Co je a co není pitomá informace to je zásadní otázka?

Nabídka šablon je veliká je tak těžké si vybrat takovou šablonu co se nám bude líbit. Používám internet už mnoho let, a tak jsem otestoval i mnoho šablon, zde platí dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost. Většinou kvalitu šablony odhaluje to, jak je zde dlouho, nové šablony mají většinou i mnoho chyb které trápí ty co šablony používají. Dále je důležité i to, jak je šablona upravená na mobilní telefony, 99 % návštěv blogu není na hlavní stránku ale na konkrétní stránku, největší tragédie jsou vyskakovací okna, která po vás chtějí souhlas. Pitomci vymýšlejí pitomosti a následkem je pitomá nálada, komu není rady tomu není pomoci!

Je zde naivní představa že se autonomní roboti použijí na špatně placené práce, kde není třeba vysokoškolské vzdělání, opak bude pravdou, roboti nahradí středoškoláky a vysokoškoláky co pracují většinou v kanceláři. Pro lidi bude už jenom úkolová práce za minimální mzdu, skončí zde krysí závody o protekci a výhody.

Je naivní představa že člověk bude parazitovat na práci robotů, roboti budou parazitovat na práci lidí! Robot prezident bude vyznamenávat roboty, pastýřem lidí budou autonomní roboti, skončí tak politika a náboženství, společnost bude fungovat tak jako funguje armáda kde obyčejný voják nemá žádnou hodnotu.

Skončí sociální podpora pro; příživníky, invalidy, důchodce atd. kdo nebude plnit pracovní normu, ten bude eliminován v krematoriu. Pro roboty bude člověk jenom dobytek a podle toho i budou roboti s lidmi zacházet, člověk bude evolučně překonán novým nadčlověkem bude autonomní robot, běžte se podívat na hřbitov ať víte co vás bude brzo jistě čekat.

Vše, co je napsáno na papír nebo moderně na internet to vytvářejí generátory pitomých informací, čas má dost času na to, aby dokázal, že všechny informace a programy vytvořil generátor pitomých informací, jak evolučně vznikl generátor pitomých informací? Vše vzniklo díky tomu, že jsme si cizí, a tak je zde možnost lhát a krást. Svaté knihy jsou klasickou ukázkou toho, jak generátor pitomých informací funguje, proto náboženství a sekty dělají z lidí pitomce, moderním generátorem pitomých informací je; tisk, televize, internet atd.

Co je a co není pitomá informace to je zásadní otázka? Z díla poznáme tvůrce, pitomci vytvářejí pitomé informace to je logické, mnoho pitomců si hraje na to, že nejsou pitomci z dálky může tak pitomec vypadat jako moudrý člověk. S odstupem mnoha let se ukáže, které informace byli pitomé a které informace nebyli pitomé, čas pitomé informace recykluje, nová doba je o tom že místo kvalitních informací zde jsou jenom pitomé informace nebo je zde propaganda a reklama, kvalitní informace jsou nám stejně vzácné jako zlato.

Sejde z očí a sejde z mysli o tom je inflace u popularity! Popularita zasahuje do našeho života více než si uvědomujeme, aby zde něco mohlo být populární tak jiné musí být nepopulární to je logické, vše je zde o protikladech, mezi kterými je většinou napětí.

Pokud jste populární tak máte z popularity i veliký zisk, následkem je propaganda a cenzura která proměnila lidi na poslušné stádo které je možné nahnat do války nebo továrny! Není zde socialismus nebo kapitalismus je zde propagandismus!

Od narození na nás působí propaganda a cenzura, jakýkoli odpor je marný, ti, co rozhodují o nás bez nás jistě vědí, co je pro nás správné! Já jsem váš pravý spasitel následujte mě a bude vám líp, jenže líp je jenom těm, co rozhodují o nás bez nás, vše to je jenom hra, ve které se hraje o hodnoty a výhody!

Nová doba je o rychle a zadarmo, změní se výrobní program a každý robot dostane rychle a zadarmo nový vysokoškolský titul, lidi už nebudou pracovat ani chodit do školy, protože se odsunou do rezervací. Tak jako je zde možné rychle a zadarmo nahrát do počítače Linux tak i roboti se budou rychle a zadarmo přeškolí na to co bude potřeba, chození do školy by bylo pro roboty plýtvání časem.

Člověk je zastaralý systém, který se nedokáže rychle přeškolit na to co je potřeba, navíc člověk pracuje pomalu a při práci chybuje, v rezervaci bude lidem lépe, lidi už zde nebudou řešit kariéru ani peníze a sex, ženy se sterilizují, a tak už nebudou řešit to, že otěhotněli a neví kdo je otec, místo internetu a televize budou mít lidi divadlo kde si budou moci hrát na to co nejsou.

Učení je v současnosti největší problém naší civilizace, lidi nebyli evolucí stvořeni k tomu, aby se dokázali něco složitého rychle naučit a následkem je zaostalost a bída, člověk musí být překonán abychom mohli postoupit evolučně do vyspělejší civilizace, místo nadčlověka zde bude tak autonomní robot, kult člověka bude recyklován a nahrazen za kult umělé inteligence a autonomních robotů, lidi to jsou jenom oblečené opice.

Mnoho amatérů si myslí že je snadné si založit YouTube jako výnosné podnikání, funguje to jako ve sportu, mnoho zúčastněných a málo těch co sport dokáže dobře uživit. Je to o tom nebýt amatérem a být profesionálem dále musíte zapomenout na češtinu a začít používat angličtinu nebo jiný světový jazyk.

Zisk je jenom tam kde je veliká konkurence, nevěřte na to, že najdete něco, kde je zisk a není tam veliká konkurence to jsou pohádky! Zjednodušeně je to o nabídce a poptávce, pokud budete nabízet něco po čem není poptávka tak nemáte šanci uspět, nic nového pod sluncem zde neříkám!

