Přeskočit na obsah

Decentralizovaný mozek lidstva

  • D

Internet je závislý na elektřině a pokud dojde ke zdražení elektřiny tak logicky i zdraží internet, a tak zde bude internet jenom pro bohaté a chudí se budou muset spokojit s televizí a rádiem. Zavede se přístup na internet po identifikaci přes čip pod kůží, aby nemohl internet používat ten kdo si drahý internet nezaplatil, identifikace i eliminuje podvodníky z internetu.

Anonymita bude globálně eliminována na věčné digitální časy, jinak to nejde s hříšnými lidmi, co chtějí chytře lhát a krást. Reklama bude jenom cílená na vaše skutečné existenční potřeby a nebude se vám už nabízet to, co vás nezajímá! Televize se změní tak že i zde se vám bude nabízet jenom cílená reklama, protože se budete muset přihlásit přes identifikační čip, co budete mít pod kůží, jinak televizi ani rádio nezapnete.

Anonymita bude trestným činem, za který skončíte ve vězení všude na světě! Přes čip pod kůží bude globálně sledován váš pohyb, každý bude mít vymezeno kde a kdy se smí pohybovat, pokud zákaz překročí tak skončí ve vězení. Mnozí namítnou, to je přeci totalita a lidi nechtějí žít v totalitě! Zájem celku je nad zájmem jednice, bylo a bude, dobrota je žebrota, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude evolučně eliminován!

Netrhejte ovoce z tohoto stromu v ráji, pravil Hospodin a když jsme to ovce utrhli byli jsme vyhnání z ráje. To nesmíš a to musíš, manipulace pomocí odměny a trestu. Pandemie přinesla mnoho zákazů a mnoho příkazů, jakýkoli odpor byl marný. Existuje zde i mnoho skryté manipulace založené na vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury. Máme všichni fungovat tak abychom nechybovali a nezpůsobovali tak společnosti problémy, najednou se z nás stává poslušné stádo, které snadno ovládají ti, co nám skrytě vládnou ze svých velikých kanceláří.

Nebude to trvat evolučně dlouho a lidem se zakáže myšlení, protože za nás budou myslet naprogramované počítače, budete nakupovat zboží na internetu a u některého zboží se rozsvítí zelené světlo, protože naprogramovaný počítač nás zná a ví jistě co si máme koupit, pokud si koupíme něco jiného budeme za to ekonomiky potrestáni. Vytvoří se černé seznamy lidí, co nechtějí klikat na zelené světlo a policie tyto lidi přemístí do převýchovného tábora kde se jim vymyje mozek tak že budou klikat na zelené světlo u nabídky zboží.

Mnoho zaměstnanců neví to, že jejich zaměstnavatel je sleduje pomocí programu, který je v jejich služebním počítači nebo telefonu a najednou dostanou výpověď za to, že dělali to, co nemají v pracovní době dělat, je to obyčejný podraz! Zaměstnavatelé už přemýšlí nad tím, že drahé zaměstnance, nahradí za levné autonomní roboty, zde nebude potřeba roboty sledovat, protože roboti budou dělat jenom to na co mají programy a informace, budou to dokonalí otroci, na které je spolehnutí, robot prezident bude vyznamenávat roboty, zaměstnání za mzdu zde pro lidi nikde už nebude.

Často slyším že člověk s titulem je nenahraditelný a že jej nemůže nahradit nějaký pitomý robot, minulost nám ukázala to, že naše představy o budoucnosti byli naivní a že budoucnost byla jiná, než jsme si představovali. Války používají nejmodernější systémy na dosažení vítězství, vynálezci si neuvědomují že většina vynálezů bude použitá ve válce a umožní tak snadnější vraždění nepřátel pomocí programů a umělé inteligence. Místo tajného agenta 007 zde bude počítačový virus který napadne počítač nepřítele a vyřadí jej z provozu, to vše povede evolučně k tomu, že lidem bude vstup do konzumní civilizace zakázán pod trestem smrti, civilizace zde bude jenom pro roboty a umělou inteligenci.

Dezinformace to je lež, co z dálky vypadá jako pravda, čím více jsme si cizí tím více si lžeme, to je jenom příčina a následek! Všichni lžou a kdo lže ten i krade, problém je v tom že naše mozky nejsou propojené do jednoho mozku, díky tomuto modernímu propojení by už nebylo možné abychom si lhali a tím se i navzájem okrádali. DML (Decentralizovaný mozek lidstva) to je naše evoluční budoucnost, díky DML se promění peklo na ráj, ve kterém se nelže a nekrade. Je třeba konečně pochopit to že jakákoli centralizace je pro nás peklem, proto zde evolučně nebude Centrální mozek lidstva, ale bude zde DML.

Virus hledá centrum, které chce ovládnout, aby mohl zničit centrální systém který napadl, pokud systém nemá žádné centrum, tak virus evolučně neuspěje, proto evolučně zanikají všechny centrální systémy, komu není rady tomu není pomoci! Představme si novou svatou ideologii, která nemá žádné centrum, takovou ideologii by nemohl eliminovat žádný svatý virus, nic nového pod sluncem, podívejte se na vesmír a přírodu, jsou to decentralizované systémy! Neustále slyšíme že organizace nebo stát potřebuje centrum, aby vše fungovalo, to je dezinformace, každé centrum má za následek to že organizace nebo stát nefunguje!

Bavil jsem se s mnoha lidmi o tom, co je v televizi a na internetu nejvíce populární, a po dlouhé době jsem dospěl k závěru, že nejvíce jsou populární geniální nesmysly, podívejme se třeba na Bibli, která je globálně nejpopulárnější knihou mnoho století, a přitom v této knize jsou jenom samé geniální nesmysly. Stejné je to i v televizi kde je mnoho populárních televizních programů, které jsou zase geniální nesmysly. Je to jenom obchod, ve kterém se dobře prodává to, po čem je poptávka.

Proč je tak veliká poptávka po geniálních nesmyslech, a není zde žádná poptávka po moudrosti co dává smysl? Stejné je to i s Windows 11 který je geniální nesmysl, a proto je tak populární, já právě používám nový počítač, ve kterém je aktuální Linux KDE neon napojený na 4K televizní obrazovku. Doba se změnila a jenom pitomec ještě používá levný notebook s Windows, který je; pomalý, poruchový, obtížně opravitelný atd. nejsem tak bohatý abych si kupoval to co je levné, bylo a bude!

Každý dostane do hlavy napojení na decentralizovaný mozek lidstva, který bude vytvořen všemi mozky lidstva a nebude zde nějaký centrální počítač s umělou inteligencí, vše bude o sdílení; dat, informací, programů atd. bude to jako decentralizovaný internet, nebude zde už možné pokrytectví kdy si čerti hráli na anděly. Každý bude odpojen od reality a každého bude řídit od narození do smrti jenom decentralizovaný mozek lidstva, nebude zde už možnost vytvářet pro mozek viry které by z lidí dělali ubožáky.

Není příčina tak není následek, příčinou našich chyb bylo to že jsme byli sami na naše problémy, jedinec zde nic neznamená o tom to je! Po volbách prezidenta nebo politiků se nic zde nezmění a nebude vám líp, politika je jenom divadlo a politici jsou herci, svět řídí programy, ve kterých jsou chyby! Jakmile naše mozky globálně optimálně propojíme na věčné časy tak konečně budeme moci náš svět řídit sami a nebudeme už potřebovat elitu která by nás zastupovala a dělala z nás pitomce.