Přeskočit na obsah

Všude kde lidi používají peníze tam je běžná i špatná práce

  • V

Mnoho lidí dělá špatnou práci, a tak mají špatnou náladu, a to řeší špatným způsobem, a tak se dostávají od začarovaného kruhu ze kterého není úniku. Všude kde lidi používají peníze tam je běžná i špatná práce, není tedy mnoho století možnost někam utéci před špatnou prací. Statisticky většina lidí na světě má po celý život špatnou práci za špatnou mzdu a nikdo to neřeší!

Vše je zde o příčině a následku, pokud je něčeho nadbytek tak to nemá pro nás hodnotu, lidí je všude nadbytek, a tak lidská práce nemá pro nás hodnotu. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že hodnota člověka je nulová, každý je snadno nahraditelný.

Člověk se stal invazním druhem, který napadl ekosystém, je třeba proto začít nahrazovat lidi za inteligentní roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně globálně realizovala genocida, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, jenom tak zde zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze.