahá v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, a na informační cedulce bude napsáno, profesionálně pracující opice. Zaostalost způsobuje blbou náladu. Každý problém je o příčinách a následcích, příčinou většiny problémů jsou nemoci, které způsobují chybování, děláme chyby, protože jsme nemocní, to je začarovaný kruh naší konzumní civilizace. Podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky stal se z nich invazní druh, který napadl naše sociální systémy, díky tomu že existuje ve veliké smečce, tak jako to dělají potkani. Mám podezření, že viry z potkanů, ovládají nepřizpůsobivé příživníky jako loutky.

Naše geniální inteligence je založena na virech, které na nás egoisticky parazitují, nemůžeme v sobě viry pomocí léků eliminovat, protože bychom přišli o svojí geniální inteligenci. Problém není v tom, že jsou v nás viry, problém je v tom, že naše viry jsou zdegenerované! Sport a testy inteligence rychle odhaluje to, jak je člověk zdegenerovaný a tím i zaostalý, jde o to, aby nás neovládali viry z potkanů ale viry ze psů, ten, kdo nemá rád psy, ten má v sobě viry z potkanů, proto nepřizpůsobiví příživníci jedí psy a nejedí potkany. Už v dávné minulosti si lidi všimli toho, že se každý člověk chová jako nějaké zvíře, a tak říkáme, neházejte perly sviním, z díla poznáme to, jestli jsi člověk nebo svině. Malá mzda je obyčejné ekonomické otroctví, prý zaměstnavatelé nemají peníze na to, aby mohli zvednout zaměstnancům mzdy, to je lež jako věž, podívejme se na průměrnou mzdu v Praze, průměrná mzda odhaluje lidem to, že zde jsou veliké rozdíly ve mzdách, někdo zde má mzdu 133 500 Kč hrubého jako politik a jiný zde má jako dělník mzdu 13 350 Kč hrubého.

Nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, pro ekonomické migranty z jihu jsme jenom tranzitní zemí, příčinou naší bídné ekonomické situace je zde protekcionismus, někdo zde je senátorem, a tak má díky protekci veliký plat za málo práce a jiný je zde dělníkem, a tak má malý plat ze kterého nejde normálně žít. Nebude to ale trvat dlouho a bude zde najednou autonomní inteligentní GVKB robot prezident který bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi budou odsunuti daleko od GVKB civilizace do rezervace, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako králíci, co žijí uboze na sídlišti v panelové králíkárně. Google je zde už dvacet let a ukazuje nám to, že je vševědoucí, on rozhoduje o tom, kdo bude na internetu mít protekci a kdo ji mít nebude. Moderním chrámem je zde internet, ten, kdo nechodí na internet ten je neznaboh, protože on neví, co je to božský vševědoucí Google.

Existují na internetu i bohové druhé kategorie, jako je; Baidu, Seznam, Bing atd. čas ukáže kvality všech vyhledávačů a s příchodem virtuální globální GVKB reality jistě zaniknou všechny současné vyhledávače a vznikne GVKB vyhledávač ve virtuální realitě, který bude fungovat jinak a bude vypadat jinak. Vše je dneska o třech svatých a jde o; rychlost, levnost, jednoduchost. Pokud se podíváme na to, co kázal Ježíš Kristus tak šlo o; rychlost, levnost, jednoduchost. To logicky vadilo těm, co zde měli protekci, díky které se měli dobře, a tak nechali ukřižovat Ježíše Krista, aby nepřišli o svoje výhody a jistoty, nahradit staré za nové, byl vždy veliký problém, který se musel řešit násilím. Lidi chtějí žít v ráji, řešení je zde jednoduché, přemístím lidi do přírodního ráje a v civilizaci budou vládnout stroje a počítače, v přírodním ráji budou logicky pro lidi platit přírodní pravidla, nebude zde žádná protekce, a tak zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, lidi budou nazí a nebudou se za svoji nahotu stydět, je třeba restartovat naši konzumní protekční kulturu a začít zase od Adama a Evy, strom poznání dobrého a zlého jsem v ráji nechal porazit, protože jsem se poučil z dlouhého krizového vývoje.

