Přeskočit na obsah

Díky vědě a technice se staneme dokonalými

  • D

Vyzkoušejte to co vám nabízíme, nabízíme to že vaše špatné tělo nahradíme počítačem, logicky tato změna vám přinese výhody i nevýhody tak je to se všemi změnami, propaganda a reklama vám zatajuje nevýhody a chválí výhody my vás chápeme že díky propagandě a reklamě jste skeptičtí, vše je zde experiment a někdo má štěstí a jiný má zase smůlu.

Je to celé jako počítačová hra kdy musíte splnit náročné podmínky pokud chcete hru vyhrát, nabízíme vám možnost hrát tuto hru v novém systému kde je vše jinak, budeme se snažit vám pomáhat se dostat ze složitých situací tak jako rodiče pomáhají dětem, svým způsobem se znova narodíte a začnete svůj život od nuly a budete se dlouho učit tomu jak být dospělým.

Vše probíhá tak že vás napojíme na přístroje a uspíme vás na dlouhou dobu, vaše vědomosti a vaše inteligence se přenese do virtuální reality na jeden inteligentní počítač který bude pro vás novým tělem. Jakmile bude přenos hotov a otestován tak se vaše tělo eliminuje v krematoriu, nikoho nenutíme je to na každém jak se rozhodne, obzvláště veliký zájem o naši službu mají staří a nemocní lidé, nebo lidé co jsou na tom nějak zle.