Přeskočit na obsah

Ano, pravda a láska zvítězí na věčné časy nad lží a nenávistí

  • A

Váhy jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy a ovládá je znamení vzduchu. V životě usilují o harmonii a soulad a mají buňky pro umění, často bývají sami velmi tvořiví. Mají smysl pro férovou hru. V každé své činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich příslovečná nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy. Je čestný, milý a dobrosrdečný, má klidnou povahu a nechybí mu smysl pro humor ani umělecká tvořivost. Hodně přemýšlí, ale místo toho, aby filozofoval, raději pozoruje své okolí. Má smysl pro spravedlnost a férovou hru. Umí urovnávat konflikty.

Než něco udělá, pečlivě zváží všechna pro a proti. Nerad se rozhoduje, radši přenechává iniciativu ostatním a sám se přizpůsobí. Někdy může mít sklon k pasivitě a lenosti. Umění, dobrá hudba nebo poezie ho vždy umí potěšit, hlavně pokud jim nechybí vtip. Miluje svobodu a má vztah k přírodě. Hrubé chování a drsná slova nepatří mezi věci, které by uměla tato čistá duše jen tak přehlédnout. Násilí ho rozhořčuje. Je věrným, spolehlivým a vášnivým partnerem, který bude na ženu po svém boku vždy hodný. Potřebuje však volně dýchat.

Dříve lidi věřili na to, že datum narození má vliv na jejich charakter, dneska na to už lidi nevěří a vycházejí z toho, že charakter určuje nejvíce genetika a výchova. Problémem se stávají psychopati, co nemají charakter, problém nastává, pokud se psychopat dostane na vysokou funkci, kde si může dělat co chce, protože není pod kontrolou. Jakmile začneme s výrobou lidí, co místo mozku budou mít počítač tak se naše civilizace restartuje natolik, že pravda a láska zvítězí na věčné časy nad lží a nenávistí.