Nechtěl jsem se narodit a žít v tomto hříšném světě jako hříšník, proč moji hříšní rodiče nepoužívali antikoncepci, bylo to od nich egoistické myslet jenom na sebe, a nemyslet na to jaké utrpení způsobí hříšnému dítěti, které zplodí ze svého hříchu, hříšné děti jsou diskriminované v tom, že se nemohou nijak bránit tomu, že se nechtějí do tohoto hříšného světa narodit. V jedné staré knize jsem spatřil obrázek, jak je dítě v obchodě a vybírá si svoje budoucí svaté rodiče, pokud si nevybere svaté rodiče tak by se nemělo dítě narodit, dejme dětem možnost se svobodně rozhodnout, jestli se chtějí narodit a jaké chtějí rodiče, je to obyčejná diskriminace, díky které mají potom hříšnici blbou náladu, a tak kouří a pijí slivovici v konzumním očistci. Je třeba dát do zákona to, že každý vysokoškolák musí odejít do starobního důchodu, a už nesmí pracovat jako vysokoškolák.

Podívejme se statisticky na dobře zaplacená pracovní místa z hlediska věku zaměstnanců, je třeba dát šanci mladým zaměstnancům, každý je dneska snadno nahraditelný. Takový dělník je rád že nemusí už chodit do zaměstnání a může být v důchodu, protože je jeho tělo prací mnoho opotřebované, vysokoškoláci se mají v zaměstnání dobře, a tak chtějí pracovat i v důchodovém věku, odchod do starobního důchodu se sníží na 50 let pro celé EU, zaměstnavatelé přeci už nechtějí zaměstnávat staré zaměstnance. Nežijeme proto, abychom jenom pracovali jako otroci, žijeme proto, abychom si užívali života díky tomu, že od 50 let jsme ve starobním důchodu. Kdo se má koukat na staré prezidenty a staré ředitele, co pracují pomalu, a už jim to nemyslí. Nová doba je o; rychle, levně, optimálně, a to nemůže zvládnout starý nemocný člověk.

Podívejme se na sport, zde taky nejsou staří sportovci, život to je hra o hodnoty, a ten kdo je starý, už potřebuje odpočívat a věnovat se svým zálibám, kdy bude chodit se psem na procházku nebo bude číst knihy. Profesionální zaměstnavatel má profesionální zaměstnance, logicky amatérský zaměstnavatel má amatérské zaměstnance, ryba smrdí od hlavy, každý zaměstnavatel je originál, který se podle situace mění. Jak poznáte snadno a rychle kdo je profesionální a kdo je amatérský zaměstnavatel, je to jednoduché, poznáte to podle peněz, které za práci dostanete, peníze jsou krví ekonomiky, láska je zde jenom za peníze. Proč jsou někde zaměstnavatelé chudí a jinde jsou zaměstnavatelé bohatí? Bohatí zaměstnavatelé umí pracovat ve velkém a chudí zaměstnavatelé pracují v malém, pro pochopení se podívejme na internet, jsou stránky, které mají malou návštěvnost a stránky které mají velikou návštěvnost, zde platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to je základ profesionální podnikání, ten, kdo je lakomý, ten bude vždy chudý.

Zánik socialismu byl způsoben lakomostí socialismu, příčinou lakomosti byla protekce a kariérismus, protekce a kariérismus je politickou a ekonomickou rakovinou konzumní kultury, paradoxem je to, že socialismus na začátku sliboval dělníkům štědrost, ale tato ekonomická štědrost, zde byla jenom pro elitní soudruhy a elitní udavače. Následujte mě, já jsem váš pravý pastýř, o tom je každá protekce a kariérismus, nejsou praví pastýři, jsou jenom falešní pastýři, pravým pastýřem byla a bude jenom objektivní pravda, která je v přírodě, a lidové moudrosti. Každý člověk je hříšnou nádobou a hříšník nemůže být pastýřem hříšníkům! Stvořitelem vesmíru a života je objektivní pravda, není zde žádný subjektivní všemocný zázračný Bůh, a není zde po smrti ani peklo a ráj, to jsou jenom pohádky pro naivní hlupáky. Proč prezident nebo ředitel se drží ve svojí vysoké funkci i když je starý a nemocný, je to o protekci a kariérismu, klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve svého hostitele, ano, ti, co jsou nahoře, to jsou klíšťata, co nás ekonomicky a psychicky vysávají, a proto máš po celý život blbou náladu a konzumuješ pivo a cigarety.

