Přeskočit na obsah

Člověk mění svět, ve kterém žije a následkem je to že svět mění člověka

  • C

1 Vše začalo evolučně výstavbou měst a veliká koncentrace lidí na malém prostoru donutila lidi k tomu, aby se mnohé začalo evolučně měnit, jsou evoluční změny malé na malém místě a změny veliké které mohou být i globální.

2 Nemění se jenom to, co vidíme, ale mění se i to co nevidíme, jde třeba o viry nebo o informace a programy.

3 Staré knihy nám odhalují to, jak se vše rychle mění, ve válkách se vždy používalo to, co bylo nejmodernější, protože na válkách se nešetřilo, a vždy šlo o to, jak vraždit nepřátele rychle a levně.

4 Často zde jsou na internetu snahy vytvořit seznamy toho co nás v minulosti nejvíce evolučně ovlivnilo, tyto dlouhé seznamy jsou vždy jenom subjektivní a relativní, každý se dívá na evoluční změny ze svého pohledu, a tak je každý pohled na evoluci jiný.

5 Člověk mění svět, ve kterém žije a následkem je to že svět mění člověka, jak se vlastně člověk evolučně změnil, za posledních tisíc let?

6 Z člověka se stal živý robot na dálkové ovládání, neustále je zde všude testování lidí na to, jak fungují jako roboti, problémem je dneska nadbytek vadných robotů, o které nemají zaměstnavatelé zájem, následkem jsou; krize, inflace, války, pandemie, vandalismus atd.

7 Začíná proces nahrazování lidí za umělou inteligenci a kovové autonomní roboty, vzniká globální nadbytek zboží, protože lidi nemají dobrou práci, a tak nemají peníze na zboží.

8 Politici vůbec neřeší to, že lidi nemají dobrou práci, a tak mají špatnou náladu, nejprve selhalo evolučně náboženství a dneska evolučně selhala politika.

9 Světu nikdy nikde nevládla populární ideologie, která lidem nabízela zázračné teorie, které v praxi nefungovali, světu vždy vládl strach z nemoci a smrti, strach lidi spojuje a výhody lidí rozdělují o tom to zde bylo a bude.

10 Komu není rady tomu není pomoci, vše, co zde říkám, je tak jako to je, nikoho nezajímá to, jak si představujete vaši budoucnost, protože vaše představy jsou jenom pitomé teorie, co v praxi nefungují.