Často je veliká poptávka po tom, co je zakázané, je to veliké pokušení odolat tomu co je na YouTube zakázané a je neustále mnoho těch co zle skončili díky porušení pravidel. Zjednodušeně je to jako počítačová hra, ve které se budete mnoho let zdokonalovat.

Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a stát se milionářem není maličkost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Největším problémem je najít ideální způsob, jak mít zisk z vaší práce, nepočítejte s tím, že bude YouTube vaším štědrým sponzorem, ty doby už dávno skončili, všude je to o tom, že dobrota je žebrota.

Čas a prostor to jsou příběhy ve kterých má vše svůj osud, je možné změnit svůj osud nebo to není možné? Naše snahy o to změnit svůj osud narážejí na mnohé co se snaží o to abychom nemohli svůj osud změnit tak jak bychom chtěli, mnoho lidí má pro něco veliký talent, ale nedojde k tomu, aby mohli svůj talent rozvinout, a tak je jejich osud pro ně zlý, na člověka se dneska všude hledí jako na robota, kterého je třeba pomocí výchovy a školy naprogramovat tak, aby myslel a žil jako robot.

Podívejte se na diplomové práce a zjistíte to, že je sepsali chytří roboti, ve kterých není moudrost a láska, jaký má smysl chodit k volbám prezidenta nebo politických stran, když roboti budou volit za své zástupce roboty, vše je to jenom mediální divadlo a po volbách nebude robotům líp. To že má robot problémy, se kterými si neumí poradit nikoho nezajímá, každý robot se zajímá jenom o to, co je mu blízké a snaží se být profesionálním robotem, následkem je; konflikt, válka, inflace, pandemie, extrémismus, vandalismus, podrazy, konfidenti, korupce, protekce, propaganda, cenzura atd.

Nacismus nám v nahotě ukázal, kam to vede, pokud se z lidí stanou roboti, najednou zde byli koncentráky s velikými plynovými komory, kde se nepotřební roboti po milionech eliminovali, jakýkoli odpor proti dogmatickým totalitám je naivní a marný, protože vše založeno na osudu, který nejde změnit. Podívej se na sebe do zrcadla a spatříš v zrcadle robota který je neustále pod dohledem robotů, proto zde není pro roboty pravda a láska.

Roboti si pravdu a lásku nezaslouží o tom je osud všech robotů, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, místo genetických egoistických robotů zde budou jenom roboti vyrobení v továrně, kde budou roboti vyrábět po milionech autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Vše je zde dočasným evolučním experimentem, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, nejsou už na světě nikde lidi, tak už nejsou s lidmi problémy.

Ekonomické je, pokud nedochází k plýtvání časem a penězi, pokud se plýtvá časem a penězi tak to jistě má i nějakou příčinu kterou je třeba nalézt a odstranit. Internet je něco, čemu každý dneska rozumí, a tak si ukážeme, jak dochází k plýtvání časem a penězi na internetu, na internetu je snadné plýtvat časem a penězi na mnoha místech, lidi nechápou to, že jejich čas strávený zbytečně na internetu to jsou jejich peníze, o které díky svojí hlouposti přišli.

Zde platí to, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, kliknete na odkaz a ocitnete se tam kde je chybou strávit svůj hodnotný čas, a proto se ocitáte v kruhu zaostalosti a bídy. Pochopte, že vše je zde obchod, lidi jsou obchodníci, každý chce levně získávat a draho prodávat, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, popularita, reklama, cenzura atd. každý běží krysí závody od narození do smrti!

Proč všichni běží krysí závody to je zásadní otázka vesmíru a života, příčinou je zavirované myšlení, viry ovládají lidi jako loutky, a proto je zde dialog problém, vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus atd.) to jsou zavirované teoretické ideologie. Ve jménu dobra je spácháno každé lidské zlo, z díla poznáme tvůrce, stvořitelem všeho není bůh, vše zde stvořila evoluce a všemu i evoluce vládne, prezident je jenom živý reklamní mediální maskot.

Ředitelem vesmíru je evoluce, mnohde je zde snaha evoluční proces násilně zpomalit a následkem je zánik společnosti nebo státu. Vše směřuje k nahrazení lidí za; programy, informace, databáze, umělou inteligenci, stroje, roboty, operační systémy atd. člověk je to, co bude autonomním robotem evolučně překonáno, místo označení vyrobeno v Číně bude na počítači označení vyrobeno jenom roboty bez použití lidské práce!

Druhý příchod Ježíše Krista to je nový digitální svět, ve kterém nebude pro lidi práce za mzdu! Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně odsunou do rezervací, aby s nimi už nebyli v civilizaci problémy, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilně genocida, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy, člověk to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla, a tak finální verzí bude autonomní robot, vše je zde dočasně a vše se recykluje.

To je samá; angličtina, slovenština, latina atd. navíc používáte mnoho neznámých zkratek, kdo to zde má po vás číst. Někdo ignoruje diakritiku, jiný zase ignoruje pravopis. Obsah, který napíšete na internet nemá žádnou informační hodnotu a je krátký nebo zbytečně dlouhý. Pokud by se zde eliminovalo vše, co je nekvalitní tak by zde byla malá návštěvnost internetu, největší tragédie je, pokud se nějaký kvalitní obsah smaže bez důvodu, je to tady globálně dlouho Kocourkov, jak by nejspíše řekl Andrej Babiš! Za to, co na internet píšete jistě skončíte v pekle, měli byste se znovu vrátit do základní školy, aby zde z vás udělali kvalitní lidi, se kterými je radost spolupracovat.

Čtěte dál

PředchozíDalší