Populární zpěvák, co zde byl mnoho let dolarovým milionářem stářím zemře, a ocitne se v očistci pro populární zpěváky, zde je každý populárním zpěvákem a nejsou zde žádní diváci, co by psychicky a ekonomicky podporovali zpěváky, zpěv zde nemá žádnou hodnotu a jenom rozčiluje ty druhé. Pokud zde chce být zpěvák existenčně úspěšný, tak musí zde být horníkem, který pracuje pod zemí s pneumatickým kladivem a těží zde uhlí. Pokud se horník, co pracoval s pneumatickým kladivem, dostane do očistce, tak zde jsou jenom samí horníci s pneumatickým kladivem, pro které zde není práce horníka, a jedinou možnou prací, je zde být zpěvákem. Přeškolení na něco, co je nám cizí, to je to pravé peklo, proč je zde všude snaha ty druhé násilím přeškolit na něco co je jim cizí? Podívejme se do přírody, zde se s problémem přeškolení nesetkáme, každý živý systém zde dělá to samé po mnoho tisíc let, a nemá snahu o to něco ve svém životě násilně měnit.

Příčinou je zde otroctví, otrokář si může dělat s otroky, co jej napadne. Přeškolíme otroky na vojáky a pošleme je do války a zde se otroci pozabíjejí jenom proto, že si to otrokáři přejí. Nebude to trvat dlouho a syntetičtí roboti budou v továrně vyrábět levně a rychle syntetické roboty, vše bude řídit GVKB umělá inteligence a lidi se z civilizace odsunou do GVKB rezervace na Sibiři. Vše je zde; hra, ve které uspěje to, co má výhody a jistoty, napíšete stejný obsah na různé blogy a stránky co jsou na internetu a stránka co má výhody a jistoty, vám zajistí to, že ten obsah bude číst mnoho lidí. Naše geniální inteligence pomocí rozumu rozhoduje o tom, co bude pro nás výhodné, a do toho investujeme čas nebo peníze, pokud se něco pravidelně opakuje, tak se na to spoléháme, jenže každá pravidelnost je zde dočasně, jenom smrt je zde trvale.

Všude je nadbytek dobrých rad, ale nikde není nikdo, kdo by vám pomohl a nic za to nechtěl. Za vším je egoistická hra, ten druhý je; lakomec, hlupák, blázen atd. sebekritika vyšla z módy, nechtěj změnit druhé, chtěj změnit psychicky jenom sebe, jsi nádoba plná hříchů. Ano, posmrtný ráj to byla testovací verze, finální verzí je pekelný očistec, ve kterém jistě skončíš na věčné časy za svoje hříchy. Posmrtný očistec je o dokonalé emancipaci, v očistci nikdo nemá výhody a jistoty, každý je zde jenom nulou s nulovou hodnotou a o tom to je, každý si zde hraje na to, že je veliké číslo, co má na kontě miliony dolarů, a to je jeho největší hřích, pýcha peklem dýchá, každá svatá víra hlásá pokoru. Vše v nás a okolo nás je v pohybu, a tak je domov iluze, která z dálky vypadá reálně. Vše je zde nekonečné množství her a každá hra má svoje pravidla, pokud bychom se podívali do našeho těla a naší duše tak zde najdeme miliony her a každá hra má svoje pravidla, navíc neustále staré hry zanikají a vznikají v nás nové hry, okolo nás je to stejné taky je zde miliony her a každá hra má svoje pravidla, tvrzení vím, že nic nevím přesně vystihuje realitu, ve které existujeme, podíváte se do zrcadla a řeknete si, to nejsem já, kdo já ale vlastně skutečně jsem.

