Přeskočit na obsah

Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze

  • C

Proč zde není spravedlnost a je zde rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole? Moje hra a moje pravidla, to je příčina toho že zde není spravedlnost pro všechny. Každý zde má svoji hru, kde má i svoje pravidla, následkem je konflikt spojený často s násilím, nevěřte tomu, že je lepší se konfliktu vyhnout, protože tím se nic nevyřeší.

Mnozí si naivně myslí že v přírodě nejsou konflikty, protože je nám dneska už příroda díky civilizaci cizí, v přírodě jsou běžné konflikty akorát že jde o malé konflikty, které trvají krátkou dobu. Každá organizace má svoje pravidla hry, vše je zde organizováno, a tak se z lidí stali loutky ovládané organizacemi nebo situací.

Civilizace, kde je vše zdarma a není zde protekce, něco takového v současnosti není možné realizovat, ale s příchodem umělé inteligence a autonomních robotů se vše evolučně restartuje natolik že zde místo lidí budou inteligentní roboti, a tak bude vše zdarma a nebude zde protekce.

Člověk nepatří do digitální globální civilizace, protože je to oblečená opice, vše je zde postaveno na tom, že člověk vše dokáže, vznikl svatý kult člověka a následkem je očistec, musíme konečně pochopit to, že člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, o tom je budoucnost, ve které nejsou lidi.