Jsi složitý dočasný evoluční experiment, který byl evolucí vyroben a výchovou nastaven, aby zde dělal otroka konzumnímu systému, naším otrokářem je situace, ona nám určuje, jestli se budeme mít dobře nebo zle. Problémem je že když se k jednomu přiblížíme, tak se od jiného zase vzdálíme, většina lidí na světě má psychické problémy, a tak konzumuje léky na psychiku, nebo kouří cigarety a pije alkoholické nápoje. Neustále zde někdo naříká a prosí o pomoc, proč jsme dobří a pomáháme těm, co si naši pomoc nezaslouží? Příčinou je to, že jsme pokrytci, co si zde hrají na to, co nejsou, vše je zde o pokrytecké protekci, nepřizpůsobiví příživníci se zde mají velmi dobře, protože zde mají protekci, proto od nás nechtějí odejít do ciziny, protože zde by už protekci neměli. Domov máme tam, kde máme protekci, jakmile o protekci přijdeme, tak ztratíme domov, a máme z toho blbou náladu, dokud má kráva mléko, tak má i tele, o tom to je. Jablko nepadne daleko od stromu, tvoji rodiče byli idioti a učitelé ve škole byli taky idioti, konzumní civilizace to je továrna na ubohé idioty.

Pokud sebejistě a pyšně tvrdíš, že nejsi ubohý idiot, tak si nech změřit svoje IQ a budeš mít konečně papír, kde je napsáno to, že jsi ubohý idiot. Z díla spatříme tvůrce, jaké je zde dílo ubohých lidských idiotů za posledních deset tisíc let, dílem byli jenom samé idiotské války mezi idiotskými národy, když nedokážete něco vyřešit jednoduše a optimálně tak to řešíte jako idioti násilím. Podívejme se na; fanatismus, extremismus, vandalismus, dogmatismus, protekcionismus, kariérismus, alibismus atd. kde se vzalo tolik chybných ideologických programů, které z lidí udělali ubohé idioty? Jádrem problému je idiotské rozdělení lidí na otrokáře a otroky, co bylo dovoleno otrokářům, to bylo zakázáno otrokům, když ve zbytečné světové válce zemře mnoho milionů otroků, je to statistika, když zemře v nemocnici stářím otrokář, je to veliká tragédie a státní smutek se většinou vyhlašuje.

Moderní formou otroctví je dluhové otroctví, nadbytek pro otrokáře je založen na nedostatku pro otroky, vše evolučně směřuje k velikým pracovním táborům, ve kterých budou veliké plynové komory a veliká krematoria, návrat zpět do civilizace zde bude pro otroky nežádoucí, z lidí se stanou jenom čísla v globální statistice, ten, kdo se statisticky dostane pod globální průměr, ten automaticky skončí v pracovním táboře, a po krátké době skončí v plynové komoře a krematoriu. Nejsou zde ekonomičtí ubožáci tak zde nejsou s ekonomickými ubožáky problémy, státy už nebudou vyplácet; základní nepodmíněný příjem, sociální podpory, podporu na bydlení, podporu pro nezaměstnané, podporu pro nemocné, starobní důchody atd. neplatíš veliké daně, tak skončíš v pracovním táboře. Armády se zruší, protože nebudou už potřeba k ničemu vojáci na světě, už zde nebudou ubožáci, co nemají žádnou hodnotu. V GVKB továrnách budou syntetičtí roboti vyrábět syntetické roboty, zaměstnavatelé už nebudou zaměstnávat ubohé idioty, co pracují pomalu a mnoho chybují, poslední skupina nahých ubohých idiotů na světě, skončí v GVKB zoologické zahradě za sklem, v pavilonu opic.

Takto zde na věčné GVKB časy, zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať víš, co tě bude brzo čekat, neber si to osobně, je to jenom evoluční proces, který staré novým nahrazuje. Pokud zde nebude možná protekce, tak stát zanikne a bude nahrazen tržní ekonomikou. Stát žádné hodnoty nevytváří, on jenom určuje pravidla a limity těm co zde pracují a podnikají, stát je továrnou na protekci, máš od státu protekci, tak se zde máš dobře. Přichází doba tržní ekonomiky a ta bere státu možnosti, jak rozhodovat o protekci a tím se státní paraziti dostávají do problémů, vše nakonec jistě skončí tím, že stát zanikne jako zcela zbytečná organizace, každý dostane do hlavy GVKB čip a vše zde bude řídit jenom GVKB globální umělá inteligence, co bylo to bylo, vše je zde dočasně, ten, kdo bude pracovat pomalu bude eliminován a recyklován. Takto zde zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.